Esileht Ilu Pigmendilaikude eemaldamine laseriga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pigmendilaikude eemaldamine laseriga

Postitas:
Kägu

Kus olete käinud ja head tulemused saanud? Kui palju on maksma läinud?(kodulehtedel ainult umbkaudne hind nii et ei oska arvata, kui suure summaga siis arvestada tuleks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on silma all suur pigmendilaik.  ca 5 aastat tagasi hakkasin igal sügisel käimas seda laseriga eemaldamas, ilusti allus ja ketendas välja. nüüd on see laseriga töödeldud silma alune kortse täis, aga teine pool mitte.

seega minu soovitus – ära tee. ise ka ei teeks, kui oleksin seda enne teadnud. pane peitepulka peale ja kasuta õhtuti retinooli.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on silma all suur pigmendilaik. ca 5 aastat tagasi hakkasin igal sügisel käimas seda laseriga eemaldamas, ilusti allus ja ketendas välja. nüüd on see laseriga töödeldud silma alune kortse täis, aga teine pool mitte.

seega minu soovitus – ära tee. ise ka ei teeks, kui oleksin seda enne teadnud. pane peitepulka peale ja kasuta õhtuti retinooli.

Kus salongis sa käisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on silma all suur pigmendilaik. ca 5 aastat tagasi hakkasin igal sügisel käimas seda laseriga eemaldamas, ilusti allus ja ketendas välja. nüüd on see laseriga töödeldud silma alune kortse täis, aga teine pool mitte.

seega minu soovitus – ära tee. ise ka ei teeks, kui oleksin seda enne teadnud. pane peitepulka peale ja kasuta õhtuti retinooli.

Kus salongis sa käisid?

ükskõik kus salongis. laser on laser. pigmendilaike saab palju lihtsamalt ära, pole vaja laseriga torkida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on silma all suur pigmendilaik. ca 5 aastat tagasi hakkasin igal sügisel käimas seda laseriga eemaldamas, ilusti allus ja ketendas välja. nüüd on see laseriga töödeldud silma alune kortse täis, aga teine pool mitte.

seega minu soovitus – ära tee. ise ka ei teeks, kui oleksin seda enne teadnud. pane peitepulka peale ja kasuta õhtuti retinooli.

Kus salongis sa käisid?

ükskõik kus salongis. laser on laser. pigmendilaike saab palju lihtsamalt ära, pole vaja laseriga torkida.

Saab või? Need apteegis müüdavad peale määritavad asjad igatahes ei tööta nii et millega täpsemalt neid siis ära saab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laser teeb nahakihti õhemaks, arusaadav et kortsud tulevad kiiremini.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laser teeb nahakihti õhemaks, arusaadav et kortsud tulevad kiiremini.

Eem….kust selline info?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ravin oma rosaatseat laserravi+IPL valgusraviga ja minul on küll kortse vähemaks jäänud, mitte juurde tulnud selle tagajärjel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ravin oma rosaatseat laserravi+IPL valgusraviga ja minul on küll kortse vähemaks jäänud, mitte juurde tulnud selle tagajärjel.

jap, minu meelest laserit ju kasutatakse ka just kortsude vähendamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on silma all suur pigmendilaik. ca 5 aastat tagasi hakkasin igal sügisel käimas seda laseriga eemaldamas, ilusti allus ja ketendas välja. nüüd on see laseriga töödeldud silma alune kortse täis, aga teine pool mitte.

seega minu soovitus – ära tee. ise ka ei teeks, kui oleksin seda enne teadnud. pane peitepulka peale ja kasuta õhtuti retinooli.

Ketendas välja? See minu teada küll ei ole viis, kuidas see peaks toimima, mingit ketendamist ei peaks olema. Lisaks ei peaks seda niimoodi käima uuesti tegemas. Kas see ei kadunud esimese protseduuriga ära? Siis oleks pidanud veel tegema kuni täiesti ära kaob ja siis see enam tagasi ei peaks tulema.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Pigmendilaikude eemaldamine laseriga