Esileht Kodunurk Peusmasin

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Peusmasin

Postitas:
Kägu

kas kellegil on indesit pesumasin? Need on kõige odavamad aga toodetakse venemaal. Kas peab vastu? Vanasti snaiged ja atlantid pidasid 30 või 40 aastat vasta.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kodunurk on see koht kuhu see küsimus postitada.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas kellegil on indesit pesumasin? Need on kõige odavamad aga toodetakse venemaal. Kas peab vastu? Vanasti snaiged ja atlantid pidasid 30 või 40 aastat vasta.

Soetada Peusmasin on tunduvalt mõttekam kui osta Indesit Pesumasin. Pesu peusata on hoopis midagi muud, kui neid lihtsalt pesta. Nad kohe lähevad peuskamisest pehmemaks ja puhtamaks

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui pesed pesu, ei pea vastu; kui hoiad masinat ja ei pese, siis kindlasti peab. Kuidas saab praegu olla nende masinate koha info, et nad töötavad 30 aastat? Arvutada oskad ?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuttav töötas elektroonikapoes ja ütles, et Indesit firmaga kõige rohkem probleeme. Olgu siis pesumasin, külmik jne. Lihtsalt ei ole nii kvaliteetne firma.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuttav töötas elektroonikapoes ja ütles, et Indesit firmaga kõige rohkem probleeme. Olgu siis pesumasin, külmik jne. Lihtsalt ei ole nii kvaliteetne firma.

novot,ilus konkreetne mehine vastus. õppige, tühikraaksujad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Andke andeks, ma lihtsalt ei saa peast sellist kujutluspilti, kuidas üks kägu loeb teise käo teemaalgatust, võtab kohe telefoni ja helistab oma tuttavale – Marta, on sul hetk aega rääkida? Tead, perekoolis on teema… Kuda nende indesit pesumasinatega teil on ka? Rahvas  ei kurda? Räägi, mul oleks väga vaja vastata.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

MITTE ÜKSKI praeguse aja kodumasin ei pea enam vastu 30 aastat. Osa tavamasinaid kestab garantiiaja ja natuke peale, osa natuke kauem, kallima otsa masinad 7-10 aastat. Ise olen loobunud kvaliteedi tagaajamisest, sest seda pole enam ühelgi firmal. Selle, mis kauem kasutada saad ajaliselt, selle maksad ostes hinnana rohkem. Üldse pole vahet, mida osta.
Suvilas käib meil 50 aastat vana Rootsist toodud pesumasin, seisab külmas, kütmata niiskes ruumis kõik talved, ja kevadel kui vee sisse süsteemi laseme, töötab jälle. Kodus soojas ruumis oleme selle aja jooksul juba vist 10 uut masinat soetanud, kõik need nüüdseks prügimäel. Suvila renoveerimisel ja soojustamisel kunagi lapsed viskavad välja selle vana, aga muidu käiks vist veel 50 aastat…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii pesumasin ja pereelu alafoorum? Kudas need omavahel seotud on?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pesed pesu, ei pea vastu; kui hoiad masinat ja ei pese, siis kindlasti peab. Kuidas saab praegu olla nende masinate koha info, et nad töötavad 30 aastat? Arvutada oskad ?

Mis seal arvutada? Minu lapsepõlvekodus 80ndatel oli Snaige ja see on vanematel teise masinana siiani kasutuses – pesevad sellega esikuvaibakesi ja aiatööriideid, mida tavamasinas pesta ei taha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on lausa 2 Indesit masinat. Kodus eestlaetav, probleemideta töötanud üle 5 a. Suvekodud pealtlaetav, 2 aastat vana.

Masinad nagu masinad ikka. Esimese ostsingi odava hinna tõttu, kuna peale kolimist oli ka palju muid väljaminekuid. On osutunud heaks ostuks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuttav kodumasinate remondist soovitas just Indesiti. Pidi kõige vastupidavam olema. Neid remondis praktiliselt polegi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

võta beko või candy, siiani nende odavmarkide kohta ainult head kuulnud tehnikute käest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

AEG Lavamat on ka väga hea peusmasin, kuigi juba 6 aastat tagasi ostetud. (Made in France)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii pesumasin ja pereelu alafoorum? Kudas need omavahel seotud on?

Ärme puhu õhupalli lõhki. pesumasin on vägagi seotud,sest iga pereliige ju tahab sellega oma riidesid pesta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärme puhu õhupalli lõhki. pesumasin on vägagi seotud,sest iga pereliige ju tahab sellega oma riidesid pesta.

Äkki punud aiakäru ka kuidagi pereteemaks. Too ka kõikide kasutuses

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Andke andeks, ma lihtsalt ei saa peast sellist kujutluspilti, kuidas üks kägu loeb teise käo teemaalgatust, võtab kohe telefoni ja helistab oma tuttavale – Marta, on sul hetk aega rääkida? Tead, perekoolis on teema… Kuda nende indesit pesumasinatega teil on ka? Rahvas ei kurda? Räägi, mul oleks väga vaja vastata.

Sa ei usu, et mõnel teisel inimesel võib ka olla hiljutine pesumasinaost teoksil ja ta enda soovide pärast sõbralt uuris. Mina just ostsin pliidi ja ahju. Kui nüüd keegi küsiks, oleks mul mitme firma valikute osas midagi öelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole pereelu ega suhete teema vaid kodunurga oma. Kaua võib?

0
-2
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Kodunurk Peusmasin