Esileht Pereelu ja suhted pettunud

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: pettunud

Postitas:

kuidas tulla välja olukorrast kus oled saanud petta inimeselt keda üle kõige usaldasid,armastasid,hoidsid,kellele andsid kõik mis anda oli,kellega olid kokku kasvanud ja kellest poleks kunagi oodanud reetmist,petmist ja valesid???no kuidas?
arvasin alati,et mul on vedanud,et leidsin enda kõrvale mehe kes teeks minu heaks kõike,kes hoiab ja armastab vaid mind…aga ei…peale 7 aastat õnnelikku elu,leidis mees et ma polegi vist päris see mida tema tahab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 09.05 09:32; 09.05 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulunud, tüütu hetkel kindlasti aga töötab raudkindlalt – aeg parandab haavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anduriga nõus 100%.
Aeg parandab haavad ja kuigi sa hetkel ei saa mahutada oma mõistusesse tema tegusid, et kuidas ta küll võis nii teha, siis saad pikapeale aru, et kõigest polegi võimalik aru saada. Ning sülitad kõige selle peale. Austust ei oma sa selle inimese vastu, samas aga ei pea ka viha. Sinu jaoks on ta tühi
PS. Tunnen sulle hetkel väga kaasa. Kujutan ette seda valu mis tunned. Olen sama tundnud. Aga elu läheb edasi, kuigi mitte kohe.
Kallid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et mees pettus sinus ja sina siis sp. temas? :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
arvasin alati,et mul on vedanud,et leidsin enda kõrvale mehe kes teeks minu heaks kõike,kes hoiab ja armastab vaid mind…aga ei…/tsitaat]
Elasid ilmselt oma illusioonis. Nägid vaid seda mida sina soovisid näha. Ilmselt pead rõõmu tundma, et nüüd mees julges suu lõpuks lahti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka, et fassaad teie suhtel oli ilus, aga mehe jaoks miskit ikka sisemiselt mädanes…

Mulle sellised asjad ei meeldi, kui pauk tuleb selgest taevast. Kui miskit on hingel, siis tuleb ära rääkida, mitte head nägu teha ja üritada edasi ilusat fassaadi hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]
arvasin alati,et mul on vedanud,et leidsin enda kõrvale mehe kes teeks minu heaks kõike,kes hoiab ja armastab vaid mind…aga ei…/tsitaat]

Sinul oli mees, kes tegi sinu jaoks kõike, kes hoidis armastas sind, kuid kas ka mehel oli selline naine??????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võin täiesti ausalt öelda,et jh,mu mees pole kunagi selle üle nurisend et tal millestki puudus oleks olnud..ka nüüd ütleb ta et asi pole minus vaid temas ja et olen talle väga hea naine olnud..
tõepoolest paneb mõtlema et mismõttes nagu hea naine eks..aga jh.ju siis jäi ikka millestki puudu.
loomulikult võite mind nüüd maha teha et võib-olla ma ikka pole hea naine siis olnud aga tean et olen omaltpoolt teinud kõik et seda suhet hoida.ma pole olnud igavlev ja depressioonis kuri naine kes istuks ainult kodus ja näägutaks mehe kallal.olen koguaeg aktiivne olnud nii meie suhte puhul kui ka niisama tegutsedes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 09.05 09:32; 09.05 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma teksti alguses ma ju rääkisingi et armastasin teda ülekõige,hoidsin teda ja andsin endast kõik et temale hea oleks. milles küsimus???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 09.05 09:32; 09.05 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta lihtsalt ei armastanud sind.
Südant ei saa sundida.
Või siis algul armastas, millalgi tuli argipäev ja seda ta ei talunud. Tahtis ikka tunda liblikaid.

Väga kehv, kui armastus sedasi ühepoolselt lõppeb. Aga peab hakkama saama.

Ära siis aastakümneteks põdema jää, nagu mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe on kahepoolne ja Sinu arvamine, et andsid kõike on Sinu arvamine, mitte Teie arvamine. Mis ja miks on kuuldav tema käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted pettunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.