Esileht Imetamine Piima tellimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Piima tellimine

Postitas:

Piima tellimiseks öeldakse,et panna laps vôimalikult tihti rinnale. Ok panen vôimalikult tihti,aga kas see rinnal olemise/imemise aeg ka määrav? Ta mul 3-5 minni rinnal ainult ja siis hakkab karjuma,siplema jne. Ei viitsi enam imeda,sest siis see kergemini tulev piim otsas ja peab rohkem imema hakkama et tuleks. Tean et piim siis otsas ei ole,sest olen masinaga siis ülejäânud välja pumbanud. 🙁 aga kuidas teha nii et ta ilusti edasi sööks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 20:26; 23.03 23:28; 24.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa topid teda rinnale, kui ta süüa ei taha?
Ju ta saab selle 5 minutiga isu täis, kõik lapsed ei pea istuma rinnal 15minutit ja peale. Kui laps tahab rohkem piima/süüa, siis tellib ta nii öelda ise ja tahab ise koguaeg rinnale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle pârast topin et 2 kuune vôiks ikka sûûa rohekm kui 40-60ml.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 20:26; 23.03 23:28; 24.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui tihti sööb? Kui ise lühemate vahedega annan, siis ka laps imeb vähem, sest kõht polnud veel nii tühi. Mõni sööbki 5 minutiga kõhu täis. Võtab ilusti juurde?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskimiselt 2,5-3h tagant sööb. Aga jah viimasel ajal söömisega jama. Kaalun enne söömist ja pârast söömist ja 40-60 g ainult siis juures ja laps viril 🙁 aga näha on et ta tahab aga nii kui imema hakkab siis hakkab jälle kisama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 20:26; 23.03 23:28; 24.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdruk oli vist u 3 kuune kui sõi vähe ja siples rinna otsas. Ma ei saanud pihta, milles asi.
Tagantjärgi võin öelda, et asi oli ilmselt hammaste tulekus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa topid teda rinnale, kui ta süüa ei taha?

Ju ta saab selle 5 minutiga isu täis, kõik lapsed ei pea istuma rinnal 15minutit ja peale. Kui laps tahab rohkem piima/süüa, siis tellib ta nii öelda ise ja tahab ise koguaeg rinnale.

Probleem pole mitte ainult koguses, vaid ka selles, et kui laps ei viitsi/jõua imeda, siis mõne minutiga ta joob vaid kõige lahjema lurri ära ja toitvam ning rammusam osa jääb tarbimata. Nii ei pruugi ta kõhu täis saada ja ka korralikult juurde võtta. Oluline on siiski et laps sööks ühe rinna suht tühjaks, aga paari-kuused tavaliselt ei jõua veel mõne minutiga rinna tühjaks süüa.

Soovitan kiiremas korras pöörduda imetamisnõustaja poole (ITK omasid soovitatakse, kui olete Tallinna inimene). Kes midagi ette ei võta, väga paljudel niivisi loobubki laps rinnast… Mind kahjuks ei osanud isegi imetamisnõustajad aidata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:05; 27.03 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks nii on, et mõnel naisel on rinnanibud nii tugevad et vaesel laosel on vaja palju tööd teha, et piim kätte saada. Mõnel jälle rinnad nirisevad ise nii, et lapsel jääb ainult neelata. Mulle soovitati lapse söögikordade vahel võimalikult palju pumbata et rinnad kiiremini täituks ja nibud paremini läbi laseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:05; 27.03 14:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Piima tellimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.