Esileht Ilu ja tervis Pidev poomistunne

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Pidev poomistunne

Postitas:
Kägu

Pidev poomistunne,hirm, paar kuud esinesid mega hullud paanikahood, aga nuud poob vahelduva eduga. Samas kui mingi muu asi juhtub, nt põis hakkab tunda andma siisb poomine kaob. Kaisin eile spas, sinna joudsin arvasin et suren aga vahepeal kadus jarsku see tunne ara, tulin koju olin roomus ja sajn isegi normaalselt süüa. Hommikul oli hea. Oosel magades on ka nii hea olla, aga hommikul peale sooki hakkas pihta. Jälle poob ja poob. Hirm on et suren jne. Kihased kõrjs bagu krampis. Siis võtsin end kokku ja laksin lapsega kelgutama, mae peal kadus nagu ara ja kui tuppa sain, plaks tagasi. Mul. Koguaeg pulssoksumeeter kae peal et vaadata kas lambun c ei.. Vereorhk ja korras. Kuidas ma sellest tundest jagu saan, kas sellesse voibb +surra. Ma kuude viisi vahelduva eduga kannatanjd. Moni päev on mega hull. Midagi teha ei osak, ravimeid kardab bagu tuld. Meditatsiooninproovjn you tubest aga see ka ei mõika eriti. Tukitunne ikka alles ja poomine. Kurk korras, kurguaratil kaidud. Hommw aaan kilpnaarme vastjsed aga need nagunii korras. Uldse in mil koik naitajad korras aga elada ei saaa sest see poomine ajab peast taitsa segi. Ad sisse suua ei julge sest see ajab akki veel hullemaks. Mida teha. Emosse ka joosta ei julge. Ma. Twan et seal kaob see tunne ara. On ukskord ka nii olnud…. Ah hullumaja

 

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

selle jutu põhjal vajad hullaris päevaravi. ise sa kodus endaga hakkama ei saa.

+13
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Psühhiaatrit on sul vaja. Ära piina ennast.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Psühhiaatrit on sul vaja. Ära piina ennast.

    Vabandan kirjavigade pärast, ma ei näe isegi kui sia kirjutan, ulease alla kaib see perekooli lehekulg twlefinis ja raske kasutada, ei tea milles on asi.  Ma olen kainud psühhiaatril, me ei klappinud, oli selline kurjem vana vana mees ja kirjutas vaid ad valja. See oli kuu eest ja siis mul veel poomist ei llnud. Olid paanikahood söömisega seonduvalt. Kardan juba, et see in minfi ravimatu haigus mis covidi ga kaasa tuli. Põdesime küll kergelt, olime kevadel vaktsineeritud. Aga ikka hirm, et matab selle parast hinge ja vahepeal sook alla ei lahe. Kardan lsiaks allerhiajd ja ei julge ad sisse võtta. Isegi looduslikke ravimeid ei vota va vitamiinid. Kurgus on see tunne nii kohutav.. Vahel alkoholiga leebub, aga ma. Karsan et iga paev ov viimane, et  pitsitabki kinni ja ongi minuga kõik. Ei julfe enam arste ka segada.. Nutta ka. Ei saa, kurk kisub krampi. Elada ei saa… 🙁

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Närvid. Otsi abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Podesime novembris koroonat.. Äkki sealt midagi hirmsat. Ma tosimeeli kardan ja tana syya ei saa sest kurk on nii tihe ja pigistab nagu oleks kova sall umber kaela 🙁 ma kardan ausalt et suren ja mul on väikesed lapsed. Keegi aru et saa kuidas saab kurghs ni olla. Voi lambusa. Aga saab, see on kirjelsamatulr. Hull ja ajab arevusse ka…. 🙁

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Närvid. Otsi abi.

Kuidas ma otsin kui hirm ravimite ees. Ukskord sain tohutu hoo ibumetinist,enam.ei tarbi midahi. Oleksin umber kukkunud ja poos kurku kinni jne. Sellest ajast peale kurguga iga paev imelik. Aga jah lor ei näinud peegliga midagi, kuid tegelt selleat ei piisa et alaneelu jne vaadelda. Raudselt seal midagi ongi 🙁 ma nii kurb ja pisarad voolavad sest kardan! Kardan et ei joua haiglasse selle libedaga kui lambuma hakkan jne. Kui kinni pitsub kõri 🙁

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled seesama, kes varem on südamehäda kurtnud, eks? Ja eitanud paanikahäiret. Stiil on nii äratuntav. Usu juba – sul on psühhiaatrit vaja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan kognitiivset psühholoogi – ravimeid keegi võtma ei sunni.

Psühhiaater kirjutabki peamiselt ravimeid, seda arsti ära siis esialgu vali.

Sul on tõesti covidi tüsistus/kõrvalmõju, kuid psühholoogiline. Ka psühholoogiline mure väljendub füüsiliste tunnetega ja see on normaalne.

Me kõik tunneme mingil määral stressi ja ärevust selle viirusega seotult – ühed rohkem kui teised – see pole häbiasi. Seega saan tõesti soojalt soovitada kognitiivset psühholoogi.

Kui sa otsustad seda nõu ignoreerida, läheb ikka paremaks, lihtsalt oluliselt pikema aja jooksul, kui keha ja mõistus hirmuseisundist ise välja tulevad.

Imerohtu ega -nõu sa foorumist ei saa, oma füüsilisi sümptomeid siin edasi kirjeldades vaid süvendad oma ebamugavust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta viina

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kaks korda tükitunne olnud pikka aega, mõlemal juhul kestis umbes aasta. Kõik arstid sa läbi käidud, mida ei leitud. Mul tekkis sellest ärevushäire lõpuks.

Hambaarst lõpuks leidis lõualuust suure mädakolde hambajuure alt. Ravis ära ja tükitunne kadus ja rohkem pole tagasi tulnud. Kas oli seos olemas või oli kokkulangevus, seda ma ei tea.

Ärevushäire ise muidugi võib ka omakorda tükitunnet põhjustada. Võimalusi on palju.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidev poomistunne,hirm, paar kuud esinesid mega hullud paanikahood, aga nuud poob vahelduva eduga. Samas kui mingi muu asi juhtub, nt põis hakkab tunda andma siisb poomine kaob. Kaisin eile spas, sinna joudsin arvasin et suren aga vahepeal kadus jarsku see tunne ara, tulin koju olin roomus ja sajn isegi normaalselt süüa. Hommikul oli hea. Oosel magades on ka nii hea olla, aga hommikul peale sooki hakkas pihta. Jälle poob ja poob. Hirm on et suren jne. Kihased kõrjs bagu krampis. Siis võtsin end kokku ja laksin lapsega kelgutama, mae peal kadus nagu ara ja kui tuppa sain, plaks tagasi. Mul. Koguaeg pulssoksumeeter kae peal et vaadata kas lambun c ei.. Vereorhk ja korras. Kuidas ma sellest tundest jagu saan, kas sellesse voibb +surra. Ma kuude viisi vahelduva eduga kannatanjd. Moni päev on mega hull. Midagi teha ei osak, ravimeid kardab bagu tuld. Meditatsiooninproovjn you tubest aga see ka ei mõika eriti. Tukitunne ikka alles ja poomine. Kurk korras, kurguaratil kaidud. Hommw aaan kilpnaarme vastjsed aga need nagunii korras. Uldse in mil koik naitajad korras aga elada ei saaa sest see poomine ajab peast taitsa segi. Ad sisse suua ei julge sest see ajab akki veel hullemaks. Mida teha. Emosse ka joosta ei julge. Ma. Twan et seal kaob see tunne ara. On ukskord ka nii olnud…. Ah hullumaja

Pühad läbi ja hakkab jälle pihtq. ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta siis looduslikke rahusteid, kui ravimeid nii hullult kardad.
Naistepuna, palderjan, veistesüdamerohi (on sellise nimetusega rahustav taim, mitte veistele mõeldud südame rohi).
Ka sügav lõdvestav kõhuhingamine võib aidata. Hingad sügavalt sisse ja siis välja, välja, välja, välja nii kaua, kui suudad või siis sügavalt sisse, paus paar sek ja siis pikalt välja ja jälle paus ja jälle sisse ja paud jne… välja hingata, see maandab ärevust ja lõdvestab.
Ega muidu Sa oma paanikahoogudest üle ei saa, kui mitte midagi ette ei võta.
Psühhiaater kirjutab ravimeid, kuid annab vajadusel saatekirja ka terapeudi juurde.
Psühhiaatreid on rohkem, kui see üks kuri mees. Leia endale sobiv.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on vaimne probleem ja see iseenesest üle ei lähe. Aga kui rohtu pole nõus võtma ja psühhiaatri või psühholoogigi juurde minema, siis ei lähegi paremaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui end purju joon on hea, siis kaob… Aga pohmelliga veel hullem… 🙁 2 siidri pealt juba mojub na kaob aga ma. Ei taha olla al kohoolik ega selleks saada

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta siis looduslikke rahusteid, kui ravimeid nii hullult kardad.

Naistepuna, palderjan, veistesüdamerohi (on sellise nimetusega rahustav taim, mitte veistele mõeldud südame rohi).

Ka sügav lõdvestav kõhuhingamine võib aidata. Hingad sügavalt sisse ja siis välja, välja, välja, välja nii kaua, kui suudad või siis sügavalt sisse, paus paar sek ja siis pikalt välja ja jälle paus ja jälle sisse ja paud jne… välja hingata, see maandab ärevust ja lõdvestab.

Ega muidu Sa oma paanikahoogudest üle ei saa, kui mitte midagi ette ei võta.

Psühhiaater kirjutab ravimeid, kuid annab vajadusel saatekirja ka terapeudi juurde.

Psühhiaatreid on rohkem, kui see üks kuri mees. Leia endale sobiv.

Kardan looduslikke ka. Koike  kardan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui end purju joon on hea, siis kaob… Aga pohmelliga veel hullem… ???? 2 siidri pealt juba mojub na kaob aga ma. Ei taha olla al kohoolik ega selleks saada

Tundub nagu oleks kogu su jutt täis peaga kirja pandud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui end purju joon on hea, siis kaob… Aga pohmelliga veel hullem… ???? 2 siidri pealt juba mojub na kaob aga ma. Ei taha olla al kohoolik ega selleks saada

See kinnitab ju vaid seda, et probleem on su PEAS, mitte mujal.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui end purju joon on hea, siis kaob… Aga pohmelliga veel hullem… ???? 2 siidri pealt juba mojub na kaob aga ma. Ei taha olla al kohoolik ega selleks saada

See kinnitab ju vaid seda, et probleem on su PEAS, mitte mujal.

No ikka paar liitrit on vaja et see kaoks.. See tunne. Akki lihtsalt alkohol tuimestab aga tegelt kns ee olemaa?! Vaheeoal kaob siis ka ara kui mul tekib fookus mingile muule asjale nt hakkab põis torkima vms… Aga uldiselt arkveloleku aja koguaeg poob. Ma lahen sellest juba hulluks. Isegi mingi vabastav hingamine seda ara ei vota… Ma kardan et mul soogitoruvahk, poletik, maos midahi, astma, reflux, voi kõri turse kramp, jne jne. Siuke hirm.. Tahaks et koik uuringud tehtaks.. Kuskil haiglas… Enne see ei kao, ma tena

. Aga kuidq sma tean mis arste kulastama hakata jne. Endokrinoloog?  Mid aveel… Ma tana suht kindel et lambungi ara.. Suua ka ei taha 🙁 oosel sain isuga suua kui alkot jõin

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui end purju joon on hea, siis kaob… Aga pohmelliga veel hullem… ???? 2 siidri pealt juba mojub na kaob aga ma. Ei taha olla al kohoolik ega selleks saada

Tundub nagu oleks kogu su jutt täis peaga kirja pandud.

Hetkel olen kaine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis peas? Ma reaalselr ju tunnen seda tunnet, kaela ja kori lihased oleks nagu pingul. Ju nad siis ongi… Aga mjks. Kas see võib tappa ka kui need pingul

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa kardad, et hullemaks. See oht pole ju raasugi suurem, kui see, et saad abi ja paremaks läheb AD-ga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et alkohol mõjub, viitab sellele, et pigem on tegu ärevus-paanikahoogudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paanikahoogu pole olnud ammu, aga ei imesta kui sellest poomisest lopuks tuleb. Ma. Olen oaeb otsa voodis pikali ja tunnen kuidas kurk kinni laheb… Nii hull tunne vib viimse mõistuse peast. Suure ei taha ja eicjulge. Jaaks bagu kinni kurku. Kuigi uldiselt ma lole ju paanjkas. Pulss on 70. Paaniaga mul pulss 150

Lihtsakt poob ja poob nonstop

Ma ei suuuda.. Mis seda veek voib teha?. Kas. Kipnaare. Kael ju norm. Ja proov korras, kurguarst katsus ja utles et tema ei nae ega ei tunne et oleks. Midagi seal kilpnaarmega ja kurk ka korras. Aga alaneelu ta ei nae. Akki seal kasvaja voi midagi? Akki on soogitoruga midagi? Ma ei suuda… Arevushaire on muidugi lihtne panna diagnoosiks aga enne peaks ju k6ik uuringud laksma teha ja kui need korras siiz kaokski häire, kui see on ukdse. Voi on nipidj et mjski haiggus põhjustab poomise ja see omakorda arevushaire. Vereproovis oli raud punane ehk liiga palju. Hbg samas normaalne… Ma. Ei. Saa aru mida see. Tavaline raud seal tahendab. Ma. Olen vist sadade eurode eest vereproove teinud paari kuuga… Motlen ainulr kuhu arstile ruttu minna, kardan surra :'(. Tavaline ärevus pole uldse hirmus, mul kunagi olnud pikalt.. Elusees pole niimooodi poonud.. 🙁  kardan rt suren ja ei nae enam oma last, perekonda..taielik oudus, ja poob ja poob. Nagu nöör ümber kaela. Ainult magades kaob ka.. Hommikul argates 30min jooksul tekib jälle… Hea et veel oosel pole.. Kardan et tekib oosel ka

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis peas? Ma reaalselr ju tunnen seda tunnet, kaela ja kori lihased oleks nagu pingul. Ju nad siis ongi… Aga mjks. Kas see võib tappa ka kui need pingul

Sinu mõtted ongi sellise väega. Sul on paanikahäire, sa mõtled end krampi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ahel – sa mõtled poomistundele ja seda kindlamalt ta tuleb uuesti. Otsi teine psühhiaater.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ahel – sa mõtled poomistundele ja seda kindlamalt ta tuleb uuesti. Otsi teine psühhiaater.

Kas sellesse poomisse võib surra?!

Akki ikka on mingi kole haigus..

Ma end hulluks ligenud

Epstein barri viirus? /!  Kilonaarme kasvaja, stuuma.. Fbs kõigi kogemusi lugenud. Hirmus. Nad ei kiruta ainult seda kas aee vaevus on neil 24 h voi mitte…ka vahelduva eduga voi pidev. Ma nii kardan.. Voi akki siis uhel hetkel see poomine kori sulgeb.. Ja k6ik.. Mingi korihaigus.. Ma nutan ja kardan..

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole vist kunagi enda Perekoolis olemise ajaloo jooksul nii palju naerda saanud. Muidugi piinlik lugu, aga no minge te ikka pekki, kui hea.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole vist kunagi enda Perekoolis olemise ajaloo jooksul nii palju naerda saanud. Muidugi piinlik lugu, aga no minge te ikka pekki, kui hea.

Teise surm on nali v

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba 9 tundi jarjest poob. Imestan et olen veel elus.. Jube. Kas toesti nii kaua pob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Ilu ja tervis Pidev poomistunne