Esileht Imetamine Pikali imetamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pikali imetamine

Postitas:

Loen siit et hästi paljud imetavad pikali, et siis hea saad ise suikuda ja ka laps jääb kaisus tuttu AGA kas mitte ei pea peale igat sööki lapsel krooku välja laskma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui last ei häiri krooks, siis ei pea välja laskma. Kui jääbki õhk sisse, siis poolkülili asendis tuleb kergesti iseenesest välja.
Kui krooksutada iga hinna eest, siis sageli juhtub, et rinnal magama jäänud laps ärkab üles. Krooksuta siis, kui laps on rahutu ja on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse don individuaalsed. Pealei üks hetk see suu rkrooksutamine lõpeb nagunii – ma teist last pidin alguses ka öösiti ikka krooksutama, tal olid gaasid ja siis ei saanud lubada õhumullide sissejäämist. aga õnneks hakkas ta kohe peal e3kuuseks samaist end kõhuli keerama ja sisi lõppes ka see suur öine krooksutamine ära, kui laps valis ise magamisasendeid ja ebamugaveuse korral keeras end kõhuli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud teist last pikali imetada hoopis toidu tagasiheite pärast – pmst tuli tal pool sööki tuldud teed pidi tagasi. Koos krooksuga näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina krooksutasin last ainult siis kui ma nägin, et teda vaevab ja tal on seda vaja. Enamasti ei olnud. Imetasin 2 aastat pikali öösiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Pikali imetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.