Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt lähedust vajav mees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 115 )

Teema: Pidevalt lähedust vajav mees

Postitas:

Kuidas see saab kedagi häirida? Kui suhtes puuduks lähedus miks siis üle koos olla? Ma naudiks väga mehe tähelepanu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada

See on juba tõsisem läheduse puudus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada

Hakkasin praegu mõtlema, et MA EI HAKKA MITTE KUNAGI KOOS ELAMA NAISEGA, kellega pidevalt kallistada ei tahaks, tema keha püüda ei tahaks, teda suudelda ei tahaks jne.
Ma ei nimetaks seda “musitamiseks”.
Ma pigem nimetaks seda lausa lakkumiseks. Ja ma tahaks seda just temaga ja just igalt poolt teha.

Aga perekooli naistest ma endiselt ei saa aru – mis teil viga on?
Ärge siis suhelge meestega, kui see ei sobi teile.

Elage naistega või elage üksi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada

See on juba tõsisem läheduse puudus.

Lepid kokku, et nüüd suudlen/musitan!

Sul on ikka tõesti pikad juhtmed. 😀

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

Ebameeldiv tegelane see sinu mees!

😀

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 18:05; 10.07 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on peres, kus kasvavad lapsed, just eluterve see, kui vanemad ei häbene nende ees oma tundeid välja näidata vaid kallistavad-musitavad ka laste nähes (teemaalgataja tõi välja, et on öelnud mehele, et võiks seda vähem teha). Ma ei pea silmas mingit ekstreemset rinnast või tagumikust krabamist, aga tavalist mööda minnes korra hellalt käega üle õla libistamist, õrnalt selja tagant embamist, siirast rõõmust antud musi jms. Nii õpivad lapsedki, et on okei olla avatud ja oma tundeid välja näidata ning on okei hoolida.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeme meestevahetust, ma olen kallide ja muside kerjamisest tüdinenud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin praegu mõtlema, et MA EI HAKKA MITTE KUNAGI KOOS ELAMA NAISEGA, kellega pidevalt kallistada ei tahaks, tema keha püüda ei tahaks, teda suudelda ei tahaks jne.
Ma ei nimetaks seda “musitamiseks”.
Ma pigem nimetaks seda lausa lakkumiseks. Ja ma tahaks seda just temaga ja just igalt poolt teha.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 22:14; 23.03 23:20; 24.03 12:10; 24.03 13:31; 25.03 19:28; 25.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AGA SEE EI OLE NORMAALNE kui sa oled omale valinud sellise inimese ja teed siia teema.

TEMA ju tahtis olla sinuga koos, ilmselt ei varjanud ka alul oma kalduvusi.

Ei ole teemaalgataja, aga – inimesed, nende käitumine ja eelistused muutuvad ajas. Lähedus- ja hellitamisvajadus võib ajas muutuda üsna palju, samuti sõltub see kontekstist.

Kõige nõmedam on hüüda: kuidas Sa kohe ei märganud, et ta selline oli! Aga inimesed armudes ei käitu sageli nii nagu nad käituvad siis, kui esimene armulõõm maha jahtub. Laste sünd ja kasvamine, nendega seotud probleemid, töö jms – see kõik mõjutab seda, palju tahad/ ei taha kallistada, musitada jne – või mismoodi täpselt. Ja jällegi pole mõtet karjuda, et miks sa sellisega lapsed said… aga see jobu ei olnud enne laste sündi selline! Inimesed muutuvad, ainult nad ise ei märka seda. Ja ka partnerid muutuvad. Halb kui muututakse eraldi ja erinevatesse suundadesse.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.03 19:34; 12.06 17:30; 14.06 21:30; 15.06 15:29; 15.06 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 19:40; 28.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada

Hakkasin praegu mõtlema, et MA EI HAKKA MITTE KUNAGI KOOS ELAMA NAISEGA, kellega pidevalt kallistada ei tahaks, tema keha püüda ei tahaks, teda suudelda ei tahaks jne.

Ma ei nimetaks seda “musitamiseks”.

Ma pigem nimetaks seda lausa lakkumiseks. Ja ma tahaks seda just temaga ja just igalt poolt teha.

Aga perekooli naistest ma endiselt ei saa aru – mis teil viga on?

Ärge siis suhelge meestega, kui see ei sobi teile.

Elage naistega või elage üksi.

Aga sellise mehega võib elada, kes ei laku ja ei kallista pidevalt, sellisega kellel tuleb loomulikult hoida distantsi ja võimaldada personaalset ruumi?

Läheduse näitamine ei pea olema füüsiline.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.03 09:05; 24.03 13:51; 25.03 19:41; 25.03 20:29; 27.03 15:28; 31.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Oi kui armas inimene paljastus sekundiga. Vägivaldne debiil.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.03 22:14; 23.03 23:20; 24.03 12:10; 24.03 13:31; 25.03 19:28; 25.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheduse näitamine ei pea olema füüsiline.

See on kah õige.

Aga eks meiesugused juba tutvudes räägime need asjad läbi. Ja siis me ilmselt ei saagi tuttavaks.

Aga mulle meeldib küll kellegi … otsas rippuda. On need siis suured või väikesed, vahetki pole.
Peaasi, et midagi seal on…

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheduse näitamine ei pea olema füüsiline.

See on kah õige.

Aga eks meiesugused juba tutvudes räägime need asjad läbi. Ja siis me ilmselt ei saagi tuttavaks.

Aga mulle meeldib küll kellegi … otsas rippuda. On need siis suured või väikesed, vahetki pole.

Peaasi, et midagi seal on…

Üks asi on armunu faas. Kui sa küsiks armunu käest, kas sulle meeldib, kui ma sind lakun ja su küljes ripun – no muidugi meeldib. Kumb lakub ja ripub rohkem? lakume ja ripume võidu?
Aga aeg toob korrektuurid.

Nii et eeldan, et päris adekvaatselt sa tutvumise faasis otsustada ei saa.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.03 09:05; 24.03 13:51; 25.03 19:41; 25.03 20:29; 27.03 15:28; 31.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läks viltu see postitus

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 11:58; 27.03 11:59; 29.03 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline mees, oli selline alguses ja on siiamaani ja 10a hiljem, ta on lihtsalt suurema läheduse vajadusega kui mõni teine keskmine mees-ja sellel on ka põhjused lapsepõlvest. Ja õnneks olen mina samasugune, seega meil on üksteise leidmisega vedanud. Pean küll tõdema, et kui mehel tekkis kord armukadedusperiood, siis oli ta veelgi klammerdunum aga see käitumine on tegelt ju arusaadav ja talusin selle ära, tuleb ju mõista. Meil on siiski nii, et minul on vabadust käia päris palju ka omaette ja sõpradega ka veinitamas, et päris kaks postmarki me ka pole. Laste nähes kallistame ja musitame ja poest tulles, poodi minnes musi on tavaline, kui sõneleme, siis ka viisakalt laste nähes ja lepime ka kallistusega laste nähes. Kus nad muidu õpivad, et kõike saab ka rahulikult ja alati lepitakse ära ja elu läheb edasi ning inimene sinu kõrval on sulle siiski kallis ka kakeldes. Me muidu 40-50a kui see peaks olema oluline info.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 11:58; 27.03 11:59; 29.03 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mislaadsed need põhjused lapsepõlvest on?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.03 09:05; 24.03 13:51; 25.03 19:41; 25.03 20:29; 27.03 15:28; 31.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa küsiks armunu käest, kas sulle meeldib, kui ma sind lakun ja su küljes ripun – no muidugi meeldib.

Sry, aga ma pidasin silmas pisut vanemaid suhte alustajaid kui 18a.
Kui sa oled 30 – 50, siis sa oskad ju KOHE öelda, mis tüüpi inimene sa oled. Eelmises suhtest ju ise ehk mõnda asja ju mäletad enda kohta?

Jaa, ma saan aru, et inimesed muutuvad ja erinevate inimestega moodustavad erinevaid reakstioone. Aga need reaktsioonid ei ole päris risti vastupidised.

Aga hea küll, et see lakkumine ja rippumine oli mul üle võlli muidugi ka. See oli nö. kirjanduslik liialdus.
Kes ikka tahaks IGA jumala päev ja 10a järjest mingit oma kasvõi lemmiktoitu süüa. Mitte keegi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 19:40; 28.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen oma mehega koos olnud juba 15 aastat, aga ta siiani pidevalt tahab kallistada, panna pead sülle, kodus lampi möödaminnes musitada, tv vaatamise ajal käest kinni hoida või mulle pead sülle panna, niisama kaisutada, kui mõni vabam hetk on. Kas see on ok? Sõbrannadelt on ebamugav küsida ja sestap kirjutan siia. See pole nii, et vahel teeks kalli, vaid kui ma ntx heidan korra voodisse pikali, et hetkeks pugta, on ta kohe olatsis ja kallistab. Olen öelnud ka, et laste ees võiks kuidagi vähem kallistamist/musitamisy olla, aga muutusteta. Enne ja peale igat poeskäiku ju ei peaks hüvastijätuks/tervituseks suud kokku panema. Kuidas teil on? Voi olen mina nii vähese läheduse vajadusega.?

Mul on selline mees ja olen väga rahul. Me oleme samasugused. Elasin koos ka külma ja eraldatust vajava mehega – oli see vast hingepiin. Vahel mõtlen, et ehk oli ta gei – ühegi naisega ta koos ei püsi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Külm” ema, isast lahus,7selt internaatkool, koju sai 1 päevaks nädalas. Ehk siis kodusoojusest ja ema hellusest on kõva puudujääk.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 11:58; 27.03 11:59; 29.03 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas ma saan õigesti aru, et 15 aastat elanud koos mehega ja TÄNA avastasid, et mees on läheduslembene?

No peavad ikka pikad juhtmed olema, et alles 15 aastat hiljem aru saada, et mehe lähedusvajadus on naise omast häirivalt erinev.

No jäta maha, kui see nii kohutav on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 16:47; 13.06 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kodus lampi möödaminnes musitada

Muu oleks OK, aga see lambi musitamine…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Külm” ema, isast lahus,7selt internaatkool, koju sai 1 päevaks nädalas. Ehk siis kodusoojusest ja ema hellusest on kõva puudujääk.

Need, kes vajavad endale sellist meest, pange kõrva taha.
Vaadake internaatkooli kasvandikke.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.03 09:05; 24.03 13:51; 25.03 19:41; 25.03 20:29; 27.03 15:28; 31.03 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti kurb, et niipalju vastandeid kokku satub. Olen mees ning samuti tükk aega juba koos olnud naisega ning naudin väga puudutusi, märkamist ning lähedust, aga kahjuks teine pool seda ei naudi. Vastupidi peale armumisperioodi sain aru, et teine pool on üsna individuaalne ja täiesti teine äärmus. Eelpool kirjutatut arvesse võttes, siis on loogiline, et meil on oma tegevused ning käime ka eraldi mingeid asju tegemas. Aga päeva lõpuks tahaks ju ikka tugevalt kallistada ning kellegagi ninapidi koos olla. Ja keset päeva lahus olles tunda, et minust mõeldakse ning mind oodatakse. Lihtsalt tahaks kellegagi üks olla 🙁

Vastupidine kooselu on ju sama nagu elaks korterinaabriga koos. Jah, kergem ja kiirem on mingid asjad tehtud saada, kahepeale kergem kodu rahaliselt lubada ning lapsi kasvatada – aga see ongi siis kooselu, mida normaalseks peetakse? Pigem koos eksisteerimine ühes ruumis.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 15:20; 15.06 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti kurb, et niipalju vastandeid kokku satub. Olen mees ning samuti tükk aega juba koos olnud naisega ning naudin väga puudutusi, märkamist ning lähedust, aga kahjuks teine pool seda ei naudi. Vastupidi peale armumisperioodi sain aru, et teine pool on üsna individuaalne ja täiesti teine äärmus. Eelpool kirjutatut arvesse võttes, siis on loogiline, et meil on oma tegevused ning käime ka eraldi mingeid asju tegemas. Aga päeva lõpuks tahaks ju ikka tugevalt kallistada ning kellegagi ninapidi koos olla. Ja keset päeva lahus olles tunda, et minust mõeldakse ning mind oodatakse. Lihtsalt tahaks kellegagi üks olla ????

Vastupidine kooselu on ju sama nagu elaks korterinaabriga koos. Jah, kergem ja kiirem on mingid asjad tehtud saada, kahepeale kergem kodu rahaliselt lubada ning lapsi kasvatada – aga see ongi siis kooselu, mida normaalseks peetakse? Pigem koos eksisteerimine ühes ruumis.

Hei mees!
Kaua olete paar olnud?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti kurb, et niipalju vastandeid kokku satub. Olen mees ning samuti tükk aega juba koos olnud naisega ning naudin väga puudutusi, märkamist ning lähedust, aga kahjuks teine pool seda ei naudi. Vastupidi peale armumisperioodi sain aru, et teine pool on üsna individuaalne ja täiesti teine äärmus. Eelpool kirjutatut arvesse võttes, siis on loogiline, et meil on oma tegevused ning käime ka eraldi mingeid asju tegemas. Aga päeva lõpuks tahaks ju ikka tugevalt kallistada ning kellegagi ninapidi koos olla. Ja keset päeva lahus olles tunda, et minust mõeldakse ning mind oodatakse. Lihtsalt tahaks kellegagi üks olla ????

Vastupidine kooselu on ju sama nagu elaks korterinaabriga koos. Jah, kergem ja kiirem on mingid asjad tehtud saada, kahepeale kergem kodu rahaliselt lubada ning lapsi kasvatada – aga see ongi siis kooselu, mida normaalseks peetakse? Pigem koos eksisteerimine ühes ruumis.

Ära raiska oma elu temale, ta ei hooli sinust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 12.06 16:52; 12.06 17:35; 12.06 18:41; 12.06 18:45; 12.06 19:04; 12.06 19:18; 12.06 20:12; 12.06 20:28; 12.06 20:52; 12.06 20:54; 12.06 21:00; 12.06 21:11; 12.06 21:23; 12.06 21:40; 12.06 21:51; 12.06 21:58; 12.06 22:00; 12.06 22:05; 12.06 22:17; 12.06 22:29; 12.06 22:37; 12.06 22:51; 13.06 10:32; 15.06 14:41; 15.06 14:42; 15.06 15:28; 15.06 15:51; 15.06 15:52; 15.06 17:50; 15.06 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kergem ja kiirem on mingid asjad tehtud saada, kahepeale kergem kodu rahaliselt lubada ning lapsi kasvatada – aga see ongi siis kooselu, mida normaalseks peetakse?

Seda peetakse täiesti tavaliseks armastuseta kooseluks.

Siis sinul on see kui teemaalgatajal. Kui inimese vastu igasugused tunded puuduvad, siis ei tahagi teda puudutada, koos olla, oodata jne.

Siin ei ole see, et mees vajab pidevalt lähedust ja on imelik.
Ei ole, mees on täiesti tavaline, aga naisel on temast poogen. Ja ilmselt mugav olla.
Muud midagi.

Need, kes ei armasta oma kaaslast, võiks sellest tõesti ise aru saada ning endale ja kaaslasele seda tunnistada. Pole mõtet oma elu sellisel kombel elu lõpuni ära rikkuda.

Mis neid igavlevaid naisi vast ühendab on see, et neil on liiga head ja hoolivad mehed. Kui mees ikka 15a koos on ja ikka seda naist ihaldab ja jumaldab, siis see ON hea mees.
Aga elu näitab, set sellega nad tapavadki oma naises igasuguse vastuarmastuse.

Mees peab halb olema, jätma naisele mulje, et too pole asendamatu jne.
Siis naine hoolib ka vastu.
Naisi ei eruta “hea” mees.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 17:05; 12.06 20:50; 13.06 12:03; 14.06 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab halb olema, jätma naisele mulje, et too pole asendamatu jne.

kehtib vastupidi ka. Et mehed kipuvad jooksma nende naiste järele, kel neist on savi ja kes aeg-ajalt jalaga munadesse annavad.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.03 19:34; 12.06 17:30; 14.06 21:30; 15.06 15:29; 15.06 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kergem ja kiirem on mingid asjad tehtud saada, kahepeale kergem kodu rahaliselt lubada ning lapsi kasvatada – aga see ongi siis kooselu, mida normaalseks peetakse?

Seda peetakse täiesti tavaliseks armastuseta kooseluks.

Siis sinul on see kui teemaalgatajal. Kui inimese vastu igasugused tunded puuduvad, siis ei tahagi teda puudutada, koos olla, oodata jne.

Siin ei ole see, et mees vajab pidevalt lähedust ja on imelik.

Ei ole, mees on täiesti tavaline, aga naisel on temast poogen. Ja ilmselt mugav olla.

Muud midagi.

Need, kes ei armasta oma kaaslast, võiks sellest tõesti ise aru saada ning endale ja kaaslasele seda tunnistada. Pole mõtet oma elu sellisel kombel elu lõpuni ära rikkuda.

Mis neid igavlevaid naisi vast ühendab on see, et neil on liiga head ja hoolivad mehed. Kui mees ikka 15a koos on ja ikka seda naist ihaldab ja jumaldab, siis see ON hea mees.

Aga elu näitab, set sellega nad tapavadki oma naises igasuguse vastuarmastuse.

Mees peab halb olema, jätma naisele mulje, et too pole asendamatu jne.

Siis naine hoolib ka vastu.

Naisi ei eruta “hea” mees.

Või sellisel naisel on juba ammu oma silmarõõm kusagil töökohas, kes pole teinud “veel” ettepanekut. Ma ei taha küll uskuda nagu mingid suhtemängud teeks suhet paremaks, pigem ikka pole armastust ehk juba algusest peale olnud. Naised lihtsalt lähevad mõne mehega kaasa ja selleks, et mitte üksi olla. Kui alguses on veel mingi kerge armumine, see läheb üle ja elataksegi viisakalt ja tuimalt koos. Ma vean kihla, et selle mehe naine laseks päevaga jalga kui mees ütleks talle – mul on keegi teine.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 12.06 16:52; 12.06 17:35; 12.06 18:41; 12.06 18:45; 12.06 19:04; 12.06 19:18; 12.06 20:12; 12.06 20:28; 12.06 20:52; 12.06 20:54; 12.06 21:00; 12.06 21:11; 12.06 21:23; 12.06 21:40; 12.06 21:51; 12.06 21:58; 12.06 22:00; 12.06 22:05; 12.06 22:17; 12.06 22:29; 12.06 22:37; 12.06 22:51; 13.06 10:32; 15.06 14:41; 15.06 14:42; 15.06 15:28; 15.06 15:51; 15.06 15:52; 15.06 17:50; 15.06 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised lihtsalt lähevad mõne mehega kaasa ja selleks, et mitte üksi olla. Kui alguses on veel mingi kerge armumine, see läheb üle ja elataksegi viisakalt ja tuimalt koos.

Kas siis mehega seksimist ja kooselu nimetatakse tänapäeval ”ei tahaks nagu üksi ka olla”? Viisakalt ja tuimalt koos. Küll on alles näitlejavõime. Ma läheks vist esimesel nädalal hulluks. Nii palju valet! Kui ikka on vale, eks.

Läheksid ikka hulluks?
Üldiselt mulle tundub, et perekoolis on paljud kes võtavad kõike sõnasõnalt ja ei suuda laiemat pilti haarata. Põhiline on alati võrdlus endaga, mida mina siis teeks, nagu see oleks oluline.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 12.06 16:52; 12.06 17:35; 12.06 18:41; 12.06 18:45; 12.06 19:04; 12.06 19:18; 12.06 20:12; 12.06 20:28; 12.06 20:52; 12.06 20:54; 12.06 21:00; 12.06 21:11; 12.06 21:23; 12.06 21:40; 12.06 21:51; 12.06 21:58; 12.06 22:00; 12.06 22:05; 12.06 22:17; 12.06 22:29; 12.06 22:37; 12.06 22:51; 13.06 10:32; 15.06 14:41; 15.06 14:42; 15.06 15:28; 15.06 15:51; 15.06 15:52; 15.06 17:50; 15.06 21:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 115 )


Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt lähedust vajav mees