Esileht Väikelaps Pidevalt kingitused lasteaias õpetajatele

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Pidevalt kingitused lasteaias õpetajatele

Postitas:

Ma ei mõista seda pidevat vingumist raha kogumise teemal just PK foorumis, suu on peas, võta sõna õiges kohas. Teine variant, võta laps lasteaiast ära siis ei pea õpetajate kingituste jaoks raha maksma ja mure lahendatud.

Õige jah, mis sa tassid sellest lapsest lasteaeda, kui tädidele kinke teha ei taha : D

Kujutad sa ette, mõni inimene paneb lapse sellepärast lasteaeda, et ise tööl käia ja peret toita selle rahaga. Õpetajate kingitused ei ole ehk tema esmane eelistus…

PK-s vingumine ja hädaldamine kohe kindlasti aitab konkreetses lasteaia rühmas rahakorjamise ära lõpetada 😀 😀 😀
Meie laste rühmades pole küll mingit massilist rahakorjamist olnud ja alati on kuulatud ka madalapalgaliste ettepanekuid ja nendega arvestatud. Ütlen veelkord, ise tuleb suu lahti teha ja õiges kohas!!!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 17:54; 02.04 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja meil mingid tädid arvavad, et kui eelmises grupis oli komme õpetajaid kinkidega üle külvata PEAB seda justkui ka järgmine uus rühm jätkama.
Ei, jõulud ja sünnipäev piisab !
Kui lasteaed saab täitsa läbi, siis ka lõpukink.
Ülejäänu ostku aktivist ise kui soovib

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on ka päris suur vahe, mitu last sul lasteias/koolis on. Minul on hetkel 2 last lasteaias ja 1 laps lõpetas algkooli. Terve aasta jooksul siis 3×2=6 õpetaja sünnipäevakingitused, jõulukingitused, lõpetamise kingitused. Nüüd ka kolmanda lapse põhikooli lõpu puhul õpetaja kingitus, lilled. Teate, see summa kokku on päris suur. Enam ei viitsi vaielda ka, näen, et küsitakse raha, siis maksan kohe ära. Mina vist olengi see, kellelt võiks õngitsuskirjaga suvalisele arvele raha küsida, kui on teemaks “õpetaja kingi raha”.

Ma ei teagi, mis seisukoht mul on. Isiklikult meenutab see õpetajatele kinkimine vana kommet arsti juures kommikarbiga käia. Arstide juures me ju enam ei käi kommikarbiga. Või keegi veel käib? Minu vanavanemad küll käisid. Ehk kaob ka õpetajatele pidevalt millegi viimine ühel hetkel unustuse hõlma.

Jõulukingi tegemist muidugi pooldan, sest tavaliselt ju lastega koos pidu ja kõik saavad kinke. Muid ei. Rühma lõpukink võiks olla hoopis midagi rühma jäävat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on see tavaline või meil mingi aktivistide grupp seal koos…

Koguaeg korjatakse aga raha õpetajate ja õpetaja abi kinkideks. Sünnipäevadel ja jõuludel on veel saan aru, et komme, aga no naistepäeval, õpetajate päeval, aasta alguse ja aasta lõpu kingitused. Kindlasti midagi veel unistasin.

Ja jõuludel näiteks koguti 10€ lapse kohta, sest tegu ei olnud sümboolse meeles pidamisega vaid kingiga mis, ligi 100€ õpetaja kohta.

Jah on toredad õpetajad, aga mulle nagu tõesti ei mahu pähe, kas lapsevanemad peavad neid “ülal pidama”

Ma käin ka tööl ja saangi palga selle eest jah tore kui sünnipäeval toob kollektiiv shokolaadi ja naistepäeval ülemus lilleõie, aga no tõesti sünnipäevaks 50€ kinkekaarti ja naistepäeval suurt lillekimpu tõesti ei oota, oleks piinlik seda saada lausa.

Ütleks lihtsalt ja selgelt, et ei soovi osaleda erinevatel korjandustel.
Mõne jaoks on iga kuu 10-20euri väga suur väljaminek.
Õpetajad,kasvatajad saavad palka. Kui ülemus tahab peab ise oma töölisi meeles. Aga,et lapsed nüüd iga kuu kingitusi vorbivad ja veel kalleid,seda küll õigeks ei pea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste rühmades on tehtud õpetajatele ainult jõulukink, ei mingeid sünnipäeva- ega aastalõpukinke. Lasteaia lõpu puhul kinkisime kinkekaardid ja potililled, mis lasteaeda kastidesse istutati. Naistepäeval mõni poiss viib õpetajatele lilli ning sõbrapäeval tahavad lapsed mõnikord õpetajale ka kaardi teha. Raha kogutakse harva ja vähe. Mu lapsed käivad väga mõistlikes rühmades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil korjatakse raha kinkideks 2 x aastas, jouludel ja juunis kui lasteaed ja kool saab labi, see aasta korjati nuud see kuu lasteaias 12,50 ja koolis 15 eurot. Minul selle vastu midagi pole sest opetajad on vaga meeldivad ja tublid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin väikeses maakoha lasteaias. Jumal tänatud, et meil sellist kinkimiskommet polnud, aga! – tuli linnast üks pere maale elama ja kohe hakkas üks kingiralli pihta. Kohalikud polnud huvitatud ja nii see proa tõi üksi igaks tähtpäevaks midagi. Väga ebamugav ja tüütu oli, aga mis sa teed, kui inimene arvab, et see on vajalik.
Sügisest lähen tagasi kooli tööle, siis hakkab vist samamoodi piinlike hetki tulema????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see hakkab tõesti ära tüütama kuidas pidevalt käib üks rahakorjamine ja enne seda siis veel üksteise üle trumpamine kingituse variantide pakkumisega- postkast on alati umbes neist kirjadest.. aga olge mureta- kui mul tütar lõpetas gümnaasiumi siis koguti raha õpetajale, et ta saaks minna kaasa lõpureisile Bulgaariasse 400eur millegagi(!), seega tuli lisaks oma lapse reisirahale (sama summa) maksta ka õpetaja reis klassi poolt kogutud rahast kinni, vot aktivistid otsustasid nii!!!

Ma ei läheks 25 teismelisega kuhugi väljamaa reisile nende kõikide elu ja tervse eest vastutavaks isikuks isegi siis, kui mulle see 400€ peale makstaks!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Väikelaps Pidevalt kingitused lasteaias õpetajatele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.