Esileht Ilu ja tervis Piima joomine ei lase kaalus alla võtta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Piima joomine ei lase kaalus alla võtta

Postitas:

Kas see väide on õige? Jubedalt laidetakse latte joomist ülekaaluliste inimeste puhul kuna piim teeb paksuks. Kui juba see paar tilka latte sees teeb paksuks siis ma peaks kellogsite ja pudru söömise üldse ära jätma … See info on läbi käinud nendest väljamaa saadetest kus tehakse soovitusi kehakaalu alandamise kohta.

Kui ma üritasin alla võtta siis sõin hommikuks pudru vee ja piimaga pooleks ja lõunaks fitness kellogseid piimaga. Oleks võinud parem võileibu süüa või mida see siis nüüd tähendab? Kui soovin kaalus alla võtta, kas peaksin piima oma menüüst välja lülitama täielikult?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 15:53; 30.05 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tead, iga asi teeb paksuks. Küsimus on kogustes. Muide – kes ütleb, et piim ajab hullult paksuks? Ja paranda mind, aga kas see latte mitte magus ei ole?

Kui soovid kaalus alla võtta, siis parem pane iga suutäis, mida manustad, kirja. Täpne digitaalne köögikaal on abiks ja pakendite peal peaks üldiselt ikka toiduainete kalorsus olema. Teed toitumispäeviku ja paned kirja mida sõid, mitu grammi, mis on selle toiduaine kalorsus ja siis arvutad söödud toidu kalorsuse. Üldiselt mõõduka ülekaalu korral on päeva kalorsus 1000-1200, millega võtad alla nädalas 0,5-1,5kg. Üldiselt putru keeda veega ja see, et mingi helbepaki peal on Fitness kirjutatud, ei tähenda, et see on vähese kalorsusega. Lihtsalt vähem kaloreid kui neis suhkrupommi-helvestes. Pigem pista hommikul põske pakk rasvatut kodujuustu koos kurgi, redise ja sibulapealsetega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.05 16:24; 26.05 12:26; 26.05 13:25; 31.05 03:47; 01.06 12:16; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

piim 1.5% 38 kcal
piim 3 % 60 kcal
Need andmed on 100 ml kohta. Ühes suures lattes on kindlasti rohkem kui 1 dl piima, pigem vast 2. Juurde pannakse kange espresso kohv. Lisa siia juurde suhkru kalorid – paar teelusikatäit on ca 30-40 kcal. Seega tuleb ühe latte kalorsuseks kindlasti üle 100 kcal.
Kui sa neid päevas mitu tükki jood ja ei piirdu paari kõhna tl suhkruga, vaid paned neid kuhjaga 3-4 tükki (nagu ma olen korduvalt näinud ülekaalulisi inimesi tegemas), siis läheb vist liiale küll.
Muidu piima välja ei lülitaks, aga suhkruga helbeid ja müslisid väldiksin küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean ka latte puhul suuremaks süüdlaseks suhkrut kui piima. Ise joon juba aastaid kohvi, lattet, cappucinot jne suhkruta. Kaalualandamist võib mõnel inimesel aga raskendada ka igasugune sage kohvijoomine, ehkki kohv iseenesest annab 0 kcal, põhjus hoopis selles, et kohv võib mõjutada hormoon insuliini eritust ja insuliin vastutab otseselt energia talletamise eest rasvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene kes tahab kaalust alla võtta peab 3 asja ära unustama- piimatooted, igasuguse teravilja ja kalorite lugemise. Süüa putru piimaga ja loota et kaal langeb?! Hommikut peab alustama puuviljaga. Parimad on pirn või õun. Jooma peab ainult vett ja seda kas 15 min. enne sööki või 1 tund peale sööki. Süüa tuleb palju juurvilju, liha, kala, 3 korda nädalas muna. Tarbima peab külmpressitud oliiviõli. Pähkleid peab sööma. Ja unusta kalorite lugemine. Kui sööd õieti saab kõht ruttu täis ja mingit nälga ei ole ega tule. Minu tavaline päeva menüü on järgmine. Hommikul ärgates joon vett isu täis, umbes pool tundi hiljem söön ühe suure pirni. Lõunaks söön korraliku kausitäie keedetud juurvilju kuhu lisan 2 spl külmpressitud oliiviõli. Õhtuks tavaliselt kas liha, kala või muna rohelise salatiga. No ma tean et kohe tuleb üks ähkimine ja puhkimine et nii ei saa elada ja et kõht jääb tühjaks aga just nii kaotasin ma viie kuuga 42 kilo. Ja ei ole ma sugugi surnud et piima ja teravilja ei tarbi ja ka kõik elulised näitajad on korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 19:59; 26.05 13:22; 27.05 22:21; 31.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu mees joob piima nagu vasikas, ikka liitri päevas. Lisaks võib kõike süüa niipalju kui tahab. Ja nii täiesti kõhn, pigem alakaaluline lausa. Elusees pole kehakaaluga mingeid probleeme olnud.
Mina arvan, et siin mängib rolli ikka ainevahetus ja geneetika. Tal ema ka pikk ja peenike, ju siis sealt päritud.
Mina samas oma kaaluga koguaeg hädas ning piima pole elusees joonud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimene kes tahab kaalust alla võtta peab 3 asja ära unustama- piimatooted, igasuguse teravilja ja kalorite lugemise. Süüa putru piimaga ja loota et kaal langeb?! Hommikut peab alustama puuviljaga. Parimad on pirn või õun. Jooma peab ainult vett ja seda kas 15 min. enne sööki või 1 tund peale sööki. Süüa tuleb palju juurvilju, liha, kala, 3 korda nädalas muna. Tarbima peab külmpressitud oliiviõli. Pähkleid peab sööma. Ja unusta kalorite lugemine. Kui sööd õieti saab kõht ruttu täis ja mingit nälga ei ole ega tule. Minu tavaline päeva menüü on järgmine. Hommikul ärgates joon vett isu täis, umbes pool tundi hiljem söön ühe suure pirni. Lõunaks söön korraliku kausitäie keedetud juurvilju kuhu lisan 2 spl külmpressitud oliiviõli. Õhtuks tavaliselt kas liha, kala või muna rohelise salatiga. No ma tean et kohe tuleb üks ähkimine ja puhkimine et nii ei saa elada ja et kõht jääb tühjaks aga just nii kaotasin ma viie kuuga 42 kilo. Ja ei ole ma sugugi surnud et piima ja teravilja ei tarbi ja ka kõik elulised näitajad on korras.[/tsitaat]

8 kilo kuus? mis olid su numbrid enne kaalulangetust? isegi range proteiini dieediga langetad esimese 2 kuuga 8-10 kilo ja siis edasi umbes 5 kilo kuu..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tunned, et piimajoomine kaalualandamisele hästi ei mõju siis ära joo. Tean, et kaalus juurdevõtjate jaoks on piim ja piimatooted nt 1 abiliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

8 kilo kuus? mis olid su numbrid enne kaalulangetust? isegi range proteiini dieediga langetad esimese 2 kuuga 8-10 kilo ja siis edasi umbes 5 kilo kuu..[/tsitaat]

No aga vaata, mis ta sööb. Räägib midagi kalorite mittejälgimisest, aga tegelikult on kalorsus ikka väga karmilt piiratud. Proteiinidieedi puhul süüakse palju valgurikast toitu, milles on ju palju-palju rohkem kaloreid kui hunnikus hautatud köögiviljas. Nt kaalujälgijatel ei võetud köögiviljades sisalduvat energiat üldse n-ö arvesse. Tema puhul ei tule ka juurikate kaloritega tõenäoliselt 1000 päevas täis, aga üle ei lähe kindlasti, ja algkaal on ilmselt kolmekohaline olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.05 16:24; 26.05 12:26; 26.05 13:25; 31.05 03:47; 01.06 12:16; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mu kaal enne kolmekohaline. 92 kilo oli. Ja minu dieet ei ole proteiinidieet. Kui te seda arvate ei tea te dieetidest mitte mõhkugi. On palju dieete kus põhiline on lugeda kaloreid. Ja kuhu sellega lõpuks välja jõutakse? Ei kuhugi! Ups, eksisin- tagasi paksuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 19:59; 26.05 13:22; 27.05 22:21; 31.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei olnud mu kaal enne kolmekohaline. 92 kilo oli. Ja minu dieet ei ole proteiinidieet. Kui te seda arvate ei tea te dieetidest mitte mõhkugi. On palju dieete kus põhiline on lugeda kaloreid. Ja kuhu sellega lõpuks välja jõutakse? Ei kuhugi! Ups, eksisin- tagasi paksuks.[/tsitaat]

Kes on väitnud, et sul proteiinitieet on? Kas enne dieeti oli ka funktsionaalse lugemisoskuse puudulikkus või on see dieediga tekkinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.05 16:24; 26.05 12:26; 26.05 13:25; 31.05 03:47; 01.06 12:16; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei olnud mu kaal enne kolmekohaline. 92 kilo oli. Ja minu dieet ei ole proteiinidieet. Kui te seda arvate ei tea te dieetidest mitte mõhkugi. On palju dieete kus põhiline on lugeda kaloreid. Ja kuhu sellega lõpuks välja jõutakse? Ei kuhugi! Ups, eksisin- tagasi paksuks.[/tsitaat]Ära näe vaeva selgitamisega. Perekoolis on ainsaks tunnustatud kaalualandamise võtteks KALORITE LUGEMINE. Ja seejuures ei huvita kedagi eriti, MILLEST neid kaloreid saadakse 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 14:54; 27.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, kui tahad alla võtta siis piimatooted ja teraviljad (gluteen) välja menüüst, liha ka-kui siis kalaliha 1-2 korda nädalas ja 80% toores toit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimene kes tahab kaalust alla võtta peab 3 asja ära unustama- piimatooted, igasuguse teravilja ja kalorite lugemise. Süüa putru piimaga ja loota et kaal langeb?! Hommikut peab alustama puuviljaga. Parimad on pirn või õun. Jooma peab ainult vett ja seda kas 15 min. enne sööki või 1 tund peale sööki. Süüa tuleb palju juurvilju, liha, kala, 3 korda nädalas muna. Tarbima peab külmpressitud oliiviõli. Pähkleid peab sööma. Ja unusta kalorite lugemine. Kui sööd õieti saab kõht ruttu täis ja mingit nälga ei ole ega tule. Minu tavaline päeva menüü on järgmine. Hommikul ärgates joon vett isu täis, umbes pool tundi hiljem söön ühe suure pirni. Lõunaks söön korraliku kausitäie keedetud juurvilju kuhu lisan 2 spl külmpressitud oliiviõli. Õhtuks tavaliselt kas liha, kala või muna rohelise salatiga. No ma tean et kohe tuleb üks ähkimine ja puhkimine et nii ei saa elada ja et kõht jääb tühjaks aga just nii kaotasin ma viie kuuga 42 kilo. Ja ei ole ma sugugi surnud et piima ja teravilja ei tarbi ja ka kõik elulised näitajad on korras.[/tsitaat]
No nüüd peksad küll segast. Hommikusöök peab olema 25% kogu päeva söögist see peab sisaldama putru, leiba, jogurtit. Kaalulangetamine õnnestub, kui süüa 5 korda päevas ja iga 3 tunni tagant ning kindlasti igapäevane liikumine. Kaloried on hea jälgida \”Kaaluabi\” lehelt. Ma tellisin spets toitumiskava enda treenerilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 10:30; 30.05 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No nüüd peksad küll segast. Hommikusöök peab olema 25% kogu päeva söögist see peab sisaldama putru, leiba, jogurtit. Kaalulangetamine õnnestub, kui süüa 5 korda päevas ja iga 3 tunni tagant ning kindlasti igapäevane liikumine. Kaloried on hea jälgida \”Kaaluabi\” lehelt. Ma tellisin spets toitumiskava enda treenerilt.[/tsitaat]Segast peksad pigem sina. Hommikusöök PEAB sisaldama putru, leiba, jogurtit??? Mis huvitav reegel see on?
Ma ei söö ühtegi neist, ei hommikuks ega õhtuks. Ja enamuses osas maailmast ei ole sellist asja nagu leib üldse olemas. Kas siis PEAB hommikusöök sisaldama saia selle asemel?

Palju sa muidu alla oled võtnud oma pudru-jogurti menüüga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 14:54; 27.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole pärast beebiiga tilkagi piima joonud eda piimatooteid tarbinud, kuid olen ikka paks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimene kes tahab kaalust alla võtta peab 3 asja ära unustama- piimatooted, igasuguse teravilja ja kalorite lugemise. Süüa putru piimaga ja loota et kaal langeb?! Hommikut peab alustama puuviljaga. Parimad on pirn või õun. Jooma peab ainult vett ja seda kas 15 min. enne sööki või 1 tund peale sööki. Süüa tuleb palju juurvilju, liha, kala, 3 korda nädalas muna. Tarbima peab külmpressitud oliiviõli. Pähkleid peab sööma. Ja unusta kalorite lugemine. Kui sööd õieti saab kõht ruttu täis ja mingit nälga ei ole ega tule. Minu tavaline päeva menüü on järgmine. Hommikul ärgates joon vett isu täis, umbes pool tundi hiljem söön ühe suure pirni. Lõunaks söön korraliku kausitäie keedetud juurvilju kuhu lisan 2 spl külmpressitud oliiviõli. Õhtuks tavaliselt kas liha, kala või muna rohelise salatiga. No ma tean et kohe tuleb üks ähkimine ja puhkimine et nii ei saa elada ja et kõht jääb tühjaks aga just nii kaotasin ma viie kuuga 42 kilo. Ja ei ole ma sugugi surnud et piima ja teravilja ei tarbi ja ka kõik elulised näitajad on korras.[/tsitaat]
Olles just aastaga alla võtnud 35 kilo julgen soojalt soovitada – ärge seda jama küll keegi tõsiselt võtke! Kirjeldatu on üsna kindel viis tervis tuksi keerata, isegi kui see viie kuuga veel tunda ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ole siis õnnelik oma aasta ja 35 kiloga! Minu menüü oli sinu jaoks jama, eks kirjuta siis enda oma KUI MUIDUGI JULGED.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 19:59; 26.05 13:22; 27.05 22:21; 31.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No nüüd peksad küll segast. Hommikusöök peab olema 25% kogu päeva söögist see peab sisaldama putru, leiba, jogurtit. Kaalulangetamine õnnestub, kui süüa 5 korda päevas ja iga 3 tunni tagant ning kindlasti igapäevane liikumine. Kaloried on hea jälgida \”Kaaluabi\” lehelt. Ma tellisin spets toitumiskava enda treenerilt.[/tsitaat]kui ma sööks hommikusöögiks putru, leiba ja jogurtit (mul läheb juba praegu süda pahaks) siis ma ülejäänud päeva vedeleks voodis ja mul oleks halb ja raske olla. Ma söön ka 5x päevas aga mitte selliseid raskeid asju ja kindlasti mitte korraga. Kes sööb leiba ja putru korraga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 6 kuuga 10kg alla kaloreid jälgides. Sealjuures jõin päevas 1L rammusat maapiima 🙂
Andis pigem jõudu ja täitis kõhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]piim 1.5% 38 kcal
piim 3 % 60 kcal
Need andmed on 100 ml kohta. Ühes suures lattes on kindlasti rohkem kui 1 dl piima, pigem vast 2. Juurde pannakse kange espresso kohv. Lisa siia juurde suhkru kalorid – paar teelusikatäit on ca 30-40 kcal. Seega tuleb ühe latte kalorsuseks kindlasti üle 100 kcal.
Kui sa neid päevas mitu tükki jood ja ei piirdu [/tsitaat]

Just. Starbucks Grande latte on nt 190 kcal pluss suhkur ja Chocolate Mocca lausa 400. Paar kohvi päevas ja nii see kaal koguneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 15:15; 29.05 16:23; 29.05 20:44; 31.05 13:59; 31.05 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustades kõik muu ma siiski ei soovitakse kellegil piimatooteid kui selliseid täielikult vältida. See on äärmiselt ohtlik soovitus. Lühiajaliselt ei anna muidugi tunda, aga aasta pärast on luudega lood juba haprasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:14; 29.05 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Unustades kõik muu ma siiski ei soovitakse kellegil piimatooteid kui selliseid täielikult vältida. See on äärmiselt ohtlik soovitus. Lühiajaliselt ei anna muidugi tunda, aga aasta pärast on luudega lood juba haprasti.[/tsitaat]

Huvitaval kombel on riikides, kus piimatarbimine on kõrge, ka kõige rohkem osteoporoosijuhtumeid. ja vastupidiselt – mida vähem piimatooteid tarbitakse, seda vähem on ka osteoporoosi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 15:15; 29.05 16:23; 29.05 20:44; 31.05 13:59; 31.05 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Huvitaval kombel on riikides, kus piimatarbimine on kõrge, ka kõige rohkem osteoporoosijuhtumeid. ja vastupidiselt – mida vähem piimatooteid tarbitakse, seda vähem on ka osteoporoosi. [/tsitaat]

Too mõni viide selle näite tõestuseks. Ma ei välista sugugi, et kaltsiumi on võimalik saada kätte ka teistest toiduainetest, aga eelpool toodud menüü neid ei sisaldanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:14; 29.05 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Too mõni viide selle näite tõestuseks. Ma ei välista sugugi, et kaltsiumi on võimalik saada kätte ka teistest toiduainetest, aga eelpool toodud menüü neid ei sisaldanud.[/tsitaat]

1. vt. tabelid, kus on palju-mis toitaineid mingi toiduaine sisaldab. Vist on ka lehel toitumine.ee
Piim ei hiilga sugugu kaltsiumi poolest

2. ühes dok. filmis oli juttu sellest, et piim hoopiski viib luudest kaltsiumi välja. (vist \”kahvliga skalpelli vastu\”)

Ja lõpuks ei ole see poes piima pähe müüdav valge vedelik enam piim, vaid mingi solgitud lurr. Ja kõige rohkem on kaltsiumi sprottides-kiludes kui neid luudega süüa. Palju on ka piirkonniti kraanivees – nn. kare vesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Too mõni viide selle näite tõestuseks. Ma ei välista sugugi, et kaltsiumi on võimalik saada kätte ka teistest toiduainetest, aga eelpool toodud menüü neid ei sisaldanud.[/tsitaat]

näiteks Lau, E.M. & C. Cooper, Epidemiology and prevention of osteoporosis in urbanized Asian populations ja Ho SC, et al, The prevalence of osteoporosis in the Hong Kong Chinese female population leidsid, et Hong Kongis kasvas piimatarbimine 30 aasta jooksul kaks korda ning osteoporoosijuhtumite arv samal ajal kolmekordistus.

Schwartz, A.V. et al, International variation in the incidence of hip fractures : cross-national project on osteoporosis for the World Health Organization Program – riikides, kus tarbitakse kõige vähem piima, on ka kõige vähem osteoporoosijuhtumeid.

Siin on päris mitmeid viiteid ära toodud http://www.4.waisays.com/ExcessiveCalcium.htm

Kui sa eelpool toodud menüü all pidasid silmas seda 25/05/2012 19:59 oma, siis seal nimetatutest on suurepärased kaltsiumiallikad nii pähklid (olenevalt sordist kuni 260 mg 100 gr kohta, mis on kaks korda rohkem kui piimas), kala, juurviljad, salat (rucola kaltsiumisisaldus on 160 mg 100 gr kohta), muna – seega ma usun, et too Kägu saab oma vajaliku kaltsiumi kätte küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 15:15; 29.05 16:23; 29.05 20:44; 31.05 13:59; 31.05 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin hiljuti dokki, kus oli ka väide, et piimas olev kaltsium ei imendu pm üldse ja lisaks peab keha oma kaltsiumivarusid loovutama, et piima happelisust neutraliseerida. Ma täpset kirjeldust ei viitsi enam otsida, google igatahes annab selle kohta palju vasteid. Looduslikult on lehmapiim mõeldud vasikatele, kes kasvavad oma esimesel eluaastal ikka tohutult (!) ja hiljem nad enam piima ei joo, sest pole ette nähtud nagu ka teistele imetajatele. Lihasöömine on veel mõistetav, teised kiskjad ju ka söövad, aga kes joob teise looma piima?

Ma joon seda trükkides muidugi üht suurt tassi piimaga pooleks kohvi, lisaks ei suuda loobuda juustust, jäätisest ja hapukoorest. Teoreetiliselt olen ma sellega nõus, et lehmapiima joomine on üks veider harjumus. Aga no mis ma siia kohvi peale siis panen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, kui tahad alla võtta siis piimatooted ja teraviljad (gluteen) välja menüüst, liha ka-kui siis kalaliha 1-2 korda nädalas ja 80% toores toit.[/tsitaat]

Liha ei ole nüüd küll kurjast. Liha peab menüüsse jääma, igasugune liha. Aga kogused on lihtsalt väikesed. Liha teeb kõhu täis ning pekki ei kasvata.

Kurjast on kartul, riis, pastatooted, jahutooted, suhkruasjad. Riisi ja pastatooted võib asendada täistera omadega, aga kogused peavad väikesed olema. Leiva-saia asemel võib ise teha erinevatest teradest nn kiviajaleiba (mulle väga maitseb, parem kui tavaline leib). Kui kedagi huvitab, võin siia retseptid panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 09:42; 30.05 09:43; 01.06 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Unustades kõik muu ma siiski ei soovitakse kellegil piimatooteid kui selliseid täielikult vältida. See on äärmiselt ohtlik soovitus. Lühiajaliselt ei anna muidugi tunda, aga aasta pärast on luudega lood juba haprasti.[/tsitaat]

Toorpiima võib vabalt välja jätta, aga hapendatud piimatooteid edasi tarbida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 09:42; 30.05 09:43; 01.06 13:55;
To report this post you need to login first.

Seda ma teadsin juba aastal 1999, et rõõsast piimast inimene praktiliselt kaltsiumi ei omasta. Küll aga hapendatud piimatoodetest- juust, kohupiim, kodujuust, jne.
Samamoodi ei suuda inimese organism omastada kaltsiumi purustatud munakoortest. Ma arvan, et igaühel on olnud kokkupuuteid inimestega, kes soovitavad, et \”selleks, et luud tugevaks saada, söö purustatud munakoori\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Ilu ja tervis Piima joomine ei lase kaalus alla võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.