Esileht Koolilaps Pidulik riietus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pidulik riietus

Postitas:

Milline võiks olla selline pisut akadeemilisem pidulik riietus teismelisele tüdrukule, kellele minu nägemus asjast – tume seelik ja valge pluus_ tundub liiga titekas ja ajast-arust? No mis see moodsam variant võiks olla? Ehk on kellelgi lausa mõnd poodi soovitada, kust osta saaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 00:28; 23.08 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis ta ise paneks? Kui ilm jahedam, siis mõni noortepärasem pintsak või jakk äkki ja selle all mingi viisakam t-särk või topp. Muidugi võib ju pluus ka olla ja ei pea olema valge, lihtsalt mingi pildulikum. Ja tume seelik on igati ok, neid on ju noortepäraseid ka, aga võivad veel olla tumedast riidest püksid (ei pea just olema viigipüksid). Mingi viisakam ja mitte ülipidulik kleit võiks ju ka muidugi olla. Ma ütleks talle, mis raha saaksin sellele kulutada ja läheksin koos temaga poodidesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tuleb talle selgitada ehk, mis on akadeemilisus :). Aga jah, lisandid, eriline vöö, boolero, vest on üsna ’in’ (aga muidugi mitte selline seks-poest leitud) ja sinna alla veel lips, eriline…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustad chino püksid (ma ei tea kahjuks kuidas neid eesti keeles nimetatakse), valge pluus ja vajadusel valge jakk-must jakk.
Valge pluusi valid vastavalt tüdrukule, kas sellise meeste triiksärgi moodi või hoopis naiseliku ja satsidega. Ise tunned ju tütart paremini.

Näiteks:
http://www.fabsugar.com/Banana-Republics-Fall-2009-Ad-Campaign-Stars-Hollywood-Actors-3827166

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See viimane pilt on küll lahe! Aga kust sedasorti kraami meil osta saaks, kui tüdruk alles selline kõhna, et naistenumbrid veel ei istu seljas (muidu dressikat saab küll XS naiste numbrit osta, aga pluusidel ju enamasti rinnavoldid jne.)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 00:28; 23.08 11:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Pidulik riietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.