Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pidev väsimus ja nõrkus.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pidev väsimus ja nõrkus.

Postitas:

Lugu siis selline, et mul on pidev väsimus ja nõrkus ma ei suuda mitte midagi teha ainult pikali olen. Arstile lähen alles esmaspäeval. See nõrkus ajab mind hulluks ja mul on üks väike laps veel, kes tahab ,et ma temaga tegeleks. Kas võib olla ,et on vitamiinide puudus? Kas kellegil on veel tugevat nõrkust olnud raseduse alguses? Kas peaks arstile helistama? Ei oska sellega midagi peale hakkata..söön korralikult aga nõrkus on ikka..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 14:37; 09.02 15:38; 10.02 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on tõesti mingi vitamiini puudus või madal vererõhk. Mina tunnen siis tohutut väsimust, kui vererõhk läheb liiga madalaks. Helista igaksjuhuks perearstile, ta oskab sind kindlasti aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa..tänan teid teil oli õigus vererõhk on liiga madal. Sain väikse nipi ,kuidas toimida. Juua üks must tee mitte väga kange ja süüa üks soolane amps nt. kiluvõileib. Siis pikali heita ja jalad umbes 3 padja kõrgusele asetada:) toimib! Muidugi peaks vitamiini võtma seda komlpeks rasedatele. Ise võtsin ainult foolhapet. Aga tänud teile .)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 14:37; 09.02 15:38; 10.02 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse alguse asi. Võimalik, et läheb paari nädalaga üle. Mul oli nii esimese rasedusega, kui ka nüüd. Nüüd oli hullem ja kauem ning selgus, et ootan kaksikuid.

Kui vererõhust, siis aitab ka see, kui hakkad väsimustundele vaatamata toimetama. Vererõhk liigutades tõuseb ja läheb paremaks. Aga ettevaatlik tasub olla, et algul kohe pilt tasku ei kuku kui liiga aktiivselt liigutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud! eriti vahet pole enam tervise suhtes täna on juba kurk haige ja nohu..enne seda oli oksendamise viirus..suht raske see asi meil siin.:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 14:37; 09.02 15:38; 10.02 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänud! eriti vahet pole enam tervise suhtes täna on juba kurk haige ja nohu..enne seda oli oksendamise viirus..suht raske see asi meil siin.:)[/tsitaat]
Võta C-vitamiini. Hommikul 500 mg ja õhtul 500 mg. Kohe! Eriti kui veel hiljuti tõbised olite, on seda vaja, et seda haigust pidurdada.
C-vitamiin on väga tänuväärne asi haiguste varajases järgus tõrjumisel. Võid peaaegu veel pääsedagi.
..Saksamaal raviti sellega ju üks minekul mees seagripist terveks. Muidugi kogused olid ka kümnetes grammides korraga.

p.s. C-vit aitab vähemalt minul alati ka väsimuse vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kompleksvitamiinidel pole erilist kasu – või noh, kasu on tootjatele, tarbijatele eriti mitte.
osa vitamiine ja häid aineid töötavad üksteise vastu. kui midagi sul organismis piisavalt ja juurde manustad, võid hoopis kahju teha jne.
võta üksikult ja just neid, mida vaja. hetkel siis foolhape ja c-vitamiin.
kui vererõhk madal, siis võimalusel vältida magneesiumi (see kompleksides sees muidu) – see võtab rõhu veel alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pidev väsimus ja nõrkus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.