Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt riidlevad ja tülitsevad paarid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Pidevalt riidlevad ja tülitsevad paarid

Postitas:

Imetlen oma naabrimeest, kellel on väga tõre ja tige naine. Oleme maal naabrid ja minu mees on öelnud, et tema oleks ammu sellise naise labidaga maha löönud. Kusjuures haritud, heal töökohal töötavad, aga üks sõda käib seal pere alailma – naise röökimine mehe peale kostab kätte ära. Naise riiakas iseloom on rikkunud ära ka selle mehe suhted sõpradega, sugulastega. Alguses ikka käisid seal, väga toredad inimesed olid. Nüüd vahest satuvad sinna kanti, tulevad meilt läbi, aga oma sugulase juurde ei lähe, olen arusaanud, et ei ole oodatud. Samas naise sõbrannad käivad seal. Korra on naabrimees seda ka minu mehele kurtnud.
Seega ei suuda mõista, miks nad koos elavad, kui kogu aeg käib üks riidlemine ja tülitsemine? Eks igal paaril on häid ja halbu aegu, aga see on ikka ülemõistuse kiskumine.
Läheme jälle maale ja loodan, et neid ei ole seal.

+16
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 23:18; 22.02 08:44; 22.02 09:20; 13.03 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega ei suuda mõista, miks nad koos elavad, kui kogu aeg käib üks riidlemine ja tülitsemine? Eks igal paaril on häid ja halbu aegu, aga see on ikka ülemõistuse kiskumine.

Suhe, kooselu ja abielu ei ole selline pealiskaudne käepigistus nagu seda just pealiskaudsema meelelaadiga inimesed kipuvad viljelema, vaid ikkagi lubadus teineteist toetada nii heas, kui ka halvas. Seda viimast märgatakse paraku ikka kõige paremini, sest keegi nende magamistoa akna all piilumas ju ei käi. Nii elataksegi kompromissides, püüdes üksteist mõista ning oma käitumist parendada.
Kas tegu võib olla vaimse vägivallaga, mis mehele osaks saanud?
See on juba igaühe enda otsustada.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:30; 22.02 09:12; 22.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa ei tea ju, mees on äkki loru ja naist häirib ????

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 00:43; 11.03 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine ikka röögib kohe ja tegu pole sellega, et mees teda peksaks, siis tegelikult see võibki neil mingi plahvatusohtlik olukord olla ja ühel hetkel see mees elab end välja ja see väljaelamine võib olla nii lahutus kui ka räige koduvägivald või midagi eriti ekstreemset. Samas võib olla, et mehele meeldibki naist endast välja ajada mingil põhjusel ja tema ütleb mingit vaikseid mürgiseid teravusi ja naine selle peale hakkab räuskama ja neile sobib nii. Mõnele paarile on tülid eelmängu eest, mõnele lihtsalt harjunud vahend enda maandamiseks. Mõnikord on see aga puudus, mille midagi muud kompenseerib, kuigi mulle tundub selline elu kõrvalt õudne. Kõige ohtlikum ongi variant, kus naine end mehe peal niimoodi maandab ja mees seda lihtsalt talub, sest sel juhul on mingil hetkel võimalus, et ühel hetkel mees reageerib ja see reaktsioon võib väga karm olla, lahutus oleks sel juhul parim võimalik stsenaarium.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:37; 22.02 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on loru, siis lihtsam on lahutada, aga nende kooselu on kestnud väga pikalt. Toon näite – läksime mehega jalutama ja möödusime nende majast, naabrimees nägi meid ja tuli teretama, varsti tormas kohale naine ja kukkus seletama, et mees peab kohe nüüd tulema ja tegema seda, teist ja kolmandat. Meie tundsime imelikult, aga mees ei teinud väljagi – siis hakkas naine eemalt karjuma, et tulgu kohe tema juurde, et on vaja õunapuu oksad ära lõigata.
Juttu rääkisime ca 5 minutit. On ka meie hoovi karjumisega tormanud, kui ta mees on meile tulnud. Minul oleks piinlik sedasi teiste nähes röökida, aga sel naisel on ükskõik.
Mees on tal nagu mees ikka, maja juures nokitseb ja töökoht selline, et palk on hea.

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 23:18; 22.02 08:44; 22.02 09:20; 13.03 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga võtke see õnnetu tore mees enda juurde elama. Kohelge teda väärikalt ja lugupidavalt, kaitske kurja naise eest.

No see oli küll iroonia, aga tõesti – sa kirjutad (ja täiendad) seda lugu just sellest nurgast, et naine on tõeliselt vastik tulehark ja vaene õnnetu tore naabrimees on naise terrori all.
Sa ju ikka saad aru, et sa ei näe kogu lugu? Sa näed seda, mida sulle näidatakse.

+31
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tundsime imelikult, aga mees ei teinud väljagi – siis hakkas naine eemalt karjuma, et tulgu kohe tema juurde, et on vaja õunapuu oksad ära lõigata.
Juttu rääkisime ca 5 minutit. On ka meie hoovi karjumisega tormanud, kui ta mees on meile tulnud.

Aga äkkki sa oled mingi erakordselt ilus/seksikas naine ja mees on naist varem petnud ja nüüd naine on lihtsalt hullult armukade?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:37; 22.02 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga võtke see õnnetu tore mees enda juurde elama. Kohelge teda väärikalt ja lugupidavalt, kaitske kurja naise eest.

No see oli küll iroonia, aga tõesti – sa kirjutad (ja täiendad) seda lugu just sellest nurgast, et naine on tõeliselt vastik tulehark ja vaene õnnetu tore naabrimees on naise terrori all.

Sa ju ikka saad aru, et sa ei näe kogu lugu? Sa näed seda, mida sulle näidatakse.

Kas tegu võib olla kuratlikult (sala)kavala näitemänguga, mida naabrid päevast päeva, või ainult siis, kui vaatajaid kuulajaid leidub, etendavad?!

Mis võiks olla nende eesmärk? Tähelepanu juhtimine olulisemalt, just samamoodi nagu meedai seda teeb?

Kes on vastik selles loos? Naine või hoopis mees?

Kas sina saad aru , et sa ei näe kogu lugu, vaid näed seda, mida sulle näidatakse ning ometi on sul juba tekkinud poolehoid naiskarakteri osas. Miks?

Tunned neid inimesi veelgi vähem, kui teemaalgataja.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:30; 22.02 09:12; 22.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant on veel. Naisel on harjumuspärasest kõvem hääletoon.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:30; 22.02 09:12; 22.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme maal naabrid ja minu mees on öelnud, et tema oleks ammu sellise naise labidaga maha löönud.

Ma saan aru, et nali jne, aga üle pika aja on täitsa hea lugeda, et mõnel perekooli kasutajal ka normaalne ja huumorisoonega mees kodus on.

…….

Aga mis sellesse mees – naine avalikku kisklemisse puutub, siis ma olen samuti selle üle mõelnud, et MIKS see osadel lausa toimib?
Ja pikalt toimib.

Ma tean samuti üht sellist kummalist paari. Mees analoogliselt kodus suht lahtiste kätega kõike ise tegema, tööl lausa juhtival kohal, aga kodus on nagu viimane tallaalune.

Jah, ma saan aru, et näen seda, mida näidatakse, aga öelge siis, mis see on, mida EI näidata?
Tohutult hea seks? (mehe jaoks)
Mehele tehtud ajupesu ja sisendatud usk, et ilma selle naise “juhtimiseta” oleks ta elus nullmees?
Midagi veel?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tülitsemine ei anna tegelikult infot suhte kvaliteedi kohta. Nii mõnigi tülitsev paar elab tegelikult kaua ja õnnelikult koos. Teised pole mitte kunagi teineteise peale häält tõstnud, aga lähevad lahku…
Sina ei tea, miks naine mehe peale kuri on. Äkki on põhjust? Palju hullem, kui inimene pikka aega kõik vaikselt alla neelab ja siis plahvatab…

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka tüütud need tädid, kes teavad enda arust TÄPSELT kõike naabripere suhte üksikasjade kohta.

+14
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:17; 22.02 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma saangi rääkida mda ma kahjuks pean kuulma ja vahest ka nägema. Ma usun, et mees oleks tööle tagasi käratatud ka siis, kui värava taga oleks peatunud me 80-aastane naabrimutt, mitte mina ja mu mees (tänan arvamast, et olen ilus ja seksikas).

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 23:18; 22.02 08:44; 22.02 09:20; 13.03 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka tüütud need tädid, kes teavad enda arust TÄPSELT kõike naabripere suhte üksikasjade kohta.

Sellest see teema ju ongi, et keegi täpselt ei tea.

Ainuke, kes midagi täpselt teadis, olid sina. Ja teadsid seda, et tädid on tüütud ja teema veel tüütum.
Arusaamatu, mis sind üldse kommima ajas. Mine lõika parem õunapuud ära.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma saangi rääkida mda ma kahjuks pean kuulma ja vahest ka nägema. Ma usun, et mees oleks tööle tagasi käratatud ka siis, kui värava taga oleks peatunud me 80-aastane naabrimutt, mitte mina ja mu mees (tänan arvamast, et olen ilus ja seksikas).

Neile ju sobib see, kaasa arvatud mehele.
Ei saa sinu probleemist ja hinnagust aru, et mees ingel, naine tige. Kisklemine jm sõnad, mida kasutasid, on ju kahepoolsed tegevused.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:17; 22.02 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ka ühte sellist abielupaari, mees on minu mehe sõber, käib meil vahest külas, olid sõbrad juba enne minu tutvumist oma mehega. Üritasime sõbrustada ka tema naisega, kutsusime külla ja see oli täielik piin, kuidas see naine siunas ja sarjas kogu külasoldud aja valimatult kõiki ja kõike, oma kolleege, valitsust, tänapäeva lapsi, lapsevanemaid… Ja nad tülitsevad ka mehega kogu aeg. Mees on sõbralik lontu, aga naine saeb ta kallal kogu aeg, siis vahel see mees tuleb külla ja siunab tagaselja oma naist, et jälle oli tige. Ometi elavad juba kakskümmend aastat koos.
Nojah, mis teha.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 10:00; 24.02 18:30; 26.02 21:38; 26.02 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kummastaks hoopis selle mehe jutt, kes lööks naabrinaise labidaga maha. Vot see on imelik jutt minu meelest. Miks peaks sinu mees selle peale närvi minema, et naabrinaine omas kodus oma meest hurjutab? Kuidas see teisse puutub?

Mulle tundub, et naabrinaise mees on salatipsutaja ja jääb alatasa sellega naisele vahele. Naine pistab loomulikult kisama, mees vaikib ja muigab habemesse. Sa ju ei tea, ehk oli naabrimees noorena kõva naiste-, nalja- ning napsimees? Paljudel vanematel paaridel on see nii, et üks karjub tühjaks, teine on vait. Kuni järgmise korrani. Iseenesest olen kindel, et midagi muud seal ei ole.

+9
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on loru, siis lihtsam on lahutada, aga nende kooselu on kestnud väga pikalt. Toon näite – läksime mehega jalutama ja möödusime nende majast, naabrimees nägi meid ja tuli teretama, varsti tormas kohale naine ja kukkus seletama, et mees peab kohe nüüd tulema ja tegema seda, teist ja kolmandat. Meie tundsime imelikult, aga mees ei teinud väljagi – siis hakkas naine eemalt karjuma, et tulgu kohe tema juurde, et on vaja õunapuu oksad ära lõigata.

Juttu rääkisime ca 5 minutit. On ka meie hoovi karjumisega tormanud, kui ta mees on meile tulnud. Minul oleks piinlik sedasi teiste nähes röökida, aga sel naisel on ükskõik.

Mees on tal nagu mees ikka, maja juures nokitseb ja töökoht selline, et palk on hea.

No selle kirjelduse järgi ütleks, et äkki pead sa iga valjemat hüüatust karjumiseks? Naine hõikab meest appi = karjumine?

Ehk ongi hoopis nii, et mees muudkui viilib tööst, vaja naabritega pläkutada ja naine siis ootab, et töö saaks tehtud?

Arvasin, et jutt on nagu sõimust, aga hoopis tööle hõikamisest…

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:18; 22.02 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme maal naabrid ja minu mees on öelnud, et tema oleks ammu sellise naise labidaga maha löönud.

Ma saan aru, et nali jne, aga üle pika aja on täitsa hea lugeda, et mõnel perekooli kasutajal ka normaalne ja huumorisoonega mees kodus on.

…….

Aga mis sellesse mees – naine avalikku kisklemisse puutub, siis ma olen samuti selle üle mõelnud, et MIKS see osadel lausa toimib?

Ja pikalt toimib.

Ma tean samuti üht sellist kummalist paari. Mees analoogliselt kodus suht lahtiste kätega kõike ise tegema, tööl lausa juhtival kohal, aga kodus on nagu viimane tallaalune.

Jah, ma saan aru, et näen seda, mida näidatakse, aga öelge siis, mis see on, mida EI näidata?

Tohutult hea seks? (mehe jaoks)

Mehele tehtud ajupesu ja sisendatud usk, et ilma selle naise “juhtimiseta” oleks ta elus nullmees?

Midagi veel?

Mees on tööl juhtival kohal – selles asi ongi. Ta ei viitsi ka kodus juhtida ja lasrb mõnuga naisel teha. Ma olen jurist, aga ma ka ei viitsi kõiki oma isiklikke laenug ja liisingulepinguid läbi lugeda ja ei mõtle leiba ostes, et see on tehing… vabal ajal lülitan end töörollist välja

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:18; 22.02 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tülitsemine ei anna tegelikult infot suhte kvaliteedi kohta.

Mis loogika selles on? Minu arvates annab küll infot, eriti just selline mitte kapitaalne kodune tülitsemine mingi tähtsa teema üle, vaid just selline sage saagimine/võtmine teiste juuresolekul, mingis tavalises olmesituatsioonis. Muidugi vaatan oma mätta otsast nagu me kõik. Minul on hea, väga hästi toimiv suhe, me sügavalt armastame teineteist, austame, usaldame. Hellitame. Me oleme koos õnnelikud. Ma ei kujutaks ette, mismoodi me kogu aeg tülitseksime ja teineteise peale hauguksime (või üks meist teeks seda) – kindlasti näitab see suhte kvaliteeti, suhte muutumist. Mul ei tule pähe ühtegi olukorda, kus minul tekiks tahtmine/vajadus oma mehe peale klähvida või temal minu peale. Sest selliseks tegevuseks on inimesel siiski vaja mingit kindlat emotsiooni, negatiivset emotsiooni, viha, põlgust, frustratsiooni, tüdimust, sallimatust jne. Selliste tunnete tundmine partneri vastu sageli ja argisituatsioonis (mitte mingis erakorralises pingeolukorras) näitab kindlasti suhte halba kvaliteeti.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 12:10; 24.02 11:36; 24.02 16:12; 24.02 18:55; 24.02 20:29; 11.03 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme maal naabrid ja minu mees on öelnud, et tema oleks ammu sellise naise labidaga maha löönud.

Ma saan aru, et nali jne, aga üle pika aja on täitsa hea lugeda, et mõnel perekooli kasutajal ka normaalne ja huumorisoonega mees kodus on.

…….

Aga mis sellesse mees – naine avalikku kisklemisse puutub, siis ma olen samuti selle üle mõelnud, et MIKS see osadel lausa toimib?

Ja pikalt toimib.

Ma tean samuti üht sellist kummalist paari. Mees analoogliselt kodus suht lahtiste kätega kõike ise tegema, tööl lausa juhtival kohal, aga kodus on nagu viimane tallaalune.

Jah, ma saan aru, et näen seda, mida näidatakse, aga öelge siis, mis see on, mida EI näidata?

Tohutult hea seks? (mehe jaoks)

Mehele tehtud ajupesu ja sisendatud usk, et ilma selle naise “juhtimiseta” oleks ta elus nullmees?

Midagi veel?

Mul on ühe lapse ämm ja äi sellised. Naine tänitab kogu aeg. Kui ma ütlen, kogu aeg, siis ma mõtlen, et kogu aeg. Miks sa sinna istusid, vaheta pluus ära, miks sa daamidele veini ei vala, mis sokid need sul on, ära räägi nii palju, miks sa oled vait – meil on külalised, einoh nüüd küll alles ütles, ära sina selles teemas küll räägi, pane see nööp kinni, lase ometi kass sisse, too ometi jääd, ulata ometi sinepit külalisele jne

Samas see naine on hiilgav kokk, nende 5 last on alati tiptop nii riiete, suhtumise kui ka õppehinnete poolest, nende kodu särab puhtusest, nõud ja salvrätid on alati ka kriitilisele moesilmale ilusasti sätitud, mehe riided pestud, triigitud ja pressitud. Kui mees läheb kalale, siis on kaasa pakitud sildistatud karpides sööki tervele kilomeetrile kalameestele. Ning…ta käib 4 tundi päevas, 6 päeva nädalas ka tööl laiemas plaanis füsioterapeudina. Laste ja mehe kõrvalt on tal 2 bakat ja üks magister.

Mees aga on väga tore, vaikne insener. Tahab kala püüda, kodus midagi nikerdada, lastega kelgumäel käia, koera sügada.

Purjus peaga on ikka keegi mehelt küsinud, et miks sa seda kannatad. Vastus on: ma armastan ju teda.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.02 12:26; 23.02 11:15; 24.02 10:40; 24.02 11:00; 24.02 11:34; 24.02 11:38; 24.02 12:05; 24.02 16:19; 24.02 19:02; 24.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksime mehega jalutama ja möödusime nende majast, naabrimees nägi meid ja tuli teretama, varsti tormas kohale naine ja kukkus seletama, et mees peab kohe nüüd tulema ja tegema seda, teist ja kolmandat. Meie tundsime imelikult, aga mees ei teinud väljagi – siis hakkas naine eemalt karjuma, et tulgu kohe tema juurde, et on vaja õunapuu oksad ära lõigata.
Juttu rääkisime ca 5 minutit. On ka meie hoovi karjumisega tormanud, kui ta mees on meile tulnud.

Ma tuleks ka ilmselt meest otsima, kui meil mingi ühine töö käsil on ja mees siis jutustama jääb.

Mulle tundub imelik hoopis see, et sa nii täpselt tead, kuidas naise kehv iseloom kõik mehe suhted ära on rikkunud ja et naabrite sugulased nüüd hoopis teilt läbi tulevad. Äkki oled ise selline, kes end liigselt naabrite ellu topib?

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas see naine on hiilgav kokk, ….Kui mees läheb kalale, siis on kaasa pakitud sildistatud karpides sööki tervele kilomeetrile kalameestele.

See äkki ongi üks variantidest?

Mees saab reaalselt aru, et kõik naised pole kokad ja kõik naised ei jäta selliseid nö. positiivseid “jälgi” tema sõpradele.

Ehk siis see naine teenib oma kisamisõiguse ikka millegagi välja.
Mingi oma brändiga, pisut teisema, kui tavaliselt, panusega.
Vähemalt selle mehe ettekujutluses.

P.S. Mis saab siis, kui see naine mehega kalale kaasa läheb?
See on põnev teema ja olen näinud isegi vene komöödiateatreid, kes sellest on sketše teinud…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näen praegu kõrvalt, mis võib olla sellises keskkonnas kasvanud lapse ja ühtlasi ka vanemate tulevik. “Naudivad” nüüd oma psühhoterrori vilju, laps kasutab nendega sama suhtlusstiili nagu nemad omavahel kasutasid (nad on tänaseks õnneks lahus) ja ema siiralt imestab, et kust see käitumine küll tulnud on ????

Minu arvates on selline suhtumine teineteisesse õudne ja ise ei kohtleks elusees oma armastatut nii inetult, näitab täielikku hoolimatust teise inimese suhtes.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:52; 24.02 08:33; 24.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et siinset kommentaatorid on moodustanud ringkaitse riiaka naise suhtes?

No meil on ka üks naaberpere, kus naispool on enneolematult riiakas. Miks koos elavad? Mees ütleb ainsa põhjusena, et laste pärast. Naine röögib ka laste peale, mees hoiab laste poole ja maandab kuidas oskab. Mees on selline vaikne, naine karjub nii et maja kajab. Küll on autol kindlustus lõppenud, küll mehel saapad porised. No põhjusi jätkub kamaluga.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On veel üks võimalus: mehele meeldibki alandatud olla. Kodus, mitte tööl. See on ema jaoks “seksikas”. On ka selliseid “orjapoisse” ja ega nad seda ütlema tule.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 18:42; 24.02 03:42; 24.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimese aju ja see, mille põhjal aju järeldusi teeb, on ikka äärmiselt kummaline fenomen. Ta teab oma naabrist vaid üksikuid puslekilde: seda, et see on haritud, et naisel ja ta abikaasal on hea palgaga töökohad, et ta on valju häälega, et ta ei ole oma mehe sugulastega ühist keelt leidnud, et naisele meeldib koos abikaasaga aias tööd teha ja mehele samuti maja juures nokitseda, et nad ei ole kumbki eriti seltskondlikud, et … Ilmselt on nende kildude hulgas veel mõned sellised, mille on poetanud need läheduse minetanud sugulased, kes pole perega viimased kümme aastat suhelnud.
Ja siis ta võtab nende pildikillukeste põhjal kokku ja otsustab, et tema naabrite abielu on ebaõnnestunud ja on üle mõistuse arusaamatu, miks nad veel koos elavad ning teeb sellest perekooli kl 23:18 teema, kui õhtul millegipärast uni ei taha tulla. Kunagi soovitati selle peale, et osta endale elu, mitte ära ela teiste elusid. See pani mõtlema inimloomuse üle laiemalt. Mille põhjal me tegelikult otsustame teiste inimeste üle, kellest me just palju ei tea?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pani mõtlema inimloomuse üle laiemalt. Mille põhjal me tegelikult otsustame teiste inimeste üle, kellest me just palju ei tea?

Sina ära targuta “laiemalt”, vaid pigem anna teada, miks see elu teil sedaviisi toimib.
Miks sa karjud oma mehe peale?
Kas see meeldib sulle või hoopis temale?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S. Mis saab siis, kui see naine mehega kalale kaasa läheb?

Ei, ei ta ei lähe, see on mehe aeg. Ta õpib mingit järjekordset keelt, vahetab kodus kardinaid (peaaegu igal nädalal on terves suures korteris uued kardinad ja vanad pesus) või käib jooksmas või lastega vanavanemate juures või keedab sülti või ka lihtsalt loeb – on suur raamatusõber. Ja nii kui mees uksest sisse tuleb, saab kohe: kuhu sa astud oma roobadega, mis ma nüüd nende kaladega teen, sa ju haised kalajärgi, ei pane neid kalu sinna, ei söönudki keeksi ära, mingi sodi sisse oled istunud, kähku duši alla, ma toon sulle normaalsed riided, ei – kohe duši alla, ei pane oma roobasid sinna jne.
Kuna oleme koos suvitanud ja paarismajas elanud ka mõne aasta, see oli igaminutiline asi. Konstantne kisa naise poolt.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 22.02 12:26; 23.02 11:15; 24.02 10:40; 24.02 11:00; 24.02 11:34; 24.02 11:38; 24.02 12:05; 24.02 16:19; 24.02 19:02; 24.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänitamine ja õiendamine on tõesti naiste üks ebameeldivamaid omadusi. Mina kasvasin vendadega ja õppisin õige ajal ära, et tänitamine on parim meetod meeste närvide läbi söömiseks ning hakkasin end kontrollima. Olen märganud, et seda harrastavad mehe peal just õdedega üles kasvanud naised. Ema ees ja tütred järel, pereisa üksi jõuetu selle kanakarja kambaka vastu.

Eks see naiste tänitamise iha ole olnud probleem juba väga ammustel aegadel. Egas muidu Piibel ei manitseks naisi kuulekusele tagamaks normaalseid paarisuhteid.

On ka tànitavaid ja näàgutavaid mehi – nt minu oma.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 13:20; 23.02 17:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted Pidevalt riidlevad ja tülitsevad paarid