Esileht Beebi ja mitmikud Pigmendilaik

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pigmendilaik

Postitas:

Avastasin oma kahekuuselt lapselt kaks pigmendilaiku- üks säärel ja teine pisikene põlveõndlas. Näitasin ka perearstile, kes ütles, et nendest võib kujuneda sünnimärk ja ei pööranud suuremat tähelepanu. Kui aga ise infot otsisin sain üsna hirmuäratavad tulemused.

Kas kellelgi on veel kogemusi nii väikese beebi pigmendilaikudega? Kas peaksin ka nahaarstile minema neid näitama? Eks ma ootan järmgise perearsti visiidi ära ning kurdan ka siis muret, aga mure on suur 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mõlemal pojal suur pigmendilaik (nö kohvipiimalaik). Vanemal pojal põlvel (käelaba suurune) ja väiksemal pahkluul (umbes 5x6cm). Kasvavad koos lapsega. Pole mõelnudki selle pärast muretseda. Miks peaks? Mul endal on reie tagaküljel samuti suur kohvipiimalaik, suurem kui minu käelaba. Ei pane seda tähelegi kui just spets ei vaata. Suvel päevitades torkab ehk lastel rohkem silma aga talvel on üsna heledad.

Mina olen aru saanud et muretsema peaks siis kui neid suuremaid laike (laigud mis on üle 2-3cm läbimõõduga) tekib palju. Üks või kaks laiku ei tohiks midagi hullu tähendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise googlest mingile sümptomile infot otsida, siis võid kõik maailma haigused endale/talle külge googeldada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pigmendilaik