Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt lähedust vajav mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Pidevalt lähedust vajav mees

Postitas:
Kägu

Minu suhtes oli ka täiesti normaalne, et magasime igal ööl kaisus, suudlesime enne uinumist ja ärgates enne voodist tõusmist. Tööle minnes ja pärast tööd kohtumist. Filme vaadates olime ka alati kaisus. Tänaval käisime käest kinni. Ei saa aru, kuidas see klammerdumine on. Elementaarne lähedus suhtes.

Kirjutatud minevikus.. Kuhu see mees siis kadus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuhu see mees kadus? Muidugi põgenes, sest lähedus ju õudne.
Läksime lahku ühisel otsusel ja mitte mingi klammerdumise pärast. Lähedus meeldis meile mõlemale, aga isiksuse tasandil ei klappinud, saanud läbi enam. Mida kehvemaks suhted, seda vähemaks lähedus. Tõenäoliselt sama olematule tasemele, mis mõne jaoks normaalne. Teemaalgataja peaks samuti lahku minema, kui mees närvidele käib.
Uueks kaaslaseks otsin loomulikult inimest, kellel minuga sarnased vajadused. Inimesega, kes lähedust ei talu, tahab kogu aeg distantsi hoida, pole mul midagi teha.
Kallistajat, musitajat,kaisutajat otsin ikka.
Autistid olgu omasugustega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuhu see mees kadus? Muidugi põgenes, sest lähedus ju õudne.

Läksime lahku ühisel otsusel ja mitte mingi klammerdumise pärast. Lähedus meeldis meile mõlemale, aga isiksuse tasandil ei klappinud, saanud läbi enam. Mida kehvemaks suhted, seda vähemaks lähedus. Tõenäoliselt sama olematule tasemele, mis mõne jaoks normaalne. Teemaalgataja peaks samuti lahku minema, kui mees närvidele käib.

Uueks kaaslaseks otsin loomulikult inimest, kellel minuga sarnased vajadused. Inimesega, kes lähedust ei talu, tahab kogu aeg distantsi hoida, pole mul midagi teha.

Kallistajat, musitajat,kaisutajat otsin ikka.

Autistid olgu omasugustega.

Autistlikud just kipuvad teiste seljas elama. Eriti naised. Neil rohkem hirme ja kipuvad teisest niimoodi turvatunnet ja tuge otsima, suur kontrollivajadus ka ju. Imevad energiat. Normaalne on teisele privaatsust ka anda, aga autistlik oma enesekesksuses ei taha sellest kuuldagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Autistlikud just kipuvad teiste seljas elama. Eriti naised. Neil rohkem hirme ja kipuvad teisest niimoodi turvatunnet ja tuge otsima, suur kontrollivajadus ka ju. Imevad energiat. Normaalne on teisele privaatsust ka anda, aga autistlik oma enesekesksuses ei taha sellest kuuldagi.

Ma olen nõus kõigega, mis eelmine postitaja ütles. Välja arvatud see autistide osa. Imen energiat ainult sellelt, kes laseb ja soovib. Kelleks on minu kallim. See on loogiline, et ma tahan oma kallimat katsuda, mitte oma sõpru. Ära unusta, et teemaalgatajale 15 aastat sobis selline mees. Ta ise valis endale sellise mehe. Ma ei saa aru. Kui ei sobi selline kaaslane, siis tuleb leida endaga sarnane inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll on kahju, et samasugused kokku ei satu. Minu mees näiteks ei vaja üldse lähedust. Mitte grammi võrragi. Minu jaoks tundub täiesti imeline selline mees, kes lähedust vajab.

No vot. Ja minul teemaalgataja mehele sarnane mees ja ise olen hoopis sinu mehe tüüpi. 😀

Please wait...
Postitas:
Ilus Elu

Tere!
Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok?

Sa oled alatu inimene.

Jah, see ON normaalne ja mõned inimesed lausa teevad nii.
AGA SEE EI OLE NORMAALNE kui sa oled omale valinud sellise inimese ja teed siia teema.

TEMA ju tahtis olla sinuga koos, ilmselt ei varjanud ka alul oma kalduvusi.
Sina noorena vaatasid meest, ohkasid, et jube kift, nõustusid kõigega.
Nüüd nutad. Ja halad.

Mina arvan küll, et sa oled alatu naine.

Sul on kaks varianti.
Kas harjud ära, sest sa oled ise loll olnud VÕI
Ei harju ja tõmbad minema.

Rohkem variante pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas see saab kedagi häirida? Kui suhtes puuduks lähedus miks siis üle koos olla? Ma naudiks väga mehe tähelepanu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada

See on juba tõsisem läheduse puudus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada

Lepid kokku, et nüüd suudlen/musitan!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Ilus Elu

Hakkasin praegu mõtlema, et MA EI HAKKA MITTE KUNAGI KOOS ELAMA NAISEGA, kellega pidevalt kallistada ei tahaks, tema keha püüda ei tahaks, teda suudelda ei tahaks jne.
Ma ei nimetaks seda “musitamiseks”.
Ma pigem nimetaks seda lausa lakkumiseks. Ja ma tahaks seda just temaga ja just igalt poolt teha.

Aga perekooli naistest ma endiselt ei saa aru – mis teil viga on?
Ärge siis suhelge meestega, kui see ei sobi teile.

Elage naistega või elage üksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lepid kokku, et nüüd suudlen/musitan!

Sul on ikka tõesti pikad juhtmed. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

Ebameeldiv tegelane see sinu mees!

😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on peres, kus kasvavad lapsed, just eluterve see, kui vanemad ei häbene nende ees oma tundeid välja näidata vaid kallistavad-musitavad ka laste nähes (teemaalgataja tõi välja, et on öelnud mehele, et võiks seda vähem teha). Ma ei pea silmas mingit ekstreemset rinnast või tagumikust krabamist, aga tavalist mööda minnes korra hellalt käega üle õla libistamist, õrnalt selja tagant embamist, siirast rõõmust antud musi jms. Nii õpivad lapsedki, et on okei olla avatud ja oma tundeid välja näidata ning on okei hoolida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeme meestevahetust, ma olen kallide ja muside kerjamisest tüdinenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkasin praegu mõtlema, et MA EI HAKKA MITTE KUNAGI KOOS ELAMA NAISEGA, kellega pidevalt kallistada ei tahaks, tema keha püüda ei tahaks, teda suudelda ei tahaks jne.
Ma pigem nimetaks seda lausa lakkumiseks. Ja ma tahaks seda just temaga ja just igalt poolt teha.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

AGA SEE EI OLE NORMAALNE kui sa oled omale valinud sellise inimese ja teed siia teema.

TEMA ju tahtis olla sinuga koos, ilmselt ei varjanud ka alul oma kalduvusi.

Ei ole teemaalgataja, aga – inimesed, nende käitumine ja eelistused muutuvad ajas. Lähedus- ja hellitamisvajadus võib ajas muutuda üsna palju, samuti sõltub see kontekstist.

Kõige nõmedam on hüüda: kuidas Sa kohe ei märganud, et ta selline oli! Aga inimesed armudes ei käitu sageli nii nagu nad käituvad siis, kui esimene armulõõm maha jahtub. Laste sünd ja kasvamine, nendega seotud probleemid, töö jms – see kõik mõjutab seda, palju tahad/ ei taha kallistada, musitada jne – või mismoodi täpselt. Ja jällegi pole mõtet karjuda, et miks sa sellisega lapsed said… aga see jobu ei olnud enne laste sündi selline! Inimesed muutuvad, ainult nad ise ei märka seda. Ja ka partnerid muutuvad. Halb kui muututakse eraldi ja erinevatesse suundadesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga perekooli naistest ma endiselt ei saa aru – mis teil viga on?

Ärge siis suhelge meestega, kui see ei sobi teile.

Elage naistega või elage üksi.

Aga sellise mehega võib elada, kes ei laku ja ei kallista pidevalt, sellisega kellel tuleb loomulikult hoida distantsi ja võimaldada personaalset ruumi?

Läheduse näitamine ei pea olema füüsiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Oi kui armas inimene paljastus sekundiga. Vägivaldne debiil.

Please wait...
Postitas:
Ilus Elu

See on kah õige.

Aga eks meiesugused juba tutvudes räägime need asjad läbi. Ja siis me ilmselt ei saagi tuttavaks.

Aga mulle meeldib küll kellegi … otsas rippuda. On need siis suured või väikesed, vahetki pole.
Peaasi, et midagi seal on…

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on kah õige.

Aga eks meiesugused juba tutvudes räägime need asjad läbi. Ja siis me ilmselt ei saagi tuttavaks.

Aga mulle meeldib küll kellegi … otsas rippuda. On need siis suured või väikesed, vahetki pole.

Peaasi, et midagi seal on…

Üks asi on armunu faas. Kui sa küsiks armunu käest, kas sulle meeldib, kui ma sind lakun ja su küljes ripun – no muidugi meeldib. Kumb lakub ja ripub rohkem? lakume ja ripume võidu?
Aga aeg toob korrektuurid.

Nii et eeldan, et päris adekvaatselt sa tutvumise faasis otsustada ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

läks viltu see postitus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on selline mees, oli selline alguses ja on siiamaani ja 10a hiljem, ta on lihtsalt suurema läheduse vajadusega kui mõni teine keskmine mees-ja sellel on ka põhjused lapsepõlvest. Ja õnneks olen mina samasugune, seega meil on üksteise leidmisega vedanud. Pean küll tõdema, et kui mehel tekkis kord armukadedusperiood, siis oli ta veelgi klammerdunum aga see käitumine on tegelt ju arusaadav ja talusin selle ära, tuleb ju mõista. Meil on siiski nii, et minul on vabadust käia päris palju ka omaette ja sõpradega ka veinitamas, et päris kaks postmarki me ka pole. Laste nähes kallistame ja musitame ja poest tulles, poodi minnes musi on tavaline, kui sõneleme, siis ka viisakalt laste nähes ja lepime ka kallistusega laste nähes. Kus nad muidu õpivad, et kõike saab ka rahulikult ja alati lepitakse ära ja elu läheb edasi ning inimene sinu kõrval on sulle siiski kallis ka kakeldes. Me muidu 40-50a kui see peaks olema oluline info.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mislaadsed need põhjused lapsepõlvest on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa küsiks armunu käest, kas sulle meeldib, kui ma sind lakun ja su küljes ripun – no muidugi meeldib.

Sry, aga ma pidasin silmas pisut vanemaid suhte alustajaid kui 18a.
Kui sa oled 30 – 50, siis sa oskad ju KOHE öelda, mis tüüpi inimene sa oled. Eelmises suhtest ju ise ehk mõnda asja ju mäletad enda kohta?

Jaa, ma saan aru, et inimesed muutuvad ja erinevate inimestega moodustavad erinevaid reakstioone. Aga need reaktsioonid ei ole päris risti vastupidised.

Aga hea küll, et see lakkumine ja rippumine oli mul üle võlli muidugi ka. See oli nö. kirjanduslik liialdus.
Kes ikka tahaks IGA jumala päev ja 10a järjest mingit oma kasvõi lemmiktoitu süüa. Mitte keegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

Mul on selline mees ja olen väga rahul. Me oleme samasugused. Elasin koos ka külma ja eraldatust vajava mehega – oli see vast hingepiin. Vahel mõtlen, et ehk oli ta gei – ühegi naisega ta koos ei püsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Külm” ema, isast lahus,7selt internaatkool, koju sai 1 päevaks nädalas. Ehk siis kodusoojusest ja ema hellusest on kõva puudujääk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, kas ma saan õigesti aru, et 15 aastat elanud koos mehega ja TÄNA avastasid, et mees on läheduslembene?

No peavad ikka pikad juhtmed olema, et alles 15 aastat hiljem aru saada, et mehe lähedusvajadus on naise omast häirivalt erinev.

No jäta maha, kui see nii kohutav on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kodus lampi möödaminnes musitada

Muu oleks OK, aga see lambi musitamine…

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Külm” ema, isast lahus,7selt internaatkool, koju sai 1 päevaks nädalas. Ehk siis kodusoojusest ja ema hellusest on kõva puudujääk.

Need, kes vajavad endale sellist meest, pange kõrva taha.
Vaadake internaatkooli kasvandikke.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt lähedust vajav mees