Esileht Pereelu ja suhted pidudel käimine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: pidudel käimine

Postitas:

Küsiks huvi pärast, kui peres lapsed haiged, kas ema siis istub vägisi sunniviisiliselt üksi nendega kodus ning pereisa on samal ajal kuskil sugulaste pidudel, sünnipäevadel jne üksi lõbutsemas? Või arvestavad teie mehed ka teie ja lastega ning ma ei tea..külastate koos hiljem pidulisi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb olukorrast – kui sünnipäevaliseks on mehe vanemad või õde-vend, siis läheb mees üksi või koos tervete lastega ja mina jään haige lapsega koju. Kui sünnipäev on minu vanematel või õel-vennal, siis lähen mina üksi või koos tervete lastega ja mees jääb haige lapsega koju.
Niisama tuttavate sünnipäevadele oleme jätnud minemata, sinna üksi ei lähe keegi. Siis oleme helistanud ja vabandanud, et laps jäi haigeks ja ei saa tulla….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kelle sünnipäev, aga üldiselt on jäänud minemata jah. Oleneb olukorrast ka. Meil hetkel laps haige, aga muud viga pole kui et laps ainult magab, mingit lisapingutsui ta pärast tegema ei pea. Kuna mul on isegi kergem kui terve lapsega olla, siis mees läheb täna õhtul oma sõbra sünnipäevale. Ma poleks tahtnud sinna nii vöi naa minna. Ja kahekesi pole meil ka mõtet magavat last kodus vaadata, kui abi vajan siis helistan ja kutsun mehe koju.

Samas kui oleks minu sõbranna sünnipäev siis praeguses olukorras vb isegi läheks ja mees jääks koju. Kui oleks mingi hullem haigus, niiet kõik endast väljas oleks siis ilmselt vahiks kõik kodus ja magaks vahetustega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 11:37; 15.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama lugu: oleneb, kelle sugulane, kui oluline tähtpäev ja kui haige laps. Kui tegu oleks mehe lähedase sugulasega, siis ilmselt ta läheks üksi, ja mina läheks üksi, kui minu lähedane sugulane. Kui laps väga haige, siis ilmselt ei läheks kumbki, aga võibolla läheks, kui oleks tegu suure juubeliga.
Kui laps just kergelt haige, kutsuks kellegi hoidma ja läheks koos, kui on väärt pidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh, olen vist ainuke, kelle mees kohe otsib et kodunt välja saada. Kodus väga nakkav laste viirushaigus ning mees läheb sugulastele külla, kus samuti peres väiksed lapsed. Ju mul mees arvab, et temal viirust küljes pole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oehh, olen vist ainuke, kelle mees kohe otsib et kodunt välja saada. Kodus väga nakkav laste viirushaigus ning mees läheb sugulastele külla, kus samuti peres väiksed lapsed. Ju mul mees arvab, et temal viirust küljes pole :)[/tsitaat]

Selleks on ju sul suu peas et sellest mehele rääkida. Või siis hoiata sugulasi, et viirus tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 11:37; 15.06 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peres istub mees kodus antud juhul, sest tema ei saa kunagi nakkust. Mina selle eest võtan kõik kohe külge ja veel lisa ka:S
Näiteks kui laps saab LA-st kõhuviiruse vms, põeb läbi, jään mina, siis jään 4-5 päeva pärats jälle ja tavaliselt 3. kord veel:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps kergelt haige st tüüpiline viirus palavik-nohu-köha, siis käib see, kellele üritus tähtsam on. Ei näe nagu mõtet kahekesi kodus istuda. Ainult siis kindlasti ei tarbi alkoholi ja käime autoga, et kui peaks asi hullemaks minema saab ruttu koju/apteeki/haiglasse v mida iganes vaja.

Kui ikka tõsisem haigus, siis istume mõlemad kodus ja hoiame üksteisel kätt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsiks huvi pärast, kui peres lapsed haiged, kas ema siis istub vägisi sunniviisiliselt üksi nendega kodus ning pereisa on samal ajal kuskil sugulaste pidudel, sünnipäevadel jne üksi lõbutsemas? Või arvestavad teie mehed ka teie ja lastega ning ma ei tea..külastate koos hiljem pidulisi?[/tsitaat]
Mina ei istu vägisi. Mina ei saakski kuskil mujal olla kui lapsed haiged. Isegi kui neid hoiaks isa või vanaema.
mees võib oma yritustele ikka minna, perekondlikele ta nagunii yksi minna ei taha, hea kui koos peregagi tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käib see, kumma jaoks on üritus olulisem. Või siis see, kes on haige lapsega pikad päevad kodus toimetanud. Või siis see, kummal viitsimist on minna. Või siis ei lähe kumbki. Ühesõnaga, kuidas juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted pidudel käimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.