Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt lähedust vajav mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 115 )

Teema: Pidevalt lähedust vajav mees

Postitas:

Tere!
Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

+8
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 20:50; 23.03 20:55; 24.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et ta lihtsalt seksi ei taha? Tavaliselt mehed (enda arvates jube kavalalt) alustavad käesilitamisega, aga 10 minuti pärast hea meelega enam ainult kätt ei silitaks.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 20:52; 24.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et ta lihtsalt seksi ei taha? Tavaliselt mehed (enda arvates jube kavalalt) alustavad käesilitamisega, aga 10 minuti pärast hea meelega enam ainult kätt ei silitaks.

Jah, sest olukorrad ei võimaldaks neil hetkedel. Näiteks päeval lapsed ju ka juures/kõrval. Et seksiga pole seotud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 20:50; 23.03 20:55; 24.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

Ebameeldiv tegelane see sinu mees!

+10
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadestan sind,Oleks õnnelik, kui mul selline mees oleks. Mis hädaldad?

+35
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

Noo sul on hästi läinud, tal pole armukest. Kui armukest ei leia, läheb see vanusega suuremaks, sest armastuse võime vanusega kasvab.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on lihtsalt erinev armastuse keel. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Five_Love_Languages

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õudusunenägu. Ma vajan väga oma ruumi. Õudne, kui seda üldse ei austata.

+19
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu unistuste mees! Päriselt. Minu armastuse keel on ka füüsiline lähedus ennekõike ja mul on vaja seda, et tunda end armastatuna. Kahjuks enamus mehi muutuvad pärast armumisfaasi möödumist üha külmemaks ja pööravad üha vähem tähelepanu.
Mina ainult unistan sellest, et mul oleks selline mees, kes 15 aastat hiljem kohtleks mind nagu vastarmunu. Mina kadestan sind. Aga eks inimestel on erinevad vajadused. Kel väiksemad, sellele tundubki ahistav.
Aga usu mind, oleksid kohanud seda, mis enamus naisi, siis oskaksid hinnata oma meest. Enamus mehi pärast aastatepikkust koosolemist tahavad ainult seksi. Ainuke füüsiline lähedus. Ja see ka rohkem maha ja taha. Ilma aja võtmiseta, hellusteta.

+35
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 22:12; 24.03 21:21; 25.03 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav elu. Ma kärataks peale. Kõlab juba ahistamisena. Madala enesehinnanguga?

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 22:14; 23.03 23:20; 24.03 12:10; 24.03 13:31; 25.03 19:28; 25.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti hädaldatakse ikka selle üle, et mees ei märka, ei hooli, ei taha üldse koos olla, igasugune lähedus on suhtest kadunud – nüüd jälle häda, et lähedust on liiga palju. Vaene mees – kusagil on naised, kes oleksid siiralt rõõmsad sellise mehe üle, aga tema kooselus juba 15 aastat jookseb see kõik lihtsalt tühja, veel enam, tekitab naises rahulolematust. Aga jah, millal inimesed enne sellega rahul on olnud, mis parajasti olemas.

+23
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti hädaldatakse ikka selle üle, et mees ei märka, ei hooli, ei taha üldse koos olla, igasugune lähedus on suhtest kadunud – nüüd jälle häda, et lähedust on liiga palju. Vaene mees – kusagil on naised, kes oleksid siiralt rõõmsad sellise mehe üle, aga tema kooselus juba 15 aastat jookseb see kõik lihtsalt tühja, veel enam, tekitab naises rahulolematust. Aga jah, millal inimesed enne sellega rahul on olnud, mis parajasti olemas.

Külma olemise ja klammerdumise vahel on tükk normaalset maad ka.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 22:14; 23.03 23:20; 24.03 12:10; 24.03 13:31; 25.03 19:28; 25.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arust on teemaalgatajal veel hästi. Minu mees (kooselu 14 aastat) tahab kogu aeg tagumikust ja rinnust krabada. Püüab seda teha küll laste eest varjatult aga 1,5-aastane käib ka mind pepule patsutamas.

Olen öelnud, et vahel võiks ju lihtsalt kalli-musi teha, silitada vmt. Paar korda on meeles, siis on aga vana mustri juures tagasi.

Mulle meeldib, et ma talle ikka veel paistan meeldivat aga on see krabamine…

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka üks niisugune tuttav paar ja näen seda väga palju kõrvalt.
On lausa ime, kui inimene on leidnud enda kõrvale paarilise, kes seda talub. Minu arvates on see täiesti jube ja ahistav. 15 aastat!? Appi.
Mina päris kindlasti kärataksin ja võitleksin endale oma personaalse ruumi tagasi. Okei, leebemal kombel võiks seda teha ka nii – paluksin endale omaete olemise aega nt raamatuga vms. Minu otsekohesuse juures ma mingit mängu muidugi ei viitsiks mängida.

See minu tuttav paar, kus mees on analoogne, ei tee mitte midagi eraldi. Naine pole näiteks kunagi käinud ilma meheta reisil või sõpradel ööseks külas, isegi oma lapsepõlvekodus vanemate juures mitte.

Kui sena, teemaalgataja, ütleksid mehele, et veedad nädalalõpu sõbrannadega näiteks Rootsi kruiisil või Nizzas, oleks see talle okei või hakkaks mossitama?

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.03 09:05; 24.03 13:51; 25.03 19:41; 25.03 20:29; 27.03 15:28; 31.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen elanud kahes pikas kooselus.
Esimene kestis üle 10 aasta. Suhtlesime igapäevaselt nagu kolleegid vms. Suhted kenad ja sõbralikud, aga füüsiline lähedus piirdus voodiga ja mõnikord jalutades käest kinni hoidmisega. Lõpupoole ajas see hulluks, sest ma ei saanud enam aru, kas olen mehe jaoks armastatud abikaasa või mingi kodumasin.
Nüüd elan üle 10 aasta koos praeguse abikaasaga. Igapäevaelu on umbes nagu teemaalgatajal. Selle vahega, et mulle MEELDIB, et mees mulle ka pärast kõiki neid aastaid tähelepanu pöörab. Viimastel aastatel on olnud väga kiired ajad (mõlemal täiskohaga töö, uue kodu ehitus, väike laps). Meil pole ajaliselt, rahaliselt ega lapse pärast võimalik minna kuskile koos “aega maha võtma”. Kui me ei kasutaks ära võimalusi möödaminnes kallistada, suudelda, õhtul kaisus olla, saata sõnumeid, et “kallis oled”, siis … mis mõte sellel koos olemisel üldse oleks või kuidas me oma suhet paarina hoida saaks.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on kahju, et samasugused kokku ei satu. Minu mees näiteks ei vaja üldse lähedust. Mitte grammi võrragi. Minu jaoks tundub täiesti imeline selline mees, kes lähedust vajab.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile! Sain kinnitust, et kui ma ei mahu teie “piiridesse”, siis olen ma mingi j…
Palju edu!

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 20:50; 23.03 20:55; 24.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees on samasugune, suure lähedusevajadusega. kui ta ligiduses on, siis peab mind kindlasti puudutama. kui ta hästi käitunud on, siis puudutan teda vastu ka. imelik et kõik meie majas tahavad et neid kallistaks, sügataks, muditaks minu poolt- koer, kass, lapsed,mees..
ja mina ise ei taha üldse, et keegi mind näpiks. spades käies annan oma massaazid heameelega teistele, sest mul lihtsalt ei meeldi, et keegi mind puudutab.
kehakeha kontakti nautisin viimati siis, kui pesamuna väike oli ja teda imetasin.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile! Sain kinnitust, et kui ma ei mahu teie “piiridesse”, siis olen ma mingi j…
Palju edu!

Sa ikka mehele öelnud oled, et sulle ei meeldi nii palju seljas elamist?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 22:14; 23.03 23:20; 24.03 12:10; 24.03 13:31; 25.03 19:28; 25.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et ta lihtsalt seksi ei taha? Tavaliselt mehed (enda arvates jube kavalalt) alustavad käesilitamisega, aga 10 minuti pärast hea meelega enam ainult kätt ei silitaks.

Naised kasutavad selleks selliseid ebamääraseid vihjeid, mitte mehed.
Aga tore oli lugeda seda teemat. Ma arvasin et minu naisel mingi raske lapsepõlve trauma on, et ta üldse lähedust ja selliseid asju ei taha. Aga siit sain teada, et selliseid naisi on päris palju.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tore oli lugeda seda teemat. Ma arvasin et minu naisel mingi raske lapsepõlve trauma on, et ta üldse lähedust ja selliseid asju ei taha. Aga siit sain teada, et selliseid naisi on päris palju.

Enamik inimesi soovib lähedust, aga normaalselt doseerituna.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 22:14; 23.03 23:20; 24.03 12:10; 24.03 13:31; 25.03 19:28; 25.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tore oli lugeda seda teemat. Ma arvasin et minu naisel mingi raske lapsepõlve trauma on, et ta üldse lähedust ja selliseid asju ei taha. Aga siit sain teada, et selliseid naisi on päris palju.

Enamik inimesi soovib lähedust, aga normaalselt doseerituna.

On jah nii, kuigi ka erinevaid traumasid võib inimestel olla, millest ei kõnelda. Kuid kesktee on siiski kõige sagedasem ja kindlam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et ta lihtsalt seksi ei taha? Tavaliselt mehed (enda arvates jube kavalalt) alustavad käesilitamisega, aga 10 minuti pärast hea meelega enam ainult kätt ei silitaks.

Naised kasutavad selleks selliseid ebamääraseid vihjeid, mitte mehed.

Aga tore oli lugeda seda teemat. Ma arvasin et minu naisel mingi raske lapsepõlve trauma on, et ta üldse lähedust ja selliseid asju ei taha. Aga siit sain teada, et selliseid naisi on päris palju.

Mina arvaks, et hoopis sellel on mingi lapsepõlvetrauma, kes tahab kogu aeg tohutult lähedust. Mis probleem tal siis on – kardab ilma jääda kellestki? Kontrollib kogu aeg, et kas ikka on lähedane?

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.03 09:05; 24.03 13:51; 25.03 19:41; 25.03 20:29; 27.03 15:28; 31.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et ta lihtsalt seksi ei taha? Tavaliselt mehed (enda arvates jube kavalalt) alustavad käesilitamisega, aga 10 minuti pärast hea meelega enam ainult kätt ei silitaks.

Naised kasutavad selleks selliseid ebamääraseid vihjeid, mitte mehed.

Kuidas see ebamäärane on, kui kõik osapooled teavad 100% kindlusega, mis selle eesmärk on? Ebamäärane oleks siis, kui eesmärk oleks arusaamatu, aga kui 10 sekundi pärast hargivahet krabab, siis ei pea just hommikuni mõistatama, et ei tea, mida ta küll tahab, täielik müsteerium..

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 20:52; 24.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin need, kes lähedusevajajaid ebanormaalseks peavad. Tegelikult on see nii loomade kui inimeste puhul normaalne ja isegi elementaarne vajadus. Enamus inimesi ja loomi vajab regulaarselt lähedust, et end hästi tunda. Ühesõnaga on see pigem normaalne ja normist kõrvalekalle on inimesed ,kes ei talu, kui neid puudutatakse. Pigem on mingi lapsepõlvetrauma või kiiks just sellistel inimestel.
Ja see on tegelikul toimiva armastava suhte elementaarne osa, et oma tundeid lähedusega väljendatakse.
Aga point on selles, et inimestel on erinevad vajadused. Mis on ühe jaoks ahistav,on teise jaoks liiga vähe lähedust ja kauge jne. Tuleb leida sarnaste vajadustega inimene. Loogiline ju.
Aga ei saa öelda, et see ongi normaalne, et ainuke lähedus on seks ja see ka rohkem maha-taha ning niisama suudlemist, kallistamist pole jne. Nii mõnigi ei taha kaisus ka magada jne.
Aga rääkida, et kõik, mis sellest erineb on kohe “appi, kui jube” ja ahistav, “hakkaks karjuma” on enesekeskne. Inimestel erinev vajadus.

Teemaalgataja on ka ilmselgelt väga küps inimene. Tekib küsimus, et mis ta eesmärk on. 15 aastat mehega koos olnud, ei meeldi näppimine ja selle asemel, et mehele öelda, meelde tuletada, teeb Perekooli teema, et “kas teil ka nii, kas see on normaalne?”
Mis on tegelikult teemaalgataja probleem? Väheusutav et teda need senised 15aastat see asi häiris. Sest kes suudaks 15 aastat pidevat ahistamist taluda? Ilmselt on see mehe lähedusevajadus häirima hakanud teda viimasel ajal alles. Ja nüüd korraga tekib siis tunne,et mees on “ebanormaalne”. Tegelikult on asi selles, et teemaalgatajal on tunded läinud ja mees käib närvidele. Käiks närvidele ka siis, kui ta lihtsalt 1 korra nädalas kallistada tahaks. Sest kui kaaslast enam ei seedi, käibki kõik närvidele. Eriti talumatu veel kui pidevalt lähedust tahab nagu armunu.
Nii et, teemaalgataja, tunnista asja tegelikku sisu. Otsi omale kaaslane, kes sind ei ahista, st ei soovi sind puudutada ega hellust jagada rohkem kui seksiks. Ja vabasta mees naistele, kes teda hinnata oskavad. Usu mind, neid naisi on palju.
Praegu oled sa oma peas välja mõelnud, et mees on ebanormaalne ja mingi ahistaja. Ja tulid siia foorumisse lihtsalt kinnitust otsima. Et “onju, mu mees on üks perverdist ahistaja ja sellisega ei olegi võimalik koos olla”. Vajadusel viskad veel mehele ka nina alla, et “Perekooli kägude meelest oled ka ahistaja”?

Pealegi ei loe teemaalgataja jutust kuidagi välja, et see mees nüüd klammerduja oleks. Kui inimene hoolib, armastab, siis tahabki hellust jagada. Pole kuskil öeldud, et mees oleks nii hull klammerduja, et iga koosveedetud hetke ajal naise külge liibuks. Ma tõesti ei saa aru, kuidas see on klammerdumine, kui kaaslane mööda minnes vahel kallistab, musitab ja filme vaadates kaisus olla tahab, pea sülle paneb??
Saan aru, kui absoluutselt ei lastaks omaette olla, iga koosveedetud hetk kuskilt kinni hoitaks või peal istutaks vms.

Olin suhtes, kus mees armumuna tahtis ka rohkem lähedust kui mina. Aga ma võtsin seda komplimendina mitte ei vihastanud või olnud häiritud. See oli armas. Hiljem muidugi ainult unistasin ja igatsesin, et ta vahel spontaanselt mind puudutaks. Ainult rutiinsed nö tava järgi puudutused. Mina unistasin sellest ,et ta vahel möödaminnes ootamatult ümbert kinni võtaks, selja tagant kallistaks või kaela suudleks vms.

Me teame teemaalgataja versiooni. Alati on küsimus, KUI palju on see vähe/palju/pidevalt millest räägitakse. Mõne jaoks on 2x päevas kallistamist ka “pidevalt”. Eriti kui inimene on pähe võtnud, et ta kaaslane on talumatu ahistaja, siis ongi iga helluseakt “pidev”.

Ja paljudel paaridel on see täiesti normaalne, et enne magama jäämist kallistatakse, musitatakse, ärgates ja lahku minnes (tööle nt) ning uuesti kohtudes taas. St siis keskmiselt 4x päevas nö lahkumis-ja kohtumismusi. Issand milline ahistamine, eks! Aga muide seda soovitatakse ka igal pool pereterapeutide artiklites. See on normaalne läheduse hoidmine suhtes.
Kõik see ,millest teemaalgataja kirjutas, ma tõesti ei näe mingit ebanormaalses mahus lähedust või klammerdumist. See tundub talle endale klammerdumine, kuna tal mehest villand, tunded jahtunud ja siis ei kannatagi tema puudutusi.

Minu suhtes oli ka täiesti normaalne, et magasime igal ööl kaisus, suudlesime enne uinumist ja ärgates enne voodist tõusmist. Tööle minnes ja pärast tööd kohtumist. Filme vaadates olime ka alati kaisus. Tänaval käisime käest kinni. Ei saa aru, kuidas see klammerdumine on. Elementaarne lähedus suhtes.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 22:12; 24.03 21:21; 25.03 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suhtes oli ka täiesti normaalne, et magasime igal ööl kaisus, suudlesime enne uinumist ja ärgates enne voodist tõusmist. Tööle minnes ja pärast tööd kohtumist. Filme vaadates olime ka alati kaisus. Tänaval käisime käest kinni. Ei saa aru, kuidas see klammerdumine on. Elementaarne lähedus suhtes.

Kirjutatud minevikus.. Kuhu see mees siis kadus?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu see mees kadus? Muidugi põgenes, sest lähedus ju õudne.
Läksime lahku ühisel otsusel ja mitte mingi klammerdumise pärast. Lähedus meeldis meile mõlemale, aga isiksuse tasandil ei klappinud, saanud läbi enam. Mida kehvemaks suhted, seda vähemaks lähedus. Tõenäoliselt sama olematule tasemele, mis mõne jaoks normaalne. Teemaalgataja peaks samuti lahku minema, kui mees närvidele käib.
Uueks kaaslaseks otsin loomulikult inimest, kellel minuga sarnased vajadused. Inimesega, kes lähedust ei talu, tahab kogu aeg distantsi hoida, pole mul midagi teha.
Kallistajat, musitajat,kaisutajat otsin ikka.
Autistid olgu omasugustega.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 22:12; 24.03 21:21; 25.03 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu see mees kadus? Muidugi põgenes, sest lähedus ju õudne.

Läksime lahku ühisel otsusel ja mitte mingi klammerdumise pärast. Lähedus meeldis meile mõlemale, aga isiksuse tasandil ei klappinud, saanud läbi enam. Mida kehvemaks suhted, seda vähemaks lähedus. Tõenäoliselt sama olematule tasemele, mis mõne jaoks normaalne. Teemaalgataja peaks samuti lahku minema, kui mees närvidele käib.

Uueks kaaslaseks otsin loomulikult inimest, kellel minuga sarnased vajadused. Inimesega, kes lähedust ei talu, tahab kogu aeg distantsi hoida, pole mul midagi teha.

Kallistajat, musitajat,kaisutajat otsin ikka.

Autistid olgu omasugustega.

Autistlikud just kipuvad teiste seljas elama. Eriti naised. Neil rohkem hirme ja kipuvad teisest niimoodi turvatunnet ja tuge otsima, suur kontrollivajadus ka ju. Imevad energiat. Normaalne on teisele privaatsust ka anda, aga autistlik oma enesekesksuses ei taha sellest kuuldagi.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on kahju, et samasugused kokku ei satu. Minu mees näiteks ei vaja üldse lähedust. Mitte grammi võrragi. Minu jaoks tundub täiesti imeline selline mees, kes lähedust vajab.

No vot. Ja minul teemaalgataja mehele sarnane mees ja ise olen hoopis sinu mehe tüüpi. 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok?

Sa oled alatu inimene.

Jah, see ON normaalne ja mõned inimesed lausa teevad nii.
AGA SEE EI OLE NORMAALNE kui sa oled omale valinud sellise inimese ja teed siia teema.

TEMA ju tahtis olla sinuga koos, ilmselt ei varjanud ka alul oma kalduvusi.
Sina noorena vaatasid meest, ohkasid, et jube kift, nõustusid kõigega.
Nüüd nutad. Ja halad.

Mina arvan küll, et sa oled alatu naine.

Sul on kaks varianti.
Kas harjud ära, sest sa oled ise loll olnud VÕI
Ei harju ja tõmbad minema.

Rohkem variante pole.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 115 )


Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt lähedust vajav mees