Esileht Pereelu ja suhted Pikaajalises suhtes kuidas mõtestate ümber seksi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 83 )

Teema: Pikaajalises suhtes kuidas mõtestate ümber seksi

Postitas:

Näiteks mees teeb oma väsinud naisele juba elutoas põhjaliku jalamassaaži (umbes 40-60 min, näiteks kui vaatate mingit sarja). Massaaž jätkub magamistoas naisele üle keha massaažiõliga ja mõlemad on alasti. Siis peaks juba väheke suurem lõõgastustunne peal olema ja mees saab teha edasi käega ja suuga, et veelgi rohkem.

Näiteks kui teed mehele 40-60 minutit massaaži. Äkki leebub ja on nõus seksima kui ka käega ja suuga lisad?

Millal viimati tegid?

Oi, printsess!

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine.

Kui ma peaks IGA kord seksiks mehe “korralikult üles kütma”, 60 min ja rohkem mingeid massaže tegema, siis ei tule mingit seksi. Kui üks pool on ikka nii külm kala, siis polegi midagi teha.

Kui naine on ikka nii aseksuaalne ja oma mees värinat sisse ei too, ei ole tegemist väsimusega.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 08:29; 25.10 08:08; 03.11 07:43; 03.11 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armumise tunnet tapab pikaajalises suhtes minu arust (teiste asjade hulgas) 100%line kindlus, et suhe jätkub. Risk on üks asi, mis armumist üleval hoiab.  Proovi mõelda, mida tunneksid, kui peaksite lahku minema? Kui väga sa tahaksid oma meest tagasi?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine.
Kui ma peaks IGA kord seksiks mehe “korralikult üles kütma”, 60 min ja rohkem mingeid massaže tegema, siis ei tule mingit seksi.

See eelnev ei ole enamasti üldse seksiga seotud. See on massaaž, pinge ja väsimuse maha võtmine, esmaste füsioloogiliste vajaduste rahuldamine. Kui ise ei taha teha, võid massööri tellida :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 14:54; 24.10 15:11; 24.10 16:52; 25.10 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen, et enne, kui pole rahuldatud üks fundamentaalne vajadus, korralik uni, on kõik ülejäänud mõttetu. No ei pane ära aetud hobust enam polkat tantsima, pista talle pitspesu pähe või pee peale.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks kui teed mehele 40-60 minutit massaaži. Äkki leebub ja on nõus seksima kui ka käega ja suuga lisad? Millal viimati tegid? Oi, printsess!

“Ja minu arust ei nõua see ettevalmistus mehelt ka mingit erilist võimlemist ja ergast olekut. Jalamassaaži saab teha ise mugavalt istudes. Paljast naist õliga hõõruda pole ka meeste jaoks just kõige tüütum “kodutöö”… “

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 23:53; 25.10 11:03; 25.10 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kujutelm on küll kaunis, aga kui raisata nii pikk aeg jalamassaažile ärkab üks mitmest lapsest rauselt üles ja tahab rinda, rahustamist, pissile, oksendab, nutab, poeb kaissu vms.

Sellepärast ongi just jalamassaaž parim algus, sest lapsed võivad selle ajal vabalt olla samas toas või tulla segama. See ei näe välja kui mingi seksuaalne tegevus, mida saab ainult kahekesti teha. Ja kui korraks paus teha, et lapsega tegeleda, siis pole seda, et “näh, nüüd tunne läinud”, sest mis “tunnet” ikka on vaja jalamassaaži saamiseks. 100% süütu, kuid lõõgastav nauding. Lapsed võivad samas toas mängida, koos vanematega tv vaadata (kui suuremad lapsed) või ema rinnal olla.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 23:53; 25.10 11:03; 25.10 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas see, kui õhtu asemel veetsime koos aega hoopis hommikul, kui lapsed lasteaeda viidud. See küll eeldab sellist vabamat töögraafikut, et ei pea 9:00 kohal olema.

Õhtuti olen mina isiklikult nii väsinud, et igasugune füüsiline tegevus mõjuks kohustusena. Ja laste tõttu olengi saanud pigem “hommiku inimeseks” ja õhtuti olen päris vara silm loojas.

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina näen, et enne, kui pole rahuldatud üks fundamentaalne vajadus, korralik uni, on kõik ülejäänud mõttetu. No ei pane ära aetud hobust enam polkat tantsima, pista talle pitspesu pähe või pee peale.

Paraku meil just nii ongi, et minul on tõsine unepuudus. Lapsed kipuvad öösiti ärkama, hommikul vaja vara ärgata ja õhtul, kui lapsed on lasteaias om lõunaune täis maganud, jäävad nad alles kl 23 magama. Pärast sellist intensiivset päeva ma lihtsalt ei suuda veel mehele armurõõme pakkuda. Nii kuipea patja puudutab, vajuvad silmad kinni. Kähkuka jaoks paraku ei ole enam sellist sädet, et mees katsub mu keha ja kohe olen valmis. Samas pikema eelmängu ajal hakkab mul peas tiksuma, et nii, saan magama kl 1, äratus on 6.30, ööuni on siis 5 ja pool tundi ning järgmisel päeval pole lootustki ennast välja magada.

Tugivõrgustikku meil ei ole ja mees ei ole ka lapsehoidjast huvitatud. Tema ei soovi võõrast meie koju.

Samas on ikkagi minu jaoks üleval see filosoofiline küsimus, et mis paneb inimesi seksima ka pärast pikki koosoldud aastaid, kui sädet ja särinat enam ei ole. Lihalik himu? Äkki on mul sel juhul libiido lihtsalt olematu, et ka himu ei ole enam?!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 23:38; 20.10 09:29; 02.11 23:27; 03.11 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on üldse pärast 10+ või 20+ tunda sama särinat, kui suhte alguses?

On ikka võimalik. Me 15 aastat abielus ja on ikka särinat ja kõike. Hetkel küll pisut harvemini kui sooviks, aga no ma olen väga rase ka. Aga teame, et see on ajutine (4. laps tulemas). Ja eks natuke naljakas on, et tuleb ekstra aega planeerida, vahel lausa nädal ette ja korraldada, et tekiks aeg, kui saab olla mitte väsinult privaatselt koos. Aga saab planeerida ja saab selle aja võtta. Mehega koos planeerime.

Kui on mitu väikest last, siis on muidugi raskem leida sobivat aega. Aga siis peabki väga vaatama, et üks end lõhki ei rabeleks töö, laste ja majapidamisega või koguni mõlemad. Kui mõlemad on ülekoormatud, tuleb leida viis koormuse vähendamiseks (tühja sellest naabri arvamusest, oluline on, et teie pere saaks isekeskis normaalselt elatud!). Kui üks on ülekoormatud, tuleb koormust jagada. Niimoodi ei teki probleemi, et üks ei mõista, miks teine ei jõua. Ja oma privaataeg ei pea olema õhtul/öösel, vaid võib vabalt ka hommikul või lausa keset päeva olla. Näiteks: suuremad lapsed on koolis, pisem magab lõunaund… Ja kui pisemaid on mitu, saab nad harjutada kõik ühel ajal magama. Tühja sest toa koristamisest, seda võib pärast koos lastega teha (või meie puhul juba suurtele lastele lihtsalt ülesandeks anda, see ju nende elamine ka) või vahel üldse tegemata jätta. Ja lõunaks võib pelmeene keeta või eilset suppi soojendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 00:09; 03.11 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku meil just nii ongi, et minul on tõsine unepuudus. Lapsed kipuvad öösiti ärkama, hommikul vaja vara ärgata ja õhtul, kui lapsed on lasteaias om lõunaune täis maganud, jäävad nad alles kl 23 magama.

Miks pead hommikul nii vara ärkama? Vaja tööle minna? Võibolla saaks korraldada nii, et saaksid hiljem tööle minna või 1 päeva nädalas kodus olla? Võibolla on vaja selleks töökohta vahetada ja võibolla kaotad palgas, aga elukvaliteet paraneks.
Ja kaua need lapsed lasteaias magavad? Üks alla seitsmeaastane võiks ööpäevas magada 10-13 tundi. Öösel saavad nad teil magada 7,5 tundi ja ei usu, et lasteaias lastakse neil üle kahe tunni magada. Või tõesti magavad nad seal 3+ tundi? Ehk, su lapsed magavad ka kuidagi vähe. Nad võiksid kindlasti tund varem õhtul magama minna. Te vast ei ela ühetoalises, nii et eelmänguga saate siis alustada juba kella 22 paiku, kui lapsed vooditesse saadetud. Lapsed ei pea magama, kui üksteist masseerite (no muidugi oleneb, kui erootiliselt seda teete ja kui suur on tõenäosus, et nad peale juhtuvad). Keskööks olete vast juba ammu valmis saanud ja kui und ei tule, siis proovi melatoniini ja sooja dušši. Küllap mõjub. Kui ei, pöördu uneprobleemiga perearsti poole.

Tugivõrgustikku meil ei ole ja mees ei ole ka lapsehoidjast huvitatud. Tema ei soovi võõrast meie koju.

Lapsehoidjaid on ka selliseid, kes enda kodus lapsi hoiavad. Ja lapsehoidja saab palgata ka paariks tunniks näiteks mänguväljakul käimiseks, õues jalutamiseks vms. On lühiajalised mängutoad ja muud variandid. Aga kui mees ei soovi, et keegi lasteaiaväliselt teie lapsi hoiaks, eks ta siis peab leppima, et sina õhtul enam midagi ei jõua.

Variant on ka, et pärast lasteaiapäeva lõppu (on nad teil kõik lasteaias?) tegeleb mees lastega ja sina näiteks magad või puhkad niisama. Või on mees tingimata kella 20-21ni tööl ja koju tulles maandub rampväsinuna diivanile? On see diivan ja ilus uus auto, kena korter jne väärt sellist orjaelu, et ei jõua üksteist ega elu nautida? Et ei jõua rõõmu tunda sellest perioodist, kui lapsed väiksed?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 00:09; 03.11 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, viimane vastaja, retoorikas oled sa tugev, aga ei ole vaja teiste inimeste elustiili arvustada. Igaüks elab nii nagu suudab, eks meist igaüks püüdleb parima poole ja ilmselt teemaalgataja igapäevarutiin on hetkel tema jaoks parim, mida ta suudab. Tänitamse ja halvustavalt retooriliste küsimuste asemel võiks hoopis õlale patsutada ja mainida, et kui suhte alustalad on paigas ja teineteisega on tegelikult hea olla, siis saab igast mõõnast üle ja läheb paremaks ka intiimsuse pool. Üks päev korraga.

Oma elukogemuse põhjal kiidan kaasa nendele, kes ütlevad, et seda tuleb planeerida. Et nii ongi, et näiteks kolmapäeval ja laupäeval on seks ja kõik. See aitab majapidamistöid paremini planeerida, lapsed varem magama saata, mida iganes.

Ja lisaks… tõmme peab olema. Klapp peab olema. Seks peab naudingut pakkuma, reaalset naudingut. Siis on lootust, et asjad muutuvad taas paremaks, kui lapsed suuremad. Esimene samm – ära teeskle orgasmi. Mitte iialgi. Kui ei saa, siis ei saa, suur osa naisi ei saagi. Ja kui sa seda teeskled, siis ei hakkagi saama. Ehk siis seks tuleb võib-olla täiesti uuesti avastada, oma keha tuleb ise eelnevalt tundma õppida, kui vaja, siis üksi olles.

Edu, teemaalgataja. Kõik läheb paremaks 🙂 Kui nüüd muidugi järgmist beebit ei tule, siis läheb mõnda aega vist kehvemaks. Aga igast madalseisust saab üle, kui omavaheline suhe on tegelikult hea, lihtsalt halli argipäeva tõttu veidi tuhmunud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen, et enne, kui pole rahuldatud üks fundamentaalne vajadus, korralik uni, on kõik ülejäänud mõttetu. No ei pane ära aetud hobust enam polkat tantsima, pista talle pitspesu pähe või pee peale.

Paraku meil just nii ongi, et minul on tõsine unepuudus. Lapsed kipuvad öösiti ärkama, hommikul vaja vara ärgata ja õhtul, kui lapsed on lasteaias om lõunaune täis maganud, jäävad nad alles kl 23 magama. Pärast sellist intensiivset päeva ma lihtsalt ei suuda veel mehele armurõõme pakkuda. Nii kuipea patja puudutab, vajuvad silmad kinni. Kähkuka jaoks paraku ei ole enam sellist sädet, et mees katsub mu keha ja kohe olen valmis. Samas pikema eelmängu ajal hakkab mul peas tiksuma, et nii, saan magama kl 1, äratus on 6.30, ööuni on siis 5 ja pool tundi ning järgmisel päeval pole lootustki ennast välja magada.

Tugivõrgustikku meil ei ole ja mees ei ole ka lapsehoidjast huvitatud. Tema ei soovi võõrast meie koju.

Samas on ikkagi minu jaoks üleval see filosoofiline küsimus, et mis paneb inimesi seksima ka pärast pikki koosoldud aastaid, kui sädet ja särinat enam ei ole. Lihalik himu? Äkki on mul sel juhul libiido lihtsalt olematu, et ka himu ei ole enam?!

Sa oled lasknud lastel endale pähe astuda. Viimane aeg seda muuta. Lapsed kobivad hiljemal 9.30 voodi ja on seal vaikselt. Ja vanemate magamistuba ei ole läbikäiguhoov. Siin ei ole enam midagi tegemist seksiga, sa ise ei lase endal puhata ja lapsed võimutsevad.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 08:29; 25.10 08:08; 03.11 07:43; 03.11 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku minek oleks lihtne lahendus, aga ka uues suhtes tuleb see hall argipäev.

Kuhu te inimesed  jooksete oma tittedega? Nii kui kodus vähe raskem aeg on, nii hakatakse mõtteid mõlgutama uuest suhtest! Mida see uus suhe siin päästab. Väikelastega peredes räägitakse ummiku-aastatest. See on ajutine!  Nii kui lapsed kooli alustavad, on ummikuaastad möödas ja seksige mehega end oimetuks.  See on ju ainult elu, ei ole vaja igast asjast draamat korraldada. Kui inimene on tavalistest asjadest nii väsinud, siis tuleb kriitilise pilguga ülevaadata, kas kõik väsitav on ikka mõistlik ja vajalik. Edu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis paneb inimesi seksima ka pärast pikki koosoldud aastaid, kui sädet ja särinat enam ei ole. Lihalik himu? Äkki on mul sel juhul libiido lihtsalt olematu, et ka himu ei ole enam?!

Küsimus ongi selles, milleks seksitakse. Üks asi on stimulatsioon ja orgasm. Aga on ka teised põhjused: seiklus (ja uue avastamine), lähedustunne ja eriline side, tabude ületamine, pingemaandus… Kui armunult on need enamasti koos, siis pikemas suhtes muutub ülekaalukaks see, mida muuga täita ei saa. Ja kui muud vajadused on rahuldatud muud moodi, siis ainult sensoorne stimulatsioon ja orgasm ei pruugi nii palju pakkuda (eriti veel kui ise saab selle kiiremini ja mugavamalt rahuldatud kui partneriga). Seega tuleb Sul endale selgeks teha, mida Sina seksuaalselt tegevuselt tahad ja partner peaks ka analüüsima, mida tema tahab. See ei pruugi üldse olla see, mida me arvame või eeldame. Ja seejärel juba selgeks saada, kuidas need vajadused ühistegevusega rahuldatud saab.

Kui on muidugi partner, kes sellistel teemadel on suuteline kainelt ja rahulikult mõtlema ja arutlema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 01:20; 03.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ongi just jalamassaaž parim algus, sest lapsed võivad selle ajal vabalt olla samas toas või tulla segama. See ei näe välja kui mingi seksuaalne tegevus, mida saab ainult kahekesti teha. Ja kui korraks paus teha, et lapsega tegeleda, siis pole seda, et “näh, nüüd tunne läinud”, sest mis “tunnet” ikka on vaja jalamassaaži saamiseks. 100% süütu, kuid lõõgastav nauding. Lapsed võivad samas toas mängida, koos vanematega tv vaadata (kui suuremad lapsed) või ema rinnal olla.

Ei harrasta eelmängu laste juuresolekul, ükskõik kuidas see “välja näeb”

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 09:52; 03.11 13:35; 03.11 13:43; 03.11 20:24; 06.11 09:20; 06.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tugivõrgustikku meil ei ole ja mees ei ole ka lapsehoidjast huvitatud. Tema ei soovi võõrast meie koju.

Samas on ikkagi minu jaoks üleval see filosoofiline küsimus, et mis paneb inimesi seksima ka pärast pikki koosoldud aastaid, kui sädet ja särinat enam ei ole. Lihalik himu? Äkki on mul sel juhul libiido lihtsalt olematu, et ka himu ei ole enam?!

Kui lapsed käivad lasteaias, mida/millal see lapsehoidja teil tegema peaks? Teisalt, kui laste haldamine on sinu korraldada, siis peaksid saama ka otsustada lapsehoidja küsimuse üle. Mis mehel arvata, kui ta nagunii ise kodus pole sel ajal?
Aga mees järelikult ei arva, et teil oleks probleeme, seega mure on sinu poolel. Kas sa saaksid sõnastada oma mure? Eelneva põhjal seksite 1-2 korda nädalas ja kõike kokkuvõttes on see sagedus sobiv teile mõlemale. Seksisoovi nö taset sa ei pea võrdlema teiste inimestega. Samuti on argimurede üle juurdlemine vähemalt seksi alguses paljudele naistele tavapärane 🙂
Mida sa täpsemalt üldse tahad? Välja puhata? Seda annab kindlasti korraldada (eelnevalt pakutud vaheldumisi puhkamised nädalavahetustel). Lapsed kasvavad, saavad iseseisvamaks, läheb lihtsamaks (siis tunned sellest ajat veel puudustki )
Viimane postitus oli kurvameelsusest kantud. Äkki tasuks hoopis näiteks psühholoogiga konsulteerida? Saaksid selgust, milles on probleem ja võibolla asju veidi perspektiivis näha.
Jääb mulje, et sa ei saa pärist täpselt endast hetkel sotti (kui ei oska isegi öelda, kas siis on seda libiidot või ei ole)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 09:52; 03.11 13:35; 03.11 13:43; 03.11 20:24; 06.11 09:20; 06.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas on ikkagi minu jaoks üleval see filosoofiline küsimus, et mis paneb inimesi seksima ka pärast pikki koosoldud aastaid, kui sädet ja särinat enam ei ole. Lihalik himu? Äkki on mul sel juhul libiido lihtsalt olematu, et ka himu ei ole enam?!

Misasi see “lihalik himu” on – mingi väärastunud tsitaat piiblist, mis eelmisel sajandil tõlgitud… aga seal mõeldakse selle all kirge, muideks. Seesama “säde ja särin” ongi “lihalik himu”…

Aga mis paneb mind seksima. Seksimise tahe on ikka peas kinni. Tegelikult ka siis, kui oleme noored ja alles värskelt tuttavad. Siis tuleb see tahe sinna pähe, muidugi kergemini hormoonide abil. Aga pikas suhtes saab mõtte jõul vägagi samale tasemele. Isegi paremale, sest üksteist ja üktsetise mõnukohti tunnetakse hulga paremini. Jah, kui lasta mõttel süveneda raamatu lugemisse, magamisse, muudesse “vajalikesse” tegevustesse, siis ei tule vahel pähegi, et võiks ka seksida. Aga siis kui see tegevus on kord jälle käsile võetud, siis ei saa pärast aru, miks seda tihedamini ei tee – tulemus on ju nii hea lõõgastav ja rahulolu tekitav. Mul on sarnane tunne näiteks metsas jalutamas käimisega – kui hakkan minema, siis sageli mõtlen, et ei tea, kas viitsin, muid “olulisemaid” asju on ka teha vaja. Aga kui olen juba metsas või juba teel koju, siis ei oska enam aru saada, et kuidas ma üldse sain mõelda, et ei viitsi – nii hea on lihtsalt olla sellest! Tahaks ainult veel!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui oled välja puhanud, siis soovid seksi ja kõik on hästi? Siis on iseenesest lihtne – kui sina oled väsinud aga mees mitte, siis peab mees leidma võimaluse sulle anda aegajalt puhkamisaega. Võibolla saad tööl läbi rääkida ja võtta vahest nädala sisse mõned tasutstamata puhkepäevad, mille eesmärk ongi ainult sinu puhkus – viid lapsed aeda ja siis lähed tagasi koju magama või teed mida iganes sa tahaks teha oma päevaga. Kui tervet nädalavahetust ei saa, siis mõnikord see üks päev teeb juba imesid.

Just. Kui ühel partneritest vajub õhtul iseenesest silm kinni ja teine tahaks seksida, siis vaadaku see teine pahandamise asemel peeglisse ja mõelgu, miks kahest lapsevanemast vaid üks õhtuti nii väsinud on.

Kusjuures võib tõepoolest olla ka nii, et üks osapool on päeva jooksul rohkem tegutsenud, kui teine. Samas võib olla ka teisi põhjuseid … näiteks minu abikaasa on igal õhtul kella üheksaks “läbi nagu Läti raha” ning jääb uudiseid vaadates magama. Mina vastupidiselt olen ergas ning tegutsemisvalmis. Paevarutiinid on erinevad. Tema tõuseb kell 6, mina kell 10.  Tegelikult on see mõlemale suhteliselt koormav. Kasvõi kontserdil voi peol käies. Tema tahab kell 23 koju magama, aga mul siis alles pidu algab.

Uheosnaga võib ka nii olla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ongi just jalamassaaž parim algus, sest lapsed võivad selle ajal vabalt olla samas toas või tulla segama. See ei näe välja kui mingi seksuaalne tegevus, mida saab ainult kahekesti teha. Ja kui korraks paus teha, et lapsega tegeleda, siis pole seda, et “näh, nüüd tunne läinud”, sest mis “tunnet” ikka on vaja jalamassaaži saamiseks. 100% süütu, kuid lõõgastav nauding. Lapsed võivad samas toas mängida, koos vanematega tv vaadata (kui suuremad lapsed) või ema rinnal olla.

Ei harrasta eelmängu laste juuresolekul, ükskõik kuidas see “välja näeb”

Ma arvan, et seda võtavad eelmänguna ikkagi täiskasvanud, mitte 5 vôi 10 aastased. Niisamuti saab eelsoojenduseks ka juhuslikke puudutusi või kallistusi pidada.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 13:04; 24.10 16:49; 03.11 17:11; 05.11 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aru saanud, et on paare, kus seksimine lõpeb peale mingit arvu kooselatud aastaid.

Kas probleem võib olla selles, et partnerid (stambina enamasti naine) pole iial kogenud tõelist naudingut, saamise ja andmise rõõmu?
Meil pole iial seksimata jäänud. Alati saab. Lapsed reeglina ikka kuskil käivad – hoiuas, aias, koolis, trennis etc.

Vastuseks: seksi ümber mõtestama pole pidanud, säde ja iha on püsinud. Naudingud on muutunud mõtestatumateks ja sügavamateks. Ma ihaldan oma meest.

3 last, 30 aastat koos. Ikka aktiivne seksuaalselt.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 18:37; 03.11 19:16;
To report this post you need to login first.

Paraku meil just nii ongi, et minul on tõsine unepuudus. Lapsed kipuvad öösiti ärkama, hommikul vaja vara ärgata ja õhtul, kui lapsed on lasteaias om lõunaune täis maganud, jäävad nad alles kl 23 magama.

Miks pead hommikul nii vara ärkama? Vaja tööle minna? Võibolla saaks korraldada nii, et saaksid hiljem tööle minna või 1 päeva nädalas kodus olla? Võibolla on vaja selleks töökohta vahetada ja võibolla kaotad palgas, aga elukvaliteet paraneks.

Ja kaua need lapsed lasteaias magavad? Üks alla seitsmeaastane võiks ööpäevas magada 10-13 tundi. Öösel saavad nad teil magada 7,5 tundi ja ei usu, et lasteaias lastakse neil üle kahe tunni magada. Või tõesti magavad nad seal 3+ tundi? Ehk, su lapsed magavad ka kuidagi vähe. Nad võiksid kindlasti tund varem õhtul magama minna. Te vast ei ela ühetoalises, nii et eelmänguga saate siis alustada juba kella 22 paiku, kui lapsed vooditesse saadetud. Lapsed ei pea magama, kui üksteist masseerite (no muidugi oleneb, kui erootiliselt seda teete ja kui suur on tõenäosus, et nad peale juhtuvad). Keskööks olete vast juba ammu valmis saanud ja kui und ei tule, siis proovi melatoniini ja sooja dušši. Küllap mõjub. Kui ei, pöördu uneprobleemiga perearsti poole.

Tugivõrgustikku meil ei ole ja mees ei ole ka lapsehoidjast huvitatud. Tema ei soovi võõrast meie koju.

Lapsehoidjaid on ka selliseid, kes enda kodus lapsi hoiavad. Ja lapsehoidja saab palgata ka paariks tunniks näiteks mänguväljakul käimiseks, õues jalutamiseks vms. On lühiajalised mängutoad ja muud variandid. Aga kui mees ei soovi, et keegi lasteaiaväliselt teie lapsi hoiaks, eks ta siis peab leppima, et sina õhtul enam midagi ei jõua.

Variant on ka, et pärast lasteaiapäeva lõppu (on nad teil kõik lasteaias?) tegeleb mees lastega ja sina näiteks magad või puhkad niisama. Või on mees tingimata kella 20-21ni tööl ja koju tulles maandub rampväsinuna diivanile? On see diivan ja ilus uus auto, kena korter jne väärt sellist orjaelu, et ei jõua üksteist ega elu nautida? Et ei jõua rõõmu tunda sellest perioodist, kui lapsed väiksed?

Varakult tuleb ärgata, et tööle jõuda ja lapsed lasteaeda viia. Ja eks kodukontori päevi on ka, aga need ei ole ju magamiseks mõeldud, vaid ikka töö tegemiseks.

Ja päris tihti tuleb väikeste lastega ette seda, et peab tõbiste lastega kodus tööd tegema. Siis tundub eriti, et muud elu ei olegi, kui töö ja lapsed. Saab lapsed magama, siis lõpetad oma tegemata tööasju.

Ja aitäh muretsemast laste unetundide pärast. Kui lapsed lasteaias, siis paraku tänu lõunaunele, mis jah, kipuvad olema 2h pikad (magama kl 13 ja äratus kl 15) ei suuda nad õhtul normaalsel ajal magama minna. Ma võin ju nad kl 8 või 9 voodisse suruda, aga reaalselt uinuvad nad ikka kl 23. Natuke nagu piinamine lasta neil oma voodis kügeleda, kui uni peale ei tule. Kui lõunaund ei tee, siis on 20 paiku magama minek.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 23:38; 20.10 09:29; 02.11 23:27; 03.11 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku meil just nii ongi, et minul on tõsine unepuudus. Lapsed kipuvad öösiti ärkama, hommikul vaja vara ärgata ja õhtul, kui lapsed on lasteaias om lõunaune täis maganud, jäävad nad alles kl 23 magama.

Miks pead hommikul nii vara ärkama? Vaja tööle minna? Võibolla saaks korraldada nii, et saaksid hiljem tööle minna või 1 päeva nädalas kodus olla? Võibolla on vaja selleks töökohta vahetada ja võibolla kaotad palgas, aga elukvaliteet paraneks.

Ja kaua need lapsed lasteaias magavad? Üks alla seitsmeaastane võiks ööpäevas magada 10-13 tundi. Öösel saavad nad teil magada 7,5 tundi ja ei usu, et lasteaias lastakse neil üle kahe tunni magada. Või tõesti magavad nad seal 3+ tundi? Ehk, su lapsed magavad ka kuidagi vähe. Nad võiksid kindlasti tund varem õhtul magama minna. Te vast ei ela ühetoalises, nii et eelmänguga saate siis alustada juba kella 22 paiku, kui lapsed vooditesse saadetud. Lapsed ei pea magama, kui üksteist masseerite (no muidugi oleneb, kui erootiliselt seda teete ja kui suur on tõenäosus, et nad peale juhtuvad). Keskööks olete vast juba ammu valmis saanud ja kui und ei tule, siis proovi melatoniini ja sooja dušši. Küllap mõjub. Kui ei, pöördu uneprobleemiga perearsti poole.

Tugivõrgustikku meil ei ole ja mees ei ole ka lapsehoidjast huvitatud. Tema ei soovi võõrast meie koju.

Lapsehoidjaid on ka selliseid, kes enda kodus lapsi hoiavad. Ja lapsehoidja saab palgata ka paariks tunniks näiteks mänguväljakul käimiseks, õues jalutamiseks vms. On lühiajalised mängutoad ja muud variandid. Aga kui mees ei soovi, et keegi lasteaiaväliselt teie lapsi hoiaks, eks ta siis peab leppima, et sina õhtul enam midagi ei jõua.

Variant on ka, et pärast lasteaiapäeva lõppu (on nad teil kõik lasteaias?) tegeleb mees lastega ja sina näiteks magad või puhkad niisama. Või on mees tingimata kella 20-21ni tööl ja koju tulles maandub rampväsinuna diivanile? On see diivan ja ilus uus auto, kena korter jne väärt sellist orjaelu, et ei jõua üksteist ega elu nautida? Et ei jõua rõõmu tunda sellest perioodist, kui lapsed väiksed?

Varakult tuleb ärgata, et tööle jõuda ja lapsed lasteaeda viia. Ja eks kodukontori päevi on ka, aga need ei ole ju magamiseks mõeldud, vaid ikka töö tegemiseks.

Ja päris tihti tuleb väikeste lastega ette seda, et peab tõbiste lastega kodus tööd tegema. Siis tundub eriti, et muud elu ei olegi, kui töö ja lapsed. Saab lapsed magama, siis lõpetad oma tegemata tööasju.

Ja aitäh muretsemast laste unetundide pärast. Kui lapsed lasteaias, siis paraku tänu lõunaunele, mis jah, kipuvad olema 2h pikad (magama kl 13 ja äratus kl 15) ei suuda nad õhtul normaalsel ajal magama minna. Ma võin ju nad kl 8 või 9 voodisse suruda, aga reaalselt uinuvad nad ikka kl 23. Natuke nagu piinamine lasta neil oma voodis kügeleda, kui uni peale ei tule. Kui lõunaund ei tee, siis on 20 paiku magama minek.

Ja kui siis 23 magatakse, on teil seksimiseks 2 tundi? Nagu ise ütlesid, et kell 1 saab siis alles magama.

Imetlen.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 08:29; 25.10 08:08; 03.11 07:43; 03.11 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis TA!

Mõtesta nüüd see ümber, kas sa tahad ise oma meest või otsid edasi ettekäändeid miks ei saa.

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 18:37; 03.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei harrasta eelmängu laste juuresolekul, ükskõik kuidas see “välja näeb”

Ma arvan, et seda võtavad eelmänguna ikkagi täiskasvanud, mitte 5 vôi 10 aastased. Niisamuti saab eelsoojenduseks ka juhuslikke puudutusi või kallistusi pidada.

Nagu ütlesin, mulle pole oluline, kuidas see laste jaoks paistab (loomulikult nad ei näe seda seksuaalselt-loodetavasti), vaid ma ISE ei taha seda laste silma all teha/saada. Eks see ole individuaalne, aga minu jaoks on jalamassaaž *väga erinev* lihtsast möödaminnes puudutusest, see krutib korralikult kuumaks ja selleks pole koht laste silme all. Kui juba, siis soovin keskenduda täielikult naudingule. Laste kõrval tehes on üks hea jalamassaaž raisatud 🙂
Niiet veidi tricky soovitus, aga tõesti, eks see ole erinev inimestel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 09:52; 03.11 13:35; 03.11 13:43; 03.11 20:24; 06.11 09:20; 06.11 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

näiteks minu abikaasa on igal õhtul kella üheksaks “läbi nagu Läti raha” ning jääb uudiseid vaadates magama. Mina vastupidiselt olen ergas ning tegutsemisvalmis. Paevarutiinid on erinevad. Tema tõuseb kell 6, mina kell 10.  Tegelikult on see mõlemale suhteliselt koormav. Kasvõi kontserdil voi peol käies. Tema tahab kell 23 koju magama, aga mul siis alles pidu algab.

Nagu minu elust räägid, meil mehega on ka totaalselt erinev aktiivsusperiood. Ja õhtul üheksaste uudiste ajal diivanil norinal magama jäämine on klassika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:40; 23.10 16:53; 24.10 16:03; 25.10 00:03; 03.11 20:56; 04.11 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armumise tunnet tapab pikaajalises suhtes minu arust (teiste asjade hulgas) 100%line kindlus, et suhe jätkub. Risk on üks asi, mis armumist üleval hoiab.  Proovi mõelda, mida tunneksid, kui peaksite lahku minema? Kui väga sa tahaksid oma meest tagasi?

On ikka naiivsus….Millal üldse saab olla 100% kindel, et suhe jätkub? See on naiivne ja rumal, eluvõõras kindlus sel juhul. Ei saa kunagi kindel olla, mis elu toob. Kõigest nädal hiljem võib tulla su mees jutuga, et on kellegi teise leidnud ja aidaa. Mis kindlusest te küll räägite? See, et ollakse koos olnud 10+aastat ja endale tundub, et mees pole eriline naistemees, ei tähenda, et saaks kindel olla. Suhted ongi risk. Alati. Ükskõik kui kaua on koos oldud. Iga kell võivad need läbi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varakult tuleb ärgata, et tööle jõuda ja lapsed lasteaeda viia. Ja eks kodukontori päevi on ka, aga need ei ole ju magamiseks mõeldud, vaid ikka töö tegemiseks.

Kas sina viid lapsed lasteaeda? Las mees viib, saad kauem magada. Samuti ma ei saa aru, miks sina öösiti laste pärast ärkama pead? Lapsehoidja asi pole samuti mehe otsustada, kui sina oled see põhiline, kes nendega tegelema pead ja tema tihti lähetuses. See, et sa ilma lasteta ei saa nädalavahetustel kuhugi sõbrannadega lõõgastuma sõita, ei ole ka normaalne. Su mees tundub ausalt öeldes paras kontrollifriik. Vaevalt ta nädalavahetustel lähetustel on, et lastega üksi kodus ei saa oldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres olin mina see, kes lastele hoidja organiseeris ja lapsed hoidja koju transportis. Ma ei hakanud mehelt küsimagi, kas tems meelest meil lapsehoidjat vaja on. Minul oli vaja ja sellest mulle piisas. Meil on hoidja lapsi paar korda öösel ka hoidnud (laste meelest oli jube põnev hoidjatädi juures madratsitel ööbida), kui me mehega kusagil ööbimisega asutuse peol oleme. Alati imbume peolt üsna vara hotellituppa ja kasutame omaette olemise võimaluse täiega ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:40; 23.10 16:53; 24.10 16:03; 25.10 00:03; 03.11 20:56; 04.11 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsed olid väiksemad, seksisime alailma õhtuti ja puhkepäevadel päevasel ajal vannitoas. Lapsed vaatasid elutoas multikaid, meie panime sauna sooja ja keerasime vannitoa seestpoolt lukku. Mingit pooletunnist äraolekut ei pannud lapsed tähelegi ja väsimus pole ka veel õhtuseks pesemisajaks peale jõudnud tulla.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 07:48; 06.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikaajalises suhtes kuidas mõtestate ümber seksi