Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pidev määrimine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pidev määrimine

Postitas:
Kägu

Mina siin kirjutasin ka teema kui minipillid ära jätsin, ja soovisin kohe rasestuda. Aga ei õnnestunud vaid päevad nädal aega hiljem hakkasid, 8.10. Siis 35p hiljem hakkasid päevad. Enne pillide võtmist minul oli 28p pikad tsüklid. Siis teate nüüd vahepeal nii imelikud episoodid. Kõigepeal kui mul päevad lõppesid 15.10(suheliselt pikalt ikkagi 8p )sellest nädal hiljem jälle hakkas kõht valutama hästi tugevalt tuim alakõhuvalu, võtsin parakat ja läks üle, õhtust enam ei määrinud ka. Kusjuures tegin rasedustesti mõtlesin küll et ei saa rase olla, päevad ju olid 8p aga testile tuli kohe kaks triipu, kuigi üks hästi hele aga oli ilusti näha..tegin paar päeva hiljem kaks veel aga siis küll juba midagi polnud..mõtlesin äkki katkes siis kui need 8p päevad olid??No ok siis nüüd hakkasin ov-teste tegema, tegin 23.10(laupäeval) ja kasutan Clearblue testi ja tuli kohe püsiv naerunägu. Vahekorras me muidugi ei saanud olla, sest meest polnud kodus nädalavahetusel, aga esmaspäeval 25.10 oli mul küll tunne et nüüd ovulatsioon on , sest temp 37.1 ja voolus oli nii läbipaistev ja märg tunne. Siis me esmasp ikkagi olime vahekorras, mõtlesin äkki veel jõuab kui ovulatsioonipäev on. Aga eile 26.10 õhtul märkasin pesukaitsel heleroosakat voolust, täna hommikul punakalt jälle määrinud 🙁 milles see probleem võiks olla? Miks niimoodi määrib…eile veel õhtul mõõtsin 37.2 oli temperatuur õhtul. Ei taha lootagi et õnnestus miskit kui ovulatsioonipäeval olime vahekorras, see määrimine ei meeldi üldse mulle 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli pikka, aga ma loodan, et sain õigesti mõttele pihta. Kas ma saan õigesti aru, et sisuliselt kohe pärast ovulatsiooni sul määris?
Pakun kohe paar võimalust:

1) Vahekorra järgselt väike vereeritus võib olla täitsa ok. Kui seda juhtub sageli, siis see ok kindlasti pole ja tuleb võtta ühendust arstiga.

2) Ovulatsiooniaegne määrimine – vbla oli sul ovulatsioon ikkagi natukene hiljem (test ennustab OVd päev-kaks ette, seega justkui selle ajaaknaga võiks  see teooria sobida).

Igal juhul ma soovitan arstiga igaks juhuks sellest rääkida, sest lisaks minu pakutud kahele variandile võib põhjuseks ka jumal teab mis olla.

Igal juhul edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kaasa mõtlemast 🙂

1.) Aga mul kunagi ei ole vahekorra järel veritsenud, ka seekord ei hakanud kohe veritsema. Alles järgmise päeva õhtuks tuli heleroosakas  voolus pesukaitsele…

2.) Ovulatsioonitesti sain positiivse 23.10 aga vahekorras olime alles 25.10, ja siis oli tunne nagu oleks OV päev sest mul temp tõus ja voolus olikohe hoopis teine mis eelmised kaks päeva. Korralikult ikka vesine. Järgmine päev ehk siis eile enam sellist voolust polnud.
<p style=”text-align: center;”>Lihtsalt ei saagi aru miks nii määrib suvaliselt. Tarvitasin minipille Desirett 2.7a polnud mingit veritsust. Nüüd elus esimest korda nii et peale päevade perioodi ka natuke määrib.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pidev määrimine