Esileht Ilu ja tervis pikalt kestev iiveldus (rase pole)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: pikalt kestev iiveldus (rase pole)

Postitas:

juba 3 nädalat on iiveldanud – vahepeal vähem, vahepeal rohkem. eile õhtul oli iiveldus näiteks nii tugev, et ei suutnud mitte midagi teha, lihtsalt lamasin ja ootasin, et läheks üle. naistearstil käidud, rase ei ole (tehtud UH ja vereproov). küll aga on munasarajs tsüst, see nn funktsionaalne tsüst, pidi ise ära minema. arst arvas, et see tsüst võib sellist iiveldust tekitada. kas kellelgi veel olnud? mind igatahes juba väga häirib see pidev iivelduse tunne ja mingit ravi siin ka ju ei ole… ise hakkan juba kahtlema, kas see on tsüstist või hoopis midagi seedesüsteemil viga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla see on nüüd täiesti rumal vastus, kuid mulle tuli pähe selline mõte, et äkki sind võiksid aidata(no niikauaks kuni see tsüst ära läheb;()need merehaiguse tabletid, mis võetakse sisse nenne merereisi. Sest kui need sisse võtta, siis ei lähe süda pahaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käi igaks juhuks gastroenteroloogi juures. mul on juba aasta aega sama probleem. arst leidis mingi bakteri, mis on kõikidel vist olemas, aga mõnedele mõjub, kellel on nõrk immuniteet… kirjutas välja antibiotikume, ei ole veel jõudnud neid tarvitada… kuna kõrvaltoime on samuti iiveldus, ootan sobiva hetke.

Nüüd söön hommikuti kaerahelbeputru ja valin mida päeva jooksul süüa, läks natuke paremaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära üldse muretse. see on vabalt tsüstist, mis võib isegi tekitada täiesti raseda tunde. minul oli samamoodi süda paha, kui tsüst leiti ja isegi rinnad olid väga hellad. kui iiveldus jätkub peale päevade algamist, siis on põhjust muret tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Ka rasedustest tehtud. Nüüd tuli meelde, et ka mul see tsüst :S Äkki tõesti sellest. Mul oli ka tugev valu kõhus ükspäev lisaks. Või ehk miski viirus hoopis liikvel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannal oli tsüst, iiveldas mitu aastat. Kui ära opereeriti, kadus ka iiveldus.
Mul endal oli aastatepikkume iiveldus põhjustatud kergest sapipõiepõletikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just kirjutada, et mul ka oli sapikividest iivldus, pikka aega ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka vahest nii, et suval hetkel hakkab iiveldama ja vahest järgneb sellele oksendamine. Enamasti juhtub see söömise ajal. Ka rase pole. Tean, et mul on emakakaelavähi oht hetkel. Peabki arstile uuesti minema ,et kus maal sellega asjad on. Aga ma ei tea, et kas see iiveldus on seotud üldse sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka see pidev iiveldus ja hakkab juba varahommikul,nii,et enam magada ei saaa edasi.Kas kellelgi veel nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 20:01; 21.04 07:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to 22:14 Kägu.:
kus arstide juures sa käisid oma iiveldusega? Kui mul see jama hakkas,et süda on paha koguaeg,siis käisin isegi onkoloogi juures otsaga ära.Tehti siis kontrastainega uuring kõhust ja gastroskoopia ka.Diagnoos krooniline atroofiline gastriit ja helicobakter oli ka positiivne.Tegin siis kolmikravi läbi.Aga ikka on mul süda paha koguaeg ja isegi magades.Küll on ka depressioon ja võtan AD-e.Kas siis närvidest ja depressioonist võib ka süda paha olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 20:01; 21.04 07:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis pikalt kestev iiveldus (rase pole)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.