Esileht Ilu ja tervis Pettusin jumestaja töövahendites

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Pettusin jumestaja töövahendites

Postitas:

Käisin jumestaja juures õhtumeiki tegemas. Kohe hakkas silma lohakus oma töövahendite hoiustamisel. Lisaks jättis halva maigu suhu see, et kõik meigivahendid olid nö supermarketist ostetud ja kõik asjad olid erinevate firmade omad. Maybelline, Garnier, Loreal, Nivea… Meigi aluskreemiks kasutas Garnier päevakreemi, ma ise kasutan mitu korda kallimat ja parabeebidevaba näokreemi. On see tavaline nähtus või pigem erand? Küsin, sest pole enne jumestaja juures käinud. Jah,minu viga, et enne ei küsinud, aga ei tulnud selle peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 00:04; 16.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muu osas tõesti nõme lugu, aga päevakreemi ma ise ka 100 eurist ei osta klientidele. Täiesti tavalise laiatarbe kaupade hulgast, küll aga võimalikult ainete vaba, allergiate pärast. Olen muide proovinud kallimaid, ei andnud nüüd paremat tulemust, ühekordset niisutust ju vaja. Ülejäänud jumestustooted mul küll kõik profi omad. Paraku päevakreemi kulub päevast päeva klientidele nii palju, siis ma ei leia, et see oleks mõtekas. Seda enam, et tegu pole kosmeetilise näohooldusega. Lisaniisutust saab veel alusprimerist, mis pole sinu mõistes odav vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 09:36; 23.11 14:30; 24.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu eesmärk oli kindlasti saada võimalikult odavat meiki.
kui tahad kallimate vahenditega, siis pead ka arvestama et see maksab ka rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu eesmärk oli kindlasti saada võimalikult odavat meiki.
kui tahad kallimate vahenditega, siis pead ka arvestama et see maksab ka rohkem.

Kusjuures, polnud nii. Pigem oli aja sobivuses asi. Primerit ta üldse ei kasutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 00:04; 16.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need profisarjad pole ka meeletult kallid. Kui üks kord kasutad, ei ole sellel erilist tähtsust, kui kallis ja parabeenivaba ta on, peamine on ikka igapäevane nahahooldus ja see, mida kogu aeg peale määrid. Samamoodi on mõni supermarketi toode tegelikult väga hea. Ja kolmandaks on neid meikareid ka ju igasuguseid, kasutavad erinevaid vahendeid. Hügieeninõudeid peaks muidugi täitma. See märkus, et miks on kõik asjad eri margist, on muidugi veidi naljakas. Eri sarjadel ongi erinevad tooted väga head, kogu sari pole kunagi ühtviisi heal tasemel. Ühe sarja asju kasutavad need, kes on mingi reklaamlepingu saanud, saavad neid asju kuskilt odavamalt või on selles salongis just see sari sees vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 20:16; 17.11 19:01; 25.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka sama kogemus, käisin salongis tegemas ja vahendid olid, mnjah, pehmelt öeldes keskpärased. Lauvärvid tundusid vanad, loomulikult ma ei tea just, KUI vanad, aga head nad välja ei näinud. Õnneks olin vähemalt enda ripsmetuši ja huulepulga (tahtsin teatud tooni ja polnud kindel, kas sellist seal on) kaasa võtnud.

Nüüd üldiselt teen ise meiki, eriti peale seda kogemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 22:59; 17.11 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see jumestaja oli K.A. ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 23:23; 20.11 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see jumestaja oli K.A. ?

Jah, sooviks ka teada, kelle juures käisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Uskumatu, et on naisi, kes ei oska end ise jumestada. Hallo! Tänapäeval, kus absoluutselt kõik asjad on olemas, ei suudeta youtubest tutoriale vaadata, et endale krohvi näkku mätsida?
Kuidas te endale ise meiki tehtud ei saa? Käed värisevad? Ei tea, mis värve sobitada?
Ise tead ju jumestamisel kõige paremini, millises meigis end hästi tunned, kui palju on palju ja kui vähe on vähe. Ei kujuta ette, et lasen täiesti võõra omale näo kallale toimetama. Ja veel maksan kah selle eest. Pärast selline käkk, et esimeses WC- s nühid niiskete salvrättidega maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et on naisi, kes ei oska end ise jumestada. Hallo! Tänapäeval, kus absoluutselt kõik asjad on olemas, ei suudeta youtubest tutoriale vaadata, et endale krohvi näkku mätsida?
Kuidas te endale ise meiki tehtud ei saa? Käed värisevad? Ei tea, mis värve sobitada?
Ise tead ju jumestamisel kõige paremini, millises meigis end hästi tunned, kui palju on palju ja kui vähe on vähe. Ei kujuta ette, et lasen täiesti võõra omale näo kallale toimetama. Ja veel maksan kah selle eest. Pärast selline käkk, et esimeses WC- s nühid niiskete salvrättidega maha.

Halloo jah, enamus naisi ei oska ennast normaalselt meikida, olgem ausad. Aga ega kõik nn meikarid muidugi ka ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 20:16; 17.11 19:01; 25.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et on naisi, kes ei oska end ise jumestada. Hallo! Tänapäeval, kus absoluutselt kõik asjad on olemas, ei suudeta youtubest tutoriale vaadata, et endale krohvi näkku mätsida?
Kuidas te endale ise meiki tehtud ei saa? Käed värisevad? Ei tea, mis värve sobitada?
Ise tead ju jumestamisel kõige paremini, millises meigis end hästi tunned, kui palju on palju ja kui vähe on vähe. Ei kujuta ette, et lasen täiesti võõra omale näo kallale toimetama. Ja veel maksan kah selle eest. Pärast selline käkk, et esimeses WC- s nühid niiskete salvrättidega maha.

Lihtsa päevameigi teeb igaüks tõesti ise ära. Aga mingi tutoriali järgi suitsusilma tegema hakata või 7 korda lainerijoont tõmmata igaüks ei viitsi. Pruudimeigist, mis peab terve päeva ja öö vastu pidama, ma ei räägigi.

Pean ennast suhteliselt heaks meikijaks, sõbrannad on ka palunud mul endale kerget meiki teha, aga vot pidulikku õhtumeiki laseks mõnuga profil teha, kui teaks kedagi, kes on tõeliselt hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 22:59; 17.11 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paneme siis siia selle kehva jumestaja andmed ka, et teaks keda vältida (eriti kui on puudujääke hügieenis). Ja paneme mõned head soovitused ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et on naisi, kes ei oska end ise jumestada. Hallo! Tänapäeval, kus absoluutselt kõik asjad on olemas, ei suudeta youtubest tutoriale vaadata, et endale krohvi näkku mätsida?
Kuidas te endale ise meiki tehtud ei saa? Käed värisevad? Ei tea, mis värve sobitada?

Vabandust, kuid jah, ei oska tõesti. Ei huvita ka. Igapäevasesse rutiini kuulub ripsmetušš ja kulmupliiats, mõnikord huulepulk. Rohkem ei viitsi.
Imelikul kombel jääb minu meikimatus silma naisterahvastele, kes aeg-ajalt ikka ahhetavad, et issssssannnd sa ei meigigi. Mehed pole sellest paarikümne aasta jooksul probleemi teinud. Kiidavad siledat nahka ja on mõnikord imestunud, et hommikul sama naine vastu vaatab, kes õhtul voodisse tuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes see jumestaja siis ikkagi oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 23:23; 20.11 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah kes see jumestaja oli ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 09:36; 23.11 14:30; 24.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik asjad olid erinevate firmade omad

Kõige muu osas olen nõus, aga mis probleem on sellega, et kõik tooted on erinevate firmade omad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks Eestis väga tuntud jumestuse proua, kes nimetab ennast meigikunstnikuks ja koolitab ka teisi, müüs mulle rahumeeli mingisuguse Amway toote kirvehinnaga. Käisin tema juures näohoolduses ja tõenäoliselt tegi ta seda ka Amway toodetega. Avastasin alles kodus, et olen ostnud Amway toote ja olin ikka väga üllatunud ja pettunud. Enam ei läinud tagasi tema juurde. Kohe ei märganud, kuna pakend oli hästi neutraalne ja ta vahutas sinna igasugust müügijuttu nii palju juurde, et unustasin üldse küsida, et kelle toode see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks Eestis väga tuntud jumestuse proua, kes nimetab ennast meigikunstnikuks ja koolitab ka teisi, müüs mulle rahumeeli mingisuguse Amway toote kirvehinnaga. Käisin tema juures näohoolduses ja tõenäoliselt tegi ta seda ka Amway toodetega. Avastasin alles kodus, et olen ostnud Amway toote ja olin ikka väga üllatunud ja pettunud. Enam ei läinud tagasi tema juurde. Kohe ei märganud, kuna pakend oli hästi neutraalne ja ta vahutas sinna igasugust müügijuttu nii palju juurde, et unustasin üldse küsida, et kelle toode see on.

Ei saanud täpselt aru, milles see proua “kuritegu” siis seisnes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 20:16; 17.11 19:01; 25.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et on naisi, kes ei oska end ise jumestada. Hallo! Tänapäeval, kus absoluutselt kõik asjad on olemas, ei suudeta youtubest tutoriale vaadata, et endale krohvi näkku mätsida?
Kuidas te endale ise meiki tehtud ei saa? Käed värisevad? Ei tea, mis värve sobitada?
Ise tead ju jumestamisel kõige paremini, millises meigis end hästi tunned, kui palju on palju ja kui vähe on vähe. Ei kujuta ette, et lasen täiesti võõra omale näo kallale toimetama. Ja veel maksan kah selle eest. Pärast selline käkk, et esimeses WC- s nühid niiskete salvrättidega maha.

Kui sa igapäevaselt teed endale paksu meiki, siis tõesti ehk oskad. Aga kui sa nt igapäevaselt ei kontuuri enda nägu, siis paa rkorda mingi tutoriali vaatamine võib pigem klouni tulemuse jätta.

Rääkimata siis vahenditest. Kui ikak ei kasuta igapäevasaelt jumestuskreemi ja puudrit ja ei käi nii tihti sellistel üritustel, et vaja oleks tõesti KROHVI näkku, siis muidugi on jumestaja mõtekam kui ekstra osta endale need asjad, mida veel kasutadagi ei oska.

Ma ise olen tantsija ja harjunud endale tegema väga väga tugevat lavameiki. Samas pulmameigi lasin just endale teha kartuses liialdada. Ma oskan väga hästi teha suitsusilma, kuid olen harjunud neid tegema väga tumedte toonidega. Mul ei olegi kodus sellised lauvärve, millega me nt mu pulmameigi tegime – sest igapäevaselt ma ei kasuta lauvärvi, ag alavameigis kasutan peamiselt musta, beeži, valget+ mingit erksavärvilist ja palju glitterit 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oskan endale väga ilusat meiki teha, nii suitsusilma kui ka ilusat lainerijoont(mõned sõbrannad väga vaimustuses, et-kuidas sa ikka oskad mulle nii meelib). Samuti on meigiasju ning tarvikuid pääris palju. Pintslid ostetud suhteliselt kallid aga väga kvaliteetsed.
Siiski, mõtlesin ükskord enne sünnipäeva, et läheks jumestaja juurde. Meie väikelinnas üks kallimaid, läbinud meigikoolitusi ning grimmikooli. Tahtsin väga WOW õhtumeiki.
Pole elus nii pettuma pidanud.
Ühtegi aluskreemi ega asja ta ei pannud. Kulmud tegi lihtsalt õrnalt pliiatsiga tõmmates, kuigi ma soovisin neid noh nagu netis näha puudripaletiga ming väga 3D kulme. Samuti soovisin, et jumestuskreem peidaks mu tedretäppe. Et noh selline nö mask oleks ikka natuke. Kuid seda ta ei teinud, väga õrna kihi pani jumestuskreemi+ otsest kontuurimist ei teinud. Õrnalt tumeda puudriga põskedele ja näo äärde. Highlighterit pidin ise küsima. Mainisin talle terve aja vältel mida ma soovin ja kuidas tahaks ning samuti ta ütles ka et ma kohe ütleks kui ei sobi. Aga ta ikka ei teinud nii agu ma ootasin-ütlesin-soovisin. Kodus tegin ise kulmud ümber,silmaalused ning kontuurisin üle. Läksin ju õhtumeiki tema juurde, kuid sain kerge meigi hoopis 🙁
Olin väga pettunud, kuna tõesti oleksin saanud selle 30 eurot mujale kulutatud 🙁
Vähemalt nüüd olen targem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, moes on ju üliloomulik ja tagasihoidlik meik. Kõik need osavad isemeikijad meigivad hullult üle. Ja siis on veel pettunud ka, et professionaal teeb õige meigi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moes on igasugune meik, mis on ilusasti tehtud ma arvan. Aga see tõsi, need instagramid ja youtubed panevad hullu, mida rohkem kihte , seda uhkem. Not really

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 09:36; 23.11 14:30; 24.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan ise üsna hästi jumestada ja erinevaid tooteid-vahendeid on samuti rohkem kui vaja:). Siiski, teatud sündmuste puhul või vahel lihtsalt enda hellitamiseks meeldib mulle käia jumestaja juures. Nii hea on lasta ennast meikida, juukseid sättida, lobiseda ja lõpuks kaunina lahkuda.

Loomulikult, alati enne, kui meikari oma näo kallale lasen:
– tutvun tema käekirjaga internetis
– tavaliselt ilma heade sõbrannade soovituseta nagunii kellegi juurde ei lähe
– mõtlen oma peas läbi, millist meiki ja soengut sooviksin, võimalusel salvestan mõned fotod (nt Pinterestis)
– püüan minna kohale hooldatud, puhastatud, niisutatud nahaga
– esimese asjana räägin jumestajaga kohtudes oma ootustest

Veel- kuna mul on segatüüpi nahk, siis tean juba ise milliseid kreeme kasutades, ei hakka mul T-tsoon eriti läikima. Kasutan neid kreeme enne meikari juurde minekut või kui nt lähen töölt otse, siis võtan lihtsalt kaasa. Ei eelda, et tal peaks mulle sobivad tooted olemas olema. Minu jaoks on ok, kui meigi tegemiseks kasutatakse ka soodsamate firmade tooreid- Revlon, Garnier, jne. üldjuhul jumestajad on neid katsetanud ja teavad, et mingit jama kliendile peale ei määri ja ju siis konkreetselt tootel on mingi eelis teiste ees.
Kui sul on spetsiifiline soov kasutatavate toodete osas, siis tuleb lihtsalt rohkem eeltööd endal teha ja leida sobiv jumestaja, kes kasutab sulle meelepäraseid vahendeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu ja tervis Pettusin jumestaja töövahendites

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.