Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pettus massaži kestusega Confidos

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Pettus massaži kestusega Confidos

Postitas:
Kägu

Oeh.

Ma isegi EI räägiks sellest, et massööri ruumi kostab täiesti selgelt kõne kõrvalruumist – sõna-sõnalt on kõik kuulda. Võin täpselt teile rääkida, mis kollektiivis ja eraelus uudist x-l ja y-l (nimed teada).

Isegi sellest ei räägiks, et kui palud sellepeale, kuna tõesti ei soovi kuulda pealt (oma lõõguastumiseks mõeldud ajal) Confido töötajate eraelulisi uudiseid, omavahelisi suhteid ja valju naeru, muusika kõvemaks keeramist, selgub et massöör ei saa muusika kõvadust üleüldse! reguleerida. See muusika on tsentraalne 😉

Ei räägi ka sellest, et kuna ruumil on kaks ust, siis juhul kui sealt kõrvalruumist, kuhu lisauks läheb, keegi käib, kolisevad uksed massaaži ruumis.

Räägin sellst, et kui reserveerid tunnise massaaži, siis reaalselt saad 45 minutit! Esiteks massöör ei tule varem, vaid paar minutit üle sind sellesse võrratusse boxi kutsuma. Ja teiseks lõpetab ta massaži 10 minutit varem. Kliendi imestuse peale oli vastus, et tema ei ole süüdi. Juhtkond on pannud ajad niimoodi, et selle tunni sees on ka koristamine ja tema väike paariminutiline puhukus – selle minule hinnakirjas müüdud 60 minuti massaaži sees. Et mitte firma ei maksa kinni töötaja puhkepausi ja ruumi korrastamist, vaid klient!
Mina siis, et ei hinnakirjas on MASSAŽ 60 minutit, mitte 45 minutit massazi + 10 koristamist + 5 riietumist! Saadeti siis mingi suhteklaarija klaarima, et jah, neil ongi selline hinna ja tegevuse põhimõte. Mina siis, et see on pettus. Mujal, ja ma käin palju massaažis, on 60 minutit ikka see aeg, mil masöör töötab su kehaga, mitte ei tööta harjaga ega lõõgastu ise!!
-25% on ikka päris suur vahe!
Aga ei, neil on selline põhimõte, see et mujal on täisaeg teda ei huvitanud. Koduleht seega valetab, oli minu märkus. “Jah-jah, peame muutma.” Olgu muutke, aga hetkel, palun makse raha tagasi! Ei – see on nende põhimõte ja nii jääb.

Ainus, mida siis tulemusena muudeti oli see, et massaži kestvuse ette pandi “~” märk, sisuliselt saab seal ~60 minutilise massaaži puhul ja hinna eest 45 minutit massaaži.

Olge hoiatatud nii nende rahalise “põhimõtte” ja ka lõgiseva ukse vahelt Confido külauudiste kõrva surumise eest!

+44
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selge, hoian eemale.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mujal, ja ma käin palju massaažis, on 60 minutit ikka see aeg, mil masöör töötab su kehaga, mitte ei tööta harjaga ega lõõgastu ise!!

Ei ole. See sisaldab riietumise aega ja uuele kliendile valmissättimist. Ei ole kusagil nii, et broneerid nt. kell 6, siis järgmine saab broneerida 7.15. Ikka kell 7 on järgmine tunniajase puhul.

+2
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ikka kell 7 on järgmine tunniajase puhul.

Et see massöör paneb sul 8h järjest ilma 10 min puhkepause tegemata?
Kus robotkohas sa käid?

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mujal, ja ma käin palju massaažis, on 60 minutit ikka see aeg, mil masöör töötab su kehaga, mitte ei tööta harjaga ega lõõgastu ise!!

Ei ole. See sisaldab riietumise aega ja uuele kliendile valmissättimist. Ei ole kusagil nii, et broneerid nt. kell 6, siis järgmine saab broneerida 7.15. Ikka kell 7 on järgmine tunniajase puhul.

Oled vähestes kohtades käinud. Salongid, spordiklubid, kus mina käinud olen, ei tee kliendi aja arvelt. Tänagi käisin Laulasmaal, ja sain 60 minutit massaaži, nagu broneering oli.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et see massöör paneb sul 8h järjest ilma 10 min puhkepause tegemata?
Kus robotkohas sa käid?

Pausid on loomulikult tööpäeva sees. Tõin näite lihtsalt. Ja loomulikult pole 15 minutit kliendi arvelt vaid mõned minutid.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte kestvus, vaid kestus. Kestvus = vastupidavus. Kestus = vältus, aegpikkus. Muutku see ka ära kodulehel.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures massöör ütles, et kliendid on varem ka kurtnud sama asja.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

60 min massžaasi tähendab 60 min sinu kehaga töötamist! Mitte et sina maksad koristamise, puhkepauside ja riietumise eest. St, sinu massaži hinnas on see juba nagunii sees. Minu meelest on see Confido poolt äärmiselt ebaprofesionaalne käitumine ja mina väga kiidan sind sellele seal ja kohe tähelepanu juhtimast.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartus Dorpat Tervises samamoodi, 15min ei varastata, aga 60 minuti sees kutsutakse täistunnil alles sisse riideid võtma ja enne lõppu lastakse riideid vahetama, nii et klient on täistunniks väljas. Olen muidugi ise ka lootnud 60minutit massaaži, aga tegelikkuses on 60 minutit aeg nö kliendile.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kle kogu see Confido punt ongi ju selline, kes lähtub mantrast ‘lollidelt peabki raha ära võtma’ … no näiteks “teenus” Heaolu coaching??!! Milline täiemõistuslik inimene maksab sellise jura eest?

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on see Confido poolt äärmiselt ebaprofesionaalne käitumine ja mina väga kiidan sind sellele seal ja kohe tähelepanu juhtimast.

Kes seda putkat peab? On neil litsensid ja tegevusload olemas või on tegu isehakanutega?

Mina teataks sellest pettusest tarbijakaitsesse.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on see Confido poolt äärmiselt ebaprofesionaalne käitumine ja mina väga kiidan sind sellele seal ja kohe tähelepanu juhtimast.

Kes seda putkat peab? On neil litsensid ja tegevuslod olemas või on tegu isehakanutega?

Mina teataks sellest pettusest tarbijakaitsesse.

Kadi Lambot (proua Ilvese suur sõbranna muideks) & Co peab peab ning on oldud kõvas kahjumis https://www.mu.ee/uudised/2018/07/16/confido-lopetas-aasta-kahjumiga. Kaldun arvama, et tegevusload/litsentsid on neil igati korras, ärimudel vaid lonkab kahte jalga 🙂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen käinud kokku ca paarikümnes kohas massaažis ja vaid paaris tehtud aeg n-ö täis. Riietumise aeg ikka igal pool üldiselt sees olnud ja pole selle peale tulnudki, et vinguma hakata 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka kogemus , et tunni sisse mahub riietumine ja töötaja väike paus enne uut tulijat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ei mõista, miks siis ei pandagi kirja, et massaaž 45min ja hind 60 eurot.
broneeringu ajad on aga igaks täistunniks. kohe kaoks ju ära see, et said vähem, kui lubatud oli.
aga jah, kui nüüd nemad paneks kodukale, et 45 min on, siis klient läheks ju sinna, kus 60 mi lubatakse. mis sellest, et reaalselt saab seal ikka 45 min.

+1
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pettus massaži kestusega Confidos