Esileht Pereelu ja suhted Piinlik mure voodis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Piinlik mure voodis

Postitas:

Hea perekooli pere!
Ma olen üsna nõutu enda murega ning selleks tulen siia, et kuulata vähemalt teiste kogemusi, kui kellelgi peaks sama mure olema. Vabandan, kui kellegi jaoks on seda lugeda ebameeldiv, kuid ma ei oska seda piinlikku teemat nö viisakamalt kirja panna.

Minu mure seisneb selles, et vahekorra ajal lähen ma alt nii märjaks, et ma võin ilma liialdamata öelda, et see on liiga märg ja kõik lausa ujub. Hõõrdumine on praktiliselt null ning nauding nii minul kui partneril minimaalne.
Mul on kuidagi üldse probleeme seal all ja eluaeg olnud. Pidev püksikute määrimine, ka kõige väiksema erutuse korral ülikiiresti liiga märjaks tõmbumine jne. Ehk siis seal all on konstantselt “ujula”.
Ja on vahe, kas tegu on lihtsalt märjaks minemisega, et oleks meeldiv vahekorras olla (et poleks liigselt kuiv) või on tegemist tõesti üle äärte ajava märgusega, mis toob kaasa praktiliselt null hõõrdumise ja nullilähedase partneri tunnetuse. Nii minul kui partneril kulub väga kaua aega enne, kui suudame orgasmini jõuda (vahel me ei suudagi).
Olen naistearstiga rääkinud ja tema ei osanud midagi selle peale öelda, ütles, et paratamatus ja keha omapära. Kord kuus/kord kahe kuu jooksul teen ka profülaktika mõttes seeneravi, ent see pole vähimatki muutnud, seega ei usu ma tegelikult, et asi on tupeseenes.

Viimasel ajal sattusin aga ühe teksti peale netis, kus oli välja toodud väide, et piimatooted võivad paljudel põhjustada organismis liigset lima ja ise omaenesetarkusest viisin kokku selle, et äkki tõesti piimatoodete tarbimine põhjustab minul ka liigset voolust või siis liigset märgumist. Piimatooteid muidu tarbin minimaalselt, kuna ma ei talu neid ka muul moel, ent täiesti nulli pole suutnud viia tarbimist.

Olen tänulik mistahes mõistlike kommentaaride, soovituste, mõtete eest. Olen nõutu ja nii õnnetu, et tahaks vahel isegi pärast seksi nutta. Kogu muu klapp on meil partneriga hea, partner on mõistev jne, ent füüsiline nauding kannatab väga minu alumise “ujula” tõttu. Olen kaalunud juba ka alternatiivmeditsiini kaasamist, aga kuna pole varem sellega kokku puutunud, siis on null teadmist ja kogemust. Netis ka suhteliselt vähe infot selle kohta, kuna pigem on probleemiks tupe kuivus.
Äkki kellelgi ka selles osas mõtteid jagada.

Aitäh!

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 12:01; 14.09 13:01; 15.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa piimatooteid (peaaegu) ei tarbi, siis ei saa selle põhjuseks ju olla piimatoodete liigtabimine… Kuivata lihtsalt vahepeal, no võta mingi salvrätipakk voodi kõrvale. Mis seal ikka, teisel on libestituub voodi all, sul salvrätid…

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 12:11; 15.09 13:29; 18.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurema varustusega mehega ei oleks see probleem.

+14
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa piimatooteid (peaaegu) ei tarbi, siis ei saa selle põhjuseks ju olla piimatoodete liigtabimine… Kuivata lihtsalt vahepeal, no võta mingi salvrätipakk voodi kõrvale. Mis seal ikka, teisel on libestituub voodi all, sul salvrätid…

Peangi silmas seda nagu ka kirjutasin, et ma siiski ei ole tarbimist nulli viinud. Kohvi joon piimaga, söön mingeid salateid ja asju, kus on piima sees. Samas paljast piima ei joo, jogurteid ei söö ja muud sellist otsest piimatoodete tarbimist ei toimu, ent ei väldi seda ka toidu sees.
Mõni organism ei talu ehk vähimalgi määral piimavalku ja peaks olema null tolerants selle osas. Selle paningi kirja selleks, et ehk kellegi on ka sellega seoses kogemust.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 12:01; 14.09 13:01; 15.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See limatootvate toitude teema on siiski pigem seotud põletike ennetamisega. Kui sul on näiteks tihti põskkoopapõletikke, kõrvapõletike, nohusid… siis on piimatoodete vähendamine hea ja hapendatud piima on siin ka leebema mõjuga. Eks lima toodavad ka teised toiduained – tärkliserohked riis ja kartul näiteks jne. Aga ma ei usu, et su tupe märgus sellega seotud oleks, kui sa muidugi muidu ka lisaks pidevalt igasuguste põletike käes ei vaevle.

Ma olen ka suhteliselt “märg” naine, aga kunagi pole nii hull olnud nagu sina kirjeldad. Ehk aitab, kui harrastate vähem penetreerimist ja rohkem muid rahuldamisvõimalusi. Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.
Mõnes mõttes on ju palju ka mõttes kinni. Kuidas sa oma eripärasse suhtud? Võid olla stressis, aga võid olla ka uhke enda üle :).

+6
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgi oma keha. Mina kipun ka liiga märjaks minema, aga seda pigem OV paiku. Enne ja pärast päevi on kuivem. Minul aitab ka vahetult enne seksi pesemine, vesi kuidagi kuivatab.
Kunagi kuskilt lugesin, et on ka mingid vatid või lehed, mis pannakese endale sisse, aga pole selle kohta ise uurinud

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

+35
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovige salvrätikutega, vahepeal mees võtab välja ja tõmbate kuivemaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alati saab ju ka anaali teha. Anaalorgasm tunduvalt tugevam ka.
Aga pole mõtet põdeda. Parem ikka kui märjaks üldse ei lähe.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 15:02; 14.09 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alati saab ju ka anaali teha. Anaalorgasm tunduvalt tugevam ka.

Aga pole mõtet põdeda. Parem ikka kui märjaks üldse ei lähe.

Palun ära hakka luulutama siin mingist anaalorgasmist. Sellist asja pole olemas.

+10
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka varem nii, see kadus peale sünnitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka pesemas käia enne (võimalusel) ja tõesti, kellel vaja libestit, kellel salvrätte. Proovige, katsetage, ärge häbenege ja nautige. Palju hullemaid jamasid on olemas!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alati saab ju ka anaali teha. Anaalorgasm tunduvalt tugevam ka.

Aga pole mõtet põdeda. Parem ikka kui märjaks üldse ei lähe.

Palun ära hakka luulutama siin mingist anaalorgasmist. Sellist asja pole olemas.

Kui ei oska siis hari ennast.
Mõnede jaoks on Maa ka lame.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 15:02; 14.09 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

Kata kõrvad ja põgene, seks ei toimu siiski pimedas ja teki all ja kiiresti.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

Kata kõrvad ja põgene, seks ei toimu siiski pimedas ja teki all ja kiiresti.

Ma juba ootasin millal keegi selle ossilause sisse siia teemasse toob.

Seks pole ka tupelima joomises.

+20
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane otsingusse naise ejakulatsioon
Võimalik, et Sul pole sellega tegemist, kuid pakub ehk julgustust, et kõik ei peagi nii kuiv olema… See on üks võimalik variant.
Siis on variandid veel tupevedelik ja uriin või nende segu. Kas tegu on Sinu arvates pigem tupevedeliku või erutusega kaasneva kontrollimatu uriinieritusega? Arvan, et igal juhul aitaks Sind veidi tegelemine tupelihaste harjutustega/ vt minaolenginaine/
Ja veel…Sinuga on kõik hästi, Sina oled Sina, armasta oma keha ja ta vastab Sulle tänulikult 🙂

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi imuri vahele panema ????
Ok, tegelikult võib see päris ebameeldiv olla, aga no mõnel jällegi on nii, et võib terve pudeli libestid peale kallata, aga ikkagi läheb päris kuivaks ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 20:21; 15.09 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ka. Mu parimad orgasmid on tulnud anaali ajal – muidugi niimoodi, et ma olen mehel peal ja saan tegelikult orgasmi kliitori hõõrumisest, aga anaal tekitab eriti suure erutuse tunde, et see kliitoriorgasm on võimsam. Teemaalgataja saaks sama proovida ning peal olles on võimalik ju küll kliitoripiirkonda vahepeal rätiga kuivatada, et hõõrdumine säiliks. Ma pean ka seda tegema, küll piisab käelabast, sest nii palju vett ka pole.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

Ihihiihii, ja siis on olemas veel selline asi nagu “verbaalne penetreerimine”. Metafoorid on ägedad! 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama probleem…mida rohkem erutun…seda libedamaks läheb…ja tunnetus läheb kaotsi.
Olengi siis vahepeal salfakaga vahelt kuivatanud.
Veel üks võimalus on kondoomi kasutada…kumm hõõrub kuivemaks.
Ja veel huvitavam variant on…hankida vuntsidega kondoom…ehk et sekspoest ja igasugu lisanagadega…see vajab tavaliselt libestit tavakasutuses…aga kui tutt on liiga libe, siis pole libestit vaja ja just hea seda nagadega kondoomi katsetada.
Veel võib proovida võtta…”lisamees” – ehk et mees teeb enda riistaga ja siis sina paned veel lisavibraatori tutti lisaks…päris huvitav kogemus mehele ja ka sulle endale…tasub proovimist.
Variante on…head proovimist!
Ja muide…toitumisega pole sel küll mitte mingit seost…tean…kuna olen olnud taimetoitlane, lihasööja ja segatoitlane eri eluperioodidel, seksuaalsus on sulle kaasa antud, õpi ainult seda kasutama, naine!

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve teema

+6
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

Ihihiihii, ja siis on olemas veel selline asi nagu “verbaalne penetreerimine”. Metafoorid on ägedad! ????

Kui nüüd mõttega lugeda seda kommentaari, siis ka mulle jääb mulje, et siinkohal ei mõeldud kujundlikku kõneviisi. Tõttöelda, ei kõlanud see konkreetses kontekstis tõesti eriti hästi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 06:52; 16.09 07:09; 16.09 07:17; 16.09 07:21; 17.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et liba.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Olen teemaalgataja. Aitäh kõigile, kes on mõistlikke asju siia kirjutanud.
Paberrätikud või käterätik on nagunii kogu aeg vahekorra ajal kõrval ja pidevas kasutuses, ent pühkimine siiski suurt midagi ei aita.
Olen tänaseks nii nõutu, et ei teagi, kuhu enda murega pöörduda ja kas üldse mingit lahendust on, sest ma kordan seda uuesti, et tegu pole lihtsalt natuke rohkem märjaks minemisega, vaid reaalselt ma ujun alt. Kõik linad jne saavad vahel lausa märjaks, kui olen vahekorras. See põhjustab praktiliselt null hõõrdumise ja null naudingut. Halb on nii endal, kui ka mure partneri pärast, et kui tema ei saa ka naudingut, siis varem või hiljem võib see kaasa tuua kõrvalhüpet. Mitte, et ma sellele täna liiga palju mõtleks, aga oht on olemas.
Pole mõtet siin midagi kommenteerida ka partneri varustuse üle, kuna see on ainus asi, mis õnneks kuigipalju vist on päästnud, sest kui oleks väiksem see varustus, siis tõenäoliselt ei oleks kumbki võimeline mitte kordagi orgasmini sellisel moel jõudma.

Partner on kusjuures koduvalt ümber nurga anaalseksi küsinud, ju ta teab ka ise, et seal vähemalt on asi tihkem ja nauding suurem, aga minu jaoks on siiani see olnud nii võigas, kuna ma ei saa iial olla 100% kindel, et olen täiesti puhas sealt ja mingeid ebameeldivaid üllatusi ei tule.
Võite ka seda teemat kommenteerida, aga tõesti palun viisakalt ja austagem seda, et igaühel oma arvamus, ei ole mõtet parastada neid, kellel teine nägemus (anaal)seksist.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 12:01; 14.09 13:01; 15.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt probleemi lahendused oleks: tuppejäetav tampoon seksi ajaks, mis imab enamuse üleliigsest niiskusest, neid on nii svammimaterjalist kui looduslikust käsnast. Otsi amazonist vms soft tampons.

Teine asi on nohurohi, mida kasutatakse vesise nohu jaoks, sudafed jt allergilise nohu rohud. Kui töötab nina limaskestal, siis sissesööduna töötaba ka ülejäänud keha limaskestadel. Ei ole ideaalne lahendus enne seksi nohurohtu võtta, aga korra võid huvi pärast täitsa proovida, kas töötab.

Vaagnapõhjalihaste harjutusest on nii palju kasu, et aitab kõvemini pigistada, ka libedana on siis tunnetus parem nii sul kui mehel.

Ma ei usu, et toidusedeli muutmine siin aitab, see on lihtsalt keha toimimine. Küll vanemas eas, kui teised kuivavad, saad sina nautida 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 12:11; 15.09 13:29; 18.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partner on kusjuures koduvalt ümber nurga anaalseksi küsinud, ju ta teab ka ise, et seal vähemalt on asi tihkem ja nauding suurem, aga minu jaoks on siiani see olnud nii võigas, kuna ma ei saa iial olla 100% kindel, et olen täiesti puhas sealt ja mingeid ebameeldivaid üllatusi ei tule.
Võite ka seda teemat kommenteerida, aga tõesti palun viisakalt ja austagem seda, et igaühel oma arvamus, ei ole mõtet parastada neid, kellel teine nägemus (anaal)seksist.

Selle tekstiosa põhjal, aga ka eelneva põhjal rõhutaks ma veelkord: tegele oma enesehinnanguga ja oma keha armastama õppimisega. Niisugused mõisted “võigas” ja “ebameeldiv üllatus”, mida sa endale sisendad, ei lase sul ennast lõdvaks lasta ja oma keha ning seksi nautida.
Piinlikkuse tunne on pigem see, mis sind takistab, mitte tehnilised iseärasused.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa piimatooteid (peaaegu) ei tarbi, siis ei saa selle põhjuseks ju olla piimatoodete liigtabimine… Kuivata lihtsalt vahepeal, no võta mingi salvrätipakk voodi kõrvale. Mis seal ikka, teisel on libestituub voodi all, sul salvrätid…

Miks peaks libestituub olema voodi all? Kas see on mingi häbiasi või misasja?
Meil näiteks on palju erinevaid libesteid, osad klassifitseeruvad vist ka massaažiõlide hulka, mida võib ka limaskestadele panna. Väga tore ja lõbus on. Ka see uus ‘vedel vibraator’ on meil olemas. Jube mõnusad on fistinglibestid, annavad uue tunde. Meie lemmik on üks silikoonlibesti – mõnus, soe, siidine, jube erutav.
Sina aga ütled, nagu me peaksime kõik need libestid voodi alla peitma, et nagu need räägiksid kehvast seksist või mitteseksuaalsest naisest – või sain ma valesti aru?

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.09 14:11; 15.09 18:02; 15.09 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa piimatooteid (peaaegu) ei tarbi, siis ei saa selle põhjuseks ju olla piimatoodete liigtabimine… Kuivata lihtsalt vahepeal, no võta mingi salvrätipakk voodi kõrvale. Mis seal ikka, teisel on libestituub voodi all, sul salvrätid…

Miks peaks libestituub olema voodi all? Kas see on mingi häbiasi või misasja?

Meil näiteks on palju erinevaid libesteid, osad klassifitseeruvad vist ka massaažiõlide hulka, mida võib ka limaskestadele panna. Väga tore ja lõbus on. Ka see uus ‘vedel vibraator’ on meil olemas. Jube mõnusad on fistinglibestid, annavad uue tunde. Meie lemmik on üks silikoonlibesti – mõnus, soe, siidine, jube erutav.

Sina aga ütled, nagu me peaksime kõik need libestid voodi alla peitma, et nagu need räägiksid kehvast seksist või mitteseksuaalsest naisest – või sain ma valesti aru?

Miks normaalsel noorel naisel on vaja üldse libestit kasutada?

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui Sa ei julge partneriga algul anaali katsetada, siis proovi esimene kord ilma, st kasuta mänguasja ja proovi, mis tunne on. Nõuab natuke painlikkust, aga saad reaalse tunde kätte ilma mingi mureta ega sa…
Partneri kohta ei ütle midagi, aga see, et sa ise tupe kaudu orgasmi ei saa, ei tähenda veel midagi. Mina näiteks ei tunnegi tupes reaalselt midagi, ma võin sinna vibra panna – 0 tunnet. Tupekuulid on minu puhul raisatud pingutus – ei tunne mitte midagi. Mitte midagi, nad nagu kaoksid sinna ära.
Ehk siis – seks on rohkem kui ainult tupe nühkimine, igasuguseid vihjeid ja praktikaid on internet täis, tuleb vaid proovida. Ja tõesti – unusta ära need mured selle pärast, ega sa ikka… Mehi ei eruta seebilõhn ja -maitse su kehal, vaid ikka sinu enda ihu lõhnad ja maitse.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.09 14:46; 16.09 00:01; 16.09 15:26; 16.09 18:26; 17.09 12:03; 17.09 18:59; 18.09 10:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Miks peaks libestituub olema voodi all? Kas see on mingi häbiasi või misasja?
Meil näiteks on palju erinevaid libesteid, osad klassifitseeruvad vist ka massaažiõlide hulka, mida võib ka limaskestadele panna. Väga tore ja lõbus on. Ka see uus ‘vedel vibraator’ on meil olemas. Jube mõnusad on fistinglibestid, annavad uue tunde. Meie lemmik on üks silikoonlibesti – mõnus, soe, siidine, jube erutav.
Sina aga ütled, nagu me peaksime kõik need libestid voodi alla peitma, et nagu need räägiksid kehvast seksist või mitteseksuaalsest naisest – või sain ma valesti aru?

Lapsi teil vist ei ole, kes need põnevad vidinad oma nukudele mängumajasse ja legokonstruktsioonide vahele ära viiksid… Mõned asjad on ikka privaatsed, mida tervele perele kasutada ei annaks.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Piinlik mure voodis