Esileht Veebikonstaabel Pidev lärm

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pidev lärm

Postitas:
Kägu

Naabril on 2 last ja kogu ärkvel oleku aja lärmavad nad koos nii, et kostab mulle minu koju üle mängiva teleka, teiste kodumasinate ja minu toimetuste. Naabriga on korduvalt ja korduvalt räägitud, et tema laste kiljumine ja sõna otseses mõttes röökimine häirib, sest kostab läbi ja lõppu sellele ei tule. Naaber nimelt väidab, et keelab lapsi ja need ei allu tema korraldustele. Kuid mis siis aitab? Ainuke rahu aeg on öö, kuid hommikul peale 6-22 on vahetpidamata kisa, rööked, kiljed nende poolt kosta. Sõna otseses mõttes karjuvad nagu oleks sõda lahti. Saan aru, et mängivad, aga kaua võib. Pooleks tunniks on ehk rahu, ülejäänud aja kõik kordub jälle. Jälle rööked, kiljed jne. Nädalavahetusel üldse rahu ei saa, siis on veel hullem kui muidu. Kui on kodust ära, on ainuke rahulik aeg. Väga häirib. Mida ette võtta? Kas politsei saadab patrulli kui helistada 112 või öeldakse ei saa aidata kuna ei rikuta ju öörahu? Kas päeval on siis lubatud naabreid segada taoliselt?

Tegu pole ka igapäevase normaalse müraga, vaid tahtliku kisamisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tee politsei midagi. Või mis sa arvad, et võtavad lapsed vanematelt ära? Kahjuks muu ei aita, kui loota, et lapsed kasvavad ja neil tekib varsti nutisõltuvus, siis istuvad vaikselt ekraanide taga. Või kolida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema ei saa laste kasvatamiega hakkama ja tuleks käest ära võtta….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa kirjeldaksid nagu minu naabreid, ainult et need lapsed (vist 2 poissi) röögivad vahel kl kahe-kolmeni öösel. Vahepeal nutavad, kaklevad, käivad mütsatused jne. Kas öösel võiks laste lärmamise ja röökimise peale politsei kutsuda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtke ette heliisolatsioonitööd, sest teil on ilmselt väga läbikostuvad seinad/laed/põrandad.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Veebikonstaabel Pidev lärm