Esileht Kasutajaabi ja mõtted Pidevad reklaamid perekoolis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pidevad reklaamid perekoolis

Postitas:

Viimasel ajal on kohutav kasutada perekooli foorumit. Iga sekund hüppab mingi reklaam ette ja korralikult lugeda ei saa.

Miks teha nii kohutavaks selle foorumi kasutamine. Kas tõesti on vaja iga paari sekundi tagant reklaame ette visata.

+13
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Viimasel ajal on kohutav kasutada perekooli foorumit. Iga sekund hüppab mingi reklaam ette ja korralikult lugeda ei saa.

Miks teha nii kohutavaks selle foorumi kasutamine. Kas tõesti on vaja iga paari sekundi tagant reklaame ette visata.

+1

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal on kohutav kasutada perekooli foorumit. Iga sekund hüppab mingi reklaam ette ja korralikult lugeda ei saa.

Miks teha nii kohutavaks selle foorumi kasutamine. Kas tõesti on vaja iga paari sekundi tagant reklaame ette visata.

Sul on vale perekool. mul ei ole ühtegi reklaami, juba aastaid. Tuleb õiget perekooli kasutada. Sina oled valinud võimaluse reklaame näha, perekool kasutab sinu lubatud võimalust. Miks teha enda netis liikumine nii kohutavaks. Mis see perekool siia puutub, kui see on sinu valik reklaame vahtida ?

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal on kohutav kasutada perekooli foorumit. Iga sekund hüppab mingi reklaam ette ja korralikult lugeda ei saa.

Miks teha nii kohutavaks selle foorumi kasutamine. Kas tõesti on vaja iga paari sekundi tagant reklaame ette visata.

Sul on vale perekool. mul ei ole ühtegi reklaami, juba aastaid. Tuleb õiget perekooli kasutada. Sina oled valinud võimaluse reklaame näha, perekool kasutab sinu lubatud võimalust. Miks teha enda netis liikumine nii kohutavaks. Mis see perekool siia puutub, kui see on sinu valik reklaame vahtida ?

 

Milline seee õige perekool siis on. Siin on minulgi vaid reklaaamid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 14:49; 02.08 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole neid reklaame väga tihti näinud, aga mõnikord olen puhastustööde käigus telefonis Firefoxi mälu tühjaks kustutatud ja siis kaob sealt ära ka uBlock Origin. Pärast seda on küll hirmus vaatepilt, kui perekool lahti teha. Praegu vaatan, et 14 asja on blokeeritud siin lehel. Kui iga kord 14 reklaami korraga telefoniekraanile kargab, on ilmselt kole küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adblock.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas valus ei ole nii loll olla, et mitte kasutada paljudes erinevates teemades soovitatud abinõusid?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see tohutu reklaamilasu pk-le raha sisse ei too, et saaks normaalselt foorumit majandada?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on vale perekool. mul ei ole ühtegi reklaami, juba aastaid. Tuleb õiget perekooli kasutada. Sina oled valinud võimaluse reklaame näha, perekool kasutab sinu lubatud võimalust. Miks teha enda netis liikumine nii kohutavaks. Mis see perekool siia puutub, kui see on sinu valik reklaame vahtida ?

Sa võid sellest iga kord neile rääkida, sa võid sellest isegi teema teha ja punkthaaval kirja panna, kuidas “õigesse” perekooli sattuda, nad ei õpi.

Ja nad ei kavatsegi kunagi areneda.
Mul on samuti õige perekool ja esineb vaid üks tagasihoidlik reklaam (kõige üleval): et päev oleks hea: lillelaps.ee.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb Mahl.ee reklaam ja seda väga tihti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 14:49; 02.08 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuse järgi esineb reklaamiterror telefonis safaris iga päev keskööst edasi mõned tunnid. Siis järgneb igale liigutusele reklaam, mida ei saa ristist sulgeda. Ega ma muidu ei passikski keskööl foorumis, aga minu juures on kell siis just 5 ja aeg töösse paus teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 23:57; 15.08 06:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin safarit adblockiga, siis tuleb reklaami asemel lihtsalt suur must kast, mis katab terve foorumi. Aga eks olegi vaja väikest puhkust perekoolist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 23:57; 15.08 06:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu, hoidke neid reklaame siis siin kui tahate, aga palun ärge vilgutage neid! Olen oma Perekooli kasutamist maksimaalselt koomale tõmmanud just pealetükkivate reklaamide pärast, nüüd korra kiikasin sisse ja juba 5 minuti möödudes pea konkreetselt valutab nende omegalaenu näkkupekslevate onude tõttu.

Jah, olen Adblocki kasutanud, ent see jällegi muutis mu arvuti aeglaseks.

Palun muutke oma reklaamid vähemalt liikumatuteks, et nad ei vilguks ega peksaks näkku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Pidevad reklaamid perekoolis