Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pfizeri kahest süstist tekkisid südameprobleemid

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 145 )

Teema: Pfizeri kahest süstist tekkisid südameprobleemid

Postitas:
Kägu

Lutsar patras ca nädal tagasi, et omicron valdavaks ei saa, nüüd on ta oma selle plärajutu juba unustanud.

Kas ütles ikka nii? Või ütles, et me praegu ei tea, kas o. saab valdavaks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nüüd on vaktsiinimüügi plaanid täis saanud või kuidas põdemine immuunsuse annab? Seni on väidetud, et ainult süst annab.

Ei ole keegi midagi nii lolli väitnud. Uskumatu, kui paljud inimesed on oma mõtlemises nii kallutatud, et räägivad rahumeeli lollusi ja ise usuvad ka.

Märkan rohkem loetud päevad peale vaktsineerimist tekkinud abikaasa terviseprobleemi, mis ei ole siiani üle läinud(ligi pool aastat möödas)? Või seda, et vaevu nädal peale vaktsineerimist sattus mu ema haiglasse ja nüüd eluaegsed ravimid peal? Või töökaaslasel algasid terviseprobleemid, mis mõned kuud hiljem viisid operatsioonilauale ja ma muidu ei märkaks selliseid asju?

Märkad, et su tutvuskonnas justkui kõigi tervisega midagi juhtub, just täpselt. Ja ei mäleta, et varem juhtus ka, sest varem sa ei otsinud neid juhtumeid.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lutsar patras ca nädal tagasi, et omicron valdavaks ei saa, nüüd on ta oma selle plärajutu juba unustanud.

Kas ütles ikka nii? Või ütles, et me praegu ei tea, kas o. saab valdavaks?

Tema ei usu, ha-ha https://www.delfi.ee/artikkel/95247753/irja-lutsar-uus-koroonatuvi-jouab-uhel-hetkel-meieni-aga-ma-ei-usu-et-see-saab-valitsevaks-tuveks-euroopas?fbclid=IwAR1w8c85jJjbm6E8dUQTJfME0clKqACIIPejFkkWE2HOw_gXcq68i_my9Z0

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lutsar patras ca nädal tagasi, et omicron valdavaks ei saa, nüüd on ta oma selle plärajutu juba unustanud.

Kas ütles ikka nii? Või ütles, et me praegu ei tea, kas o. saab valdavaks?

Tema ei usu, ha-ha https://www.delfi.ee/artikkel/95247753/irja-lutsar-uus-koroonatuvi-jouab-uhel-hetkel-meieni-aga-ma-ei-usu-et-see-saab-valitsevaks-tuveks-euroopas?fbclid=IwAR1w8c85jJjbm6E8dUQTJfME0clKqACIIPejFkkWE2HOw_gXcq68i_my9Z0

Jah, maailm on tõesti teistsugune, kui piirduda pealkirjade lugemisega. Proovi leida tekstist see koht, kus Lutsar nii väidab? Seda kohta ju pole, eks. Ajakirjanik on teinud meelevaldse pealkirja, sina loed ainult pealkirja ning teed järeldusi. Väga tubli!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, maailm on tõesti teistsugune, kui piirduda pealkirjade lugemisega. Proovi leida tekstist see koht, kus Lutsar nii väidab? Seda kohta ju pole, eks. Ajakirjanik on teinud meelevaldse pealkirja, sina loed ainult pealkirja ning teed järeldusi. Väga tubli!

Nii vana inimene peaks oskama juba ennast selgemini väljendada, nii, et valesid pealkirju ei tekiks. Kas talle teksti enne avaldamist üle lugeda ei anta? Või jäeti tema tavapäraselt soperdavast jutust osa välja, et lühem saaks.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loosungineelajad on selle lõigu nii ilusasti pähe õppinud ja muudkui korrutavad nagu ajudeta papagoid ???? Koolis saite vist luuletuste pähe õppimise eest ainult viisi?

Loomulikult sain koolis nii matemaatikas, luuletuste päheõppimises kui kirjandite kirjutamises viisi. Loogika, hea mälu, analüüsi- ning sünteesivõime ja, peamine, nende kasutamise oskus ja tahtmine on sinu arust midagi häbiväärset?

Miks sa neid siis ei kasuta ja vaid korrutad mingit kulunud ja aegunud plaati nagu robot?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid taolisi kokkusattumusi on tutvusringkonnas liiga palju olnud, kus just vahetult peale vaktsineerimist see välja lööb, et tekib seos.

See ei tähenda seost, vaid seda, et sa märkad teatud detaile rohkem, oled nende märkamisele seadistatud.

Et varem ei märganud, kuidas tuttavad muudkui haiglasse satuvad? Võib-olla tõesti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lutsar patras ca nädal tagasi, et omicron valdavaks ei saa, nüüd on ta oma selle plärajutu juba unustanud.

Kas ütles ikka nii? Või ütles, et me praegu ei tea, kas o. saab valdavaks?

Huvitav, mis peaks takistama paremini nakkaval viiruse variandil valdavaks saamist? Vabariigi valitsus?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuulge, Lutsar oli ju ka see ajuhiiglane, kes üleüldse koroonaviiruse alguses teatas, et Eestisse see küll ei jõua. Sellest hetkest alates olen mina teda pidanud täielikuks pläraläraleenuks.

Ei, ma ei ole mingi viroloog ega isegi mitte hobiviroloog. Aga midagi nii lolli ei saa üks tõeline haritud viroloog suust välja ajada nagu Lutsar seda alatasa teeb. Selleks ei pea olema viroloog, et sellest aru saada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et varem ei märganud, kuidas tuttavad muudkui haiglasse satuvad? Võib-olla tõesti.

Ma ei oska vastata, kas sa oled varem neid asju inimeste juures märganud või mitte. Juhtisin su tähelepanu lihtsalt asjaolule, et sinu elus on paar inimest, kelle haigust või haiglasse sattumist sa vaktsineerimisega seostad, kuid näiteks minu elus ei ole selliseid inimesi. Järelikult sa ei saa ainult enda tutvuskonna pealt teha järeldust, et inimesed kõik metsikult haiglasse kukuvad. Pigem tundub see siiski juhusena, kui sinu tutvuskonnast paar tükki on sellise õnnetuse otsa sattunud, kuid mõnel teisel, näiteks minul, ei ole.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vana inimene peaks oskama juba ennast selgemini väljendada, nii, et valesid pealkirju ei tekiks. Kas talle teksti enne avaldamist üle lugeda ei anta? Või jäeti tema tavapäraselt soperdavast jutust osa välja, et lühem saaks.

Klassika, selle asemel, et viga tunnistada, otsid sa ikka asju, milles justkui Lutsar süüdi oleks. Ei, kui ajakirjanik avaldab loo, siis vastutab vale pealkirja eest ainuisikuliselt tema, mitte intervjueeritav, eriti kui tekstis pole isegi mitte pealkirjale sarnanevat lauset.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa neid siis ei kasuta ja vaid korrutad mingit kulunud ja aegunud plaati nagu robot?

Kasutan küll. See, et faktid sulle kulunute ning igavatena tunduvad, pole minu ega faktide süü.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuulge, Lutsar oli ju ka see ajuhiiglane, kes üleüldse koroonaviiruse alguses teatas, et Eestisse see küll ei jõua. Sellest hetkest alates olen mina teda pidanud täielikuks pläraläraleenuks.

Jah kui Itaalias oli juba olukord hull, siis meie teaduskorüfeed rääkisid irvitavate nägudega reporteritele, et Eestisse see ei jõua.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et varem ei märganud, kuidas tuttavad muudkui haiglasse satuvad? Võib-olla tõesti.

Ma ei oska vastata, kas sa oled varem neid asju inimeste juures märganud või mitte. Juhtisin su tähelepanu lihtsalt asjaolule, et sinu elus on paar inimest, kelle haigust või haiglasse sattumist sa vaktsineerimisega seostad, kuid näiteks minu elus ei ole selliseid inimesi. Järelikult sa ei saa ainult enda tutvuskonna pealt teha järeldust, et inimesed kõik metsikult haiglasse kukuvad. Pigem tundub see siiski juhusena, kui sinu tutvuskonnast paar tükki on sellise õnnetuse otsa sattunud, kuid mõnel teisel, näiteks minul, ei ole.

Millas siis saaks midagi sellist järeldama hakata? Kui 100% kõigil oleks 2 tuttavat haiglas? Siis hakkaks need juba nats korduma ju? 😀
Alati on keegi, kes ei tea kedagi jne.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et varem ei märganud, kuidas tuttavad muudkui haiglasse satuvad? Võib-olla tõesti.

Ma ei oska vastata, kas sa oled varem neid asju inimeste juures märganud või mitte. Juhtisin su tähelepanu lihtsalt asjaolule, et sinu elus on paar inimest, kelle haigust või haiglasse sattumist sa vaktsineerimisega seostad, kuid näiteks minu elus ei ole selliseid inimesi. Järelikult sa ei saa ainult enda tutvuskonna pealt teha järeldust, et inimesed kõik metsikult haiglasse kukuvad. Pigem tundub see siiski juhusena, kui sinu tutvuskonnast paar tükki on sellise õnnetuse otsa sattunud, kuid mõnel teisel, näiteks minul, ei ole.

Millas siis saaks midagi sellist järeldama hakata? Kui 100% kõigil oleks 2 tuttavat haiglas? Siis hakkaks need juba nats korduma ju? ????

Alati on keegi, kes ei tea kedagi jne.

Minu tutvusringkonnas on peaaegu kõik vaktsineeritud ja ma ei tea mitte ühtegi juhtumit, kus kellelgi oleks esinenud mõni tõsisem kõrvaltoime peale süstekoha valulikkuse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millas siis saaks midagi sellist järeldama hakata? Kui 100% kõigil oleks 2 tuttavat haiglas? Siis hakkaks need juba nats korduma ju? ???? Alati on keegi, kes ei tea kedagi jne.

100% mitte, aga me ei räägigi praegu ju 100%-st, vaid ainult sinust, arvuta ise, mitu protsenti sa Eesti elanikkonnast moodustad. Üleüldse ei ole selline “mitut sa tead” meetod mingi tõsine meetod järelduste tegemiseks, sest kõik inimesed kalduvad märkama asju, mida nad tahavad märgata. Samamoodi jätavad vaktsiinipooldajad võib-olla kahe silma vahele inimesi, kes nende tutvuskonnast tüsistusi on saanud. See on inimlik ja seda ma ütlengi – ära tee niisuguste asjade pealt järeldusi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on peaaegu kõik vaktsineeritud ja ma ei tea mitte ühtegi juhtumit, kus kellelgi oleks esinenud mõni tõsisem kõrvaltoime peale süstekoha valulikkuse.

Mis me siis nüüd teeme, sinul ei ole ja minul on, lausa kaks raske kahjustuse saanud tuttavat kuigi tutvusringkond on väga pisike.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on peaaegu kõik vaktsineeritud ja ma ei tea mitte ühtegi juhtumit, kus kellelgi oleks esinenud mõni tõsisem kõrvaltoime peale süstekoha valulikkuse.

Mis me siis nüüd teeme, sinul ei ole ja minul on, lausa kaks raske kahjustuse saanud tuttavat kuigi tutvusringkond on väga pisike.

Lõpeta lihtsalt iseenda elu pealt globaalne järeldamine. Kogu moraal.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta lihtsalt iseenda elu pealt globaalne järeldamine. Kogu moraal.

Peaksin sinu propagandat rohkem usaldama kui enda elu?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta lihtsalt iseenda elu pealt globaalne järeldamine. Kogu moraal.

Peaksin sinu propagandat rohkem usaldama kui enda elu?

Mina pole sulle mingit propagandat teinud. Sina teed mingeid järeldusi ja mina ütlen, et teed neid valedel alustel, kogu moos. See pole propaganda, vaid reaalsus.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta lihtsalt iseenda elu pealt globaalne järeldamine. Kogu moraal.

Peaksin sinu propagandat rohkem usaldama kui enda elu?

Oh sa vaene lumehelbeke, iga päev teeb keegi sulle propagandat. Mõtle ometigi enda peaga!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta lihtsalt iseenda elu pealt globaalne järeldamine. Kogu moraal.

Peaksin sinu propagandat rohkem usaldama kui enda elu?

Mina pole sulle mingit propagandat teinud. Sina teed mingeid järeldusi ja mina ütlen, et teed neid valedel alustel, kogu moos. See pole propaganda, vaid reaalsus.

Reaalsus on ikka see, et tema kahel tuttaval on rasked tüsistused.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on ikka see, et tema kahel tuttaval on rasked tüsistused.

Jah, see ongi reaalsus. Aga nende kahe juhtumi üldistamine ning järeldamine, et kuna minu tutvuskonnas on kahel midagi juhtunud, siis on vaktsiinitüsistusi “väga-väga palju”, nagu see Kägu väitis – see on vale.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see ongi reaalsus. Aga nende kahe juhtumi üldistamine ning järeldamine, et kuna minu tutvuskonnas on kahel midagi juhtunud, siis on vaktsiinitüsistusi “väga-väga palju”, nagu see Kägu väitis – see on vale.

Täpselt samaväärne on ju väide, et kui kellegi teise tutvusringkonnas neid tüsistusi ei ole, siis neid ei olegi üldse.

Fakt on see, et osadel on ja osadel ei ole. Neid, kellel tekivad jamad, on palju. Palju on ka neid, kellel jamasid ei teki. KUI PALJU neid kõiki kokku on, seda ei saa täpselt teada, sest suur osa inimesi üldse ei räägigi oma terviseprobleemidest teistele. Need, kes teatavad, et ei nende tutvusringkonnas küll mingeid jamasid ei ole, ei pruugi nendest lihtsalt teada – võimalik, et nad ei ole lihtsalt seda tüüpi inimesed, kellele jamadest räägitakse. Mina näiteks oma emale ei räägi midagi mitte ühestki probleemist, tema arvabki, et mu elu on lill ja las arvab. Samuti on mul suurem osa tutvusringkonnast sellised inimesed, kellele ma iial ei läheks mingit oma tervisemuret kurtma, ka nemad võivad arvata, et kõik on parimas korras.

Ega asjata näiteks suitsiidide puhul suur hulk inimesi sellest vapustatud pole, et kuidas küll nii juhtus, ise nii elurõõmus inimene ja miks ma küll ei teadnud… Ju siis polnud see inimene seda tüüpi, kes osanuks oma muresid jagada. Ja selliseid on ka palju.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samaväärne on ju väide, et kui kellegi teise tutvusringkonnas neid tüsistusi ei ole, siis neid ei olegi üldse.

Jeerum küll, sellist väidet polegi siin keegi väitnud. Argumendid “aga minu tutvuskonnas tüsistusi ei ole olnud” ei pretendeeri üldistusele, et tüsistusi olemaski pole, vaid võiks anda märku, et mitte igal eestlasel pole 2 tüsistustega tuttavat.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KUI PALJU neid kõiki kokku on, seda ei saa täpselt teada, sest suur osa inimesi üldse ei räägigi oma terviseprobleemidest teistele. Need, kes teatavad, et ei nende tutvusringkonnas küll mingeid jamasid ei ole, ei pruugi nendest lihtsalt teada – võimalik, et nad ei ole lihtsalt seda tüüpi inimesed, kellele jamadest räägitakse.

Sama hästi võib väita, et suur hulk inimesi teevad igast sääsest elevandi ehk et kurdavad igal nurgal kui halb neil vaktsineerimisest on. Saad juba aru ükskord, et oma tutvuskonna pealt lihtsalt ei saa teha mingeid järeldusi tüsistuste levimuse kohta inimeste hulgas? Viimast uurigu teadlased ja Ravimiamet.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millas siis saaks midagi sellist järeldama hakata? Kui 100% kõigil oleks 2 tuttavat haiglas? Siis hakkaks need juba nats korduma ju? ???? Alati on keegi, kes ei tea kedagi jne.

tõsiseltvõetavaid uuringuid niimoodi ei tehta. sel moel sünnib rahvaluule.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on peaaegu kõik vaktsineeritud ja ma ei tea mitte ühtegi juhtumit, kus kellelgi oleks esinenud mõni tõsisem kõrvaltoime peale süstekoha valulikkuse.

Neid asju, millest sa midagi ei tea, on ilmselt ka väga palju. See ei tähenda ju, et kõik on lollid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millas siis saaks midagi sellist järeldama hakata? Kui 100% kõigil oleks 2 tuttavat haiglas? Siis hakkaks need juba nats korduma ju? ???? Alati on keegi, kes ei tea kedagi jne.

tõsiseltvõetavaid uuringuid niimoodi ei tehta. sel moel sünnib rahvaluule.

See oli nali muide. Oleks pidanud vist disclaimeri alla panema, et iga napakas aru saaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on peaaegu kõik vaktsineeritud ja ma ei tea mitte ühtegi juhtumit, kus kellelgi oleks esinenud mõni tõsisem kõrvaltoime peale süstekoha valulikkuse.

Süstikoha valulikkus ei ole kõrvaltoime. See on reaktsioon.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 145 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pfizeri kahest süstist tekkisid südameprobleemid