Esileht Ilu ja tervis Iga nädal kuude viisi erinevad haigused, olen väsinud ja lootusetu

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Iga nädal kuude viisi erinevad haigused, olen väsinud ja lootusetu

Postitas:

Tere!

Sooviksin rääkida murest mis mind juba pikemat aega saatmas on ja kuidagi rahu ei anna. Nimelt alates detsembrist olen ma üsna tihedalt nö haige. Alguse sai kõik detsembris ühest põiepõletikust( esimest korda elus), mille ravi kujunes 1.5kuu pikkuseks koos järelraviga,sh mitu ab kuuri. Sain olla veidikene aega terve kuni õnnestus jääda väliskõrva põletikku. Jälle antibiootikumid ja sain korda. Sealt edasi ei läinud poolt kuud, kuni oli mul trauma ja jälle EMO-ülikanged antibiootikumid-pehmete kudede põletik. Sain juba nädalakese terve olla kuni avastasin, et tagumik hirmus valus, ilmselt peale seda ab kuuri sain päreakulõhed ja jamesoolepoletiku, oi oi kui valus. Neid sain õnneks ise ravitud kodus ühe kalli kreemiga ja enam AB ei olnud vaja. Jälle elu ilus, stress hakkas kaduma ja lootus, et nüüd olen viimaks haigustest prii.. Aga ei! Üllatus nädal hiljem-taas põiepõletik! Hoolimata sellest, et kõik need 4 kuud vahelduva eduga probiootikume söönud, pesnud peale igat wc käiku, vahekorda. Pole ujunud, sauna saanud ega midagi. Lisaks ka enda meelest pole külmetanud. Jälle istun ab kuuri peal ja loodan, et see vaid mõjuks seekord ja arst veel kangemaid peale ei lajata.Valus on, vastik on. Iiveldab, isu pole enam ja täielik depressioon. Vahel lihtsalt nutan, pereelu on katki, põis niigi teeb pidevalt ka põletikuta häda. Olen terve elu praktiliselt terve inimene olnud, ab pole tihti võtnud. Ei mõista enam mis toimub. Ei saagi aru kas isutus on sellest pideva haiguste jada depressioonist või on mingi kole haigus salamisi ligi hiilinud lisaks olemasolevale. Kuidas end aidata? Mida edasi teha? Iga päev on tunne, et enam ei jaksa ja ei tahagi nii elada. Sest sisetunne juba teab, et terve ja hea olek ei kesta kauem, kui “hetke”. Ma tahaks nii väga olla terve, aktiivne ja hea ema, kuid antud olukorras ma seda ei suuda. Pea pool aastat haiguste tralli jätab nii minust järgi inimvare.

Tõsiselt ootaksin abinõu kuidas edasi, kas on mõnda tervendaja kes reaalselt suudaks mind aidata sellest nõiaringist välja?

Peab ometi olema võimalus…

:Kurb alla 30a naine.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli aastaid tagasi sama jama. Algas munasarjapõletikust, mis tekkis mingi viirushaiguse tüsistusena. Sellele järgnesid pidevad põiepõletikud ja meeletult AB kuure. Kartsin kõike-külma saada, ujuda, vahekorras olla jne. Tol ajal ei olnud probiootikumid ka levinud ega arstide poolt soovitatud.

Mul aitas lõpuks uroloog dr. Katrin Huik, kes pani mulle otse põide antibakteriaalset ravimit paar korda. Peale seda olukord paranes.

Soovitan sul võtta kvaliteetseid probiootikume(kõik apteegis müüdavad ei ole seda), lisaks seda tarbida:

https://ecosh.ee/tootekategooria/poie-ja-kuseteede-elundkond/

Mul aitas ka nõgesetee, aga seda ei tohi väga pikalt järjest juua.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 13:49; 05.05 14:02; 05.05 14:10;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul oli aastaid tagasi sama jama. Algas munasarjapõletikust, mis tekkis mingi viirushaiguse tüsistusena. Sellele järgnesid pidevad põiepõletikud ja meeletult AB kuure. Kartsin kõike-külma saada, ujuda, vahekorras olla jne. Tol ajal ei olnud probiootikumid ka levinud ega arstide poolt soovitatud.

Mul aitas lõpuks uroloog dr. Katrin Huik, kes pani mulle otse põide antibakteriaalset ravimit paar korda. Peale seda olukord paranes.

Soovitan sul võtta kvaliteetseid probiootikume(kõik apteegis müüdavad ei ole seda), lisaks seda tarbida:

https://ecosh.ee/tootekategooria/poie-ja-kuseteede-elundkond/

Mul aitas ka nõgesetee, aga seda ei tohi väga pikalt järjest juua.

Tarvitan seda d mannoosi, proovisin terve nädala selle ja uroseptiga jaole saada, aga kahjuks eile õhtul läks hulluks ja pidin taas nitrofuratoin peale minema, kui see ei aita siis ilmselt juba ciprinol mis tervise korralikult taas tuksi keerab.

Seega d mannoos igakord ei aita, viimasel korral järelraviks see sobis küll peale ciprot.

Hetkel kasutan livisane probiootikume tsingiga, enne kasutasin linexit.

Kui pikad järjekorrad selle uroloogile on ja kas tasuline minek ka võimalik? Kas minu palumise peale saab ta seda põide panna? Lisandub sinna veel uuringuid. Palju küsimusi, aitäh vastamast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertilitases täiesti olemas tema vastuvõtt:

https://www.veebiregistratuur.ee/as-fertilitas/?specialty=32&employee=KDN1lQlYPM

Ma loodan, et see vedelik on siiani kasutuses, sest mulle pandi seda üle 15 aasta tagasi. Mäletan, et oli tume vedelik ja pandi tühja põide ja siis pidi seda võimalikult kaua sees hoidma.

Proovi dr. Ohhira probiootikume.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 13:49; 05.05 14:02; 05.05 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertilitases täiesti olemas tema vastuvõtt:

https://www.veebiregistratuur.ee/as-fertilitas/?specialty=32&employee=KDN1lQlYPM

Ma loodan, et see vedelik on siiani kasutuses, sest mulle pandi seda üle 15 aasta tagasi. Mäletan, et oli tume vedelik ja pandi tühja põide ja siis pidi seda võimalikult kaua sees hoidma.

Proovi dr. Ohhira probiootikume.

Kas sa läksid arstile infektsiooni ajal või ei ole vahet, kui see ka ab raviga möödas on ja peale seda minna?

Aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin, sest põiepõlestikud muutusid krooniliseks ja perearst oli nõutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 13:49; 05.05 14:02; 05.05 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ikka kondoomi kasutab?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:03; 06.05 11:25; 06.05 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korduvad põiepõletikud naisel tähendab, et tuleb vaadata mehe poole. Tal on mingi infektsioon, mida ise põeb sümptomiteta, aga sulle annab edasi. Sa ravid end terveks, ta annab sulle uuesti. Oled mitme arsti juures käinud, aga günekoloogil on käimata. Mees peab samuti arstile minema ja proovid andma.
Ja jeerum, ära ometi ole vahekorras põletiku ajal! Katkine pereelu, mille pärast sa ahastad, tähendab, et mees vingub, et miks keppi ei saa, jah? Arvestades sinu olukorda, pead ikka oma tervise esikohale seadma, ära nüüd praegu pabista seksi pärast.

Nii suur hulk antibiootikume järjest keerab organismi korralikult segamini ka, aga õnneks nitrofurantoin ei ole antibiootikum.

Käi günekoloogil, anna proovid, sealt ilmselt kästakse partneril ka testida. Näe, siin on üsna silmiavav teema samast asjast:

https://foorum.perekool.ee/teema/mehe-arvukad-partnerid-ja-abikaasa-haigused-palun-mitte-tosta-terviseteemasse/

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Korduvad põiepõletikud naisel tähendab, et tuleb vaadata mehe poole. Tal on mingi infektsioon, mida ise põeb sümptomiteta, aga sulle annab edasi. Sa ravid end terveks, ta annab sulle uuesti. Oled mitme arsti juures käinud, aga günekoloogil on käimata. Mees peab samuti arstile minema ja proovid andma.

Ja jeerum, ära ometi ole vahekorras põletiku ajal! Katkine pereelu, mille pärast sa ahastad, tähendab, et mees vingub, et miks keppi ei saa, jah? Arvestades sinu olukorda, pead ikka oma tervise esikohale seadma, ära nüüd praegu pabista seksi pärast.

Nii suur hulk antibiootikume järjest keerab organismi korralikult segamini ka, aga õnneks nitrofurantoin ei ole antibiootikum.

Käi günekoloogil, anna proovid, sealt ilmselt kästakse partneril ka testida. Näe, siin on üsna silmiavav teema samast asjast:

https://foorum.perekool.ee/teema/mehe-arvukad-partnerid-ja-abikaasa-haigused-palun-mitte-tosta-terviseteemasse/

Günekoloogil käidud mitu korda selle aja sees, kõik analüüsid korras. Viimane kord võeti nüüd ureaplasma aga selle tulemusega läheb aega. Kahtlen, et mul midagi küljes on. 10 aastat sama mees ja pole mul varem ainsatki põletikku olnud. Võisin vabalt otse tiigiveest minna vahekorda astuma, külmetada ja Seal hulgas mitte urineerida peale seksi jne. Midagi ei juhtunud. Viimased 4 kuud olen vähem vahekorras olnud, koguaeg pissinud juba minuti jooksul peale seksi. Pesnud ette ja taha mitu x päevas. Varem ma seda uldse ei teinud ja olin terve. See hull hugieenivärk tekkis mul peale 1 põletikku, lugesin kõik uroloogide soovitused labi ja koguaeg nii toimisin, olin kindel, et nii see ometi tagasi ei tule. Viimati oli mul e – coli. Ju see siis jääbki mind kummitama olenemata mu ponnistustest.</p>
Hetkel teeb nitrofuratoin paremaks, kuid usun, et kui kuur läbi tuleb see kohe tagasi ka, viimasel korral nii oli. Lõpuks sain ühe kange rohuga ja pika mannoosi jarelraviga korda.

Pean vist ikka uroloogile minema, küsimus on ainult millal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord, kondoom.

 

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:03; 06.05 11:25; 06.05 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord, kondoom.

Kuidas see asja mõjutab? Spermaga ma kokku ei ole puutunud, st me lase sisse sest see ärritab mul tuppe. Aga see selleks, kondoomi 10a pusisuhtes kasutada oleks kummaline.

Kas peaksin siis mehe ka uroloog ile saatma? Ta poleks nõus minemagi ilmselt.

+1
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks lolli ja põikpäiset kokku sattunud.

Ole siis edasi.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:03; 06.05 11:25; 06.05 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas arst ei ole öelnud kui oluline on tarvitada AB kuuri AJAL ja PEALE AB kuuri probiootikume? Soolestikus tekivadki probleemid, sest AB tapab organismis nii halvad kui ka head bakterid ära.
Soovitan vähemalt 3-6 kuud järjest tarvitada võimalikult laiatoimelist probiootikumi, Ecoshil on hea toode. Ning põiele Ecoshil on ka D-mannoos.
Sellepärast sul ongi haiguste nõiaring, et AB kuuridega on viidud mikrofloora täiesti tasakaalust välja. Pikk ja korralik probiootikumikuur tuleks kindlasti teha, sest AB laastab organismi kohutavalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on vb alles infektsioon tekkinud, millega sind nakatab. Siis oligi 10a muretu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord, kondoom.

Kuidas see asja mõjutab? Spermaga ma kokku ei ole puutunud, st me lase sisse sest see ärritab mul tuppe. Aga see selleks, kondoomi 10a pusisuhtes kasutada oleks kummaline.

Kas peaksin siis mehe ka uroloog ile saatma? Ta poleks nõus minemagi ilmselt.

No aga siis vaevle edasi. Tahtsid ju head nõu saada. Kui isegi kondoomi proovimise eesmärgil, on kummaline kasutada, järelikult siis ikka nii suur vaev pole.
Viimane lause ütleb, et su mees ilmselt siis on see rumal kategooriline kondoomivastane, kelle jaoks seks kondoomiga on nagu gaasimaskiga lilli nuusutada? Kurb, et su oma mees ka ei hooli su tervisest ja kannatamisest.

Kondoomi eesmärk ei ole vaid rasedust ja suguhaigusi ära hoida, vaid justnimelt ka põletikke ennetada.
Peale sünnitust soovitavad ka arstid kondoomi kasutada, et infektsioonioht võimalikult väike oleks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:05; 06.05 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord, kondoom.

Kuidas see asja mõjutab? Spermaga ma kokku ei ole puutunud, st me lase sisse sest see ärritab mul tuppe. Aga see selleks, kondoomi 10a pusisuhtes kasutada oleks kummaline.

Kas peaksin siis mehe ka uroloog ile saatma? Ta poleks nõus minemagi ilmselt.

No aga siis vaevle edasi. Tahtsid ju head nõu saada. Kui isegi kondoomi proovimise eesmärgil, on kummaline kasutada, järelikult siis ikka nii suur vaev pole.

Viimane lause ütleb, et su mees ilmselt siis on see rumal kategooriline kondoomivastane, kelle jaoks seks kondoomiga on nagu gaasimaskiga lilli nuusutada? Kurb, et su oma mees ka ei hooli su tervisest ja kannatamisest.

Kondoomi eesmärk ei ole vaid rasedust ja suguhaigusi ära hoida, vaid justnimelt ka põletikke ennetada.

Peale sünnitust soovitavad ka arstid kondoomi kasutada, et infektsioonioht võimalikult väike oleks.

Tean ja arusaadav, sellisel ajal on ta seda teinud ka. Aga tema jaoks jah see ei sobiks ja ta arvab, et see on minu puhas väljamõeldis ja ma olen loll, kumm ei muutvat midagi sest me oleme nii pikalt koos olnud ja enne pole probleeme olnud, järelikult pole tema süüdi . See on tema vastus, süüdi on ainult mina ja mina ja veelkord mina. Ma ei saagi terveneda kui see seksi stress kaasas käib. Viimased kuud koguaeg käib, ma ei taha ega naudi, sest kardan põletikku jääda. Ja jäingi, tema aga kaugeneb ja tõreneb ja ei salli mind seetõttu. Oeh…. Pigem hakkab alati mind ennast süüdistama ja ähvardab lahutada. Valus on olla ja meel on ka sant.

Ma tegin vahepeal nii, et võtsin enne ja peale seksi d mannoosi. Üle 2x nädalas ei seksinud, kohe pissisin jne jne. Kupatasin mehe ka alati enne seksi pesema. Viimased korrad vist ei pesnud… Läks laisaks. Ehk sellest? Ei tea..

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord, kondoom.

Kuidas see asja mõjutab? Spermaga ma kokku ei ole puutunud, st me lase sisse sest see ärritab mul tuppe. Aga see selleks, kondoomi 10a pusisuhtes kasutada oleks kummaline.

Kas peaksin siis mehe ka uroloog ile saatma? Ta poleks nõus minemagi ilmselt.

No aga siis vaevle edasi. Tahtsid ju head nõu saada. Kui isegi kondoomi proovimise eesmärgil, on kummaline kasutada, järelikult siis ikka nii suur vaev pole.

Viimane lause ütleb, et su mees ilmselt siis on see rumal kategooriline kondoomivastane, kelle jaoks seks kondoomiga on nagu gaasimaskiga lilli nuusutada? Kurb, et su oma mees ka ei hooli su tervisest ja kannatamisest.

Kondoomi eesmärk ei ole vaid rasedust ja suguhaigusi ära hoida, vaid justnimelt ka põletikke ennetada.

Peale sünnitust soovitavad ka arstid kondoomi kasutada, et infektsioonioht võimalikult väike oleks.

Tean ja arusaadav, sellisel ajal on ta seda teinud ka. Aga tema jaoks jah see ei sobiks ja ta arvab, et see on minu puhas väljamõeldis ja ma olen loll, kumm ei muutvat midagi sest me oleme nii pikalt koos olnud ja enne pole probleeme olnud, järelikult pole tema süüdi . See on tema vastus, süüdi on ainult mina ja mina ja veelkord mina. Ma ei saagi terveneda kui see seksi stress kaasas käib. Viimased kuud koguaeg käib, ma ei taha ega naudi, sest kardan põletikku jääda. Ja jäingi, tema aga kaugeneb ja tõreneb ja ei salli mind seetõttu. Oeh…. Pigem hakkab alati mind ennast süüdistama ja ähvardab lahutada. Valus on olla ja meel on ka sant.

Ma tegin vahepeal nii, et võtsin enne ja peale seksi d mannoosi. Üle 2x nädalas ei seksinud, kohe pissisin jne jne. Kupatasin mehe ka alati enne seksi pesema. Viimased korrad vist ei pesnud… Läks laisaks. Ehk sellest? Ei tea..

No lihtlabane mölakas on ju. Kui seksida tahab siis vaid kondoom ja jutul lõpp. Las mossitab ja turtsub siis üksi nurgas nagu neljaaastane.

Puudulik hügieen loomulikult võib sinu probleemi põhjus olla. Mina sain lohakast hügieenist alati seene. Tegin mehele selgeks, et esiteks ei pea ma nagu “ema” hügieeni õpetama ja kontrollima. See on elementaarne.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:05; 06.05 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas d mannoosi tohib nitrofuratoiniga samal ajal võtta ja üleüldiselt koos ab raviga? Hetkel võetud 6 tabletti aga väga hea veel olla pole. 6 päeva kestab ravi, muideks lugesin internetist et nitrofuratoin pârsib bakterite vohamist aga ei tapa neid. Seega siin seletus miks ma nitroga terveks ei saa, kui kimbutab e coli? Suurim hirm on see, et kohe kui lõpetan on see häda hullemini tagasi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see asja mõjutab? Spermaga ma kokku ei ole puutunud, st me lase sisse sest see ärritab mul tuppe. Aga see selleks, kondoomi 10a pusisuhtes kasutada oleks kummaline. Kas peaksin siis mehe ka uroloog ile saatma? Ta poleks nõus minemagi ilmselt.

Päriselt mõtled nii? Ilmselt sul ongi probleem, et sind muudkui ravitakse, aga saad mehelt mingeid huvitavaid haigusi uuesti ja uuesti. Kas su meest üldse su tervis ei huvita? Ja sina eelistad kogu aeg haige olla selle asemel, et ajutiselt kondoomi kasutada? Mis sul viga on?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ja arusaadav, sellisel ajal on ta seda teinud ka. Aga tema jaoks jah see ei sobiks ja ta arvab, et see on minu puhas väljamõeldis ja ma olen loll, kumm ei muutvat midagi sest me oleme nii pikalt koos olnud ja enne pole probleeme olnud, järelikult pole tema süüdi . See on tema vastus, süüdi on ainult mina ja mina ja veelkord mina. Ma ei saagi terveneda kui see seksi stress kaasas käib. Viimased kuud koguaeg käib, ma ei taha ega naudi, sest kardan põletikku jääda. Ja jäingi, tema aga kaugeneb ja tõreneb ja ei salli mind seetõttu. Oeh…. Pigem hakkab alati mind ennast süüdistama ja ähvardab lahutada. Valus on olla ja meel on ka sant.

Kui kondoomiga ei taha, siis las käib vähemalt uroloogil analüüse andmas. Uroloogi külastamine ei riiva kuidagi mehe eneseväärikust ja on tehtav ka häbelikule mehele. Ei pea seal end tingimata paljaks võtma, lihtsa uriinianalüüsi jaoks kohe kindlasti mitte.

Või äkki, kui nii kaua koos olnud ja probleem tekkis alles hiljuti ning üheks sümptomiks on seegi, et mees sind süüdistab, koguni lahutusega ähvardab, siis ehk on ta kuskilt nakkuse saanud?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakuks et mees on kuskilt mingi haiguse saanud ja annab seda sulle kogu aeg. Kummita kodus, kummita ka küla peal. Sul endal tundub hügieeniga isegi liialdamine olevat (see ka soodustab põletikke), kui mees end liiga vähe peseb, siis sinu liigne hügieen teeb olukorda veel hullemaks – hävitad oma kehas ära kõik bakterid (ka head) ja mehelt saad siis aina halbu juurde.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ecosh.ee/poiepoletik/

ma pakun sama, su mees nakatab sind ühel või teisel moel. Kunagi 10 aastat tagasi sattusin lugema huvitavat artiklit, joodikmeestel pidavat olema mingid ohtlikud bakterid suus, mis suuseksiga kanduvad edasi naisele ja tekitavad kroonilist põiepõletikku naisel. Samamoodi on p-rse seksiga, kirjutasid et viimati raviti sul E goli bakterit, no selliselt s-eksides saab selle bakteri laadnalt endale tuppe, või kui mees on kuskil oraali teinud, siis nakatab oma suu kaudu sind. Ja kui on niisama kuskil muuseas kebensit teinud ilma kummita, siis on ju selge miks sul pidev põletik on ja lahti ei saagi sellest, mitte enne, kui oled mehe kottipidi käe kõrval meestearstile viinud.

Suuseksi ei harrasta üldse, joodik ka ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

põis niigi teeb pidevalt ka põletikuta häda.

Esiteks, nõustun esimese käoga, et äkki need “tavalised” vahendid pole aidanud põiepõletikku piisavalt välja ravida ning vajaks mingit tõhusamat eriravi. Pidevalt tunda andev põis (ka siis, kui ägedat põletikku parasjagu ei ole) on kindlasti põhjus eriarsti poole pöördumiseks.

Ei saagi aru kas isutus on sellest pideva haiguste jada depressioonist või on mingi kole haigus salamisi ligi hiilinud lisaks olemasolevale.

Teiseks, tundub, et terve rida üksteise otsa sattunud AB kuure ajanud mikrofloora tasakaalu paigast. Muidugi võib mikrofloora tasakaalutus tekitada ka seedimisprobleeme, sh. isutust, ärritunud soolestiku sündroomi, kas just koledad, aga tüütud ja elukvaliteedile mitte hästi mõjuvad probleemid kindlasti.

Probiootikumide võtmine on tõesti põhiline, mida selle vastu tehakse. Mida veel enda heaks teha saaks… Kas hormonaalseid tablette kasutad? Kuna hormonaalsed tabletid mõjutavad mikrofloora tasakaalu negatiivselt (muudavad selle hapramaks, eriti kombinatsioonis AB kuuridega), siis võiks praeguses seisus keha vabastada hormoonvahendite koormusest pikemaks ajaks, nii pooleks aastaks. Muidugi, jällegi mõjutaks see kindlasti negatiivselt pereelu. Aga mis teha. Tuleks praegu kõigi võimalike vahendite püüda “päästa” oma mikrofloora tasakaal, et saaks vastupanuvõimet paremaks ja elukvaliteedi paremaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on välja uuritud konkreetne bakter?tavaliselt lajatatakse üldised antibiotsid (laiatoimelised). Need parandavad olukorda, aga jätavad asja vinduma. Sul on vaja täpsemaid uuringuid….kasvõi tee need raha eest. Valeravi on hullem kui mitte ravimine…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on mõistus otsas. Põiepõletiku sain enam vahemjonksu, hetkel okei. Ja taas põletik kõrvas!

Seekord mingi madapunn vâliskorvas ja jube imelik olla. Arstid juba hirmutasid mis kõik võib juhtuda. Ma olen hullumas, määrin mingit salvi ja loodan et jään elama.

Ma ei saa aru, jälle haige. Nädalate viisi jooksen vaid arste mööda, varssti rahast lage, aga aina sandimaks jään. Ma ei suuda enam elada.. Ma olen reaalselt omadega kutu. Ma ei taha enam hirmus elada, mis järgmiseks tuleb. Tahan nutta….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult pole see pool aastat veel nii pikk aeg midagi, et hulluks minna. Olen ise aastate jooksul märganud ja enda organismi tunnetades saanud selgemaks, mis aitab ja mis mitte. Mul on see kõik samuti läbielatud, lisaks on mul veel väsimus, aevastamine, kõripõletikud, soor suus, tupeseen, nahalõhed kätel. Mädapunne on kõrvas olnud korduvalt. Hetkel käsil järjekordne pärakulõhede ravi. Hügieenist pean väga lugu. AB-sid pole enam aastaid tarvitanud ja partnerit samuti enam pole, kelle peale näpuga näidata. Õnneks olen saanud läbi tõesti ilma AB-ta ja enam verd ei pissi. Arstid midagi ei leia, aga ise pakun pärmiseent. Magusat, saiakesi ei söö, alkoholi ei joo, sest see teeb asja hullemaks. Piimhappebaktereid tuleb võtta mitu nädalat järjest ja topeltannuses, lisaks joon raviteesid, sidrunivett. Meeleoluhäireid samuti ravitud. Elame edasi.

Kui esineb ka magusahimu, punnis kõhtu, rohkelt gaase ja halvalõhnalisi fekaale, siis tasuks lugeda ja uurida pärmiseene vohamise kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult pole see pool aastat veel nii pikk aeg midagi, et hulluks minna. Olen ise aastate jooksul märganud ja enda organismi tunnetades saanud selgemaks, mis aitab ja mis mitte. Mul on see kõik samuti läbielatud, lisaks on mul veel väsimus, aevastamine, kõripõletikud, soor suus, tupeseen, nahalõhed kätel. Mädapunne on kõrvas olnud korduvalt. Hetkel käsil järjekordne pärakulõhede ravi. Hügieenist pean väga lugu. AB-sid pole enam aastaid tarvitanud ja partnerit samuti enam pole, kelle peale näpuga näidata. Õnneks olen saanud läbi tõesti ilma AB-ta ja enam verd ei pissi. Arstid midagi ei leia, aga ise pakun pärmiseent. Magusat, saiakesi ei söö, alkoholi ei joo, sest see teeb asja hullemaks. Piimhappebaktereid tuleb võtta mitu nädalat järjest ja topeltannuses, lisaks joon raviteesid, sidrunivett. Meeleoluhäireid samuti ravitud. Elame edasi.

Kui esineb ka magusahimu, punnis kõhtu, rohkelt gaase ja halvalõhnalisi fekaale, siis tasuks lugeda ja uurida pärmiseene vohamise kohta.

Kus kohapeal sul need kõrvas olid ja kuidas jagu said? Mulle kirjutati mingi ab salv, aga seal kirjas et aitab paari nadalaga. Ebamugav on ja ega sellele vist polegi kiiremat lahendust…. 🙁 kardan, et läheb hullemaks nii veel. Arst hirmutas ära et see ikka nii ohtlik. See pole mul kuulmekäigus vaid enne, selle kõhre taguses augus nagu mída oli raske märgata. Oli vaigu all peidus.

Vatitikuga raske rohtu panna sinna, aga püüan ikka t2ppi panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 05.05 13:42; 05.05 13:53; 05.05 14:07; 06.05 10:32; 06.05 11:36; 06.05 12:26; 06.05 14:06; 08.05 11:07; 19.05 19:24; 20.05 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minul olid need sümptomid hormonaalsete rasestumisvastaste vahenditega (suukaudsed, spiraal). Olin väsinud lõpututest põiepõletikest, seenest, kõhukinnisusest, samuti tekkis vägisi ligi suuremat sorti stress. Enam ei julge ühtegi eespool mainitud vahendit kasutada, sest ilma mul neid muresid ei ole.</p>
Kunagi ei või teada, mis kellelegi mõjuda võib. Mul siis niisugune kogemus.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast misiganes-põletikku ja AB kuuri pead ravima soolestikku!!! ja taastama terve mikrofloora seal. Kvaliteetse probiootikumi kuur maximum annustes tuleb läbi teha. AB-ga samal ajal pole probiootikumi mõtet võtta, sest AB lükkab kõik puhtaks, eemaldab piimhappebakterid samuti.

Eespool juba soovitatud Dr Ohhira, Lacto Seven või Biolatte – piimhappebakter on see, mida vajad. Maksimum annus, sest piimhappebakter vajab teatud “ülekaalu”, et ta saaks soolestikus oma toimetusi teha ja immuunrakke jõustada. Poole aasta pärast ehk võid stabiliseerumist oodata. Immuunsus tõuseb ja Sa ei haigestu enam suvalistesse põletikesse.

Vaata üle ka toitumine. Väldi toite, mis põletikke soodustavad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Iga nädal kuude viisi erinevad haigused, olen väsinud ja lootusetu