Esileht Koolilaps Pidevalt tõbine ja kooli minek

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pidevalt tõbine ja kooli minek

Postitas:

ma olen plindris, ma ei oska otsustada, millal tohib III-klassi last koju jätta ja millal võib kooli saata.
Hetkel oli eile kurk tulipunane ja palavik 37,4. Täna kooli ei läinud, täna palavikku pole, kurk endiselt punane. Millal ta kooli saata?
Praegu on selle veerandi kooli ajast juba 2 nädalat kokku puudunud, 1 pikk nädal ja siis kas N, R või E, T. nüüd jälle E puudunud.
ilmselt olen liiga vähe hoidnud justkui tervet last kodus ja saatnud kooli ja siis saab 4 päeva pärast uue laksu peale.
Kui kaua tuleb last kodus hoida ja mida teha kui kurk on punane, saata kooli või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, see on nii ja naa, sa ise tunned oma last, kas ta tavaliselt põeb pigem nii püstijala peal või võtab lõpuks ikka rajalt maha. Kui viimane varjant siis jätaks esimeste sümptomite ilmnedes koju, niikuinii lõppkokkuvõttes peab siis ju puuduma.
Minu laps aga selline, kes enamus nohud-kurgud-väieksed köhad põeb jooksvalt, koolis, trennis, muusikakoolis käies.
Koju jätan palavikuga, oksendades, suure köhaga vms.
Seda viimast meil ette tulnud kahe poole aastaga 2 korda.
Sel õppeaastal pole tal veel nohugi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raisk, ma VIHKAN neid jooksvalt põdejaid, keda endiselt trennidesse (eriti siseruumides!) saadetakse! Teiesuguste värdjate pärast jääb ka minu muidu terve laps haigeks. Need trennid, mis tal õues on, ei tekita probleemi, seal ei nakka nii väga. Aga nii kui ta leiab nende põhitrennide kõrvalt aega, et nt maletrenni või malevõistlustele minna, siis seal on neid neetuid läkastajaid ja tatistajaid ja muid \”jooksvalt põdejaid\” ikka koos. Õnneks on lapsel koolis normaalsed inimesed ja täiega taunitakse ka nohuga kooli ilmumist. Ja laps on lootustandev sportlane ja need võtavad heas vormis olles eriti lihtsalt haigusi külge, kui ikka keegi näkku tatistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis ei taunita kerge nohuga kooli minemist-õigu poolest poleks võimalik üldse nii programmiga edasi minna-talvisel hooajal on ikka keegi haige.

Ma ei paanitse isegi siis, kui trenni tuuakse natuke tõbiseid lapsi-ei vanema ega ka noorema(1a) pärast. Mõlemad olid just 3kuud järjest terved, olenemata jubedatest haigustest ümberringi. Nüüd on vanemal natuke nohu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Pidevalt tõbine ja kooli minek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.