Esileht Pereelu ja suhted Pikalt kestev silmside

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Pikalt kestev silmside

Postitas:
Kägu

Ma ei ole mingi kustutaja,ju siis liigub siin keegi teine,keda silmas pead.

See,et ma teemaalgatuse lõpetan, sest väljamõeldiseks asja peetakse ei tee mind mingisuguseks sarikustutajaks.

Mehel jutu järgi ju huvi puudub sinu kui naise vastu ja seda fakti tõestab ka fakt, et 2 aastat pole teie vahel midagi olnud. Seega, mõtled üle ja näed, mida näha tahad.. Mehed on konkreetsed, mitte ei vaata 2 aastat kellelegi niisama otsa. Tüüp on lihtsalt vaataja, samas kategoorias on minu jaoks ka need, kes juba kaugelt sind nähes lendavad peale küsimusega kuidas sul läheb, kas kõik on korras blablabla. Selles mõttes ole rahulik täitsa, pole huvitatud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See,et ma teemaalgatuse lõpetan, sest väljamõeldiseks asja peetakse ei tee mind mingisuguseks sarikustutajaks.

Mehel jutu järgi ju huvi puudub sinu kui naise vastu ja seda fakti tõestab ka fakt, et 2 aastat pole teie vahel midagi olnud. Seega, mõtled üle ja näed, mida näha tahad.. Mehed on konkreetsed, mitte ei vaata 2 aastat kellelegi niisama otsa. Tüüp on lihtsalt vaataja, samas kategoorias on minu jaoks ka need, kes juba kaugelt sind nähes lendavad peale küsimusega kuidas sul läheb, kas kõik on korras blablabla. Selles mõttes ole rahulik täitsa, pole huvitatud.

Kas sa oled imelik? Kuidas saab nende vahel midagi olla, kui ise juba ütles, et tal pole mehe vastu tundeid? Kas sama loogika, et ma olen küll abielus, aga bussijuht viskab hommikuti silma ja nüüd sa küsid, miks meie vahel midagi peale teenuse tarbimise ei ole? Vahest sellepärast, et mul on abielusõrmus sõrmes ja mul pole huvi, 99,99% tõenäosusega tal ka mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa oled imelik? Kuidas saab nende vahel midagi olla, kui ise juba ütles, et tal pole mehe vastu tundeid? Kas sama loogika, et ma olen küll abielus, aga bussijuht viskab hommikuti silma ja nüüd sa küsid, miks meie vahel midagi peale teenuse tarbimise ei ole? Vahest sellepärast, et mul on abielusõrmus sõrmes ja mul pole huvi, 99,99% tõenäosusega tal ka mitte.

Kas sa oled ise imelik? Ma võin ka sulle öelda, et ma pole kellestki huvitatud. Tehes teema, ma ju näitan vastupidist, lihtsalt elus ma ei julge seda tunnistada sellele, kellest huvitatud olen, teoreetiliselt.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes lõpetad teemaalgatuse? Tegid teema, siis nii ongi, mitte ei käitu kommenteerijate suhtes ebaviisakalt mingite kustutamistega.

Mismõttes sina kutsud ebastabiilseks teist inimest? Annaks teole lihtsalt hinnangu, hoopis lähed isiku kallale, peale seda imestad, et lumehelbekesed solvuvad? Kui ei ole lumehelbeke ja ongi diagnoosiga ja sa ütled teisele ebastabiilne?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa oled ise imelik? Ma võin ka sulle öelda, et ma pole kellestki huvitatud. Tehes teema, ma ju näitan vastupidist, lihtsalt elus ma ei julge seda tunnistada sellele, kellest huvitatud olen, teoreetiliselt.

Hoopis tehes teema ei julge mehega seda teemat, kuidas vihjata igaks juhuks, kui mehel huvi on, et endal ei ole, päevakorda võtta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismõttes sina kutsud ebastabiilseks teist inimest? Annaks teole lihtsalt hinnangu, hoopis lähed isiku kallale, peale seda imestad, et lumehelbekesed solvuvad? Kui ei ole lumehelbeke ja ongi diagnoosiga ja sa ütled teisele ebastabiilne?

Sest see, mida ta teeb, on ebaviisakas käitumine. Miks sa lollust tolereerid? Tulebki tegeleda oma ebastabiilsusega. Lumehelbekesed kasvagu üldse suureks.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sest see, mida ta teeb, on ebaviisakas käitumine. Miks sa lollust tolereerid? Tulebki tegeleda oma ebastabiilsusega. Lumehelbekesed kasvagu üldse suureks.

Miks see sind nii häirib?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks see sind nii häirib?

Sest elus tuleb elada nii, et julged teha-julged tunnistada. Mitte tõmbad saba jalgevahele ja paned punuma, kui keegi ei vasta nii, kuidas soovisid. Lihtsalt sellel inimesel ongi komme teha teema või kuskil mujal teemades kümneid kordi vastata, seejärel kustutada kõik, mida ta vastanud on. Ja siis läheb teine inimene teemat lugema, mitte midagi aru ei saa, mis toimub.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga nüüd ei ole põhjust kustutada, olen sama anonüümne kui alati. Ja see ei ole minu teema ka. Veel pole ühtegi teemat teinud, aga kunagi ehk.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ka ei ütleks, sest milleks suhteid rikkuda?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt sellel inimesel ongi komme teha teema või kuskil mujal teemades kümneid kordi vastata, seejärel kustutada kõik, mida ta vastanud on. Ja siis läheb teine inimene teemat lugema, mitte midagi aru ei saa, mis toimub.

See VÕIB olla seesama masskustutaja aga võib ka mitte olla, me tegelt ei tea.
(ise ta muidugi mitte midagi ei tunnista, selge see)

Ehk siis on ka variant, et neid sarnaseid kustutajaid on tõepoolest siin rohkem.
Ja sellega olen muidugi nõus, et sellistega on keeruline asju ajada; nii päriselus kui ka siin.

(peaks nagu hakkama igalt teemaalgatajalt küsima, et kas sa oled see kustutaja ja sinu teemasse polegi mõtet midagi tarka vastata VÕI oled sa normaalne inimene, kes tunnistab, et ta teema arengu käigus midagi juurde õpib/teada saab ja see on täiesti norm)

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ma vahin ka rääkides silma. Kuhu siis veel vahtida? Vestluspartneri varbaid või?

Jah. Põhjamaine introvert vaatab vestluse käigus omaenda varbaid. Põhjamaine ekstravert vaatab oma vestluskaaslase varbaid.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui üldiselt rääkida silmsidest inimeste vahel, siis ma näiteks ei suua eriti inimestele pikalt otsa vaadata, eriti raske on vaadata silma võõrale. Sõbrannadega paariks sekundiks kannatab.

Ma tunnen nagu teine inimene sööks mu sisemiselt ära või kisuks alasti.

On see mingi isiksusehäire? Olen sellele pikalt mõelnud, miks ma ei suuda, olen püüdnud end treenida, aga ei- ei saa.

Autismispektri jooned. Mul täpselt sama.

Autiste on ühiskonnas tegelikult palju rohkem, kui on diagnoositud. (Igaks juhuks lisan, et see pole mingi häbiasi. Neuroloogiline mitmekesisus on vaimustav nähtus.)

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas nüüd saab teemasid kustutada?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja vahepeal piilub siia.
Kuidas suhtuda sellesse,kui see sama aastaid pikalt silma vaatav mees koguaeg kõigest mulle räägib?🤔
Näiteks vatrab ette kogu oma esivanemate,perekonna ja lapsepõlve eluloo-saadab neist fotosid.Kui me koos oleme lööb oma perefotod ette ja näitab,et see on see jne. Laste fotod,
eelmisest kooselust,nende tegemised jne-kõike ta minuga jagab. Lisaks on ta rääkinud paljudest oma teel olnud eluraskustest,informeerib mind mis tal ikka sellel ja sellel päeval plaanis on ja lisaks muidugi see,kui tore ja vaba tal minuga suhelda on.
Tundub loomulik ka,teame teineteist juba pea 10 aastat(kogu aja sellest ei ole suhelnud),aga mina sellegipoolest talle oma elu ja perekonnaprobleeme(vanematepoolseid) ette ei lahka ning fotosid ei edasta, ei tunne vajadust.
Mis ta otsib, kaastunnet probleemidele ja kaasaelamist, kui tal midagi hästi läheb?
Parimat sõpra minus?
Minu jaoks enam, kui kummaline.
Kui ma temalt küsin, miks Sa mind alati nii vaatad, kui me koos oleme, vastab, et tahan teada mida sa mõtled,su silmad on ilusad jne jne.40+ mees ja nii vastuolulise jutu ja käitumisega kohati.
Mul ei ole selle vastu midagi, et ta seda kõike teeb, aga küsimus on miks.
Ei ole liba teema ning ma pole kurikuulus kustutaja. Ei viitsi lihtsalt mingit halvustamiselaviini kaela saada, meeldib inimestega normaalselt arutleda.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatab silma pikalt, sest otsib vastust küsimusele, kas sina ka teda armastada võiksid.
Otse pole mõista andnud, sest ratsionaalselt arutledes oleks tõenäosus selleks ilmselt liiga väike ja kardab eitavat vastust, kuid süda loodab ja ei lase loobuda sinust, mis sest, et reaalne lootus pea olematu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatab silma pikalt, sest otsib vastust küsimusele, kas sina ka teda armastada võiksid.

Otse pole mõista andnud, sest ratsionaalselt arutledes oleks tõenäosus selleks ilmselt liiga väike ja kardab eitavat vastust, kuid süda loodab ja ei lase loobuda sinust, mis sest, et reaalne lootus pea olematu.

Aga ta on mulle konkreetselt öelnud, et oleme sõbrad ja tal romantilised tunded puuduvad.
Lihtsalt tema teod vahel panevad mind teisiti arvama ja ma ei tea mida uskuda, mõelda.
Miks siis inimene ometi aus ei ole, kui on võimalus et ta hoopis tunneb midagi? 🤔

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt tema teod vahel panevad mind teisiti arvama ja ma ei tea mida uskuda, mõelda.

Kas peale selle jõllitamise veel mingeid muid “tegusid” ka siis on?

Peab meeles su muresid? Kolm kuud tagasi rääkisid talle, et su arvuti on vana ja aeglane ja nüüd tõi sulle uue…
Su tähtpäevi? Sinu uuel töökohal sai täis aasta. Sul on sünnipäev. Su emal on sünnipäev…
Võtate koos ette sinu lemmiktegevusi? Teater, metsamatk, aerutamine? jne
Kinkis sulle kõrvarõngad, milliseid ükskord, kunagi ammu näitasid talle vaateaknal…
Kui olete tema pool, siis on menüüs sinu lemmiksöögid, mida ta oskab suurepäraselt valmistada (on üksi harjutanud, kohe näha)
Parandab su korteriukse lukku, jalgratast, autot, ilma palumata.

Veel midagi sellist, millest on aru saada, et ta mõtleb sulle ka siis, kui te koos pole?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ta on mulle konkreetselt öelnud, et oleme sõbrad ja tal romantilised tunded puuduvad.
Miks siis inimene ometi aus ei ole, kui on võimalus et ta hoopis tunneb midagi? 🤔

Ju siis ei ole tundeid. Kui oleks, küll ta teisiti käituks. Miks sa ometi ei usu, mida räägitakse? Lihtsalt tore ja hooliv inimene ilmselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas suhtuda sellesse,kui see sama aastaid pikalt silma vaatav mees koguaeg kõigest mulle räägib?🤔

Näiteks vatrab ette kogu oma esivanemate,perekonna ja lapsepõlve eluloo-saadab neist fotosid.Kui me koos oleme lööb oma perefotod ette ja näitab,et see on see jne. Laste fotod,

eelmisest kooselust,nende tegemised jne-kõike ta minuga jagab. Lisaks on ta rääkinud paljudest oma teel olnud eluraskustest,informeerib mind mis tal ikka sellel ja sellel päeval plaanis on ja lisaks muidugi see,kui tore ja vaba tal minuga suhelda on.

Tundub loomulik ka,teame teineteist juba pea 10 aastat(kogu aja sellest ei ole suhelnud),aga mina sellegipoolest talle oma elu ja perekonnaprobleeme(vanematepoolseid) ette ei lahka ning fotosid ei edasta, ei tunne vajadust.

Mis ta otsib, kaastunnet probleemidele ja kaasaelamist, kui tal midagi hästi läheb?

Parimat sõpra minus?

Kui ma temalt küsin, miks Sa mind alati nii vaatad, kui me koos oleme, vastab, et tahan teada mida sa mõtled,su silmad on ilusad jne jne.40+ mees ja nii vastuolulise jutu ja käitumisega kohati.

Ei ole liba teema ning ma pole kurikuulus kustutaja. Ei viitsi lihtsalt mingit halvustamiselaviini kaela saada, meeldib inimestega normaalselt arutleda.

Tundub, et ta usaldab sind ja peab sind heaks sõbraks, kellega heldimusega meenutada lapsepõlve ja muredest rääkida.
Mis sa talle vastad, kui su silmade kohta komplimente teeb? Toimub diskussioon, intervjuu? On ta teinud proovi kuidagi läheneda komplimenti tehes, suudelda? Kui on, kuidas reageerinud oled: pöörad pea ära..?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parimat sõpra minus?

Tundub, et ta usaldab sind ja peab sind heaks sõbraks, kellega heldimusega meenutada lapsepõlve ja muredest rääkida.

Mis sa talle vastad, kui su silmade kohta komplimente teeb? Toimub diskussioon, intervjuu? On ta teinud proovi kuidagi läheneda komplimenti tehes, suudelda? Kui on, kuidas reageerinud oled: pöörad pea ära..?

Tänan loomulikult.
Jah ta on püüdnud mind suudelda ning oleme suudelnud ikka palju kordi, aga nagu ma ütlen, ma ei tunne mingisuguseid meeletuid tundeid,kuid samas paneb mõtlema, kui tema tunneks, mis siis…
Ta on iseenesest väga sümpaatne kuju ja mulle meeldiks tõde teada,ilma et sellest midagi enamat peaks arenema,tal on liiga keeruline elu ka ning see tõmbab minus neid võimalik et tärkavaid tundeid alla.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kas tõesti on see võimalik? Sümpaatne kuju, kel on liigkeeruline elu? Täiskasanud 40+ mees käitub nagu roheline? Sina selle asemel, et endale mees leida, mõtled, et kas mees, kes sinus isegi ei tekita tundeid juba 10+ aastat, suudleb sind soovist, pea nüüd väheke, mis soovist täpsemalt?

Veidi selgitust kahtlasele mõttekäigule? Mis põhjusel sõpru suudleda, kellede vastu midagi ei tunne? Tekitad olukordi, kus saad hiljem öelda, et sind mõisteti valesti? Mängid, manipuleerid, mida teed? Ole enda vastu kübekest aus ja ütle endale, mida tegelikult tåhad ja ei taha. Parem isegi veel, kui oled ise ka seal 30-40 kanti, nüüd oleks tagumine aeg end tundma õppida ja läbi lillede vihjamise asemel end väljendama õppima.
Kui see lugu on päris, on mees sust huvitet, sina jätad samas frigiidsema mulje, vabandust.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah ta on püüdnud mind suudelda ning oleme suudelnud ikka palju kordi

Mina mehena küsin-kus on sind suudelda püüdnud mehe käed?
Kas ta ainult püüab sind suudelda ja see ei õnnestu või suudlete ikka ka?
Kas mees püüab suudlemise ajal kätega mudida sinu rindu?
Kas mees püüab suudelemise ajal kätega silitada sinu häbemepiirkonda või tagumikku?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina mehena küsin-kus on sind suudelda püüdnud mehe käed?

Mina mehena küsiks omakorda, et mis su saja mudimisküsimuse point on?

Kas see, et kui sa naisesse armunud oled, siis sa ei kipu suudlemise ajal talle kätt püksi ja jalgevahele ajada? (normaalne vastus ilmselt oleks, et ei kipu)

Või mida sa öelda tahtsid, proovi end selgelt väljendada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see, et kui sa naisesse armunud oled, siis sa ei kipu suudlemise ajal talle kätt püks

Eks mehed on erinevad ja meeste käitumine on erinev. Kui mina olen naisesse armunud ja teda suudlen, siis minu käed mudivad alguses naise rindu. Pärastpoole liigun allapoole ja hakkan sõrmedega silitama naise häbemepilu.
Aga loomulikult võib mõni armunud mees käituda ka teistmoodi.
Küsisin sellepärast, et oskaks teemaalgatajat hea nõuga ehk aidata. Juhul kui ta vastab minu küsimusele.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks mehed on erinevad ja meeste käitumine on erinev. Kui mina olen naisesse armunud ja teda suudlen, siis minu käed mudivad alguses naise rindu.

????
Mehed on tõepoolest erinevad.

Kui mina olen naisesse armunud, siis mind tema rinnad absoluutselt ei huvita.

Mind huvitab tema ise, kui inimene.
Sest ma olen ju inimesesse armunud, mitte tema rindadesse.
Mind huvitab tema hing, jah, suudlemisel lööb mul lained kokku ka tema huuled, tema nägu, aga see on ilmselt subjektiivne.
Mind huvitab see, mida ta räägib, arvab, kiidab, laidab, millal naerab, millal nutab, ühesõnaga tema kõik väärtushinnangud.
Tema meeldimised ja mittemeeldimised.
Kogu tema elu huvitab.

Mulle tunduks teda alandavana teda kuskilt “mudida”. See tema keha pole ju hetkel oluline.
Kui suhe edasi areneb, küll ka siis tema keha iseärasused muutuvad mulle kõige tähtsamaks.
Ükskõik, millised need siis ka on.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu liba siia kokku kirjutatud mingi uinamuina-jutt ja muuseas- koma ees käib tühik.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah ta on püüdnud mind suudelda ning oleme suudelnud ikka palju kordi, aga nagu ma ütlen, ma ei tunne mingisuguseid meeletuid tundeid,kuid samas paneb mõtlema, kui tema tunneks, mis siis…

Ta on iseenesest väga sümpaatne kuju ja mulle meeldiks tõde teada,ilma et sellest midagi enamat peaks arenema,tal on liiga keeruline elu ka ning see tõmbab minus neid võimalik et tärkavaid tundeid alla.

Olete suudelnud palju kordi ja teema tegid, sest ei tea miks ta sind pikalt vaatab?
Mängid lolli või oled loll?

Miks ei teinud teemat, et miks ta sind suudles? Sest kui pole kindel, miks ta sind pikalt piidleb, siis ei või teada ju ka miks ta sind suudles. Või miks sina teda suudlesid ja veel mitmeid kordi… varsti tuleb välja, et olete ka seksinud mitmeid kordi.. teil on kolm last, üks neist on hilis-teismeline. Olete 20 aasta abielus olnud jne.
Ja sa ei saa aru, miks ta sulle oma perefotosid näitab… ka sina oled nende peal. Pulmapildid ja pildi lastest.. ka sinu lastest.
Veider

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti mõttetu liba siia kokku kirjutatud mingi uinamuina-jutt ja muuseas- koma ees käib tühik.

Olen nõus sinuga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen nõus sinuga.

Lausa kaks perekoolikat on veendunud, et koma ees käib tühik?

No more comments.
Siin on asjad ikka väga halvaks kiskunud ja tundub, et aeg on taanduda.
“koma ees käib tegelikult kolm tühikut, andke minna”

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Esileht Pereelu ja suhted Pikalt kestev silmside