Esileht Ilu Pidulikud kingad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pidulikud kingad

Postitas:

Praegu on nii palju pidulikke rihmikuid ja lahtise ninaga saapaid müügil, iseenesest ilusad, aga mismoodi te neid kannate? Sukkpüksid ei sobi, paljaste jalgadega nagu külm. Või lähete kohale sukkadega ja peol võtate ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 10:05; 19.03 15:54; 15.12 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust suht imelik keset talve rihmikutega käia. Lahtise ninaga saapad pole ka minu maitse, aga nende kandmist kujutan veel ette. Ilma pöiaosata sukkpükse on küll olemas, ei jää näha. Kui kedagi keset talve paljasääri peol näeks, oleks see minu arust küllaltki kummaline.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:22; 15.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on nii palju pidulikke rihmikuid ja lahtise ninaga saapaid müügil, iseenesest ilusad, aga mismoodi te neid kannate? Sukkpüksid ei sobi, paljaste jalgadega nagu külm. Või lähete kohale sukkadega ja peol võtate ära?

Talvel on kinnised pidulikud kingad, ainult suvel kantakse lahtisi rihmikuid.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:41; 15.12 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või lähete kohale sukkadega ja peol võtate ära?

Vot sellist inimest, kes nii teeks, vaataks küll pikemalt kohe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on nii palju pidulikke rihmikuid ja lahtise ninaga saapaid müügil, iseenesest ilusad, aga mismoodi te neid kannate? Sukkpüksid ei sobi, paljaste jalgadega nagu külm. Või lähete kohale sukkadega ja peol võtate ära?

Talvel on kinnised pidulikud kingad, ainult suvel kantakse lahtisi rihmikuid.

No need sillerdavad kontstega rihmikud, mida praegu kõik kohad täis, on ikka talvistele pidudele mõeldud ja keegi need ju ära ostab ometi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:01; 15.12 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need sillerdavad kontstega rihmikud, mida praegu kõik kohad täis, on ikka talvistele pidudele mõeldud

Kes seda ütles?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:22; 15.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtiste kingadega kantakse 3 den sukkpükse. 5 den oleks ka veel ok. Võib ka paljaste jalgadega olla, kui kenad jalad.
Loomulikult käiakse ka talvel siseruumides lahtiste kingadega. Ega siis keegi rihmikutega läbi lörtsi trammile sumpa, tullakse saabastega. Või siis toob auto ukse ette, kus tänavasillutis on puhas ja kuiv või vaibaga kaetud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtiste kingadega kantakse 3 den sukkpükse. 5 den oleks ka veel ok. Võib ka paljaste jalgadega olla, kui kenad jalad.

Loomulikult käiakse ka talvel siseruumides lahtiste kingadega. Ega siis keegi rihmikutega läbi lörtsi trammile sumpa, tullakse saabastega. Või siis toob auto ukse ette, kus tänavasillutis on puhas ja kuiv või vaibaga kaetud.

Ei kanta. See on täiesti suur möödapanek. Lugege etiketti riietumise kohta.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:41; 15.12 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtiste kingadega kantakse 3 den sukkpükse. 5 den oleks ka veel ok. Võib ka paljaste jalgadega olla, kui kenad jalad.

Loomulikult käiakse ka talvel siseruumides lahtiste kingadega. Ega siis keegi rihmikutega läbi lörtsi trammile sumpa, tullakse saabastega. Või siis toob auto ukse ette, kus tänavasillutis on puhas ja kuiv või vaibaga kaetud.

Ei kanta. See on täiesti suur möödapanek. Lugege etiketti riietumise kohta.

Mis sajandis sa elad oma etiketiga? Lase nüüd korraks pihik lõdvaks. Rihmikutega kantakse sukkpükse, froteesokke või mida iganes keegi soovib.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib klassikaline terava ninaga peenema kontsaga king ja minu pärast olgu need tömpninad moes, kannan muidugi, aga pittu ikka terava ninaga, teeb mu meelest jala kenaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Pidulikud kingad