Esileht Pereelu ja suhted Piinlik mure voodis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: Piinlik mure voodis

Postitas:

Miks normaalsel noorel naisel on vaja üldse libestit kasutada?

Sest see on hea ja huvitav. Miks soetavad noored naised seksmänguasju, kui neil on partner olemas?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.09 14:11; 15.09 18:02; 15.09 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi teil vist ei ole, kes need põnevad vidinad oma nukudele mängumajasse ja legokonstruktsioonide vahele ära viiksid… Mõned asjad on ikka privaatsed, mida tervele perele kasutada ei annaks.

Misasja?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.09 14:11; 15.09 18:02; 15.09 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks normaalsel noorel naisel on vaja üldse libestit kasutada?

Sest see on hea ja huvitav. Miks soetavad noored naised seksmänguasju, kui neil on partner olemas?

Mul on ka kast seksmänguasju, aga mida on libestis huvitavat? ???? Vanaema oled, et kuiv oled alt?

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Seks pole ka tupelima joomises.

Aga võib olla, eks? Mõnede jaoks ei ole, aga mõnede jaoks on. Mina näiteks ei tea, mis sinu jaoks seks on ja ma ei hakka seda niisama lampi halvustama.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 18:28; 18.09 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kast seksmänguasju, aga mida on libestis huvitavat?

Endal on kastitäis seksmänguasju ja pole veel avastanud seda, mida on libestis huvitavat.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väga märg naine. Mitte küll nii, nagu teemaalgataja kirjeldab, aga siiski, suhteliselt. Ja mul on mees ka selline, kes on märg. See tähendab, et libedust tuleb ka temal.

Muidu, ma oleksin ka esimese hüüatusena öelnud, et söök-jook ei mõjuta midagi, ja ma tegelikult usungi, et piimatooted ei mõjutagi, aga… Kord tekkis meil mõlemal söögist selline kuivus, et seks jäigi ära. Ja me olime siis väga noored (kuskil 20+ vanuses). Nimelt, me sõime mõlemad ohtralt vürtsikilu, ühel ajal. Ma ei tea, mida see limaskestadega tegi, aga midagi muutus nii, et sel päeval meie seksist asja ei saanud 🙂 Mitte kummalgi ei tulnud vajalikku määret. Ei enne ega pärast ei ole sellist asja juhtunud. Rohkem pole ka sellises koguses kilu söönud. Või pole siis lihtsalt sattunud pärast kilu söömist konkreetsel ajal seksima 😀

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.09 20:59; 15.09 21:04; 16.09 17:25; 17.09 19:42; 18.09 09:51; 18.09 11:25; 18.09 17:20; 18.09 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks normaalsel noorel naisel on vaja üldse libestit kasutada?

Sest see on hea ja huvitav. Miks soetavad noored naised seksmänguasju, kui neil on partner olemas?

Mul on ka kast seksmänguasju, aga mida on libestis huvitavat? ???? Vanaema oled, et kuiv oled alt?

Mis su elus pahasti on, et niimoodi ilgud?
Kuidas on sul tekkinud arusaam, et vanainimesed – ja ainult vanainimesed – on alt kuivad? Täitsa huvitaks viide teaduslikule uuringule.
Mina nt terve elu olnud kuiv, seksuaalne aktiivsus sai alguse vist 14. eluaastal. Ei ma olnud siis vanaema, ei ole ka täna. Mitte, et ma kuidagi südamesse oleks seda sõna võtnud, (respekt kõikidele vanaemadele, märgadele ja kuivadele) vaid niisama mõtlesin su silmaringi avardada.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

respekt kõikidele vanaemadele, märgadele ja kuivadele

Naersin kõva häälega, praegu! 😀

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.09 20:59; 15.09 21:04; 16.09 17:25; 17.09 19:42; 18.09 09:51; 18.09 11:25; 18.09 17:20; 18.09 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks normaalsel noorel naisel on vaja üldse libestit kasutada?

Sest see on hea ja huvitav. Miks soetavad noored naised seksmänguasju, kui neil on partner olemas?

Mul on ka kast seksmänguasju, aga mida on libestis huvitavat? ???? Vanaema oled, et kuiv oled alt?

Sa oled ju täitsa sooda ja su meelest on see veel naljakas ka, et nii rumal oled. No sooda ikka jah. Googeldaks vähemalt ja hariks end selle kuivuse osas. Erinevaid põhjuseid on. Üks on näiteks tervisega seotud daah.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 20:21; 15.09 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks kõrvalekaldeks või seisundiks, mis pole tavapärane, on soodumus, ja sellel on põhjus.

Mõni on sündinud sellisena, ongi kogu põhjus. Inimesed pole konveierilt tulnud automaadid, vaid üsna suure variatiivsusega isendid – variatiivsuse põhjus on liigi ellujäämine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.09 14:46; 16.09 00:01; 16.09 15:26; 16.09 18:26; 17.09 12:03; 17.09 18:59; 18.09 10:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

See on öäkkk, aga mehe peenis suus ei ole?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ilmselgelt seotud keha hormonaalse tasakaaluga ja erinevatel inimestel on see erinev. Samamoodi, miks mõnel naisel mööduvad päevad väikese veritsusega ja märkamatult, samal ajal kui teine vaevleb kõhuvaludes ja uputab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 06:52; 16.09 07:09; 16.09 07:17; 16.09 07:21; 17.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks libestituub olema voodi all? Kas see on mingi häbiasi või misasja?
Meil näiteks on palju erinevaid libesteid, osad klassifitseeruvad vist ka massaažiõlide hulka, mida võib ka limaskestadele panna. Väga tore ja lõbus on. Ka see uus ‘vedel vibraator’ on meil olemas. Jube mõnusad on fistinglibestid, annavad uue tunde. Meie lemmik on üks silikoonlibesti – mõnus, soe, siidine, jube erutav.
Sina aga ütled, nagu me peaksime kõik need libestid voodi alla peitma, et nagu need räägiksid kehvast seksist või mitteseksuaalsest naisest – või sain ma valesti aru?

Ma arvan küll, et said valesti aru. Kindlasti ei olnud selle kommenteerija rõhk mõttel “voodi all” sellepärast, et sellised asjad on häbiväärsed (paaridel omavahel) ja peavad olema peidus.

Sellega olen ühe eelkõnelejaga ühel arvamusel, et lastega peredes võiks kõiksugu seksvidinad silma alt ära olla. Seks on ikka kahe inimese omavaheline asi, mitte terve peresisene teema, kus lapsed mängivad omi mänge emme vibraatoriga. Suurte lastega peredes… No lihtsalt, esteetilisuse mõttes. Milline laps sooviks teada oma ema-isa seksuaalelust ja -eelistustest?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 06:52; 16.09 07:09; 16.09 07:17; 16.09 07:21; 17.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kast seksmänguasju, aga mida on libestis huvitavat? ???? Vanaema oled, et kuiv oled alt?

Ka noor naine võib kuiv olla. Näiteks imetamise ajal.

Libesti eesmärk ei ole alati vaid libedaks teha. Libesti annab lihtsalt teistsuguse, tavapärasest erineva tunnetuse.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 06:52; 16.09 07:09; 16.09 07:17; 16.09 07:21; 17.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

See on öäkkk, aga mehe peenis suus ei ole?

Ei ole jah, kuidas need kaks asja on omavahel võrreldavad üldse?
Ma ei joo ka mehe spermat, samuti ei eelda ma, et mees jooks mu tupevedelikke.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun, et on tervisega seotud. Samuti nagu kõik muud hädad, näiteks ülekaal,millele ja osad vastu vaidlevad. Igaks kõrvalekaldeks või seisundiks, mis pole tavapärane, on soodumus, ja sellel on põhjus.

Nüüd tuleb keegi, kes ütleb, et paks on laisk, kõik. Sellesteemas selline inimene ütleks, et kuiv on frigiidne. Ja märg on seksisõltlane.

No tead, sellist tavapärast standardinimest, kellega me kõik oma eripärasid võrdleme, pole lihtsalt olemas. Ongi normaalne omada kõrvalekaldeid. Tavapärane esineb ainult statistilistes analüüsides.
Hormoonide kõikumine, traumad, sõltuvused, õpitud abitus…. see ongi normaalne :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi ajal tuppe jäetavat tampooni (on selline väikese svammi moodi asjake) leiab sekspoest.
Libesti proovimine võib aidata ses mõttes, et inimese keha on laisk – kui mõnda tema meelest vajalikku asja ei pea tootma vaid selle saab väljastpoolt, siis ta võib seda tootmist ise maha tõmmata. Libesteid on ka erutust suurendavaid. Üldse võib sekspoest selle probleemi kohta küsida.
Ka mul on väga libe ja märg tupp alt, oleme asja lahendanud nii, et kui minul on orgasm käes, siis teen mehele muul viisil edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väga märg naine. Mitte küll nii, nagu teemaalgataja kirjeldab, aga siiski, suhteliselt. Ja mul on mees ka selline, kes on märg. See tähendab, et libedust tuleb ka temal.

Muidu, ma oleksin ka esimese hüüatusena öelnud, et söök-jook ei mõjuta midagi, ja ma tegelikult usungi, et piimatooted ei mõjutagi, aga… Kord tekkis meil mõlemal söögist selline kuivus, et seks jäigi ära. Ja me olime siis väga noored (kuskil 20+ vanuses). Nimelt, me sõime mõlemad ohtralt vürtsikilu, ühel ajal. Ma ei tea, mida see limaskestadega tegi, aga midagi muutus nii, et sel päeval meie seksist asja ei saanud ???? Mitte kummalgi ei tulnud vajalikku määret. Ei enne ega pärast ei ole sellist asja juhtunud. Rohkem pole ka sellises koguses kilu söönud. Või pole siis lihtsalt sattunud pärast kilu söömist konkreetsel ajal seksima ????

Püha jumal

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 13:00; 16.09 19:08; 18.09 15:53;
Kommentaarist on juba teavitatud

Mõnele mehele näiteks väga meeldib “süüa maailma parimas restoranis” ja tundub, et sul on palju “jooki” pakkuda.

Mida kuradit ma just lugesin?

Öääkk…

Täpselt sama reaktsioon. Ammu pole midagi nii rõvedat lugenud. Môned mõtted võiksid siiski välja ütlemata/kirjutamata jääda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on ikka kahe inimese omavaheline asi, mitte terve peresisene teema

Muide, minu vanaisa (oma aja kohta väga haritud mees) oli seisukohal, et abikaasade suhted on pereküsimus ja puudutab lapsi ka ning kaasas vanemaid lapsi (puberteedieast alates) ka mitmesuguste abieluprobleemide aruteludesse.

Ammu pole midagi nii rõvedat lugenud.

Eks ta nii ole, seks üldse on üks rõve asi kui järele mõelda: ühe inimese kehaosa teise inimese kehas – õudne! Ja kui veel mõelda, milleks neid kehaosi veel kasutatakse… tõesti rõve!

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.09 14:46; 16.09 00:01; 16.09 15:26; 16.09 18:26; 17.09 12:03; 17.09 18:59; 18.09 10:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Seks on ikka kahe inimese omavaheline asi, mitte terve peresisene teema

Muide, minu vanaisa (oma aja kohta väga haritud mees) oli seisukohal, et abikaasade suhted on pereküsimus ja puudutab lapsi ka ning kaasas vanemaid lapsi (puberteedieast alates) ka mitmesuguste abieluprobleemide aruteludesse.

Ammu pole midagi nii rõvedat lugenud.

Eks ta nii ole, seks üldse on üks rõve asi kui järele mõelda: ühe inimese kehaosa teise inimese kehas – õudne! Ja kui veel mõelda, milleks neid kehaosi veel kasutatakse… tõesti rõve!

Kui sinu jaoks on seks rõve tegevus, las ta siis olla, ehk saad abi teraapiast?
Aga muus osas palun ära pressi inimestele peale mingeid rõvedusi, oma pissi, kaka ja tupelima söömismänge mängi kodus vaikselt.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, minu vanaisa (oma aja kohta väga haritud mees) oli seisukohal, et abikaasade suhted on pereküsimus ja puudutab lapsi ka ning kaasas vanemaid lapsi (puberteedieast alates) ka mitmesuguste abieluprobleemide aruteludesse.

Pereisa kutsus terve pere kokku ja küsis lastelt nõu, kuidas pereemale paremat orgasmi tagada? Teinekord jälle kurtis pere koosolekul, et pereema, kipub alt liiga kuiv olema ja ei taha piisavalt tihti seksida?

Päriselt ka?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.09 20:59; 15.09 21:04; 16.09 17:25; 17.09 19:42; 18.09 09:51; 18.09 11:25; 18.09 17:20; 18.09 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereisa kutsus terve pere kokku ja küsis lastelt nõu, kuidas pereemale paremat orgasmi tagada?

Ei, aga see teema oli küll üleval, et miks vanaema ei taha seksida ja vanaema siis tunnistas, et tema ei saa rahuldust.

Kui sinu jaoks on seks rõve tegevus

Ironiseerisin.

palun ära pressi inimestele peale mingeid rõvedusi, oma pissi, kaka ja tupelima söömismänge

Mina neid ei maininud, aga selle mainimisest ära ka ei minesta ega hakka öökima.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.09 14:46; 16.09 00:01; 16.09 15:26; 16.09 18:26; 17.09 12:03; 17.09 18:59; 18.09 10:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pereisa kutsus terve pere kokku ja küsis lastelt nõu, kuidas pereemale paremat orgasmi tagada?

Ei, aga see teema oli küll üleval, et miks vanaema ei taha seksida ja vanaema siis tunnistas, et tema ei saa rahuldust.

HAIGLANE!!!!

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 13:00; 16.09 19:08; 18.09 15:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Täpselt sama reaktsioon. Ammu pole midagi nii rõvedat lugenud. Môned mõtted võiksid siiski välja ütlemata/kirjutamata jääda.

Minu arust just oli väga erootiline kirjeldus. Loog, et meestele meeldib rohkem limpsida märga tussi, mitte kuiva. Selle all ei mõeldud, et mees nüüd võtabki suutäie jooki, vaid et märjale on lihtsalt mõnusam suuseksi teha 😀 Kuivad mokad ei näe head välja.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, aga see teema oli küll üleval, et miks vanaema ei taha seksida ja vanaema siis tunnistas, et tema ei saa rahuldust.

Kohutav! Loodame, et sa oma peres ei järgi vanaisa arusaamu.

Kunagi oli perekoolis keegi kasutaja nimega Marslane. Mingis seksi teemas avaldas ta sarnast arvamust, et seks on ju loomulik asi, mida ei ole vaja teiste ees häbeneda. Ütles, et tema küll ei häbene oma partneriga häälekalt seksida, kui kogu pere kodus ja kuuldeulatuses on.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 06:52; 16.09 07:09; 16.09 07:17; 16.09 07:21; 17.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereisa kutsus terve pere kokku ja küsis lastelt nõu, kuidas pereemale paremat orgasmi tagada?

Ei, aga see teema oli küll üleval, et miks vanaema ei taha seksida ja vanaema siis tunnistas, et tema ei saa rahuldust.

Ja mis see perekond siis otsustas? Lapselapsed tõid oma mängunurgast vanaemale kastanjetid ja soovitasid tal vahelduseks seda proovida? Irv.
Ma küll ei taha lapsena teada, et mu vanaema või vanaisa või isa või ema ei saa rahuldust. Mis ma selle infoga teen? Laps ei teagi, mis orgasm või rahuldus tähendab. Ma arvan, et see on suisa ahistamine, sellist teemat lastele peale suruda. Sama, kui vanaisa kodus liputaks. Selle teema peaks ta ikka privaatselt vanaisaga (või teiste meestega, või endaga) ära lahendama.
Aga võibolla on see kirjutaja siin lapsena enese teadmata olnud peresisese seksuaalvägivalla ohver? Eriti, kui pead sellist arutlemist normaalseks…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei taha lapsena teada, et mu vanaema või vanaisa või isa või ema ei saa rahuldust. Mis ma selle infoga teen? Laps ei teagi, mis orgasm või rahuldus tähendab.

Kes rääkis alaealistest lastest? Teismelistest oli jutt. Ma ei tea, mida teised lapsed arvasid, aga minu isa järeldus oli see, et naist puudutavas küsimuses on mõistlik lähtuda tema soovidest ja et naise seksuaalne rahuldamatus toob kaasa hulga muid suhte- ja pereprobleeme.
Samamoodi oli pereringis arutusel see, kui vanaema, hullupööra armunult, tahtis pere maha jätta. Sest see ei olnud ainult mehe ja naise vaheline küsimus, vaid puudutas kogu peret.
Ja sõltumata sellest, kas lapsed tahavad oma vanemate elu üksikasju teada või mitte, on nad paraku neist mõjutatud. Nii et miks mitte vanusele vastavalt kokku puutuda pereelu, sh ka vanemate seksuaalelu probleemidega. Raha-ja majandusasju arutati ka väiksemate laste juuresolekul, nagu ka seda, miks isa (vanaisa siis) peab pikalt tööl olema ja mida see emale (vanaemale) tähendab koduse koormuse osas.

seks on ju loomulik asi, mida ei ole vaja teiste ees häbeneda. Ütles, et tema küll ei häbene oma partneriga häälekalt seksida, kui kogu pere kodus ja kuuldeulatuses on.

Ma olen ilmselt liialt maalaps, et seksi häälekusest numbrit teha: lapsena sai ikka nähtud, kuidas loomad sugu teevad ja selles pole midagi imelikku, ei häälekuses ega kehavedelikes. (Ise ma ei häälitse – ei meeldi, segab.) Olen noorena titemähkmeid pesnud ja pissipotte tühjendanud, mistõttu sedasorti kraam seksuaalselt ei eruta, küll aga on selgunud, et mõne jaoks just väljaheidetava kraami tabu-iseloom ja selle tabu ületamine erootilistes mängudes on erutav.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.09 14:46; 16.09 00:01; 16.09 15:26; 16.09 18:26; 17.09 12:03; 17.09 18:59; 18.09 10:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma küll ei taha lapsena teada, et mu vanaema või vanaisa või isa või ema ei saa rahuldust. Mis ma selle infoga teen? Laps ei teagi, mis orgasm või rahuldus tähendab.

Kes rääkis alaealistest lastest? Teismelistest oli jutt. Ma ei tea, mida teised lapsed arvasid, aga minu isa järeldus oli see, et naist puudutavas küsimuses on mõistlik lähtuda tema soovidest ja et naise seksuaalne rahuldamatus toob kaasa hulga muid suhte- ja pereprobleeme.

Samamoodi oli pereringis arutusel see, kui vanaema, hullupööra armunult, tahtis pere maha jätta. Sest see ei olnud ainult mehe ja naise vaheline küsimus, vaid puudutas kogu peret.

Ja sõltumata sellest, kas lapsed tahavad oma vanemate elu üksikasju teada või mitte, on nad paraku neist mõjutatud. Nii et miks mitte vanusele vastavalt kokku puutuda pereelu, sh ka vanemate seksuaalelu probleemidega. Raha-ja majandusasju arutati ka väiksemate laste juuresolekul, nagu ka seda, miks isa (vanaisa siis) peab pikalt tööl olema ja mida see emale (vanaemale) tähendab koduse koormuse osas.

seks on ju loomulik asi, mida ei ole vaja teiste ees häbeneda. Ütles, et tema küll ei häbene oma partneriga häälekalt seksida, kui kogu pere kodus ja kuuldeulatuses on.

Ma olen ilmselt liialt maalaps, et seksi häälekusest numbrit teha: lapsena sai ikka nähtud, kuidas loomad sugu teevad ja selles pole midagi imelikku, ei häälekuses ega kehavedelikes. (Ise ma ei häälitse – ei meeldi, segab.) Olen noorena titemähkmeid pesnud ja pissipotte tühjendanud, mistõttu sedasorti kraam seksuaalselt ei eruta, küll aga on selgunud, et mõne jaoks just väljaheidetava kraami tabu-iseloom ja selle tabu ületamine erootilistes mängudes on erutav.

Sa oled peast haige inimene, päriselt.
Mida sa veel oma lastele näitad? Kutsud peale õhtusööki oma lapsed kokku ja näitate mehega kuidas issi koerapoosis emmele taha keerab? Miks mitte eksole, kui juba seksi hääli laste eest ei varja. Ja siis imestate, et nii paljud lapsed psühholoogi abi vajavad tänapäeval.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 13:53; 14.09 17:51; 15.09 14:42; 15.09 18:06; 16.09 08:17; 16.09 15:29; 17.09 12:18; 18.09 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes rääkis alaealistest lastest? Teismelistest oli jutt. Ma ei tea, mida teised lapsed arvasid, aga minu isa järeldus oli see, et naist puudutavas küsimuses on mõistlik lähtuda tema soovidest ja et naise seksuaalne rahuldamatus toob kaasa hulga muid suhte- ja pereprobleeme.
Samamoodi oli pereringis arutusel see, kui vanaema, hullupööra armunult, tahtis pere maha jätta. Sest see ei olnud ainult mehe ja naise vaheline küsimus, vaid puudutas kogu peret.

Teismelised lapsed on ka alaealised ja ei pruugi üldsegi mitte olla seksuaalselt aktiivsed. Teismelise-eas on mõte vanemate/vanavanemate seksuaalelust veel eriti häiriv… Kui ise ka veel alles oma seksuaalsust avastad. Ning naise seksuaalne rahulolematus pole kindlasti ainuke teema, mis tuleb lahendada, et pereelu kõigile meeldivalt toimiks. Teismelised võivad ka muide hormoonide tõttu vägagi rahuldamatud ja ärritunud olla.. Pereisa siis tellib neile vastava teenuse sisse või, et saaks pere tasakaal paika?

Aga see, et vanaema tahab pere jätta on ju hoopis teine jutt. Absoluutselt mitte seksiga seotud ja muidugi kogu pere mõjutav. Praktilisi asju tulebki ühiselt arutada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.09 13:10; 14.09 21:24; 15.09 14:00; 15.09 15:38; 16.09 08:26; 17.09 09:53; 17.09 12:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Piinlik mure voodis