Esileht Ajaviite- ja muud jutud piinamise ja tapmise eest 8 kuud eurovangistust!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: piinamise ja tapmise eest 8 kuud eurovangistust!

Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/kuum/kas-ule-piiri-lainud-seksmang-voi-tahtlik-tapmine-mis-juhtus-mari-annaga?id=86486979 Milleks enam lahutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis teha, juhtus. Nad ainult seksisid, täiesti turvaline sadomasoseks, normaalne ju. Paljugi, mis selle käigus juhtuda võib. Inimene võib keset seksi infarkti ka saada, kas partner on süüdi?
See mees istub süütult kinni, seda ma ütlen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See ei olnud ju tapmine. See olid mingi sado-maso mäng, mis läks käest ära. Küllap võeti voodimängu midagi uut…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis piinamine ja tapmine? Millest sa räägid. Ega sa kurika-Ummiga segi aja?
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/fotod-einroos-sai-voika-morva-eest-20-aastase-vanglakaristuse?id=86501009
Sinu viidatu ei ole sugugi nii selge teema ja tõenäoliselt klassifitseerub rohkem hooletuse ja rumaluse alla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kurb, aga paraku oli tegemist lumpeniga ja nendega ikka juhtub. Arenenud inimesed ei kasuta seksimisel eluohtlikke võtteid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Arenenud inimesed ei kasuta seksimisel eluohtlikke võtteid.

Ohjah, ära räägi asjadest, millest tegelikult ei tea. Arenenud inimesed lihtsalt kasutavad neidsamu meetodeid veidi ettevaatlikumalt ja tunnetavad paremini piiri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohjah, ära räägi asjadest, millest tegelikult ei tea. Arenenud inimesed lihtsalt kasutavad neidsamu meetodeid veidi ettevaatlikumalt ja tunnetavad paremini piiri.

Sina räägid ju asjadest, millest sa midagi ei tea, nagu nt arenenud inimestest. Meil on arenenud inimesest ilmselgelt erinev arusaam. Ma kordan: arenenud inimesed ei kasuta eluohtlikke võtteid. Need, kes kasutavad, ei ole arenenud. Ükski arenenud inimene ei riski eluga lõbu pärast. Lihtne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pigem tekib küsimus sellest, et miks see tüdruk rahatu,töökohata tüübile end kogu aeg kaela määris? Kas Eestis tõesti mehi pole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina räägid ju asjadest, millest sa midagi ei tea, nagu nt arenenud inimestest. Meil on arenenud inimesest ilmselgelt erinev arusaam. Ma kordan: arenenud inimesed ei kasuta eluohtlikke võtteid. Need, kes kasutavad, ei ole arenenud. Ükski arenenud inimene ei riski eluga lõbu pärast. Lihtne!

ojaa, kui sa vaid teaksid milliseid mänge väga kõrgetel ja diplomaatilistel kohtadel töötavad inimesed mängivad, jääks sul karp lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ojaa, kui sa vaid teaksid milliseid mänge väga kõrgetel ja diplomaatilistel kohtadel töötavad inimesed mängivad, jääks sul karp lahti.

Mul küll ei jääks. Õudne on ainult, kui arenematud inimesed töötavad kõrgetel kohtadel. Aga see on ka seadus- ja ootuspärane.
Pange edasi, pervoseks ja sellest tulenevad surmad on meie tulevik, mida ei tohi miski väärata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb, aga paraku oli tegemist lumpeniga ja nendega ikka juhtub. Arenenud inimesed ei kasuta seksimisel eluohtlikke võtteid.

Kurb on see, et kurbkägu on taaskord end rumalast küljest näidanud.
(kas omal pole juba piinlik mööda pa..saämbreid käia?)

Proovi reaalse eluga ka tutvuda ja vii end enne kaagutamist ikka asjadega kurssi.

Tegu on asfünksiofiiliaga, kus seksimine ja kägistamine käivad käsikäes.
Ja õnnetusi on juhtunud kõigil, nii poliitikutel, näitlejatel, ajakirjanikel jne, ei ole just kõige rumalamate elukutsete esindajad.

Eks on juhtunud ka lumpeni ja muude sinusugustega, muidugi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tean ja muuseas väga hästi, et arenenud diplomaadid ei mängi eluohtlikke mänge, seda ei luba diplomaadi staatus. Ja tean ka seda, et diplomaatide hulka satub aeg-ajalt ka vähearenenud kontingenti, mõni neist on praegu nt ekre liige. Ei midagi keerulist.
Kuna sul loogikavõime ja piisavad teadmised puuduvad, siis sa kindlasti ei saa arenenud inimeste osas kaasa rääkida, sest sa pole nendega kokku puutunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb on see, et kurbkägu on taaskord end rumalast küljest näidanud.

(kas omal pole juba piinlik mööda pa..saämbreid käia?)

Proovi reaalse eluga ka tutvuda ja vii end enne kaagutamist ikka asjadega kurssi.

Tegu on asfünksiofiiliaga, kus seksimine ja kägistamine käivad käsikäes.

Ja õnnetusi on juhtunud kõigil, nii poliitikutel, näitlejatel, ajakirjanikel jne, ei ole just kõige rumalamate elukutsete esindajad.

Eks on juhtunud ka lumpeni ja muude sinusugustega, muidugi.

Kasuta loogikat, ka arenenud inimesi eeldatavatele postidele satub aeg-ajalt vähearenenud eksemplare, ekre mõningad ministrid on siinjuures parimad näited. Seega, kes siin tegelikult rumal on. See, kui inimene satub kogemata mõnele tähtsale ametipostile, ei tee temast mitte kuidagi arenenud inimest. Kahju küll, aga see otu oled praegu sina, mistõttu ma täiesti usun, et sa pole arenenud inimestega kokku puutnudki ja näed kõike ainult isikliku, vähearenenute mätta otsast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju küll, aga see otu oled praegu sina, mistõttu ma täiesti usun, et sa pole arenenud inimestega kokku puutnudki ja näed kõike ainult isikliku, vähearenenute mätta otsast.

Aga mul näiteks küll kahju ei ole, et sa täna juba enne viite purjus oled.
Ja kogu pk täis kah juba oksendet…

Krt, nagu korraksi ära minna, kohe hakkad sina laamendama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju küll, aga see otu oled praegu sina, mistõttu ma täiesti usun, et sa pole arenenud inimestega kokku puutnudki ja näed kõike ainult isikliku, vähearenenute mätta otsast.

Aga mul näiteks küll kahju ei ole, et sa täna juba enne viite purjus oled.

Ja kogu pk täis kah juba oksendet…

Krt, nagu korraksi ära minna, kohe hakkad sina laamendama.

Mina saan homme kaineks, aga sind kurnab arengupeetus, kus su ainuke väljund ongi perekooli mölafoorum, elu lõpuni. Its, its.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina saan homme kaineks, aga sind kurnab arengupeetus, kus su ainuke väljund ongi perekooli mölafoorum, elu lõpuni. Its, its.

Its mai laif ütles üks sveamaa neeger, kui Kersti moodi väljenduda.

Pealegi, perekooli mölafoorum on üks väga tõsine asi, sa lihtsalt pole sellest veel lõpuni aru saand.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei olnud ju tapmine. See olid mingi sado-maso mäng, mis läks käest ära. Küllap võeti voodimängu midagi uut…

sa artiklit ikka lugesid? loomulikult oli see tapmine, vahet pole, mis asjaoludel. Kutt lasi tüdruku kehal rahumeeli ööpäeva veel voodis lebada, ilma et oleks muretsenud, miks too ei liiguta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa artiklit ikka lugesid? loomulikult oli see tapmine, vahet pole, mis asjaoludel.

No sinu jaoks pole vahet, aga kohus ju arvestas mehe ütlust, et naine palus ise käed kinni siduda ja siis kõri pigistada, et mii saab naine parema orgasmi.

Kui sa kohtuotsusega nõus ei ole, miks sa siis siin karjud ja kadunukese emale appi ei lähe?
Oli ju loo lõpus üleskutse, et kes saaks õigusabiga aidata, siis see võiks ühendust võtta. Raha eest saab teatavasti ka õigusabi.
Ja sina? Lihtsalt kõvatad niisama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees oli ju nii umbjoobes, et ei märganud, et liiale läheb. Jumal teab, mida ta selle vaese naisega tegi. Ise ei mäleta ju midagi. Kui joodik joomasõbra ära tapab, saab ju ka ikka karistada, kuigi midagi ei mäleta. See peaks pigem raskendav asjaolu olema, aga siin nagu oleks kõik ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa artiklit ikka lugesid? loomulikult oli see tapmine, vahet pole, mis asjaoludel. Kutt lasi tüdruku kehal rahumeeli ööpäeva veel voodis lebada, ilma et oleks muretsenud, miks too ei liiguta.

Õudne, selles mõttes, et inimesed ei oska normaalselt seksi nautida vaid peavad mingid jubedused appi võtma, et ikka “veel toredam” oleks.

(Artiklit ei raatsinud osta)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mäletan kunagi Rate.ee aegadel kirjutas mulle üks tuntud ettevõtja ja pakkus 8000 krooni ühe korra eest, samuti üks keemia õppejõud, kes rääkis motiveerivast tasust. Mõlemad soovisid minu kui alaealise käest just SM. See jõuluvana meenutav õppejõud pakkus veel lisatasu selle eest kui vorbid rihmaga löömisest tohivad näha jääda.
Tuleb veel meelde üks ettevõtja, kes jahinduses ja kokkamises nii kõva käsi, et kirjutab ulukilihale spetsialiseerunud kokaraamatuidki. Tema soov oli neiule (mulle) suuremaid asju pista sinna kuhu päike ei paista.
Olin alaealine ja mu profiilil polnud mingit vihjet selle kohta, nagu ma seksteenust pakuks. Kui paljud tüdrukud nende ja teiste samasuguste “arenenud” inimeste õnge on läinud, ei taha isegi teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin artikli läbi. Kurb, aga samas õpetlik lugu. Tüdruk pärit lihtsast perest. Ilmselt ei olnud palju koolis käinud, töötas kassapidajana Selveris. Armus mingisse jorssi ära. Jorss kamandas tüdruku endale õhtul Haiba asulasse külla, käskis napsi kaasa võtta. Siis nad koos seal napsitasid ja n..kusid, vahepeal tegid rõdul suitsu. Kuni väidetavalt s.ksimängu käigus tüdruk andis otsad. Mis tegelikult juhtus, pagan seda teab. Tunnistajaid ju ei olnud, kutt rääkis mida rääkis.
Miks see tüdruk sinna läks, ei tea. Kas kutt oli hea n.kumees, et tüdruk tahtis lihtsalt n..ku saada või oli midagi muud, seda me ei tea.
Loo moraal on aga see, et koolis tuleb käia, haridus omandada ja siis on ehk veidi rohkem mõistust peas, et mingisuguste töötute jorssidega ei tasu tegemist teha ja koos napsi võtta. Korralikemaid mehi on ka ilmas olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean ja muuseas väga hästi, et arenenud diplomaadid ei mängi eluohtlikke mänge, seda ei luba diplomaadi staatus.

Oo, provva Pardifillet kah jälle oma elukogemust ja kõrgklassi elustiili näpunäiteid jagamas! Pole ammu näinud, rõõm kohtuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://tv.postimees.ee/6704046/reporter-vaidetavalt-kirehoos-naise-surnuks-kagistanud-volmar-kubjas-kohtu-ees

Jätke see nägu meelde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

piinamise ja tapmise eest 8 kuud eurovangistust!

Ehk siis mingit kaheksat kuud ei tule.

Mõrvar saab ikka suurema karistuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ju kirjas ,et tegid kokkuleppe.Sai praeguseks äraistutud 8 kuud reaalset pluss ülejäänud viis aastat tingimisi

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://tv.postimees.ee/6704046/reporter-vaidetavalt-kirehoos-naise-surnuks-kagistanud-volmar-kubjas-kohtu-ees

Jätke see nägu meelde.

Miks ta NAERATAB seal niimoodi? Silm ka ei pilgu. Vahepeal vaatab kõrvale ja alla paremale, see peaks siis kurbus olema või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ju kirjas ,et tegid kokkuleppe.Sai praeguseks äraistutud 8 kuud reaalset pluss ülejäänud viis aastat tingimisi

kus see kirjas on? pane link v kopeeri palun.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust eksisin.Kolm aastat tingimisi saab viieaastase katseajaga .vaatasin üle .EE artikli lõpus on kirjas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust eksisin.Kolm aastat tingimisi saab viieaastase katseajaga .vaatasin üle .EE artikli lõpus on kirjas.

vaata uuesti. konkreetse lõigu kopeerimise palve jääb muidugi jõusse.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud piinamise ja tapmise eest 8 kuud eurovangistust!