Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pikale veninud õpingud ja CV

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pikale veninud õpingud ja CV

Postitas:

Kuidas märkida CV-sse pikale veninud ülikooli õpingud? Nüüdseks on diplom käes juba üle 3 aasta ja soov kandideerida uuele ametikohale, aga ei tea kuidas korrektselt seda kirja panna. Kas kirjutada kooli asumise aeg ja lõpp (kuigi reaalselt nii palju ei õppinud) nt 2003-2009 või ainult kooli lõpp nt 2009? Või hoopis mõni kolmas variant?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 19:21; 01.03 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohib ma küsin- mis vahet sel on??? Peaasi on ju, et kool on lõpetatud. Mina tööandjana näiteks ei vaata, kas sul kulus selleks 3, 5 või 7 aastat. Ka ise olen oma teise kõrghariduse saamisega venitanud mitu aastat, põhjusel, et olen vahepeal saanud 2 last ja nendega akadeemilisel viibinud. Ained kõik tehtud, kuid lõputöö kirjutamine venib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ega selle polegi mingit vahet. Ka mul endal on hea meel, et võtsin ennest nii palju kokku ja lõpetasin kooli erialal, millel ma nagunii aastaid juba töötan. Aga siiski ma tunnen, et see oleks nagu mingisugune must plekk minu CV-s.
Korrektsuse all ma muidugi ei mõtle seda, et nüüd kõigile näidata, et vaadake olen nii ja nii õppinud. Vaid mõtlesin CV mõttes korrektselt, nõ reeglitele vastavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 19:21; 01.03 21:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pikale veninud õpingud ja CV

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.