Esileht Ilu ja tervis Pidevalt põskkoopapõletik

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Pidevalt põskkoopapõletik

Postitas:
Kägu

Kas oskate soovitada head nina-kõrva-kurguarsti?
See ei ole enam normaalne, et iga kuu on põskkoopapõletik pluss aegajalt ka kopsupõletik. Põletikuga kaasneb kõrge palavik enamus kordi. Sellepärast ei saa jätta AB-sid võtmata, kuna palavik on väga kõrge.
Olen 25-aastane.
On tehtud mitmeid lõikusi ninas, nüüd öeldi, et nina limaskest on turses või paksenenud. Aga ravi ikka ei ole. Koguaeg AB-d ja kõik. Nüüd on mõni nädal viimasest tabletist möödunud, kuid jälle tekkis nohu, mis viib kindlasti põletikuni.
Teab keegi head arsti või head viisi kuidas sellest vabaneda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Pidevalt põskkoopapõletik

dr Mare Kalvet, artrosportkliinik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sul ülemised hambad on korras? Vahel võivad katkised hambad põhjustada ka põskkoopapõletikku…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jaa hambad just vaadati üle. Kõik korras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hallitust elamises? Nt vannituba on tüüpilime koht. Teinekord võib hallitus olla ka kuskil varjatult seina sees ja probleeme põhjustada.

Mandlid ei ole haiged?

Limaskestad turses? Kas ka heledad? Meil öeldi, et see viitab allergiale (oligi – hallitusest).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hallitust elamises nähtavalt küll ei ole.

Mandleid olen mõned korrad maininud arstile, aga lõikama neid asutud pole, kuna tunduvad korras olevat.

Allergia testi tehti hiljuti samuti, see oli ka korras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vaimsest poolest rääkida, siis öeldakse et põskkoopapõletik tekib kui on viha kellegi lähedase vastu(vasak pool meeessoost isik, nt isa, poeg, mees; parem naissoost).

Mulle soovitas Tiibeti meditsiini arst teha 5-päevase kuuri: segad lusikatäie meresoola veega, kallad seda natuke peopeale ning tõmbad seda ninna. See peaks loputama läbi koopad ja kanalid.
Ja nemad teevad veel nina punktidele mokshat, mis on selline ürdipulk millega tossutades(nagu viiruk) mõjutatakse-soojendatakse kindlaid akupunktuuri punkte.
Kui tundub vastuvõetav, siis Roosikrantsi tn Shveitsi majas on ilukeskus kus tegeletakse Tiibeti meditsiiniga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hallitust elamises nähtavalt küll ei ole.

Mandleid olen mõned korrad maininud arstile, aga lõikama neid asutud pole, kuna tunduvad korras olevat.

Allergia testi tehti hiljuti samuti, see oli ka korras. [/tsitaat]

Kuidas sa nohu ravid? Ma mõtlen, enne AB kasutamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sa nohu ravid? Ma mõtlen, enne AB kasutamist.[/tsitaat]

Ega ei oskagi suurt ravida:) Toas on õhuniisutaja, siis on ühed tilgad ninale, mis arst on kirjutanud…hetkel nimi ei meenu.
Nüüd hakkasin seda loputust ka meresoolaga tegema, nagu eelpool soovitati, aga veidi karmimalt. Et süstlaga ühest ninast sisse ja teisest välja..kuskilt netist leidsin õpetuse:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lase omale Cirrus kirjutada…ja hormoon-aerosooli ninna….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hetkel põskkoopapõletikust pääsesin, kuid nüüd lõi kõrva ja jälle AB.
Ebanormaalne.

Please wait...
Postitas:
Lady-bird

Ehk kõrvaline küsimus, aga – kas sa käid palja peaga õues? Minul oli keskkooli ajal pidevalt põskkoopa põletik. Ei suutnudki välja mõelda millest. Nüüd, viimased 6-7a, pole seda eriti olnud ( tuleb pigem siis kui talvel mõne suurema tatitõve üles korjan). Kooli ajal käisin ka -15 kraadiga palja peaga (ei sobinud ju mütsi pähe panna 🙂 ), nüüd aga juba aastaid läheb müts esimeste jahedamate ilmadega pähe. Ja kui olengi vahest patustanud ja \”ilusa ning mittelameda soengu\” nimel ilma mütsita välja läinud – kohe tulemus põskkoobastes ka tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Lady-bird kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ehk kõrvaline küsimus, aga – kas sa käid palja peaga õues? Minul oli keskkooli ajal pidevalt põskkoopa põletik. Ei suutnudki välja mõelda millest. Nüüd, viimased 6-7a, pole seda eriti olnud ( tuleb pigem siis kui talvel mõne suurema tatitõve üles korjan). Kooli ajal käisin ka -15 kraadiga palja peaga (ei sobinud ju mütsi pähe panna 🙂 ), nüüd aga juba aastaid läheb müts esimeste jahedamate ilmadega pähe. Ja kui olengi vahest patustanud ja \”ilusa ning mittelameda soengu\” nimel ilma mütsita välja läinud – kohe tulemus põskkoobastes ka tunda. [/tsitaat]

Ei ole ka see põhjuseks:)) Müts alati peas:))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sul põletikutekitaja mikroob või bakter või seen jne on määratud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa. Ma usun, et on. Alles hiljaaegu võeti Tartus proov ja 2 nädalat ootasin vastust. Ma arvan, et mõtled sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline oli vastus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põskkoopapõletik ongi kahjuks selline, mis hakkab korduma ja mida tihemini sa põed, seda vastuvõtlikum organism on. Peaksid üritama iga hinna eest nohu vältida ja kohe kui nohu tekib, alustama ravi Sudafedi või juba eelpool soovitatud Cirrusega. Suvi ja kliimavahetus tulevad ka kasuks:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain teada, mis minu probleemi põhjus on.
Võeti väga põhjalikud vereproovid ja mu organism ei tooda antikehi, mis võitleksid haigusega.
Neid hakatakse mulle haiglas tilgutama iga 3 nädala tagant ja nii vist kaua-kaua.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ilu ja tervis Pidevalt põskkoopapõletik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.