Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Pikad päevad

Postitas:
Kägu

Tere,

kas keegi oskab anda head nõu. Kuna arst alles 10ndal, siis oma närvide rahustamiseks mõtlesin siit küsida. Nimelt on mul juba mingi 3 kuud olnud nii, et päevad on kestnud väga pikalt (10/11 päeva). Terve elu on olnud 7 päeva. Tavaliselt on nii olnud et 7 päev on veel määrinud. Nüüd on nii, et alates 5-6ndast päevast kuni viimase päevani ka määrib. Eelmine kuu märkisin ka ära kui pikalt siis määrib ja palju neid päevi lõpuks tuleb enam üldse ei määri. Mainisin ka eelmine kord arstile seda, aga see jäigi ainult jutuks. Mõtlesin, et nüüd kui lähen räägin uuesti.  Ma ei ütleks, et stressi oleks rohkem kui varem ja oma teada mingeid ravimeid ka ei tarbi.  Minu jaoks äärmiselt imelik, et mis seda nüüd põhjustab või kuidas seda üldse kontrolli alla saada?

 

Liblikas

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see kurikuulus õli ole.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks see kurikuulus õli ole.

Mis õli?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liblikas kirjutas ühes teemas (https://foorum.perekool.ee/teema/korduvad-katkemised/), et tema kasutab naistepuna õli päevade valude leevendamiseks. Ilmselt see sama õli on ta päevad ära rikkunud, st päevad on tavapärasemast pikemad. Võib-olla tasuks vahepeal pausi pidada või leppida, et keha reageerib nii.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see kurikuulus õli ole.

Mis õli?

Saa üle juba. Kui Sul midagi tarka lisada ei ole, siis ole lihtsalt vait.  Kui madalale võib veel langeda? Iga postitus mis ma teen, lendad Sina siia laivi. Elu pole või milles see probleem on?

NB! Kui see postitus sulle ei meeldi, siis külasta mõnda muud saiti. Labaseks ja lapsikuks ei ole mõtet muutuda.

Liblikas

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see kurikuulus õli ole.

Mis õli?

Saa üle juba. Kui Sul midagi tarka lisada ei ole, siis ole lihtsalt vait. Kui madalale võib veel langeda? Iga postitus mis ma teen, lendad Sina siia laivi. Elu pole või milles see probleem on?

NB! Kui see postitus sulle ei meeldi, siis külasta mõnda muud saiti. Labaseks ja lapsikuks ei ole mõtet muutuda.

Liblikas

Labiilne oled või? Teine küsis lihtsalt, et mis õliga tegu on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nûûd jäigi arusaamatuks, kas Sa kasutad seda õli siis või mitte?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see kurikuulus õli ole.

Mis õli?

Saa üle juba. Kui Sul midagi tarka lisada ei ole, siis ole lihtsalt vait. Kui madalale võib veel langeda? Iga postitus mis ma teen, lendad Sina siia laivi. Elu pole või milles see probleem on?

NB! Kui see postitus sulle ei meeldi, siis külasta mõnda muud saiti. Labaseks ja lapsikuks ei ole mõtet muutuda.

Liblikas

Ole hea, Liblikas, ja muuda oma kasutajanimi siin ära, siis ei saa Sind enam nii lihtsalt tümitada.
Igasugune kius on nii nõme, isegi kõrvalt vaadates…

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

kas keegi oskab anda head nõu. Kuna arst alles 10ndal, siis oma närvide rahustamiseks mõtlesin siit küsida. Nimelt on mul juba mingi 3 kuud olnud nii, et päevad on kestnud väga pikalt (10/11 päeva). Terve elu on olnud 7 päeva. Tavaliselt on nii olnud et 7 päev on veel määrinud. Nüüd on nii, et alates 5-6ndast päevast kuni viimase päevani ka määrib. Eelmine kuu märkisin ka ära kui pikalt siis määrib ja palju neid päevi lõpuks tuleb enam üldse ei määri. Mainisin ka eelmine kord arstile seda, aga see jäigi ainult jutuks. Mõtlesin, et nüüd kui lähen räägin uuesti. Ma ei ütleks, et stressi oleks rohkem kui varem ja oma teada mingeid ravimeid ka ei tarbi. Minu jaoks äärmiselt imelik, et mis seda nüüd põhjustab või kuidas seda üldse kontrolli alla saada?

Liblikas

Variante on ilmselt erinevaid. Minul näiteks tekitas polüüp määrimist päevade järgselt, pärast hüsteroskoopiat probleem kadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks arsti poole pöörduda, kui seni on kasutatud võluhaldjaid ja õlisid? Ehk tasuks oma peaga edasi mõelda ja umbluule truuks jääda.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere,

kas keegi oskab anda head nõu. Kuna arst alles 10ndal, siis oma närvide rahustamiseks mõtlesin siit küsida. Nimelt on mul juba mingi 3 kuud olnud nii, et päevad on kestnud väga pikalt (10/11 päeva). Terve elu on olnud 7 päeva. Tavaliselt on nii olnud et 7 päev on veel määrinud. Nüüd on nii, et alates 5-6ndast päevast kuni viimase päevani ka määrib. Eelmine kuu märkisin ka ära kui pikalt siis määrib ja palju neid päevi lõpuks tuleb enam üldse ei määri. Mainisin ka eelmine kord arstile seda, aga see jäigi ainult jutuks. Mõtlesin, et nüüd kui lähen räägin uuesti. Ma ei ütleks, et stressi oleks rohkem kui varem ja oma teada mingeid ravimeid ka ei tarbi. Minu jaoks äärmiselt imelik, et mis seda nüüd põhjustab või kuidas seda üldse kontrolli alla saada?

Liblikas

Variante on ilmselt erinevaid. Minul näiteks tekitas polüüp määrimist päevade järgselt, pärast hüsteroskoopiat probleem kadus.

Tere, kas see määrimine mõjutab ka ovulatsiooni mingil määral?

Liblikas

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

kas keegi oskab anda head nõu. Kuna arst alles 10ndal, siis oma närvide rahustamiseks mõtlesin siit küsida. Nimelt on mul juba mingi 3 kuud olnud nii, et päevad on kestnud väga pikalt (10/11 päeva). Terve elu on olnud 7 päeva. Tavaliselt on nii olnud et 7 päev on veel määrinud. Nüüd on nii, et alates 5-6ndast päevast kuni viimase päevani ka määrib. Eelmine kuu märkisin ka ära kui pikalt siis määrib ja palju neid päevi lõpuks tuleb enam üldse ei määri. Mainisin ka eelmine kord arstile seda, aga see jäigi ainult jutuks. Mõtlesin, et nüüd kui lähen räägin uuesti. Ma ei ütleks, et stressi oleks rohkem kui varem ja oma teada mingeid ravimeid ka ei tarbi. Minu jaoks äärmiselt imelik, et mis seda nüüd põhjustab või kuidas seda üldse kontrolli alla saada?

Liblikas

Variante on ilmselt erinevaid. Minul näiteks tekitas polüüp määrimist päevade järgselt, pärast hüsteroskoopiat probleem kadus.

Tere, kas see määrimine mõjutab ka ovulatsiooni mingil määral?

Liblikas

Tere, kas naistearsti juurde on aeg kirja pandud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

kas keegi oskab anda head nõu. Kuna arst alles 10ndal, siis oma närvide rahustamiseks mõtlesin siit küsida. Nimelt on mul juba mingi 3 kuud olnud nii, et päevad on kestnud väga pikalt (10/11 päeva). Terve elu on olnud 7 päeva. Tavaliselt on nii olnud et 7 päev on veel määrinud. Nüüd on nii, et alates 5-6ndast päevast kuni viimase päevani ka määrib. Eelmine kuu märkisin ka ära kui pikalt siis määrib ja palju neid päevi lõpuks tuleb enam üldse ei määri. Mainisin ka eelmine kord arstile seda, aga see jäigi ainult jutuks. Mõtlesin, et nüüd kui lähen räägin uuesti. Ma ei ütleks, et stressi oleks rohkem kui varem ja oma teada mingeid ravimeid ka ei tarbi. Minu jaoks äärmiselt imelik, et mis seda nüüd põhjustab või kuidas seda üldse kontrolli alla saada?

Liblikas

Variante on ilmselt erinevaid. Minul näiteks tekitas polüüp määrimist päevade järgselt, pärast hüsteroskoopiat probleem kadus.

Tere, kas see määrimine mõjutab ka ovulatsiooni mingil määral?

Liblikas

Tere, kas naistearsti juurde on aeg kirja pandud?

Tere, kirjutasin üleval pool ja, et 10ndal on arsti( naistearsti) juurde aeg.

Liblikas

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul venisid 4-5 päevast 10-13 päevasteks, ainus “ravi”, mis naistearst välja pakkus (ja käiku läks) olid pillid, sest see pidavat tulenema sellest, et hormoonid on tasakaalust väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.
Kas said midagi teada, miks päevad nii pikalt käisid ja miks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )