Esileht Pereelu ja suhted Pikad kooselud- riiud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pikad kooselud- riiud

Postitas:

Pika kooseluga paarid, kas ragistate oma erimeelsused ja riiud suure raginaga ja kiiresti või vindute. Ma olen ise tähendanud viimasel ajal vindumist ja mulle see hästi ei meeldi. Olen hakanud ka end erimeelsuste korral tagasi hoidma. Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kõige lihtsam on vihastades vait jääda. Kuid pean õigemaks kohe asjad selgeks rääkida. Leppisime mehega kooselu alustades kokku, et magama vihasena lähe ja enne peavad olema asjad ära lahendatud. Ja see on toiminud juba 15 aastat (ok, paar erandit on olnud). Aga hommikul on ikka väga vastik ärgata kui tigedana on magama mindud ja siis on ka raske teemat jälle üles võtta. Ja eriti hull oleks minu jaoks päevade kaupa ühte teemat seedida ja vaikida….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei vindu ja ei ragista ka. me oleme sellised \”igavad\” inimesed, kes välja ei kipu pidutsema. alkoholi ei tarvita eriti. raha kulutamises oleme ühel meelel. lastekasvatuses ka. meil on rahulik elu. omad kohustused ja laste pärast on üsna kindel rutiin. eks me ole harjunud ka teise vigadega ja ei raiska enam energiat teise harjumuste muutmiseks. nii et ei olegi nagu millegi pärast ragistada. ehk me pole lihtsalt enam nii noored ja tulised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei vindu ja ei ragista ka. me oleme sellised \”igavad\” inimesed, kes välja ei kipu pidutsema. alkoholi ei tarvita eriti. raha kulutamises oleme ühel meelel. lastekasvatuses ka. meil on rahulik elu. omad kohustused ja laste pärast on üsna kindel rutiin. eks me ole harjunud ka teise vigadega ja ei raiska enam energiat teise harjumuste muutmiseks. nii et ei olegi nagu millegi pärast ragistada. ehk me pole lihtsalt enam nii noored ja tulised. [/tsitaat]
meil sama 😀

teemaalgataja,
miks sa arvad, et enese tagasi hoidmine halb on? ei tasugi öelda välja kõike, mida sülg suhu toob. peamine on, et saaks erimeelsused välja ja jonksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka igavad. Noorena sai ikka kõva kisa tehtud ja uksi paugutatud. Nüüd ei mäletagi enam, et oleks tülitsenud üldse ja ikka aastaid juba. Koos saab varsti 25.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka ei vindu ega ragista. Tähtsamates asjades oleme alati üksmeelel, mis mind siiani imestama paneb. Väiksemad ning harva esinevad arusaamatused lahendame kohe rahulikult rääkides, kisa tõstmiseks ja tühjade süüdistuste ning alatu demagoogia kasutamiseks austame ning armastame teineteist liiga palju. See on tegelikult päris ime, sest oleme mõlemad ääretult temperametsed tegelased ja suhte algusaastatel ikka ragistasime hoolega, aga kui nurgad nühitud said, muutus elu kohe päris rahulikuks. Samas on meil tuline kirglikus säilinud kõige positiivse suhtes!

Kui lõpuni aus olla, siis mina tegelikult ikka võin vahel ka tühjast tüli teha (eriti kuu teatud päevadel ;)), aga õnneks tunneb mu mees mind lihtsalt nii hästi, et saab alati aru, kui mu pahandamisel sügavam sisu puudub, vastab mingi eriti humoorika remargiga ja juba on mul nägu naerul ning oma käitumise pärast piinlik. Vabandan siis kohe oma tujutsemise pärast ja elu läheb rõõmsalt edasi.

Igasugune tagasihoimine oleks minu seisukohast suhte surm, olen seda ühes varasemas kooselus harrastanud ja see mürgitas mu nii kapitaalselt ära, et jube kohe. Mul on vaja, et kõik asjad saaksid kohe lahendatud, vastasel juhul ei jää meelerahust midagi järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

22a koos, ja ilmselt aeg on kõik nurgad maha lihvinud – ei mäletagi, millal korralikult tülitsesime.
Mina, temperamentsem, ikka aeg-ajalt vihastan mehe peale, aga rohkem olmelistel põhjustel (a la kell 3 öösel mängib arvutimängu, unustab mingi ürituse vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikad kooselud- riiud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.