Esileht Ilu ja tervis Pikaajalised kõrvalmõjud peale Jansseni vaktsiini

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Pikaajalised kõrvalmõjud peale Jansseni vaktsiini

Postitas:

Kas keegi on saanud Jansseni ühedoosilist vaktsiini hiljuti? Mul on möödas 25 päeva ja siiani on osad kõrvalmõjud. Käisin ca 2ndl tagasi ka erakorralises analüüse andmas (sel hetkel oli tugev pearinglus, nõrkus ja jalgadele tekkinud sinikad), et välistada trombi ja õnneks olid analüüsid korras, aga siiani on jalgadel väikesed sinikad, igapäevane iiveldus ja vahest hommikuti ärgates ka kõhulihaste valu. Keha on endiselt nõrgem kui enne vaktsiini ja ei jõua füüsilist pingutust teha nii nagu varem. Olen end juba hulluks mõelnud ja lugenud erinevaid USA allikaid, kus kirjutatakse, et nii pikalt ei tohiks kõrvalmõjusid olla…analüüsid olid korras sel hetkel kui käisin, aga kas trombioht on endiselt alles – see painab mind 🙁

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 16:32; 21.06 19:01; 16.07 08:55; 16.07 17:32; 16.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aasta pärast oled nagunii surnud koos teiste vaktsiinisaajatega.

+5
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Pereliige sai. Tal olid samal päeval väga kerged nähud, edasi normaalne nagu enne vaktsiini.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 18:45; 25.06 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul töökaaslane sai umbes kuu aega tagasi ja pole tal mingeid kõrvalnähte. Äkki mõtled üle, kui kõik proovid ka korras olid.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 18:57; 27.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muidu ei mõtlekski selle peale, kui endiselt ei oleks iiveldust ja nõrkustunnet ja seda kõhulihase valu. Üritan mõelda, et ju siis mul kestavad kõrvalnähud kauem, aga varsti saab kuu aega ja ikka nii kehv olla.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 16:32; 21.06 19:01; 16.07 08:55; 16.07 17:32; 16.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aasta pärast oled nagunii surnud koos teiste vaktsiinisaajatega.

Ükspäev just lugesin, et juba sügiseks pidi läind olema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aasta pärast oled nagunii surnud koos teiste vaktsiinisaajatega.

Ükspäev just lugesin, et juba sügiseks pidi läind olema.

Jah, ma ka lugesin. Seal oli veel kirjas, et need sabad, mis kasvavad, raiutakse maha ja käideldakse eraldi, et sabasse pidi eriti suur hulk radioaktiivsust kogunema.

Mingi kõhulihaste valu on selle kõrval köki-möki.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aasta pärast oled nagunii surnud koos teiste vaktsiinisaajatega.

Mis tagab vaktsineerimisvastastele igavese elu?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Beebiootel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 18:45; 25.06 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA kuidas läheb, kas kõrvalmõjud kadunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 18:57; 27.06 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on saanud Jansseni ühedoosilist vaktsiini hiljuti? Mul on möödas 25 päeva ja siiani on osad kõrvalmõjud. Käisin ca 2ndl tagasi ka erakorralises analüüse andmas (sel hetkel oli tugev pearinglus, nõrkus ja jalgadele tekkinud sinikad), et välistada trombi ja õnneks olid analüüsid korras, aga siiani on jalgadel väikesed sinikad, igapäevane iiveldus ja vahest hommikuti ärgates ka kõhulihaste valu. Keha on endiselt nõrgem kui enne vaktsiini ja ei jõua füüsilist pingutust teha nii nagu varem. Olen end juba hulluks mõelnud ja lugenud erinevaid USA allikaid, kus kirjutatakse, et nii pikalt ei tohiks kõrvalmõjusid olla…analüüsid olid korras sel hetkel kui käisin, aga kas trombioht on endiselt alles – see painab mind ????

perearstiga oled rääkinud?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:34; 16.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paari päeva pärast Janssenig avaktsineerimiseks aeg kinni pandud. Siinseid postitusi lugedes hakkan juba kahtlema, kas seda üldse teha

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma muidu ei mõtlekski selle peale, kui endiselt ei oleks iiveldust ja nõrkustunnet ja seda kõhulihase valu. Üritan mõelda, et ju siis mul kestavad kõrvalnähud kauem, aga varsti saab kuu aega ja ikka nii kehv olla.

Tegelikult ei aita koroonavaktsiin absoluutselt kõigi haiguste vastu. Seega eksisteerib võimalus, et sul on lihtsalt mingi terviseprobleem, millel pole vaktsiiniga mingit seost.

Praegu vaktsineeritakse iga nädal kümneid tuhandeid inimesi. Paljud neist oleks haigestunud millesegi ka ilma vaktsineerimata!

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üle kuu aja möödas ja kogu selle aja jooksul on jalad sinikaid täis olnud. Varem tekkisid üliharva, aga nüüd tulevad põhimõtteliselt eimillestki. Muid pikemaid kõrvalnähte pole olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paari päeva pärast Janssenig avaktsineerimiseks aeg kinni pandud. Siinseid postitusi lugedes hakkan juba kahtlema, kas seda üldse teha

Jah, peaks ikka Procter & Gamble’i oma ära ootama 😀

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 16:29; 16.07 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja nüüdseks on kõik korras. Vahepeal pidin veel emos käima, sest tekkisid tugevad hingamisraskused ja suured valud rinnus (pole elus selliseid asju kogenud, sest olen olnud täiesti terve inimene). Teised trombi analüüsid olid ka korras, seega õnneks tromb oli täiesti välistatud, kuigi mul arstist tuttav juba kartis ka halvemat (nähes mu seisu). Ju siis vaktsiin ärritas organismi niivõrd tugevalt. Aga ütlen ausalt, rohkem ma enam vaktsiini teha ei lase, sest see läbielamine oli minu jaoks päris traumeeriv ja halvas mu elu täielikult. Juhul kui see viirus mutanteerub selliseks, et tõesti nooremate (olen 30a)  suremusprotsent hakkab ka oluliselt tõusma, siis ma ei kahtle ka ja tehke kasvõi 10 süsti, aga praeguse suremisprotsendi ja üleüldse haiglasse sattumise protsendi pärast ma enam end ei vaktsineeri…

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 16:32; 21.06 19:01; 16.07 08:55; 16.07 17:32; 16.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paari päeva pärast Janssenig avaktsineerimiseks aeg kinni pandud. Siinseid postitusi lugedes hakkan juba kahtlema, kas seda üldse teha

miks sa phizerit ei taha?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:34; 16.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal pidin veel emos käima, sest tekkisid tugevad hingamisraskused ja suured valud rinnus (pole elus selliseid asju kogenud, sest olen olnud täiesti terve inimene). Teised trombi analüüsid olid ka korras, seega õnneks tromb oli täiesti välistatud

Mis sul siis leiti, mis seda seisundit põhjustas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paari päeva pärast Janssenig avaktsineerimiseks aeg kinni pandud. Siinseid postitusi lugedes hakkan juba kahtlema, kas seda üldse teha

miks sa phizerit ei taha?

Sest ta tahab Jhanssenit, aru ei saa või?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 16:29; 16.07 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures huvitav oligi see, et mitte midagi ei leitud.. kannatasin mõned päevad ära ja siis kadusid valud ja hingamisraskused. Ma saan aru, et tervise jamasid võib tekkida aegajalt ja kokkusattumusel ka samal ajal peale vaktsiini, aga oma 30 eluaasta jooksul olen ma olnud nii terve kui vähegi võimalik. Esimesed emos käigud tulidki peale vaktsiini. Minu tuttav arst, kes mind terve selle vaktsiinijärgse aja jälgis, ütles, et see jansseni oma ongi väga kange kraam ja ärritas ikka korralikult organismi, aga kui analüüsid korras, siis ei tohiks kindlasti midagi tõsist tekkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 16:32; 21.06 19:01; 16.07 08:55; 16.07 17:32; 16.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean neid, kellele janssen ei teinud midagi, seega eks see ole väga individuaalne. Minu juhtum oli natuke jah ainulaadne, sest ei teagi kedagi, kellel nii kaua sellised hädad olid. Muidugi olen kuulnud ka trombide tekkimise juhte peale vaktsiini, aga see tõenäosus ikka suht väike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 16:32; 21.06 19:01; 16.07 08:55; 16.07 17:32; 16.07 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina tegin ka lõpuks. Sama päeva õhtul tundsin, et hakkab palavik tekkima. Öösel tekkis palavik 38.3, mis püsis hommikuni ja siiani. Peavalu, käevalu, iiveldus. Peale magamata ööd, andis tunda ka kõht ja kõht on lahti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Pikaajalised kõrvalmõjud peale Jansseni vaktsiini