Esileht Koroonaviirus COVID-19 Piirangute eesmärk

Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Teema: Piirangute eesmärk

Postitas:
Kägu

See meid sinuga eristabki – sina hõljud kuskil tunnetuse vahel ja mina lähtun faktidest. Tuleb tuul ja su tunded muutuvad. Minu faktid ei muutu.

D*biil, sa ei tea minu mõtlemisest mitte midagi. Ja paistab, et et kõva fakti-üldistaja pole tähele pannud, kuidas faktid läbi aja muutuvad. Paneb sõnu siin suhu ainult, muud sa teha ei mõista.

Oleks tsivilisatsioon sinusuguste päralt, oleks planeet Maa endiselt Universumi keskpunkt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on probleeme lugemisoskusega ja jutust arusaamisega, siis kahjuks ei saa sind aidata.

Siis küll ei saaks. Kuid mul ei ole neid probleeme. Ootan endiselt selle lause selgitust. Kuni seda pole saanud on selge, et keegi teine, ilmselt ka lause autor ise, ei suuda seda soga loogiliselt lahti selgitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paneb sõnu siin suhu ainult, muud sa teha ei mõista.

Oota, kas mitte sina mind alustuseks kuhugi sahtlisse toppida ei üritanud? Süüdistasid, et mis tõendeid ma muudkui tahan, tunnetagu parem nagu sina seda teed … Jah, loomulikult faktid muutuvad, kuid sellest jääb jälg maha, tulevad uued faktid. Sinu soovitatud tunnetus lehvib niisama ringi ja kujutab asju ette nii, nagu parajasti lahedam tundub.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas 2 eelnevat on 2 erinevat inimest või mitte – aga selge. Teil ei ole mitte midagi rohkem lisada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas 2 eelnevat on 2 erinevat inimest või mitte – aga selge. Teil ei ole mitte midagi rohkem lisada.

Küll aga on neile kahele eelnenud 2 kommentaari väga sisukad ning arutlevad, onju? Sa vist ise nende autor. Aga mina jään heameelega vait, tõesti, ega polegi muud midagi rääkida. Ogavalk ka karjub juba, ihkab verd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas 2 eelnevat on 2 erinevat inimest või mitte – aga selge. Teil ei ole mitte midagi rohkem lisada.

Küll aga on neile kahele eelnenud 2 kommentaari väga sisukad ning arutlevad, onju? Sa vist ise nende autor. Aga mina jään heameelega vait, tõesti, ega polegi muud midagi rääkida. Ogavalk ka karjub juba, ihkab verd.

Siis pead kahjuks rohkem tagasi kerima, et näha, mis argumendist alates neil kognitiivne dissonants sisse lõi, et teemat muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatunutest kolmandik vaktsineeritud, haiglas samuti kolmandik. Oled ise veits rumal vist?

<p style=”text-align: left;”>Kolmandik on see vanurite hulgast. Ülejäänud seltskonnast on oluliselt väiksem osa, ca 10%. Ära põrka.

https://www.delfi.ee/artikkel/94928579/graafik-vaktsineeritud-satuvad-covid-19-tottu-haiglasse-kordades-vahem

Väga nunnu delfi artikkel, aga märkad ehk, et ka vaktsineerimata inimestest satub haiglasse kõige rohkem vanainimesi? Ehk siis, mida sa seletada üritad?</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Piirangute eesmärk