Esileht Ilu ja tervis Piima joomine ei lase kaalus alla võtta

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Piima joomine ei lase kaalus alla võtta

Postitas:

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
kui ma sööks hommikusöögiks putru, leiba ja jogurtit (mul läheb juba praegu süda pahaks) siis ma ülejäänud päeva vedeleks voodis ja mul oleks halb ja raske olla. Ma söön ka 5x päevas aga mitte selliseid raskeid asju ja kindlasti mitte korraga. Kes sööb leiba ja putru korraga?[/tsitaat]
No nii näeb toitumiskava ette, aga mina viilin pudrust. Ma ütlen veel midagid ¨okeerivat, nimelt peale trenni ja sauna jõuan koju alles kell 21.00 ja siis söön ühe korraliku prae (liha ja kartuliga) ning võtan ikka kaalust alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 10:30; 30.05 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti oli siin üks asjalik link Ca ja Mg ainevahetuse kohta. Kui organismisi on Mg puudus, mis on praegusel ajal pigem tavaline, siis läheb ka Ca ainevahetus paigast. Ja tõesti võib see hakata ka luudest välja minema.

Sööge Mg, siis pole piimaga probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Liha ei ole nüüd küll kurjast. Liha peab menüüsse jääma, igasugune liha. Aga kogused on lihtsalt väikesed. Liha teeb kõhu täis ning pekki ei kasvata.

Kurjast on kartul, riis, pastatooted, jahutooted, suhkruasjad. Riisi ja pastatooted võib asendada täistera omadega, aga kogused peavad väikesed olema. Leiva-saia asemel võib ise teha erinevatest teradest nn kiviajaleiba (mulle väga maitseb, parem kui tavaline leib). Kui kedagi huvitab, võin siia retseptid panna.[/tsitaat]

Olen huvitatud retseptidest!!!

Ja ma küsin sama küsimuse mis siit korra juba läbi käis, et MIDA siis panna kohvi peale toorpiima asemel??? Minu jaoks on piimaga kohvi kordades parem kui must, no ei suuda musta juua. Mis värk sojapiimaga on, kas see sama \”kahjulik\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 15:53; 30.05 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]metsasusi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatasin hiljuti dokki, kus oli ka väide, et piimas olev kaltsium ei imendu pm üldse ja lisaks peab keha oma kaltsiumivarusid loovutama, et piima happelisust neutraliseerida. Ma täpset kirjeldust ei viitsi enam otsida, google igatahes annab selle kohta palju vasteid. Looduslikult on lehmapiim mõeldud vasikatele, kes kasvavad oma esimesel eluaastal ikka tohutult (!) ja hiljem nad enam piima ei joo, sest pole ette nähtud nagu ka teistele imetajatele. Lihasöömine on veel mõistetav, teised kiskjad ju ka söövad, aga kes joob teise looma piima?

Ma joon seda trükkides muidugi üht suurt tassi piimaga pooleks kohvi, lisaks ei suuda loobuda juustust, jäätisest ja hapukoorest. Teoreetiliselt olen ma sellega nõus, et lehmapiima joomine on üks veider harjumus. Aga no mis ma siia kohvi peale siis panen?[/tsitaat]

Aga karjakasvatajad on piima joonud kümneid tuhandeid aastaid. Täiskasvanud imatajad üldiselt ei talu laktoosi, aga karjakasvatajate, näiteks eestlaste hulgas ei ole laktoositalumatust just palju. Masaide põhitoidus ongi piim. Tunduvad elu ja tervise juures olevat. Ei tea, kuidas neil piim kaltsiumit välja ei vii?

Usu mind, tüdruk, iga sellise \”revolutsioonilise\” uuringu või filmi tagant paistavad kellegi kõrvad. Antud juhul tõenäoliselt karastusjooke tootvate kompaniide omad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.05 16:24; 26.05 12:26; 26.05 13:25; 31.05 03:47; 01.06 12:16; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no vaevalt need karastusjookide tootja kõrvad seal olid 😀 Ma olen seda mitmes kõnes/filmis näinud, need propageerisid veganlust ja tervislikku toitumist, mitte kunagi pole kuulnud väidet, et ärge jooge piima, võtke coca selle asemel. Ma olen seda värki ikka uurinud natuke, samas ei ole ise veel täielikult veendunud üheski kuulutatud tões, usun ikka, et kõike mõõdukalt on ok. Aga tänapäeva inimesed kipuvad ära unustama, milline päris toit tegelikult on, see poepiimgi pole ju päris.

Jah, inimesed jäävadki ellu piima juues ja see on ka teaduslikult tõestatud, et need kellel ei ole laktoosi talumatust, nende geenid on muundunud selliseks aja jooksul. Piima võib juua, keegi ei keela, aga seda ei pea jooma, sest see ei tee meile midagi ülihead nagu siiani usutud on.

Ja selle kaalualandamisega on vast ka nii, et mis kellegile sobib. Süüa tuleb tervislikult ja nii, et keha kõik ained kätte saaks (nt kaloreid lugedes tihti ei saa – joodki oma latte, paar võikut ja poest karbiga majoneesi salatit ja tavalise kaalualandaja kalorid ongi täis. Aga toitained pole tühjagi saanud, kõht on tühi ja sellest tulevadki isud just kiirete süsivesikute järgi ja nii inimene sööbki üle, sest on tegelikult näljas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pistke aga putru ja piima edasi ja halage perekoolis et kaal ei lange. Nõrgad inimesed ju teevadki nii. Ja ärge te jumala eest juurvilju sööge sest see ju hein!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 19:59; 26.05 13:22; 27.05 22:21; 31.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
kui ma sööks hommikusöögiks putru, leiba ja jogurtit (mul läheb juba praegu süda pahaks) siis ma ülejäänud päeva vedeleks voodis ja mul oleks halb ja raske olla. Ma söön ka 5x päevas aga mitte selliseid raskeid asju ja kindlasti mitte korraga. Kes sööb leiba ja putru korraga?[/tsitaat]

Mina söön. Igal hommikul teen kohvi rõõsakoorega, 2 võileiba st singileib ja majoneesiga juustusai, puder hapukoorega. Ülepäeva söön kodujuustu ja ülepäeva putru. hapukoort panen südamest ja võileibadest ei loobu ka kunagi. 3 kuuga võtsin 10 kg maha.Kõik oleneb palju ikka päeva jooksul energiat kulutad mida õhtupoole sööd jne. Mina söön liha ja toorsalatit ning suppe õhtuti. leiba söön päevas 5 viilu kindlasti. söön ka muid piimatooteid sest need on niii head. ja kaal langeb siiski.Liigun ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka see lugu sel kevadel, et talvised lisakilod ei tahtnud kaduda vaatamata kalorite piiramisele ja suuremale liikumisele. Liitusin veel siinsamas II grupi kaalulangetajatega. Ja loobusin peagi, sest mis sest ühest ja samast numbrist sinna toksida.p Siis olin järjest haige, kõhuviirus, kurgutõbi, igemepõletik – terve aprill sisustatud. Ja jätsin oma menüüst paari nädala jooksul tasapisi välja suhkru (kõik magusad asjad, v.a kui nt pasteedi sees on suhkur, siis ikka võtan jms), valge jahu, valge riisi, kõik, mis sisaldab kahtlasi E-sid. Magustoiduks on mul nüüd puuviljad-marjad talujogurtiga – ja on ikka magus küll, üldse pole suhkrut vaja. Mingit saia, leiba, sepikut ei söö, putru ei keeda; samas on mul rohkem kaunvilju ja rohelisi köögivilju menüüs. Liha söön natuke ja mitte iga päev, ei ole eriti lihasõber, kartulit pole välja jätnud. Ja olengi nüüd kuu ajaga u 5 kilo maha võtnud. Kõht täis ka, ei mingit nälgimist. Tavalist piima tarbin ka, aga vaid natuke hommikusele kohvile. Ah jaa, mõõdud – pikkus 170 cm, kaal enne 72, nüüd 67.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kallid inimesed, ärge vaielge aia ja aiaaugu ümber.
mõtelge tagasi nii umbes kümme tuhat aastat – mida söödi? millega inimesed tegelesid? õige – küttimise ja korilusega. teraviljakasvatus ja sellega koos plahvatuslikult kasvanud süsivesikute tarbimine (ülekaalu tegelik põhjus ongi süsivesikute liigtarbimine) on Eestis tublisti vähem kui kümme tuhat aastat vana.

Kägu | 25/05/2012 19:59 kirjeldatud menüü on tüüpiline kütt-korilase menüü. tänapäevale kohandades katab kenasti organismi vajadused nii toitainete kui energia osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen huvitatud retseptidest!!!

Ja ma küsin sama küsimuse mis siit korra juba läbi käis, et MIDA siis panna kohvi peale toorpiima asemel????[/tsitaat]

mina panen mandlipiima

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 15:15; 29.05 16:23; 29.05 20:44; 31.05 13:59; 31.05 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]metsasusi kirjutas:[/small]
Masaide põhitoidus ongi piim. Tunduvad elu ja tervise juures olevat. . [/tsitaat]

keskmine eluiga on 42 aastat meestel, 45 naistel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 15:15; 29.05 16:23; 29.05 20:44; 31.05 13:59; 31.05 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina üritasin kaalust alla võtta ja paar päeva piima ei joonud, läks mul kõht kinni ja kaal jäi seisma. Minul pigem piim aitas seedimisel töökorras püsida ja kaalu langetada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis te siin muudkui sööte ?? tehke ikka trenni ka ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

keskmine eluiga on 42 aastat meestel, 45 naistel.[/tsitaat]

See ilmselt ongi n-ö loomulik inimese eluiga. Mine sinna savanni, ära lehmakarja soeta, söö porgandit ja vorsti või mis seal võimalik oleks, ole ilma hügieenita (vett pole eriti võtta, küll aga selle võrra rohkem kärbseid), arstiabi ka pole. Vaata, kui kaua sa seal elaksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.05 16:24; 26.05 12:26; 26.05 13:25; 31.05 03:47; 01.06 12:16; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]metsasusi kirjutas:[/small]
[tsitaat]no vaevalt need karastusjookide tootja kõrvad seal olid 😀 [/tsitaat]

Igatahes igasugused uudised selle kohta, et piim on hirmus või hirmuskole või hirmuskoleväga kahjulik, hakkasid mulle silma jääma varsti pärast seda, kui kellati, et karastusjoogid (ei mäleta, kas ainult koolajoogid või üldse kõik need mullidega suhkruveed) mõjuvad luudele halvasti. Ja pärit on need uudised valdavalt USA-st, kus piim tähendab enamasti kõrgpastöriseeritud asja, mida võib kinnises pakendis kuid säilitada. Arvestades riigi suuri mastaape on see tõenäoliselt piimapulbrist tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.05 16:24; 26.05 12:26; 26.05 13:25; 31.05 03:47; 01.06 12:16; 01.06 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]metsasusi kirjutas:[/small]

Igatahes igasugused uudised selle kohta, et piim on hirmus või hirmuskole või hirmuskoleväga kahjulik, hakkasid mulle silma jääma varsti pärast seda, kui kellati, et karastusjoogid (ei mäleta, kas ainult koolajoogid või üldse kõik need mullidega suhkruveed) mõjuvad luudele halvasti. Ja pärit on need uudised valdavalt USA-st, kus piim tähendab enamasti kõrgpastöriseeritud asja, mida võib kinnises pakendis kuid säilitada. Arvestades riigi suuri mastaape on see tõenäoliselt piimapulbrist tehtud.[/tsitaat]

USAs tehakse jah piima pulbrist. Kõik elav (st kasulik) on piimast välja suretatud. Niimoodi seisab piim ladudes iidama kaua aega, sealt edasi valatakse vett peale, lisatakse kaltsiumi (sünteetilist) ning viiakse piimapakk poodi, kus ta võib soojas mitu kuud riiulil seista. Paki peal veel uhke kiri ka, et kasulik ja sisaldab kaltsiumi. Selle sünteetilise kaltsiumiga aga pole suurt midagi peale hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 09:42; 30.05 09:43; 01.06 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimene kes tahab kaalust alla võtta peab 3 asja ära unustama- piimatooted, igasuguse teravilja ja kalorite lugemise. Süüa putru piimaga ja loota et kaal langeb?! Hommikut peab alustama puuviljaga. Parimad on pirn või õun. Jooma peab ainult vett ja seda kas 15 min. enne sööki või 1 tund peale sööki. Süüa tuleb palju juurvilju, liha, kala, 3 korda nädalas muna. Tarbima peab külmpressitud oliiviõli. Pähkleid peab sööma. Ja unusta kalorite lugemine. Kui sööd õieti saab kõht ruttu täis ja mingit nälga ei ole ega tule. Minu tavaline päeva menüü on järgmine. Hommikul ärgates joon vett isu täis, umbes pool tundi hiljem söön ühe suure pirni. Lõunaks söön korraliku kausitäie keedetud juurvilju kuhu lisan 2 spl külmpressitud oliiviõli. Õhtuks tavaliselt kas liha, kala või muna rohelise salatiga. No ma tean et kohe tuleb üks ähkimine ja puhkimine et nii ei saa elada ja et kõht jääb tühjaks aga just nii kaotasin ma viie kuuga 42 kilo. Ja ei ole ma sugugi surnud et piima ja teravilja ei tarbi ja ka kõik elulised näitajad on korras.[/tsitaat]

See ongi kaloritevaene dieet.

Vähendasin ka söödud kaloreid oluliselt, kuid kõhu täis saamiseks oli menüüst 50% teravili (täisteratooted) ja lahjat maapiima (st. koore kallasin ära ja aandsin lastele) jõin 1L päevas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Ilu ja tervis Piima joomine ei lase kaalus alla võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.