Esileht Ilu ja tervis Pfizer Comirnaty kõrvaltoimed pärast 2. doosi

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Pfizer Comirnaty kõrvaltoimed pärast 2. doosi

Postitas:

Palju on räägitud sellest, et AZ annab rohkem kõrvaltoimeid pärast 1. süsti ja Comirnaty pärast 2. Tahaks kuulda nende kogemusi, kellele see PC teine süst tehtud on. Mul seisab see järgmisel nädalal ees ja pabistan. Olen 45, pärast 1. süsti tõusis väike palavik, paar tundi ajas iiveldama, vererõhk oli natuke kõrgem ja järgmisel õhtul lõi ohatis huultel välja. Nüüd pabistan, et mis pärast 2. süsti saab.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 00:47; 31.03 10:29; 04.04 11:45; 07.04 23:34; 09.04 10:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu 80+emal ei olnud pärast esimest süsti midagi, pärast teist olid lihaskrambid ja väga halb enesetunne terve öö ja järgmise hommikupooliku. Temp mõõtmise peale ta ei tulnud, elab üksi. Ma tegelikult väga imestasin, et nii vanal inimesel immuunsüsteem niimoodi reageeris. Üldiselt ei ole pfizeri vaktsiini kohta praktiliselt mingeid kõrvaltoimeid kuulnud, perearst ütles ka, et reeglina ei ole midagi.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ema ja isa 85+, ei mingeid märgatavaid kõrvaltoimeid, nati unisemad ehk.

Vend 55, peale süsti 2 päeva nõrkust. Vennanaine 57, 1 päev 37.5 palavikku ja uni.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul oli peale 1. süsti ka kõrvaltoimeid, olin  pikali ja käsi andis tunda. Peale 2. süsti järgmisel päeval oli kehv olla, võtsin paratsetomooli ja hoidsin madalat profiili.  Käsi tunda ei andnud, pigem halb enesetunne. Aga peale mõlemat süsti jäid peavalu ja vererõhu tõus pikaks ajaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 06:19; 31.03 13:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu 84-aastasel emal pärast esimest süsti kõrvaltoimeid ei olnud. Teise süsti järgsel päeval kerge palavik (37,5) ja käsi valus. Päev hiljem tundis end veel nõrgana. Sealt edasi enesetunne OK.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul peale esimest süsti valutas käsi. Vahepeal natuke külg ka kuid muud midagi ei olnud.

Järgmine nädal uus süst, eks näis, kuidas siis. 46a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 48, ei olnud kõrvaltoimeid ei pärast I ega II Comirnaty süstet.

Kolleeg 44, pärast I süstet iiveldus, väsimus, pärast II süstet ei olnud kõrvaltoimeid

Kolleeg 50, pärast I süstet ei olnud kõrvaltoimeid, pärast II süstet palavik 38 u 24 tundi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli pärast 2 süsti järgmisel päeval kõik lihased valusad. Nahk oli ka tundlik. Valuvaigisti väga leevendust ei andnud. Ülejärgmusel päeval oli kõik möödas.

45a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga peale mõlemat süsti jäid peavalu ja vererõhu tõus pikaks ajaks.

Huvi pärast küsin, et kas ikka ravimiga kompenseerisid seda tõusu? Ja kui pikk aeg on pikk aeg?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 00:47; 31.03 10:29; 04.04 11:45; 07.04 23:34; 09.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kahjuks pole õnne olnud vaktsiini saada aga esivanem, 89 – mingeid kõrvaltoimeid pärast Pfizeri vaktsiinisüste polnud (käsi kergelt valutas lühikese aja), ei olnud vahet I ja II doosil. Haiglas töötav laps, 31 – pärast Pfizeri II doosi oli 3 päeva paha olla, eriti hull oli esimesel päeval, kui varahommikul algasid külmavärinad, tõusis päris kõrge palavik, valutas kogu kere, väsimus jne. Palavik kestis kolm päeva, hiljem oli see lihtsalt madalam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50 a, peale 2 süsti käsi mingi aeg valus, veidi allergiat öösel ja magamishäired. Isa 80 +  ja ei kurtnud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kahjuks pole õnne olnud vaktsiini saada aga esivanem, 89 – mingeid kõrvaltoimeid pärast Pfizeri vaktsiinisüste polnud (käsi kergelt valutas lühikese aja), ei olnud vahet I ja II doosil. Haiglas töötav laps, 31 – pärast Pfizeri II doosi oli 3 päeva paha olla, eriti hull oli esimesel päeval, kui varahommikul algasid külmavärinad, tõusis päris kõrge palavik, valutas kogu kere, väsimus jne. Palavik kestis kolm päeva, hiljem oli see lihtsalt madalam.

Mis esivanem? Kui vana sa õieti oled?

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pidin ravimiannust suurendama, lisaks kiire pulss. Pikk aeg on paar nädalat. Perearst ütles ka, et süstist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 06:19; 31.03 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama vana, sarnased kõrvaltoimed esimese süsti järgselt nagu teemaalgatajal. Teise süstiga mingeid kõrvaltoimeid ei olnud. Siiani probleemideta (vaktsineerisin jaanuaris).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 37. Peale I süsti oli käsi natuke hell, “valutas” ei saaks öelda. Peale II süsti oli käsi vähem hell ja lühemat aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hilisteismelisel riskigrupi lapsel polnud peale esimest doosi ühtki sümptomit, aga päev pärast teist doosi väsimus, peavalu ja väike palavik, mis samaks õhtuks möödusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli lihasvalu ja selline unine olek, süstekoht ka valutas päris kõvasti. Algas järgmisel hommikul, õhtul olin kahevahel, et kas minna trenni või mitte, aga viimakse ikka läksin, trennis läks olemine hoopis paremaks ja järgmisel päeval polnud enam midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 00:47; 31.03 10:29; 04.04 11:45; 07.04 23:34; 09.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teise süsti esmaspäeval. Mõlemal korral oli ainult süstikoht valus. Vanus 37.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peale esimest süsti valutas käsi. Vahepeal natuke külg ka kuid muud midagi ei olnud.

Järgmine nädal uus süst, eks näis, kuidas siis. 46a.

Kas uus süst tehtud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 00:47; 31.03 10:29; 04.04 11:45; 07.04 23:34; 09.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolleeg,60a.Pärast 2.doosi 3 õõpäeva järjest nii kohutavad valud seljas et tegi testamendi, oli  veendunud olnud,et sureb. Perearst oli olnud nõutu soovitanud leesikateed.Selle peal ta elas need 72h. Kysimusele kas tegi teatise kõrvaltoimest, vastas, et on nii tänulik,et jäi ellu,et tema kyll kuhugi kaebama ei minevat.. Vaktsiini pakuti meile kui nn.eesliinitõõtajaile,toimus see kõik paar kuud tagasi ja kolleeg ptaegu tunneb end igati hästi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju on räägitud sellest, et AZ annab rohkem kõrvaltoimeid pärast 1. süsti ja Comirnaty pärast 2. Tahaks kuulda nende kogemusi, kellele see PC teine süst tehtud on. Mul seisab see järgmisel nädalal ees ja pabistan. Olen 45, pärast 1. süsti tõusis väike palavik, paar tundi ajas iiveldama, vererõhk oli natuke kõrgem ja järgmisel õhtul lõi ohatis huultel välja. Nüüd pabistan, et mis pärast 2. süsti saab.

Olen teemaalgataja. Eile lõuna paiku sain 2. süsti. Võtsin igaks juhuks ühe paratsetamooli eile õhtul, aga seni on enesetunne tavapärane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.03 00:47; 31.03 10:29; 04.04 11:45; 07.04 23:34; 09.04 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli tööl massvaktsineerimine Pfizeriga, enamusel oli peale teist süsti kõrvaltoimed nt palavik,  peavalu, väsimus. Võtsime kõik seda loomulikuna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu ja tervis Pfizer Comirnaty kõrvaltoimed pärast 2. doosi