Esileht Ilu ja tervis Pidevad ekstrasüstolid häirivad :S

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pidevad ekstrasüstolid häirivad :S

Postitas:

Ma olen siia oma vahelöökide pärast nii palju kirjutanud. 5 kuud olen võtnud panangini, esimesed 1,5 kuud aitas jube hästi, üldse ei tundnud aga siis jälle hakkas pihta. Nüüd viimased 3 päeva on suhteliselt hull, koguaeg tunnen neid :S
Natuke aega tagasi oli isegi 3 vahelööki jutti, ma ei teagi kas see on juba eluohtlik?
Mingitel hetkedel olen tundnud ka vahelöögi asemel nagu kahte kiiret tukset järjest ja siis jälle on normaalne rütm, ei tea kas juba midagi muud küljes? Päris hirm tuleb nahka juba.
Oktoobris käisin soomes kardioloogi juures, see vaatas eelmiste testide ja vereproovide tulemused üle ja ütles, et kui süda on terveks tunnistatud siis need on lihtsalt terve südame vahelöögid. Soovitas eestis teha ehhokardiograafia. Helistas eestisse kodulinna haiglasse ja sain kardioloogi aja 20.12. Et nüüd siis ootan millal arstiaeg kätte jõuab. Ma nii tahtsin trenni minna aga need vahelöögid vahel muutuvad koormusega tihedamaks ja siis ma tunnen ka neid tugevamalt, sest koormusega hakkab ju süda tuntavamalt lööma, siis on nii ebamugav ja vastik, et tahaks ainult rahulikult istuda ja oodata millal need üle lähevad. Tasakaaluhäirest pole ka siiamaani lahti saanud ja see häda ka kummitab siiamaani.
Ma olen nõus juba isegi mingeid ravimeid tarbima, et ma neid vahelööke ja hirmu elu pärast ei tunneks enam. Viirpuu tilgad ka enam lõpuks ei mõjunud, nüüd panangin ka enam mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 21:21; 12.12 12:53; 12.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonidega ei või seotud olla? Kas oled tähele pannud, millal neid rohkem on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:09; 12.12 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sulle on vist juba sadu asju soovitatud, mida sa ootad siit? Panangin ja viirpuu pole mingid tõsiseltvõetavad ravimid, vaid lihtsalt südant toetavad toidulisandid. Paljudel inimestel on rütmihäired. Kui sul kardioloogil käidud ja haigsulikku ei leitud, järelikult ravida ei ole ja soovitaks validooli keele alla, rahustab ka lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks õigeid ravimeid ei võta?
Panangin ja viirpuu on ju sama, mis lapsele kommi anda!

Huvitav küll, kui Teiega eksperiment teha ja lasta kuulata stetoskoobiga tõsiselt haige inimese lonkavat südant ja näidata rämedaid opiarme rinnakul. Rahunete maha (et Teie veel nii terve olete)?

Kujutage ette, et maailma top10 kuuluvad kaks kõige ohtlikumat batsillikest söövad Teie südameklappi, juba pirakas auk sees ja tagasivoolu tõttu Te ei suuda enam isegi mitte püsti seista. Ja siis teatakse lisaks, et veel üks südameklapp on omadega läbi, ja need kaks klappi töötavad koos. Siis olete mingi aeg “surnud”, töötab juhitav hingamine ja kehaväline vereringe, samal ajal kirurg teeb Teie sees surra-murra, hookus-pookus. Ärkate põsepeksu peale, rääkige, kuidas end tunnete, endal voolik alles hingetorus. Siis hakkavad südamepuudulikkuse tõttu ära vajuma kopsud, maks, neerud. Teie sõbraks saavad igal öösel elektriline kompressor vooliku ja maskiga, Teid pannakse maksa ja neeru ootejärjekorda.

KURAT, mida te vingute mingite tühiste ekstrasüstolite pärast ja ei võta isegi vastavaid ravimeid???

Just nii minuga juhtus. Ja ma ei käi kurtmas, et mul vahelöögid. Oleks imelik, kui poleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana sa oled? Ka mina vaevan rütmihäiretega. Mõistan sind. Vägagi! Ja nii juba 20 aastat järjest. Iga aastaga läheb hullemaks. Midagi teha sellega ei saa. AD ei aita ka. Võtan iga päev aastaid Magne B6, D vit, vajadusel metoprolooli. Iga päev kardan, kannatan, vaevlen. Ja saan aru, et elu läheb minust mööda, see on kohutav! Ma saan aru, et on hirmsamaid haigusi, see ei peata, ei vähenda minu hirmu. Ma ei saa kandideerida parema koha peale just NENDE pärast, tegeleda spordiga, seksiga. Ja need häired ei ole nii ohutud, olen lugenud sellest. Samas arstid pole jumalad, nad ei tea ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JÄLLE sul uus teema ja sama joru? päriselt arvad, et see kiun sind aitab? sinusuguste pärast ongi päriselt haigetrel võimatu arsti juurde aega saada.

viimane muuseas siin.

Teema: Südame rütmihäired, hirm, raisatud elu.
Postitas: Kägu
20.11.2017 09:15

Kas kellegil veel nii.
Kui rääkida ainult eilsest õhtust ja tänasest hommikust – siis kinos fimivaatamist ei suuda nautida, pidevalt süda teeb imelike trikke, vahelööke jätab vahele, siis pidurdab ja nii edasi. Maga,a ei saa jääda kuna jälle sama probleem. Hommikul ärkan, peeglisse ei suuda vaadata ennast – kuna nägu imelik – kas paistes või lihtsalt väsinud hirmust. Süda jälle ´teeb trikke – liigin vaikselt autoga tööle. Ja nii edasi. Elu on kannatus ja pidev hirm.
Aasta tagsi on tehtud südamele uuringud – ei ole midagi siis leitud erilist mis vajaks ekstra ravi – ainult südamerohi vajadusel.
No mul siis ju pidevalt vajadus, ja ega see rohi ka eriti ei aita.
Varsti tuleb uustöökoht otsida, kuna vana vist likvideeritakse. Kes mind ikka tahab sellist santi uute kohta.
Olen 47 ja töötada veel vaja palju:/
Ümberringi tuttavad muid kui surevad – ka sellises vanuses – enamustel muideks südamega probleemid, samas kui elasid – arstid ei tuvastanud ka midagi, ja ega nad vist isegi ei kurtnud, et midagi valutab.
Kuidas elada edasi ei tea – selline tühitunne sees, sest nooremaks ja tervemaks ma enam ei lähe. Samas nii jube IGA PÄAEV kannatada.
Olen palju proovinud – joogat, mediteerimist, psühholoogi, kardioloogi – aga uut südant ma siiski endale sealt ei saa ja probleem püsib ja ei tea, kui hästi või õigesti mind kontrollitud on ja kas ikka arst oli pädev. Tundub ärevikujuti´una kui loen enda teksti – lihtsalt kopp on sellest!!!
Kust saada abi minu muredele
1. Südame probleemidele – perearst ei anna rohkem saatekirja – tema vastuseks – neela metroprolooli vajadusel
2. Järgmine probleem – vasal jalg üleval lihase sees valutab aasta! – arsti soovitus – määri millegiga ja neela valuväigesteid. See soovitus ei aita ja ei tööta.
3. Nüüd kaks ja pool nädalat!!!! valutab meeletult käsi lisaks jalale, terve käsi ja selline jube närvivalu, mis annab valu õlga ja nii edasi – soovitus määri ja neela tabletti ei tööta!
Ja kuhu ma peaksin minema, pöörduma – tund´ub et lihtsalt pean kannatama!
Perearsti vahetus soovitus ka ei tööta – uurisin, ega neid VABU perearsti pole ka võtta.
Peapööritusest ma ei räägi, sest see võib ükskõik millega seotud olla. Ja sellele põhjust ma isegi otsima ei hakka.
Aga käsi, jalg ja süda – neid on ikka raske kannatada – palun teie abi soovituste mõttes. Ma tunnen et enam ma nii elada ei saa – olen väga kurnatud!
Tänan ette!
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
(1)
(43)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 10:14

Psühhiaater ja antidepressandid.
(22)
(1)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 10:19

Kägu kirjutas:

… vahelööke jätab vahele, siis pidurdab ja nii edasi…

Ma kargaks rõõmust lakke, kui minu süda ka vahelöögid vahele jätaks!
Kui koormust pole siis süda “pidurdabki” ja vastupidi.
(2)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 10:47

Kuna sa seda teemat siia ikka perioodiliselt teed, siis võib arvata, et asi on sinu jaoks tõsine. Paraku ei oska ju meie mingit nõu anda ega ka midagi soovitada, kui arstid on südame terveks tunnistanud. Võib-olla oleks sul lihtsam kui oleksid usklik või vähemalt usuksid saatusesse – igale ühele on oma aeg antud ja elu ei lõppe enne seda ka hoolimata viletsast tervisest või haigest südamest ega kesta ka sellest kauem, ole nii terve kui tahes. Püüa see veeta siin nii, et sinu lahkumise järel mäletatakse sind hea sõna ja naeratusega suul, mitte ei mõelda, et lõpuks ometi saime sellest ohkijast ja kaeblejast lahti. See on sinu valik, kas keskendud sellele, mis su valutab või sellele, mis elus hästi on.
(6)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 11:13

Ei see surm sul tule. Ise käisin just südameopil ja palatid on seal täis 75+ mutte, kõigil süda jumala haige ja elavad juba aastakümneid selle südamega, ei hädalda ega hala nagu sina. Muidugi kurda oma muret, jagatud mure on ju poole väiksem, aga ikka enda psüühikaga on vaja tegeleda, mitte arste süüdistada. Ei ole mina näinud, et infarkti või muu südamerikkega inimene meil abita jääks, nii et surma sul küll vaja karta pole.
(12)
(1)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 11:19

Kõlab nagu magneesiumipuudus. Osta magneesiumiõli, tee magneesiumivanne.

Südame vahelöögid ei tapa.

Anna südamele koormust – jookse või tee muud aeroobset.

Olen samuti 47, süda laperdab üsna pidevalt. Pean põhjuseks stressi ja vähest füüsilist tegevust. Proovin end parandada.
Aga kui suren – mis siis ikka. Mis selle vanamuti-eas ikka nii ägedat ees ootamas on.
(8)
(3)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 11:30

Kirjeldad väga tüüpilisi ärevuse kehalisi sümptomeid. Aitab psühhoteraapia – mitte üks kord ega kaks korda, vaid ikka pikemat aega peaks teraapias käima.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
(18)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 12:28

kui sul 50-selt hommikul ärgates midagi ei valuta, siis oled sa surnud.
sul on iga lihtsalt selline, et ihu hakkab jukerdama.
(2)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 13:15

Võib olla psüühiline probleem. Igaks juhuks soovitan kindlaks teha, ega borrelioosi ei ole, sellele on ka iseloomulikud südame rütmihäired, tugevad närvi- ja lihasvalud, depressioonilaadne meeleolu ja veel palju muid ebameeldivaid sümptomeid.
(1)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: nyah nyah
20.11.2017 15:30

Jalg & käsi: lase verevarustust kontrollida. Eriti kui oled või olid suitsetaja.

Syda, jah, on pigem paanikahäire moodi, aga ka selle vastu on rohtu.
(3)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 16:31

Dr Mart Kull tegeleb fibromüalgiaga, vähemasti ei naera välja sind, kui räägid, et kõik kohad valutavad. Süda ei ole tema teema kahjuks. Tartu reumatoloog.
(1)
(2)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
20.11.2017 19:56

Arst, kelle poole oleks teemaalgatajal vaja pöörduda, on psühhiaater.
Magneesiumivanne võid ka teha, mõjuvad hästi ja kui magneesiumi peakski liialt saama, siis lööb lihtsalt kõhu lahti.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(10)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
22.11.2017 17:24

Minule jääb mulje, et sa oled “kõiki asju proovinud”, aga sa pole millegagi järjekindlalt tegelenud. Ainult proovimisest polegi kasu. Kui inimene käib oma probleemiga korra psühholoogi juures, siis korra selgeltnägija juures, siis joob mõned päevad soodavett ja siis ostab veel mõned rahustava toimega “kivikesed”, siiz talle tundubki, et ta on kõike proovinud ja kasu pole. See on lihtsalt ringi sahmerdamine. Ma olen selle hirmuga elanud ja võin öelda, et praeguseks olen probleemiga rahujalal ja tunnen ennast hästi. Mis mul aitas: kõigepealt tuleb hakata hästi sööma, korralikud vitamiinirikkad toidud, värsked salatid, vajadusel juurde mõned toidulisandid nagu b vitamiini kompleks ja magneesium. Siis piisav liikumine, vähemalt 150 aktiivset minutit nädalas. Mina tegin läbi ka antidepressandikuuri ning kognitiiv-käitumusliku teraapia. Ei piisa ühest korrast! Lisaks õppisin mediteerima. 25 mg metoprolooli päevas võtan siiamaani, igal hommikul. Tulemused ei tule kohe, anna aega ja ära loobu. Tuleb seada omale eesmärk ja siis tegutseda.
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
26.11.2017 18:37

Kägu kirjutas:

kui sul 50-selt hommikul ärgates midagi ei valuta, siis oled sa surnud.
sul on iga lihtsalt selline, et ihu hakkab jukerdama.

väga huvitav? miks just 50-neselt?
ise 48 ja hommikul kuskilt ei valuta, kas 2 aasta pärast tuleb mingi murrang?

teemaalgatajal soovitan psühhiaatri, psühhoterapeudi poole pöörduda. tüüpiline paanika ja ärevushäire, lisaks ka depressioon.
(0)
(1)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
26.11.2017 19:06

Sa ei kuula ju kunagi siinseid soovitusi, milleks jälle sama teema? Ütled äkki ise, mida me peaks ütlema, et
-sa usuks, et su südamel pole surmahaigust küljes
-et sa võtaks ravimeid, mida arst sulle kirjutanud on
-et sa otsiks endale psühholoogilist abi ja ka käituks juhistele vastavalt.
Ütle kohe sõna-sõnalt, mida mida me peame ütlema, et sa kuulaks?
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(1)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 00:10

Aga sa saad ju ise ka aru, et sa ei sure ära? Aastad lähevad, aga ikka sa räägid siin sama juttu, st. sa pole ära surnud. Ei sure edaspidi ka mitte, aga oma lähedaste elu keerad sa tuksi. Kui sa juba siin sellise sagedusega soigumas (väga vabandan) käid, siis mida sa veel kodus teed?
Mina olin väike laps kui mu ema kutsus mind enda voodi juurde, et hüvasti jätta, sest tema hakkab ära surema. Rütmihäirete kätte. Sa ei kujuta ette, mida väike laps üle elab. Küll ma olin õnnelik, et ema ei surnud. Aga ega ta siis “suremist” maha ei jätnud, selles hirmus möödus minu lapsepõlv. Suuremana hakkasin aru saama, et vist iga kord ei ole ikkagi oht tõsine. Kui mul endal lapsed sündisid ja ema endiselt rütmihäirete kätte pidevalt “suremas” oli ja ma kord oma poja hirmu nägin, siis edastasin emale konkreetse sõnumi – kui ma üks kord veel kuulen, et ta surema hakkab, siis mul on väga kahju, aga oma lastega ma teda enam kokku lubada ei saa. Mõjus. Ema jättis suremise maha. Vahest ikka proovis teemat algatama hakata, aga ma tegin sellele kiire lõpu. Ema on nüüd 88, täitsa kõbus. Nii et lõpeta palun ära oma lähedaste traumeerimine. Sa ei sure ära.

Kas sa hüpnoosi oled proovinud? Süda on sul ju terve, aga võib olla paneks hüpnotisöör sulle mingi programmi peale, et sa ära lõpetaks.
(19)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 11:01

Ütlen ka teemaalgatajale – sa ei sure ära!

Seda teemaalgataja ju ootabki ja sellepärast neid teemasid treib, et kui paanikahoog jälle väga peale tuleb, siis ravimeetodina kasutab ta meid, perekooli kägusid, kes kohe teatavad, et su süda on terve ja et see on kõigest ärevus ja surm ei tule niipea.
(2)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 12:07

Tänud vastajatele. Kus juures, kõikedel on õigus minu suhtes. Siin küsin nõu, sest ise ei ole vist enam adkevaatne, sest kardan jubedalt. Tahan teada, kui aasta jooksul üks kord tehtud kardiogramm on piisav uuring, või holteri peab siiski ka iga aasta tegema? Kas see on normaalne et mitu päeva järjest ma tunnen iga 5-10 min tagant imelike trikke südames, olen füüsilisest väsinud ja nüüd ka öösel tunnen neid vahelööke ja arrütmiat. Kas see kõikja nii tihti tähendab et on terve süda? Ei tea mida arvata:( Paljud asjad on tegemata, ka kodu ei saa koristada enam. Võtsin vaba päeva ja mõtlen, äkki peaks siiski ka kiirabisse minema, sest perearst teeb ainult EKG ja ka see tegemine juhtub alles nädala pärast. Kõik vitamiinid, ka MAGNE B 6 on võetid, need võtan aastaid, ka südame tenktuur võetid. Ühesõnaga jube eksisteerimine. Tahtsin kandideerida uute kohta….see onnüüd naljakas lausa, kes mind sellist ikka tahab. Vanas töökohas on komandeering kuupärast 5 päevaks, juba selle peale mõylemine on jube. Häbi, et ma ei saa olla see inimene ja tööline keda võeti kunagi tööle. AD võtsin 10 aastat, ei mõjunud. Psúhholoog 5 aastat ja 3 erinevat, ei aita. Tervislik eluviis koguaeg, ei aita. Rohtusi mulle ei ole viivasel ajal arst kirjutanud, sest need mind ei aita! ja tunnen nende võtmise ajal veel hullemini. Istun hetkel ja ei tea mida teha, ainuke variant peita ennast voodisse, ja magada, lamada. Ja tundub et depressiivne inimene olen, no ei ole mul deprekat, isegi test ei näita psühhiaatri juures. Lihtsalt ma ei tea enam kuidas ennast aidata!
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
(0)
(3)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 16:39

Aga mine proovi saada mõne psühhoterapeudi juurde, sest asi ei ole sul südames vaid ikkagi kahe kõrva vahel ja see on ka haigus, saab diagnoosi panna ja ravida (vist enamasti teraapiaga ravitakse).
Kui tervislikult elad, siis mis häda pärast peaks süda äkitselt haigeks jääma? Ei ole tõesti vaja Holterit pidevalt teha ja tundmused on sul tõenäoliselt autosugestiivsed, ehk sa ise genereerid neid.
Proovi vahelduseks endale sisendada, et sa oled terve, et su süda töötab ideaalselt. Ja sa pead seda uskuma, siis peaks töötama.

Minul oli täna tööl jube iiveldus (rase olen). Sugereerisin endale, et läheb üle ja keskendusin tööle. Mõni aeg hiljem avastasin, et üldse ei iivelda enam:) Kokkuvõttes on täna palju vähem iiveldanud kui eile, kui oli aega mõelda ja ohkida, et küll iiveldab vastikult.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(1)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 19:13

Aga räägi, kui mitu korda sa käisid nende 3 psühholoogi juures 5 aasta jooksul ja mis seal täpselt toimus? Mis te tegite?
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 19:47

Kaks aastat kaisin viis paeva nadalas!, hea et oli abikaasa, kes sai maksta psühholoogi eest. Jah abi sain, ta võõrutas mind ravimitest, diaepam, ja mehest, sest mu abielu ei olnud ideaalne. Peale seda kui lahutasin aasta kaisin kaks korda nadalas ja siis kord nadalas. Arvan, et piisav kogemus. Kahe sõnaga ei saa siin öelda millest rääkisime – kõigest! Lapsepōlvest, abielust, vanematest, lastest, himudest, on tehtud ja tabelid ja detailselt lahkasime probleemi. Siiani kasutan seda meetodi, mille parast muretsen algas see tabel, ja lōppus oli küsimusmillist järeldust võin sellest teha:) Samuti õppisime hingamist, teistmoodi mõtlemist. 0raktija ja kogemus suur. Paralleelselt AD söömine, siis ilma tablettideta teraapia, paar aastat. Ja kasu? Ka praegu suhtlen psühholoogiga skybis…ja kasu? Praegu istun, südames häired, jube väsimus ja mõte, elu on raisku läinud, olen nõrk ja see probleem on minust tugevam. Lihtsalt kui ennem olid üksikud häired ja probleemid südamega, siis viimastel päevadel seda on väga raske kannatada, taluda. Võimatu endale selgitada et shalala, olen terve;) kui halb olla! Ma ei süüdista kedagi, ainult ennast. Lihtsalt olen vist üksik, kuigi pere olemas, tahaks toetust, ja siiski loodan, äkki keegi midagi soovitab. Hetkel kaalun kiirabisse minekut, paha olla:(
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
(0)
(1)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 20:22

ma arvan, et sul on lihtsalt tähelepanuvajadus. otsid hoolimist ja kaastunnet, aga nii sa seda küll ei leia. tüütad hoopis kõiki.
(6)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 20:41

Klaas viina päevas ehk aitab.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 21:19

viimane soovitus oli hea:))) ma alkoholi ka kardan, just südame pärast. samas, kes teab. pole kunagi viina isegi proovinud, veinist vahest siiski häired tekkivad.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 22:02

Kas teraapias käies kordagi ei tekkinud äratundmist, et sul on ärevus ning keha oma sümptomitega trikitab sinuga? Kas kogu selle aja jooksul uskusid ka siiralt, et su südamel ongi tegelikult mingi häda?
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 22:28

Ei, olid momendid kui uskusin, et see tõesti ei ole trvise problee, vaid emotsioon mis mõjutab mu keha. Viimastel kuudel raske seda uskuda.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
27.11.2017 22:58

Kägu kirjutas:

Ei, olid momendid kui uskusin, et see tõesti ei ole trvise problee, vaid emotsioon mis mõjutab mu keha. Viimastel kuudel raske seda uskuda.

Siis on su olukord praegu teistsugune, kui oli siis ja ei saa öelda, et proovisid, aga ei toiminud. Kirjeldasid just pikalt, kuidas toimis ju.
Võiksid teraapia sagedamini jälle käsile võtta. Või sa väidad, et see psühholoog, kellega sa konsulteerinud oled (räägid talle ikka sama juttu, mida meile?), arvab ka, et su süda on haige ja sellest kõrgemal pole midagi ravida?
Kiirabit küll pole kutsuda vaja, las nende ressurss jääb reaalselt kiire abi vajajatele.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(3)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
28.11.2017 08:56

No siin öeldi kord juba ära, inimesel on räige tähelepanuvajadus.Sõpru pole. Sugulased ära tüüdanud ja mees läks ka ära. Münchauseni sündroom enda peal. Nüüd tüütab palgalisi, arste. Kutsuks kasvõi iga päev endale kiirabi, peaasi et saaks kellrlegi kaevelda. Eks perekoolig läheb sama alla, üks teema teise järgi, vähemalt keegi tegeleb temaga.
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(5)
(0)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
28.11.2017 10:41

mul on kurb seda teemat lugeda.
sul on terviseprobleem ja inimesed soovitavad AD-d ja magneesiumit võtta ja vaimset tervist kontrollida.

südameprobleeme ei diagnoosita piisavalt, kuna neid on raske diagnoosida, sest südame juhtedeede ja närvide tegevust mõõta on raske. need, keelelle viga on südame lihases on omamoodi õnnega koos – vähemalt saavad diagnoosi.

mina olen alates varastest 20ndatest rütmihäiretega elanud. enesetapu äärel depressioonis olnud metoprololi kõrvalmõjuna (see põhjustab kõrvalmõjuna kehva enesetunnet, depressiooni, unetust, madalat vererõhku ja veel miljonit asja)
tegelikult see polegi südamerohi, vaid alandab vererõhku. ja kui sul vererõhk on korras siis kuluta aga arsti närve kuni leiad endale töötava ravimi.
minu jaoks töötas toimeaine ivabradiin. aga selleni jõudmiseks kulus 6 aastat. ja kõik need aastad olin mustas masenduses ja proovisin ka enesetappu.

teine asi – õpi selle probleemiga elama. südamehaigus on ja jääb ja sa ei saa kunagi oma endist elu tagasi.
saad muuta seda kuidas oma elusse suhtud ja millega tegeled. leia mõni hobi, mida suudad rahulikult teha ja mis võtab mõtted südamerütmilt ära. mõni suudab mingit trenni teha. mina väga ei suuda, aga olen hakanud palju käsitööd tegema.
ühesõnaga – leia endale midagi, mida sa suudad teha ilma proleemideta, et elus oleks mingid rõõmud ja muud tegevused peale tervise pärast muretsemise veel.

kolmas asi – ära hoia enda arvelt kokku. osta välja ja kasuta ära kõik rohud ja toidulisandid ja ravimeetodid mida arvad et võiks proovida. kui ei tööta, siis ära rohkem võta, aga vähemalt tead veel ühte meetodit mis ei tööta. käi massaažis et pingeid leevendada, proovi nõelravi ja soolakambrit – mida iganes soovid. tee oma lähedastele selgeks, et sul on terviseprobleem ja sind peaks natuke poputama. ja poputa ennast ise ka.

inimesed ei taha rääkida oma südameprobleemidest ja kaugele välja ju need ei pasita, nii et tekib tunne et oled ainus sellise murega. aga ei ole.
jõudu !
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
(0)
(23)
Vasta | Tsiteeri
Postitas: Kägu
28.11.2017 15:17

Kägu kirjutas:

mul on kurb seda teemat lugeda.
sul on terviseprobleem ja inimesed soovitavad AD-d ja magneesiumit võtta ja vaimset tervist kontrollida.

Kuidas sa saad öelda, et tal on südameprobleem, kui tal on (tõenäoliselt korduvalt) tehtud südameuuringuid ja midagi pole leitud?
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
(0)
(0)
Vasta | Tsiteeri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAS SEDA HULLU BLOKEERIDA EI OLEKS VÕIMALIK?
MUL TEKIVAD EKSTRASÜSTOLID, KUI TA JÄLLE MÕNE TEEMA TEEB!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAS SEDA HULLU BLOKEERIDA EI OLEKS VÕIMALIK?
MUL TEKIVAD EKSTRASÜSTOLID, KUI TA JÄLLE MÕNE TEEMA TEEB!

Vaata ette, karjuda pole tervislik, tekivad hüpersüstolid ja mis sa siis veel teed 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonidega ei või seotud olla? Kas oled tähele pannud, millal neid rohkem on?

Kusjuures ise mõtlesin ka sellele, kuid päris kindel pole. Ei ole kunagi ju sellist häda olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 21:21; 12.12 12:53; 12.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et endometrioosiga võib seotud olla. Tasub seda n-ö naiste poolt põhjalikult uurida! Kõik on nii vihased siin sinu peale, aga mina saan täpselt aru, mida tunned. Mul igapäevaselt neil ei ole, aga kui on, siis on ikka väga vastik küll. Kuidas sa räägid nt normaalselt teise inimesega juttugi, kui süda teeb rinnus kogu aeg mingeid imelikke hüppeid ja sellest tekib õhupuudus… väga keeruline on millelegi muule keskenduda, sest kogu aeg mingi ohutunne nõnda ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:09; 12.12 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonidega ei või seotud olla? Kas oled tähele pannud, millal neid rohkem on?

Kusjuures ise mõtlesin ka sellele, kuid päris kindel pole. Ei ole kunagi ju sellist häda olnud.

Kui vana sa oled? Ka mina vaevan rütmihäiretega. Mõistan sind. Vägagi! Ja nii juba 20 aastat järjest. Iga aastaga läheb hullemaks. Midagi teha sellega ei saa. AD ei aita ka. Võtan iga päev aastaid Magne B6, D vit, vajadusel metoprolooli. Iga päev kardan, kannatan, vaevlen. Ja saan aru, et elu läheb minust mööda, see on kohutav! Ma saan aru, et on hirmsamaid haigusi, see ei peata, ei vähenda minu hirmu. Ma ei saa kandideerida parema koha peale just NENDE pärast, tegeleda spordiga, seksiga. Ja need häired ei ole nii ohutud, olen lugenud sellest. Samas arstid pole jumalad, nad ei tea ette.

31 olen. Neid ekstrasüstoleid hakkasin tundma 10 kuud tagasi, peale isa surma. Ma sõin ka pikalt magne+b6, sest varasemalt olid unehäired ja vahel nagu lihased tõmblesid. D vit. võtan ka iga päev 5000IU ja söön ka omega3 kapsleid. Arst tegi esimene kord ekg ja koormustesti, ütles, et süda ja südameveresoonkond on terve ja süda pumpab hästi verd ja et need ventrikulaarsed ekstrasüstolid on ohutud, kuid kirjutab ravimi, et need ohtlikuks ei muutuks. Ja sellest ma aru ei saagi, mismoodi need siis ohtlikuks võivad muutuda kui need on ohutud? Ja ka mina olen lugenud, et need ei ole midagi nii ohutud.
Vererõhuga on nii, et arstid on mõõtnud alati mul kõrgemat vererõhku. Ostsin koju ka aparaadi ja kodus on vererõhk korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 21:21; 12.12 12:53; 12.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Pidevad ekstrasüstolid häirivad :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.