Esileht Veebikonstaabel Pidev lärm

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pidev lärm

Postitas:

Naabril on 2 last ja kogu ärkvel oleku aja lärmavad nad koos nii, et kostab mulle minu koju üle mängiva teleka, teiste kodumasinate ja minu toimetuste. Naabriga on korduvalt ja korduvalt räägitud, et tema laste kiljumine ja sõna otseses mõttes röökimine häirib, sest kostab läbi ja lõppu sellele ei tule. Naaber nimelt väidab, et keelab lapsi ja need ei allu tema korraldustele. Kuid mis siis aitab? Ainuke rahu aeg on öö, kuid hommikul peale 6-22 on vahetpidamata kisa, rööked, kiljed nende poolt kosta. Sõna otseses mõttes karjuvad nagu oleks sõda lahti. Saan aru, et mängivad, aga kaua võib. Pooleks tunniks on ehk rahu, ülejäänud aja kõik kordub jälle. Jälle rööked, kiljed jne. Nädalavahetusel üldse rahu ei saa, siis on veel hullem kui muidu. Kui on kodust ära, on ainuke rahulik aeg. Väga häirib. Mida ette võtta? Kas politsei saadab patrulli kui helistada 112 või öeldakse ei saa aidata kuna ei rikuta ju öörahu? Kas päeval on siis lubatud naabreid segada taoliselt?

Tegu pole ka igapäevase normaalse müraga, vaid tahtliku kisamisega.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee politsei midagi. Või mis sa arvad, et võtavad lapsed vanematelt ära? Kahjuks muu ei aita, kui loota, et lapsed kasvavad ja neil tekib varsti nutisõltuvus, siis istuvad vaikselt ekraanide taga. Või kolida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema ei saa laste kasvatamiega hakkama ja tuleks käest ära võtta….

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kirjeldaksid nagu minu naabreid, ainult et need lapsed (vist 2 poissi) röögivad vahel kl kahe-kolmeni öösel. Vahepeal nutavad, kaklevad, käivad mütsatused jne. Kas öösel võiks laste lärmamise ja röökimise peale politsei kutsuda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke ette heliisolatsioonitööd, sest teil on ilmselt väga läbikostuvad seinad/laed/põrandad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlen kas heliisolatsioon aitab. Sõltub kust lärm tuleb. Kui kõrvalt, siis võib-olla topelt sein päästab. Elan ise paneelmajas ja näiteks samas treikojas, aga minu vastaskorteris elab ligi kolmene laps, kes on väga hilja üleval ja jookseb ringi, Minu korterisse on tema jooksmine ja karjumine kuulda. Saa efekt kui jookseks minu peal elav laps.
Ühele eelmisele käole, kelle naabrilapsed öösel nutavad ja kaklevad. Politsei võiks kutsuda, selle põhjendusega, et arvad, et kellelegi tehakse liiga. Ega sina ei tea ju mis või kes lapse öösel nutma ajas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ka politsei ei takista ega keela lastel mängimist. Seega päevasel ajal oma kodus mängivatele lastele patrulli välja ei saadeta.
Kui on kahtlus, et ohus on laste elu või tervis (nagu siin viidatud, et öösel nutavad, karjuvad jmt) võib tõesti 112 teada anda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama jama. Muidu naabrilapsed ei kisenda, aga iga E-R hommik üks põnn röögib, ilmselt lasteaeda minek ei meeldi. Ja siis õhtul mingi 18-19 paiku vahel röögib. Muidu selle pere vanem laps on vaikne ja korterist endast lastekisa on vähe. Kui need argipäeva hommikud välja arvata.
Aga naabritest rääkides – sageli ülemised naabrid otsustavad tugevaima volüümiga telekat ja raadiot kuulata. Aga lastekisaga võrreldes on see täiesti ilus ja hea.
Aga jah, politsei ei saa teha midagi. Ehk on majavanem/korteri ühistu esimees vms, kes saaks nendega karminalt rääkida. Või ehk on üürnikud (ilmselt mitte) ja siis saaks omanik midagi teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Veebikonstaabel Pidev lärm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.