Esileht Ilu Pidulik maksikleit paksukesele ja lühikesele naisele

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Pidulik maksikleit paksukesele ja lühikesele naisele

Postitas:

Olen paks ja lühike ning pole üldse kleidi-inimene. Kodus pole ühtegi kleiti, sest ma lihtsalt ei kanna neid ja need ei meeldi mulle.
Suvel on sõbrannal pulmad ja mina ilmselt ei lähegi sinna, sest ei leiagi omale sobivat kleiti. Milline kleit sobiks minule? Mul on pirnikujuline keha + suur rind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 12.02 12:22; 17.05 19:07; 17.06 15:54; 21.06 18:23; 27.07 10:07; 31.08 11:30; 28.09 14:50; 05.10 14:17; 24.11 10:26; 17.04 08:21; 23.11 19:26; 26.11 07:06; 30.01 20:57; 31.01 10:01; 27.04 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks maxi?
https://www.asos.com/asos-curve/asos-design-curve-twist-detail-pleated-kimono-midi-dress/prd/12218181?clr=aqua-green&colourWayId=16398077&SearchQuery=&cid=8799

https://www.asos.com/asos-curve/asos-design-curve-pretty-embroidered-floral-and-sequin-mesh-maxi-dress/prd/11278474?clr=floral-embroidery&colourWayId=16363488&SearchQuery=&cid=8799

https://www.asos.com/asos-curve/asos-design-curve-premium-lace-insert-pleated-maxi-dress/prd/11848990?clr=dusky-blush&colourWayId=16383999&SearchQuery=&cid=8799

Asoses saad valida ise ka plus size ja maxi näiteks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pane siis kleiti. See ei ole kohustuslik.

Pulm on pigem nö kokteilikleidi teema. Aga ka pidulik pükskostüüm on ok, kui ei taha kleiti. Mingi viisakas viigipüks misiganes värvi, nt kollased, ja sobiv pidulik pluus, nt sädelev või satsidega…või tagasihoidlik ja edevam kaelaehe… variante on palju.

Ka nt midiseelik ja pluus oleks teema. Korpulentsemale võibki seelik ja pluus paremini sobida, võimaldab effektiivselt vöökohaga mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:23; 19.05 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust lühikesele, paksukesele maani kleit ei sobi (kui sa just väga kõrgeid kontsi ei kanna). Mis sorti riietega sa natuke pidulikumal, ametlikumal puhul muidu käid /mis sulle meelib? Sealt arenda mõtet edasi.Kui Sa kunagi kleite ei kanna, sa tunned ennast väga ebamugavalt – siis ära pane kleiti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel võid panna need laiad kolmveerandpikkuses või veidi pikemad püksid, mis praegu moes on. Kuskil pole reeglit, et pulmas peab kleidiga olema ilmtingimata, vähemalt tänapäeval on samas pidulikkusestmes pükskostüüm või püksid ja pluus ka igati aktsepteeritud variant. Lühikesena ma nt ei kanna maksikleite, kuna mulle on need liiga pikad, lühemaks tehes läheks kaduma vahel all ääres olev kena muster või disainielement ja enamasti tundub mulle otstarbekam lihtsalt lühem variant võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

lühikesele peaks idee poolest just maksikleit sobima. Kindlasti ei tohi figuuri vöökohalt visuaalselt pooleks teha (seelik/pluus), see rõhutab lühidust veelgi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pirnikujuline alakeha (sale piht+ lai puus) ja suured rinnad teeb ju kokku liivakella. Kõige ideaalsem figuur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.osta.ee/kategooria/riided-ja-jalatsid/naised/naisteriided/kleidid/peokleidid?q%5Bskirt_length%5D%5B%5D=3&q%5Bcondition%5D%5B%5D=new&q%5Bprice_from%5D=&q%5Bprice_to%5D=20&q%5Blocation%5D=&limit=&preset=&orderby=enda&q%5Bbuynow%5D=0&q%5Bshow_items%5D=1&q%5Bshow_shop%5D=1

Uued + pikad kleidi + alla 20€ + ka suured suurused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lühikesele peaks idee poolest just maksikleit sobima. Kindlasti ei tohi figuuri vöökohalt visuaalselt pooleks teha (seelik/pluus), see rõhutab lühidust veelgi.

Pikkus pole külla si, mida häbeneda (ise ka lühike). Miks häbeneda asju, mida ise muuta ei saa? No ja samas pole ka mõtet häbeneda asju, mida saab muuta – kui häbened, tuleb muuta, ja kui muuta ei viitsi, siis ei tasu häbeneda 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:23; 19.05 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lühikesele peaks idee poolest just maksikleit sobima. Kindlasti ei tohi figuuri vöökohalt visuaalselt pooleks teha (seelik/pluus), see rõhutab lühidust veelgi.

Pikkus pole külla si, mida häbeneda (ise ka lühike). Miks häbeneda asju, mida ise muuta ei saa? No ja samas pole ka mõtet häbeneda asju, mida saab muuta – kui häbened, tuleb muuta, ja kui muuta ei viitsi, siis ei tasu häbeneda ????

häbenemisest polegi juttu olnud, vaid sellest, mis võiks sobida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel võid panna need laiad kolmveerandpikkuses või veidi pikemad püksid, mis praegu moes on.

Laiad ja mitte täispikkuses püksid teevad lühikese inimese veel lühemaks, aga muidu pükskostüüm on täiesti hea variant.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valiksin sirge lõikega maani kleidi, värv omal valikul ja kõrged kontsad. Rõhk kleidi ülaosa kaunistustele, ilus ehe või kõrvarõngad. Kimonolõige võib ka sobida, aga seda tuleb proovida ja sobivuses veenduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot sirge lõikega maani(aga ka lühematest) kleitidest suuremale suurusele on küll puudus 🙁 Kõigil miski kumm või õmblus keskel(või veel valemas kohas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel võid panna need laiad kolmveerandpikkuses või veidi pikemad püksid, mis praegu moes on.

Selline wide leg püks on hea mõte (eriti kui talje on peenike) kas pükskostüümi või mingi siidpluus peale, aga püks peab olema täispikkuses. Lühikesele masajale jalale see poolde säärde lõppev püks küll ei sobi, visuaalselt pikendab ja salendab ikka pikem joon.
Otsi aliexpressist nt “wide leg pants jumpsuit plus size” või romper nt.

Ehk mõni idee: https://www.outfittrends.com/curvyplus-size-women-outfits/

Kleitidest on mõnus ka hõlmikkleit (wrap dress), maksikleit kui soovid.

Midaiganes valid, hea oleks osta vormiv aluspesu! Parim on shaper kleit (kas rinnahoidjaga või eraldi), see ei rulli üles ega alla, hoiab ilusamat siluetti. Isegi kui eriliselt ei salenda, aitab igasuguste vorstide ja voltide tekkimisele, mis kleidi alt paistes on väha ebaesteetilised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asoses on pärsi hea valik

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Pidulik maksikleit paksukesele ja lühikesele naisele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.