Esileht Imetamine Piim harvemal imetamisel

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Piim harvemal imetamisel

Postitas:

Oleme pea 8-kuuse lapsega nüüd sealmaal, et päevased toidukorrad on asendunud lisatoiduga. Piima saab varahommikul, nii 11 ajal, õhtul ja ka öösel, kui ärkab (tavaliselt ärkab). Üsna uus selline kord – varem tihti ei söönud piisavalt palju lisatoitu, siis andsin rinda ka lõpetuseks, aga praegu on hakanud isuga terve portsu ära sööma.

Mure aga selles, et kuna päeval imetamisel pikk vahe sees, siis õhtuks on mul rinnad piimast pungil ja kivikõvad. Eile olid rinnapadjad läbimärjad. Kas ajaga piimatootmine kohandub harva toitmisega või hakkabki päeva teine pool mööduma kivipallide tähe all?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkumine reguleerib end vastavalt nõudlusele, ära muretse. Mina läksin varakult tööle ja imetasin ainult õhtuti ja öösel. Keha harjus kenasti.
Vahepeal olin mitu nädalat puhkusel ja laps küsis ka päeval tihti piima. Kui peale puhkust uuesti tööle läksin, siis esimene päev oli päris hirmus, aga teisel päeval oli juba parem. Kolmandal päeval meenus imetamise teema alles siis, kui õhtul koju minnes last nägin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piim peaks nii väikesel lapsel olema veel põhitoit, pole vaja tal tavatoidust kõhtu täis sööta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Piim harvemal imetamisel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.