Esileht Beebi ja mitmikud Pidevad kõrvapõletikud

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Pidevad kõrvapõletikud

Postitas:

Mida karta? Kuidas last hoida nende eest? Laps on 10,5 kuune ja juba kolmas AB kuur lõppes. Augustis-septembris sai lausa 2x AB-d, sest see amoksitsilliin ei aidanud ja nyyd oli jälle sama rohi ja kardan, et nädala pärast jälle palavik tagasi ja kõrvad ikka põletikus :,( eelmine kord oli nii. Ta pole mul saanud ka ühtegi vaktsiini, kas äkki sellest pidevalt kõrvad haiged? Tahaks nii last kuidagi kaitsta selle eest, nutt tuli kurku kohe kui lugesin neid kõrva kuulmekile torkimisi ja mingite asjade paigaldamist kõrva kuulmekilesse…
Kodus on ka kooliskäiv laps ja tema tassib neid nohusid koju aga meil kellegil pole kunagi kõrvadega mingit jama olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi homöopaatiat suur töenäosus, et laps saab looduslikult jäädavalt pöletikust lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, mis põhjusel pole Sa last vaktsineerinud, aga mina kaaluks pneumokokk vaktsiini tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida karta? Kuidas last hoida nende eest? Laps on 10,5 kuune ja juba kolmas AB kuur lõppes. Augustis-septembris sai lausa 2x AB-d, sest see amoksitsilliin ei aidanud ja nyyd oli jälle sama rohi ja kardan, et nädala pärast jälle palavik tagasi ja kõrvad ikka põletikus :,( eelmine kord oli nii. Ta pole mul saanud ka ühtegi vaktsiini, kas äkki sellest pidevalt kõrvad haiged? Tahaks nii last kuidagi kaitsta selle eest, nutt tuli kurku kohe kui lugesin neid kõrva kuulmekile torkimisi ja mingite asjade paigaldamist kõrva kuulmekilesse…
Kodus on ka kooliskäiv laps ja tema tassib neid nohusid koju aga meil kellegil pole kunagi kõrvadega mingit jama olnud.[/tsitaat]
Meil sama mure, laps kohe 10 kuune! Siiski vaktsineeritud. Samuti kooliskäiv õde. Ja olen nüüd niikaugele jõudnud, et aeg homöopaadile kirjas. Loodan, et saame sellest jamast lahti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise ka mõtlen, et kas on mõtet vaktsineerida kui ei pruugi aidatagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ime tont see homöpaat on, kes meie “tatises” kliimas suudab imesid teha? Perearstilt röntgen ja vajadusel adenoidi OP! Lubage naerda aga kas te tõesti inimesed usute, et aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired saab homöpaat ravitud? Ja õudne on mõelda ohtratele ABdele millega vaese lapse tervis ära rikutakse vanemate lollusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 10:54; 11.11 11:36; 11.11 11:43; 11.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis ime tont see homöpaat on, kes meie “tatises” kliimas suudab imesid teha? Perearstilt röntgen ja vajadusel adenoidi OP! Lubage naerda aga kas te tõesti inimesed usute, et aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired saab homöpaat ravitud? Ja õudne on mõelda ohtratele ABdele millega vaese lapse tervis ära rikutakse vanemate lollusest.[/tsitaat]

Ja kes oled sina, et siin kritiseerid? Miks ma ei võiks proovida? Olen kuulnud palju head homöopaadi tegemisest. Kui mu laps on AB saanud mitu korda, kes pole veel aastanegi, siis ma teen kõik selleks, et seda võimalikult vältida! Oled sa ise olnud selles olukorras? Millest selline paisakmine?

Kas teemaalgataja küsimustele vastasid? Kui ei ole midagi tarka öelda, siis ole parem vait!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis ime tont see homöpaat on, kes meie “tatises” kliimas suudab imesid teha? Perearstilt röntgen ja vajadusel adenoidi OP! Lubage naerda aga kas te tõesti inimesed usute, et aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired saab homöpaat ravitud? Ja õudne on mõelda ohtratele ABdele millega vaese lapse tervis ära rikutakse vanemate lollusest.[/tsitaat]

Kuidas saab alla-aastasel olla “aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired”? Homöopaat muidugi ei saa ravida probleeme, mida lapsel pole.

Kuidas perearst last röntgeni abil ravib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas saab alla-aastasel olla “aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired”? Homöopaat muidugi ei saa ravida probleeme, mida lapsel pole.

Kuidas perearst last röntgeni abil ravib?[/tsitaat]

Tekstilugemise oskus peaks parandama kirjutatu mõistmist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 10:54; 11.11 11:36; 11.11 11:43; 11.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kes oled sina, et siin kritiseerid? Miks ma ei võiks proovida? Olen kuulnud palju head homöopaadi tegemisest. Kui mu laps on AB saanud mitu korda, kes pole veel aastanegi, siis ma teen kõik selleks, et seda võimalikult vältida! Oled sa ise olnud selles olukorras? Millest selline paisakmine?

Kas teemaalgataja küsimustele vastasid? Kui ei ole midagi tarka öelda, siis ole parem vait![/tsitaat]

Ole ise vait ja kuula mu naeru:) Tark ei käse kunagi teisel vait olla vaid kuulab!

Minu vastuseks teemaalgatusele oligi märksõnad – röntgenpilt ja adenoidi OP.
Eks räägin ikka oma laste kogemustest. Ainult ühel mu lastest pole neid hädasid olnud. Teistele on abiks olnud vaid OP ja peale seda köhad-nohud-kõrvapõletikud unustatud. Adenoide lõigatakse ka alla aastastel kui pidev põletikuline organism seda vajab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 10:54; 11.11 11:36; 11.11 11:43; 11.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas saab alla-aastasel olla “aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired”? Homöopaat muidugi ei saa ravida probleeme, mida lapsel pole.

Kuidas perearst last röntgeni abil ravib?[/tsitaat]

Eks ta pidas silmas seda, et kui see kestab aastaid, siis tekib kuulmislangus. Samuti saab röntgeniga tuvastada, kas on adenoidide suurenemist jne.
Aga nüüd küsin osatajalt ka ühe küsimuse: kas oled kokku puutunud ja saanud negatiivseid kogemusi homöopaatidega? Millest selline konkreetne negativism? Ja samuti küsin veelkord, kas teemaalgatajale andsid mingeid konkreetseid vastuseid? Või oli sul lihtsalt tahtmine kellelegi halvasti öelda ja osatavalt irvitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ole ise vait ja kuula mu naeru:) Tark ei käse kunagi teisel vait olla vaid kuulab!

Minu vastuseks teemaalgatusele oligi märksõnad – röntgenpilt ja adenoidi OP.
Eks räägin ikka oma laste kogemustest. Ainult ühel mu lastest pole neid hädasid olnud. Teistele on abiks olnud vaid OP ja peale seda köhad-nohud-kõrvapõletikud unustatud. Adenoide lõigatakse ka alla aastastel kui pidev põletikuline organism seda vajab.[/tsitaat]

Nii, mingi vastuse ma sain! Jah, sul on lapsed ja sul on adenoididega kogemused! Mul ka! Aga homöopaatidega kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nii, mingi vastuse ma sain! Jah, sul on lapsed ja sul on adenoididega kogemused! Mul ka! Aga homöopaatidega kogemusi?[/tsitaat]

Ma vastasin oma postitusega teemaalgatajale. Loe kogu teemat uuesti algusest peale, kui algus juba ununenud. Tekib küsimus, et kui homöpaatia ei kuulu mu filosoofia eredamasse suunda, siis pean kõigile homöpaatia kummardajatele selgitusi jagama? Seepärast ka irooniliselt küsisin, et mis imeloom see on. Olen korduvalt seda küsinud teistes teemades aga keegi pole toonud ühtegi reaalset näidet, et mõni laps oleks leidnud mitmeks aastaks tervise vastupidiselt adenoidi leiuga tegelemisel.

Teemaalgataja on nüüdseks saanud 2 võimalikku lahendust. Loodame, et keegi pakub veel kolmanda ja neljandagi talle, et ta saaks oma mures parima (toimiva ja efektiivse lahenduse). Te, homöpaatia kummardajaga, võtke oma rohtusid kindlasti edasi ja närige teiste mitteusksete hingi vähem!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 10:54; 11.11 11:36; 11.11 11:43; 11.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma vastasin oma postitusega teemaalgatajale. Loe kogu teemat uuesti algusest peale, kui algus juba ununenud. Tekib küsimus, et kui homöpaatia ei kuulu mu filosoofia eredamasse suunda, siis pean kõigile homöpaatia kummardajatele selgitusi jagama? Seepärast ka irooniliselt küsisin, et mis imeloom see on. Olen korduvalt seda küsinud teistes teemades aga keegi pole toonud ühtegi reaalset näidet, et mõni laps oleks leidnud mitmeks aastaks tervise vastupidiselt adenoidi leiuga tegelemisel.

Teemaalgataja on nüüdseks saanud 2 võimalikku lahendust. Loodame, et keegi pakub veel kolmanda ja neljandagi talle, et ta saaks oma mures parima (toimiva ja efektiivse lahenduse). Te, homöpaatia kummardajaga, võtke oma rohtusid kindlasti edasi ja närige teiste mitteusksete hingi vähem![/tsitaat]

Asi ei ole homöopaatia kummardamises, vaid sinu koheses halvustavas toonis selles valdkonnas. Ma ei ole kunagi kokku puutunud selle asjaga. Kui pole seda kogenud, ei ole mõtet seda maha teha. Ma ei kummarda seda, vaid proovin ka selle tee ära. Mainisin, et teen mida iganes, et laps ei haigestuks nii tihti! Olen ka eelmise lapsega läbi käinud tee, kus tehti röntgen, opereeriti adenoidid, paigaldatud 2 korda shundid ja praegune tulemus on see, et tal on kuulmislangus 30%! Arvan, et kui praeguse lapsega proovin homöopaatiat, siis ei tee see halba, vähemalt olen siis teinud kõik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis ime tont see homöpaat on, kes meie “tatises” kliimas suudab imesid teha? Perearstilt röntgen ja vajadusel adenoidi OP! Lubage naerda aga kas te tõesti inimesed usute, et aastatega vinduva adenoidi tekitatud kõne- ja kuulmishäired saab homöpaat ravitud? Ja õudne on mõelda ohtratele ABdele millega vaese lapse tervis ära rikutakse vanemate lollusest.[/tsitaat]
Mis aastatest sa räägid? Mu laps pole veel aastanegi.
Kuna ma eestis ei ela siis ma ka ei tea kas siin niimoodi küsimise peale tehakse röntgenit. Ilmselt pean minema erakliinikusse kõrva-nina-kurguarstile ja vaatama mis seal asjast arvatakse. Siin pole perearsti süsteemi ka nagu eestis. Erinevad arstid, erinevad arvamused.
Ja ma huvi pärast küsiksin, et mis lühend on LOR? Tean, et mingi arst aga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis aastatest sa räägid? Mu laps pole veel aastanegi.
Kuna ma eestis ei ela siis ma ka ei tea kas siin niimoodi küsimise peale tehakse röntgenit. Ilmselt pean minema erakliinikusse kõrva-nina-kurguarstile ja vaatama mis seal asjast arvatakse. Siin pole perearsti süsteemi ka nagu eestis. Erinevad arstid, erinevad arvamused.
Ja ma huvi pärast küsiksin, et mis lühend on LOR? Tean, et mingi arst aga…[/tsitaat]
LOR on lühend nina-kõrva-kurguarstist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

LOR on lühend nina-kõrva-kurguarstist.[/tsitaat]
Selge, kuigi loogilisem oleks siis ju NKN näiteks 🙂 mis see LOR siis lahtiseletatult tähendab? ( lihtsalt huvitab )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selge, kuigi loogilisem oleks siis ju NKN näiteks 🙂 mis see LOR siis lahtiseletatult tähendab? ( lihtsalt huvitab )[/tsitaat]
ladinakeelest üle võetud termin.
larünx on kurk või täpsemalt kõri, oto -kõrvadega seonduv ja rino- nina
otorinolarüngoloog oleks siis kõrvaninakurguarst. Suupärasem on lor kui orl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga homöopaatidega kogemusi?[/tsitaat]

Minul on! Minu lapsel polnud kyll kõrvapõletikud aga üks teine haigus, mida korduvalt alla aastasena AB raviti.
Pöördusin suures usus soovtatud homöpaadi Tatjana poole, maksime 50(!!) eurot, olime seal 35 min. kui juba uksest välja puksiti, sest teine klient oli ukse taga (väidetavalt pika maa sõitnud ja no “saate aru küll”). Saime mõned terad. Ütles, et läheb aega enne kui mõjuvad, AB-d mitte võtta!!! Lapsel läks nädalaga veel hullemaks, läksin sain veel mmõned terad (tasuta) ja siis pidi kohe-kohe mõjuma. Lapsel läks veel hullemaks, läksin öössel EMO-sse, pandi haiglasse.
Samas see Tatjana just kiitles, et teradega saab sellest tõsisest probleemist jagu ning ta on mitmeid aidanud analooses olukorras.
Lubage naerda.

Aga kui raha peale kuri oled, siis anna minna!

PS. ehk tasuks üldse perearsti vahetada kui too su lapsele teist korda juba AB kirjutas, mille kohta sa tead, et see ei mõju….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minul on! Minu lapsel polnud kyll kõrvapõletikud aga üks teine haigus, mida korduvalt alla aastasena AB raviti.
Pöördusin suures usus soovtatud homöpaadi Tatjana poole, maksime 50(!!) eurot, olime seal 35 min. kui juba uksest välja puksiti, sest teine klient oli ukse taga (väidetavalt pika maa sõitnud ja no “saate aru küll”). Saime mõned terad. Ütles, et läheb aega enne kui mõjuvad, AB-d mitte võtta!!! Lapsel läks nädalaga veel hullemaks, läksin sain veel mmõned terad (tasuta) ja siis pidi kohe-kohe mõjuma. Lapsel läks veel hullemaks, läksin öössel EMO-sse, pandi haiglasse.
Samas see Tatjana just kiitles, et teradega saab sellest tõsisest probleemist jagu ning ta on mitmeid aidanud analooses olukorras.
Lubage naerda.

Aga kui raha peale kuri oled, siis anna minna!

PS. ehk tasuks üldse perearsti vahetada kui too su lapsele teist korda juba AB kirjutas, mille kohta sa tead, et see ei mõju….[/tsitaat]
ma ei ela eestis, siin polegi perearste. Lihtsalt haigusega helistad tervisekeskusesse ja saad selle arsti juurde kellele vaba aega on. Seekord oli hoopis teine arst ja ma ütlesin ka talle, et eelmisel korral see ei aidanud aga tema ütles, et amoksitsilliin on nö. alati esimene valik ja tema ikkagi kirjutas selle. Viimane kord saime amoksitsilliin+klavulaanhape AB teise korraga. Aga ma arvan, et mul oleks siiski kõige kindlam minna erakliiniku spetsialisti juurde.
Ma lugesin ka netist mingeid homöopaatia kogemusi ja üks kirjutas, et raviti ka kõrvapõletikku mis läks hullemaks kuni terves organismis tekkis põletik ja laps oli lausa hinge vaakumas :S ei julge ma ka minna…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on hetkel sama mure aastase lapsega. Kolm korda on saanud ab kuuri alla aastasena, kuid arst kirjutas alati erinevarohu. Sama rohtu ei tohi teist korda kirjutada kuna see ei mõju nii nagu peaks. Kuid samuti ma ei tahtnud enam lapsele neid rohtusid sisse sööta ja viimased kaks kõrvapületikku oleme saanud ilma ab-ta korda. Kasutasin kõikvõimalikke koduseid vahendeid alustades küüslaugust ja lõpetades erinevate õliravidega. Olime pideva perearsti jälgimise all ning läks hästi. Ka perearst meil väga kergekäeliselt rohtu välja ei kirjuta. Kui saada kõrvapõletikule kohe jaole saab sest ehk ilma ab-ta jagu. Oleme samuti käinud LOR-i juures ja mõõdeti kuulmekile rõhku mis oli korras. Jäeti nn. jälimisele. Ka on mul kogemus kõrvade ¨undeerimisega, vaneml pojal tehti seda kuna samuti u aastaselt hakkasid pidevad kõrvapõletikud korduma, algul tehti üks kõrv , hiljem adenoidid ja teine kõrv. Püsisid ¨undid kõrvas 2 aastat ning see aeg oli tegelt päris keeruline eriti kui laps tahtis suvel vees mängida, kõrva ju vett lasta ei või. Kõrvapõletikke küll ei tekkinud rohkem.
Hetkel püüan samuti teha kõik et ei peaks ab-d võtma ja olen ka ise homöpaatia peale mõelnud.Loodan ei kasva mingeid adenoide ka.Viimane nohu mis tuli möödus rahulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas õigel ajal kõrvapõletikule jälile saada? Minu lapsel pole olnud muid sümptomeid peale palaviku ja selleks ajaks on olnud juba kõrvad nii põletikus, et vajavad AB ravi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kuidas õigel ajal kõrvapõletikule jälile saada? Minu lapsel pole olnud muid sümptomeid peale palaviku ja selleks ajaks on olnud juba kõrvad nii põletikus, et vajavad AB ravi.[/tsitaat]

Kas tal nohu pole eelnevalt olnud? Tavaliselt tuleb kõrvapõletik nohust. Kõrvad ei ventileeri, kuna nina on kinni ja nii need põletikuliseks lähevadki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõrvapõletikuga võib väljas/vannis käia? Esimest korda puutun kokku ja uurin ette, et kui- ptüi, ptüi,ptüi- midagi peaks juhtuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin väiksena kogu aeg kõrvapõletikus, talviti vahepeal lausa iga kuu, õudne asi. Mul olidki põletikud nii tihedad ja ägedad, et haiguseperioodil oli kohati kuulmine minimaalne. Õnneks peale 14 aastaseks saamist kadus probleem ära. ühest kõrvast kuulen natukene halvemini kahjuks. Endal ka aastane laps ja loodan, et tema ei pea sama läbi elama mis mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kõrvapõletikuga võib väljas/vannis käia? Esimest korda puutun kokku ja uurin ette, et kui- ptüi, ptüi,ptüi- midagi peaks juhtuma. [/tsitaat]

Kui palavikku pole, võib õues käia. Palavikuga ma last vanni ei pane! Olen selle kohta küsinud mitmelt arstilt, et kas õues võib käia, vastus alati: jah!
Ise olin ka väiksena palju haige kõrvadega ja lausa haiglas! Vanasti pandi ju haiglasse sellepärast. Käisin ringi rätik peas nagu vene memmel. Kohustuslik oli see tookord! Ja nüüd imestan, et võib õues isegi käia! Ajad muutuvad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.11 10:10; 11.11 10:59; 11.11 11:48; 11.11 11:49; 11.11 13:33; 11.11 16:16; 12.11 19:37; 13.11 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas tal nohu pole eelnevalt olnud? Tavaliselt tuleb kõrvapõletik nohust. Kõrvad ei ventileeri, kuna nina on kinni ja nii need põletikuliseks lähevadki.[/tsitaat]
Tal ainult nohu ongi olnud ja peale seda siis on tulnud ka palavik ja kõrvapõletik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib õues käia. Ja niipalju nagu mina olen lugenud siis kõrvapõletik ei teki välistest teguritest nagu kõrv saab tuult või vesi läheb kõrva. Vesi ei tohi minna kõrva vist siis kui kuulmekile on läbi torgatud või need shundid kõrvades?
Kusjuures kiire vann kõrge palavikuga on täiesti lubatud! See jahutab keha. Kuid muidugi palavikus lapsel ei hakka pead pesema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.11 23:28; 11.11 10:13; 11.11 14:57; 11.11 17:44; 12.11 09:32; 12.11 17:03; 13.11 21:35; 13.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pojal oli samuti esimese paari eluaasta jooksul pidevalt kõrvapõletikud, iga nohu lõi kõrva. Meie läksime seda teed, et tegime tasulise pneumokoki vaktsiini kui ta oli 3-ne. pärast seda pole ühtegi korda kõrvapõletikku olnud. poeg on nüüd 7-ne. (sülitan 3x üle õla ka igaksjuhuks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pidevad kõrvapõletikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.