Esileht Ilu ja tervis piinlik probleem…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: piinlik probleem…

Postitas:

avastasin, et mul naba ümbruses on hakanud kasvama pikad tumedad karvad:( kuidas neist lahti võiks saada? hakkan naba raseerima?:D või on mingi leebem variant ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:36; 27.05 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinu saatusekaaslane :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:37; 28.05 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen sinu saatusekaaslane :/[/tsitaat]

oled sellega midagi ette ka võtnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:36; 27.05 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kasvab ka selline õrn rida nabast allapoole, nii umbes 8-10 pikka musta karva, ma olen neid siiani pinsettidega välja tõmmanud. Vahatamine peaks parem olema, aga pole siiani viitsinud mässata sellega. Mis seal muud ikka teha:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 13:55; 28.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka on ja raseeringi. Kas see on siis imelik viis nendest lahti saamiseks? Laseriga saaks vist igaveseks lahti, aga pole ka mingi vaev ise eemaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 14:04; 28.05 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul ka on ja raseeringi. Kas see on siis imelik viis nendest lahti saamiseks? Laseriga saaks vist igaveseks lahti, aga pole ka mingi vaev ise eemaldada.[/tsitaat]

Ei ole imelik, aga sellega sa teed ise endale karuteene – raseerimine muudab ju karva iga korraga tegelikult veel tugevamaks ja tumedamaks, erinevalt vahatamisest, mille tulemus on püsivam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 13:55; 28.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole midagi selle vastu teinud. Korra-paar olen vist raseerijaga üle tõmmanud, aga see on ka kõik. Mul mingit triipu naba all ei kasva, vaid ongi ainult naba ümber pikad karvad :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 21:37; 28.05 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid sääremarja sisekülgedele süsimustad karvad kasvama umbes kuu aega tagasi, läheb ühtse triibuna alt üles, millest need mustad karvad nii järsku tekivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Neid karvu pole nii palju, et peaksin väga põdema ja 20a jooksul, mil olen neid pidanud raseerima, olen täheldanud hoopiski nende muutumist peenemaks ja heledamaks.

Ei ole imelik, aga sellega sa teed ise endale karuteene – raseerimine muudab ju karva iga korraga tegelikult veel tugevamaks ja tumedamaks, erinevalt vahatamisest, mille tulemus on püsivam.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 14:04; 28.05 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen neid ka raseerinud juba vähemalt kümme aastat ja nad on jäänud ikka järjest peenemaks ja selliseks õrnemaks, ennem olid mustad ja hästi kõvad.
Nüüd just see aasta äkki märkasin, et neid ei ole üldse, ma tõesti ei mäleta enam millal viimati neid raseerisin, vist oli aasta tagasi aga nüüd enam ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole imelik, aga sellega sa teed ise endale karuteene – raseerimine muudab ju karva iga korraga tegelikult veel tugevamaks ja tumedamaks, erinevalt vahatamisest, mille tulemus on püsivam.[/tsitaat]
ei muuda. raseeritud karvad on lihtsalt järsult ära lõigatud ja tunduvad tugevamad, kui peene otsaga lõikamata karv. ammugi ei muuda see tumedamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pintsettidega eemaldan.
Mul on suured varbad ka pealt üsna karvased (tean, see kõlab täitsa koomiliselt), neist rallin aeg-ajalt epilaatoriga üle (kohutavalt valus, aga olen juba ära hakanud harjuma:)).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei muuda. raseeritud karvad on lihtsalt järsult ära lõigatud ja tunduvad tugevamad, kui peene otsaga lõikamata karv. ammugi ei muuda see tumedamaks.[/tsitaat]

Vaidlen vastu. Mul on küll karvad tumedamaks läinud iga aastaga. Mäletan kui õde veel rääkis et oi näe nii heledad karvad jalgadel, aga nüüd olen nagu lõunamaa naine, tumedad ja mustad. ainus mis muudab karva taas õhukeseks ja heledaks on epilaator, sellega nüüd jändangi, karvadest vaba mitu nädalat ja aina harvemaks ja heledamaks muutuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaidlen vastu. Mul on küll karvad tumedamaks läinud iga aastaga. Mäletan kui õde veel rääkis et oi näe nii heledad karvad jalgadel, aga nüüd olen nagu lõunamaa naine, tumedad ja mustad. ainus mis muudab karva taas õhukeseks ja heledaks on epilaator, sellega nüüd jändangi, karvadest vaba mitu nädalat ja aina harvemaks ja heledamaks muutuvad.[/tsitaat]

Kas siis lähevad tumedamaks või heledamaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis piinlik probleem…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.