Esileht Kodunurk Pikakarvalise vaiba puhastamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pikakarvalise vaiba puhastamine

Postitas:

Nippe, kuidas puhastada taolist pikakarvalist vaipa?

https://mobile.kaup24.ee/et/moobel-ja-sisustus/vaibad-vaipkatted/vaibad/ayyildiz-kilimas-life-cream-300×400-cm?id=1837828

Hädasti vajaks vaip värskendust ja pesu. Kas kodustes tingimustes annab üldse sellist vaipa pesta/puhastada, et ka ilus tulemus jääks? Või peaks ikkagi kohe kusagile proffide kätte viima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin puhastusse. Mul on 2 suurt vaipa ja karva pikkus ca 5 cm.
Sellise leidmisega, mis pikakarvalise üldse ette võtaks, oli ka tükk tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekstiilipesuriga teen ma iga aasta suvel nii diivani kui ka vaiba puhtaks. Suvel just seepräast, et kuivab kiiremini. Vaiba vean rõdule kuivama.
Järjest enam tunnen ma, et ma vist viskan selle karvavaiba üldse ära, sest nii tüütu on seda ka korraliku tolmuimejaga puhastada. Mul musta värvi ja iga puru paistab välja. Kord aastas klopin ka seda ja hoolimata korralikust tolmuimeja kasutusest tuleb sealt rõvedalt palju puru põhjast välja kloppimisega. Peres laps ja kass.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka puhastanud korraliku tektiilipesuriga. Laenutasin sellise, 20 eurot päev.

 

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina viisin puhastusse. Mul on 2 suurt vaipa ja karva pikkus ca 5 cm.

Sellise leidmisega, mis pikakarvalise üldse ette võtaks, oli ka tükk tööd.

palun soovitusi, kus sellist pikakarvalist vaipa kvaliteetselt puhastatakse? Plekke pole, aga üldine mustus (koer püherdab…).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen oma pikakarvalise vaiba puhastamiseks tekstiilipesuri rentinud ja tulemusega väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Pikakarvalise vaiba puhastamine