Esileht Kodunurk Pikakarvaline vaip

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pikakarvaline vaip

Postitas:

Otsin elutuppa uut vaipa, silma jäi Kaup 24-st ilus pikakarvaline shaggy-tüüpi vaip. Lugesin internetist mõningaid arvamusi sellise vaiba kohta. Kas tõesti ei soovitata seda vaipa osta? Läheb ruttu koledaks, kogub tolmu, paha puhastada jnene? Kellel on sellise vaibaga kogemusi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ostetud Good1.ee lehelt shaggy vaip. Olen rahul. Ei ole aru saanud, et koledaks läinud või paha puhastada. Tolmu koguvad vaibad ju nagunii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas. Mitte kunagi ei ostaks sellist pikakarvalist vaipa enam..väga paha puhastada ja kui lastel veel mõni maiustuse tk sisse kukub, siis väga keeruline kätte saada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samuti pikakarvalisi kaks. Väga meeldivad. Puhastada on keerulisem, nõuavad rohkem imemist, aga nii mõnusad jala all! Soojad ja pehmed.
10 aastaga pole märganud, et oleks koledamaks läinud. Aga need vaibad on mul ka ülemisel korrusel, kuhu koerad ei pääse ja me ise samuti 24/7 peal ei tatsa, mitte elutoas.
Kui tekkis vajadus põhjalikku puhastusse viia, siis oli tõesti probleem – tavalisi vaipu võtavad kõik puhastusfirmad vastu, pikakarvalisi mitte.
Need nõuavad erilisi masinaid. Leidsime pika otsimise peale Tartus ainult ühe firma, kes tegi. Ja sellegi nii, et üks firma andis ühe numbri, sealt anti järgmine, kolmandast veel üks ja lõpuks keegi teadis ka õiget kohta, kuhu helistada. Guugeldades ei leidnud midagi. Võibolla nüüd on ka mõni reklaam guuglist leitav, pole paar aastat vaadanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on need vaibad. 6 a juba elutoas, kus kõige rohkem käimist, püsivad ilusad, aga puhastada on muidugi korralikult, koguvad imeliselt tolmu ja prahti. Aga ostu ei kahetse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Pikakarvaline vaip