Esileht Veebikonstaabel Pettur MARIO LINNO

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pettur MARIO LINNO

Postitas:
Kägu

Hoiatan kõiki pettur Mario Linno eest (FB kasutajanimi oli Mario Oiram, aga antud konto on tänaseks kustutatud ning Messengeris kuvatav nimi on tänase seisuga Slush Wimm). Pakub erinevates FB gruppides ja ka soov.ee lehel müügiks erinevaid Iphone mudeleid ja kuuldavasti on valikus ka Apple kellad ning PS4 konsoolid ja mängud. Raha laseb kanda Swedbank kontole Mario Linno EE862200221029260202 ning kaupa ei saada. Valetab ja vassib täiesti süüdimatult. Samuti saadab inimestele võltsitud maksekorraldusi, millega üritab tõestada, et raha on tagastatud. Tänase seisuga on tema tegevuse kohta mitu teemat erinevates FB gruppides ning esitatud mitmeid avaldusi politseisse (sh minu poolt). Kuna antud grupid on enamjaolt kinnised, siis kahjuks ei pruugi sealsed hoiatused olla nähtavad tavalise guugeldamisega. Sestap lisan hoiatuse ka siia, et isiku nimi kindlasti otsinguga välja tuleks.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Isik tänaseks tagaotsitavaks kuulutatud https://www.politsei.ee/et/tagaotsitavad-inimesed/mario.linno-1992 kui keegi omab infot tema praeguse asukoha kohta, siis PALUN andke sellest politseile teada!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Scammed by Mario

I warn everyone about fraudster Mario Linno (FB’s username was Mario Oiram, but this account has since been deleted and the name displayed on Messenger today is Slush Wimm). Offers different Iphone models for sale in different FB groups and also on the soov.ee page, and apple watches and PS4 consoles and games are also said to be available. The money will be transferred to Swedbank’s account by Mario Linno EE862200221029260202 and no goods will be sent. He lies and lies completely blamelessly. He also sends people fake payment orders trying to prove that the money has been returned. As of today, several topics about his activities have been made in different FB groups and several statements have been submitted to the police (including by me). Unfortunately, since these groups are mostly closed, unfortunately, the warnings there may not be visible with normal googling. Therefore, I will also add a warning here so that the person’s name will definitely come up with a search.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Pettur MARIO LINNO