Esileht Beebi ja mitmikud Piim vist otsas:S

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Piim vist otsas:S

Postitas:

Siiani on laps ilusti mõlemast rinnast söönud ja tundub, et ka kõhu täis saanud. Täna on aga lapsel vist gaasid, sest alates 3-st päeval käib nutt ja laps on väga rahutu, kordagi ei saa teda voodile panna, kohe läheb kisaks. Pakun ka pidevalt rinda talle, kuid tundub, et need on täiesti tühjad:S Laps imeb nii 3-4 korda ja hakkab pusima, proovib imeda, jälle lükkab ära ja jonnib. Kas see siis tähendab, et ta ei saa midagi ja jorisebki seetõttu? Rinnad pehmed ja tundub, et sealt täna küll midagi ei tule. Mida teha, et piima tuleks? Hommikul olid rinnad kivikõvad..ja lapsel oli tegu, et neelata kurku tõmbamata…aru ma ei saa sellest asjast:S Tundub, et täna tulemas unetu öö:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:28; 18.01 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära seda küll pähe võta praegu, et Sul piim otsas on 🙂 Piima tuleb organismist koguaeg juurde, kui laps imeb. Rind võib samal ajal väga pehme, lausa tühi tunduda- see on petlik! Lapsel võivad valu teha gaasid, ta võib olla üleväsinud, võib haigeks jääma hakata + mitmed muud põhjused…Paku ikka rinda edasi, tuduge koos, nii et beebil oleks Sinu rind kogu aeg lähedal ja soovi korral võtta.
Aga et piim otsas, seda kindlasti kohe ei saa olla. Olen oma \”tühjade rindadega\” imetanud juba 9 aastat, lapsed on kosunud 2kg kuus. Vahel ikka tuleb imetamisel tagasilööke, aga ära kunagi stressa selle pärast, et \”äkki on piim otsas\”. Kui imetad, siis piim otsa saada ei saa. Rahulikku ööd!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
sa pole kirjutanud olulisi asju nagu lapse vanus, sünnikaal ja kaaluiive, see võib olla oluline.
Samas millalgi peale imetamise algust saab keha nii targaks, et reguleerib piima tootmist vastavalt \”nõudlusele\”. Ära seda viga tee, et lihtsalt tunde peale otsustaksid, et piim \”otsas\”. Rinnal põhja pole ning imemisele reaktsioonina tuleb ka piim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnad ongi lötsid, see ei tähenda et nad tühjad oleksid. Kõvad on nad ainult alguses kui piimapais on või siis kui tükk aega imetanud ei ole. Proovi lapselt krooks välja meelitada, ta ehk tõmbab õhku kui piima pritsib. Ja mõnikord nad pusivad jah seal rinna peal, proovi asendit vahetada näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu teile, süda rahulikum ja tundub, et kõik polegi nii hull kui arvasin:)

to Wair: laps 13 päevane, kaalus sündides 3400, aga võttis kohe alla 200 gr, teisel päeval ka natuke, kolmandast hakkasime ilusti juurde võtma ja lubati koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:28; 18.01 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

joo palju, kohe hästi palju, tavalist vett v teed kui muud spetsiaalset käepärast ei ole. võta joo algatuseks kohe pool liitrit ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülepäeviti võib taolist teemat a la piim otsas siit foorumist leida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui laps ilusti juurde võtab (ehk siis vähemalt 500gr kuus või 125gr nädalas) ning pissib/kakab vähemalt 6 korda päevas, siis ei ole põhjust muretseda piima otsa saamise osas. Laps ikka tihti rinnale ja muud tavapärased nõuanded ka siia juurde (loe Emapiimatarkust nt siit vasakust menüüst).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel päevadel beebid võtavadki alla keskmiselt 300g ja siis hakkavad juurde võtma. Juua hästi palju, mul lapse sünnist alates koguaeg veepudel voodis. Alati kui rinda annan, siis joon, sest tekib kohe joogijanu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ülepäeviti võib taolist teemat a la piim otsas siit foorumist leida:) [/tsitaat]

Jah kui päevad läbi siin foorumis olla ja lugeda. Aga kui sul on väike laps, siis sa ei otsi ja passi siin päevad läbi ja küsid ja vaatad vastused üle.

Mina arvan ka, et piim kindlasti otsas ei ole. Minu laps hakkas ka samal ajal süües ka võitlema ja aegajalt kisama. Mina panin gaaside arvele:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere!
mul olnud korduvalt neid päevi kus arvan et piim otsas..et laps ei saa kõhtu täis.ma hakkasin kohe rpa toppima aga õnneks laps ei tunnistanud ühtegi asendajat ega pudelit.ennem nutis näljast kui võttis pudelit.viimane kord kestis selline nali 2-3 päeva..kuna ta pudelit ei võtnud siis istuski mul pidevalt tissi otsas.ja tänu sellele oli ühel hommikul jälle rinnad piima pungil.mina oma lollusest oleks lapse rpa andma hakkanud aga lapsel oli lihtsalt nn tellimis aeg.nüüd on jälle mõneks ajaks rahu majas.
ÄRGE TEHTKE SAMA VIGA NAGU MINA TAHTSIN TEHA.ei ole vaja kohe arvata et piima otsas ja enam juurde ei tule. rpa andes ei tule enam juurde.usun et sul tuleb ka veel selliseid päevi.pea vastu ja loodan et saad kaua oma väiksekesele rinda anda..jõudu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise Eestis ei ela, aga usun, et ka seal leidub.. Nimelt on meil siin Norras müügil spets imetavale naisele mõeldud tee Amme-te, esiteks aitab piima tekitada ja teiseks mõjub lapse seedimisele hästi. Joon seda päevas üks või kaks tassi, alati ka piimaga mis veel omakorda tekitab piima juurde.Piima jagub ja lapsel gaase ei ole. Küsi apteegist võimalik, et ka Eestis on sellist teed müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Piim vist otsas:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.