Esileht Väikelaps Mütsi otsingul.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mütsi otsingul.

Postitas:

Millist mütsi osta 6.a lapsele, kes tihti kõrvad haiged?

 

Tuukrikat ta enam ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ütleksin, et just tuukrikas ongi see ainus ja õige sellisel juhul. Aga eks muidugi leidub muid mütse ka, mis kõrvu katavad. On selliseid, millel on nagu klapid kõrvadel või siis lihtsalt piisavalt sügavalt peas istuvad mütsid.

Aga mis põhjusel lapsel tihti kõrvad haiged on? Kas seda põhjust kõrvaldada ei annaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuul ei tekita kõrvapõletikke, pigem on see nohu tüsistus.
Ainul sel juhul võivad kõrvad haigeks jääda, kui kohe peale pesu, märgade/niiskete kõrvadega õue tuule kätte minna.
Mul oli laps kuni 5a pidevas kõrvapõletikus. Kandis täiesti tavalisi mütse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu lapsel on reima müts, millel justnimelt kõrvaosad pikemad ja tuuletõkkeks on kõrvade kohal spetsiaalsed ringikesed.

nt reima “uljas”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on müts ja kõrvapõletikud seotud? Tuul ei põhjusta kõrvapõletikke. Nohu on vast kõige tavalisem mis tekitab. Pole vaja last ka kubujussiks riietada, siis haigestubki kohe iga tuulekesega. Mul lapsed jooksevad õues, kurk vahel paljas, vahel kõrvad paljad.

Aga mütsidest soovitan Reimat. Head pehmed ja hoiavad hästi ümber pea. Pluss neil on ka need kõrvakaitse asjad või mis need ongi mis ei lase tuulel kõrva puhuda vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sobib talle läki-läki tüüpi müts – didriksons ja Lenne müüvad selliseid. Lenne kodulehel on analoogseid mütse kui ühe eelmise käo pildil. Lenne müüb ka mütse kus mütsi küljes on sall. See ei ole tuukrimüts kuna sall jääb lõua alla, ümber kaela. Hetkel on seal ka hooaja allahindlused ja head hinnad.

Kaelusega: https://lenne.ee/toode/20590-229/ on ka teisi värve

Poisile läki-läki: https://lenne.ee/toode/20690-3301/

Ilma paelteta ja kaeluseta mütsiga lähevad mänguhoos kõrvad ikka mingil määral paljaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mütsidest soovitan Reimat. Head pehmed ja hoiavad hästi ümber pea. Pluss neil on ka need kõrvakaitse asjad või mis need ongi mis ei lase tuulel kõrva puhuda vms.

[/quote]
Minu lapsel kaks erinevat pikema kõrvaosaga mütsi ja kahjuks lükkab jope või kombeka kõrge krae-äär need kõrvad nö. laiali:( Tuul puhub otse sisse. Kusjuures mütsid on eri suuruses ja mudelis ga a mõlemal samamoodi. Võimalik, et asi on lapse peakujus. Kui all oleks paelad, siis aitaks küll, aga nii suurel lapsel pole enam paeltega sobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Mütsi otsingul.