Esileht Pereelu ja suhted Pikalt vaatamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Pikalt vaatamine

Postitas:
Kägu

Mida mees mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Mida naine mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Ei ole sellele pihta saanud. Ei kommenteeri inimeste keha ega nende riietust. Kui vaatan on mingi situatsioon: ema telefonis, laps pikalt järgi suure sõidutee ääres, liikumispuudega inimene suure toidukotiga, küsin kas vajab abi jne. Kui vastassugupool jääb mind jõllitama naerusui, on mu esimene mõte ohhh ajupauk, tuleb tunne telefon haarata ja hädaabinumbril helistada. Küsimusele mida?- Nõmeda titehäälega vastus: ei midagi erillllllllist ja naerunägu, siis järgmiseks mõtlen, kas tõesti neerud haiged? või kolmas mõte: tahab seksi vää? Neljandaks teen sellise triki, et hakkan oma abikaasast midagi rääkima.

0
-42
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui vastas, ei midagi erilist, siis võis olla mõttesse jäänud ja nägid tuhande miili vaadet, mille sinu küsimus katkestas. Umbes nagu uneparalüüs, mille katkestab valgus, kõva heli või puudutus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

igaühel oma elu ja harjumused. kui sa näed ja otsid mingit pikalt vaatamist, siis on see su isiklik kiiks          keskendud sellele, millest puudust tunned ehk ekstra tähelepanuvajadust.

 

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

igaühel oma elu ja harjumused. kui sa näed ja otsid mingit pikalt vaatamist, siis on see su isiklik kiiks          keskendud sellele, millest puudust tunned ehk ekstra tähelepanuvajadust.

Vastupidi. Abikaasaga norm. pikalt silmsidet teha ja teineteist vaadata, aga kui seda teeb sinu suunas võõras inimene või töökaaslane. Mida ta tahab?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla vaatas seina ja sa jäid lihtsalt ette…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla vaatas seina ja sa jäid lihtsalt ette…

Jah, ja tegelikult kui käperdama hakkab, ja enam üldse ümbrust ei adu, siis võib veresuhkrugagi probleemid olla.

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oh enamasti ei taha midagi. Ühistranspordis ja nt arsti ootetoas alalõpmata kas jääd ise omades mõtetes kedagi jõllitama või keegi sind. Tegelikult 99,9% juhtudest ei huvita jõllitatav jõllitajat mingilgi moel.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh enamasti ei taha midagi. Ühistranspordis ja nt arsti ootetoas alalõpmata kas jääd ise omades mõtetes kedagi jõllitama või keegi sind. Tegelikult 99,9% juhtudest ei huvita jõllitatav jõllitajat mingilgi moel.

On see teatud vanusega seotud? enesehinnanguga? Küsin, kuna ei ole seda ära taibanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Võib-olla oled sa katkestanud inimese mõtted ja tal läheb aega ümberlülitumiseks.

2. Ei saa kohe aru, miks sa teda kõnetad.

3. Eestlane üldiselt ka niisama kellegi poole ei pöördu, nii et tal võib olla koguni ehmatus, kui keegi järsku kontakti loob.

4. Sinu juures on midagi pilkupüüdvat – võib olla nii heas kui ka halvas mõttes.

5. Pilk on lihtsalt tardunud ja ta ei märka otseselt sind, vaid mõtleb millestki muust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu juures on midagi pilkupüüdvat – võib olla nii heas kui ka halvas mõttes.

See võib küll tõsi olla. Ei ole enam 20 aastane. Võibolla vaatabki, et mis sa siin maamunal veel teed.  Endale on inimkeha nii püha, et ei tule pähegi kedagi jõllitada. Äkki koolis ka liiga palju käinud. Ja eks see taipamine, mis siin elus tegelikult oluline on, see tuli ka piimahammastega.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eest muuseum, tagant gümnaasium

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oled peast ülekaalukalt soojalaadne

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oled peast ülekaalukalt soojalaadne

Vaata ma ei saa, nägemata sinu diagnoose sulle samaga vastata. Normaalintelligent kindlasti nii ei räägi. Ma ei tea, kas sul on taustal depressioon, ajukasvaja või oled noor naine, kes mähkmetesse kust siristas. Kuna ma ei tea, siis jätan sulle vastamata.

0
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eest muuseum, tagant gümnaasium

proovi ennem nii vanaks elada, eksole. Minu keha on ainuüksi minu oma, kuidas ta mulle eest või tagant tundub- vastab vanust ma arvan. Kas oma kehas on hea olla? Muidugi on.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaarist on juba teavitatud

Sa pead õppima, see kommentaar oli sulle õppetunniks. Haukuda ei tohi kui sul endal on paha olla. Kui nii julge lausega otseselt pöördud minu poole, siis pead taluma ka vastust ja see kehtib ka edaspidi.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida mees mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Mida naine mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Ei ole sellele pihta saanud. Ei kommenteeri inimeste keha ega nende riietust. Kui vaatan on mingi situatsioon: ema telefonis, laps pikalt järgi suure sõidutee ääres, liikumispuudega inimene suure toidukotiga, küsin kas vajab abi jne. Kui vastassugupool jääb mind jõllitama naerusui, on mu esimene mõte ohhh ajupauk, tuleb tunne telefon haarata ja hädaabinumbril helistada. Küsimusele mida?- Nõmeda titehäälega vastus: ei midagi erillllllllist ja naerunägu, siis järgmiseks mõtlen, kas tõesti neerud haiged? või kolmas mõte: tahab seksi vää? Neljandaks teen sellise triki, et hakkan oma abikaasast midagi rääkima.

Endal valus ei ole omast igast mõttevälgatusest Perekooli teemat tehes?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal valus ei ole omast igast mõttevälgatusest Perekooli teemat tehes?

Vanasti olid mingid tinder teemad ja kes kuhu endale midagi toppis. Ei taha neid pepulugusid enam. Inimene jääb ju ühte punkti ka siis vaatama kui peas on mingi hoog. Kui palju küsite ja tunnete huvi: kas sul on kõik hästi. Segamini ja laaberdav kodanik ei ole ju ka 100% alkohoolik, vaid täiesti tavaline suhkruhaige. Valus on ainult siis kui inimesed sildistavad, sest neid ei huvita!

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oh enamasti ei taha midagi. Ühistranspordis ja nt arsti ootetoas alalõpmata kas jääd ise omades mõtetes kedagi jõllitama või keegi sind. Tegelikult 99,9% juhtudest ei huvita jõllitatav jõllitajat mingilgi moel.

On see teatud vanusega seotud? enesehinnanguga? Küsin, kuna ei ole seda ära taibanud.

Ei ühegi nimetatud asjaga. Lihtsalt pilk jääb millelegi, on see siis inimene, sein, lagi või laternapost. Mingit huvi see küll ei näita. Pigem seda, et huvi on null ja see jõllitaja ei näe sind kui inimest. Kui võõras inimene meedib, siis inimesed püüavad nimelt mitte avalikult vahtida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endale on inimkeha nii püha, et ei tule pähegi kedagi jõllitada

Ega sa ise ju ei tea, kas jõllitad või ei. Ja inimkeha võiks sulle ka nii püha olla, et sa ei risusta foorumit täiesti ogarate teemadega.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

proovi ennem nii vanaks elada, eksole. Minu keha on ainuüksi minu oma, kuidas ta mulle eest või tagant tundub- vastab vanust ma arvan. Kas oma kehas on hea olla? Muidugi on.

Kuna küsisid, miks vaadatakse, pakkusin. Vaatab teine inimene, mitte ei vaata sina iseennast. Niiet see näide, et see on sinu asi, ei päde. Ühiskonnas elades kahjuks vaatavad teised inimesed, kui ei meeldi, siis tuleb kolida metsa eraldatud kohta, kus elab kaks inimest, poemüüja ja postiljon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind vahib nii ainult üks endine tuttav, kellega kunagi tülli läksime. Pidevalt, kui näen teda, pean taluma kas surmtõsise näoga ainitist jõllitamist, lollakat teeseldud naeratust tema näol või seda, et näeb mind ja keerab näo salli sisse  ja irvitab omaette. Täiesti selgelt sooviks ta mulle midagi halvasti öelda, kuid ei tee seda. Lihtsalt mõnitab oma vahtimisega iga kord. Mind see ei sega, lihtsalt mõistan küll, miks nii käitub-vihkab mind salamisi.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistan küll, miks nii käitub-vihkab mind salamisi.

Mis mõttes salamisi. Täitsa avalikult ju, kui avalikult sinu üle naerab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal valus ei ole omast igast mõttevälgatusest Perekooli teemat tehes?

Vanasti olid mingid tinder teemad ja kes kuhu endale midagi toppis. Ei taha neid pepulugusid enam. Inimene jääb ju ühte punkti ka siis vaatama kui peas on mingi hoog. Kui palju küsite ja tunnete huvi: kas sul on kõik hästi. Segamini ja laaberdav kodanik ei ole ju ka 100% alkohoolik, vaid täiesti tavaline suhkruhaige. Valus on ainult siis kui inimesed sildistavad, sest neid ei huvita!

Suhkruhaigus mõjutab su ajutegevust ka nagu näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhkruhaigus mõjutab su ajutegevust ka nagu näha.

Suhkruhaigus mõjutab kogu organismi. Mis aga murelikuks teeb, oskamatus eristada. Kus teemaalgataja kirjutab, et tal on suhkruhaigus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida mees mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Mida naine mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Ei ole sellele pihta saanud. Ei kommenteeri inimeste keha ega nende riietust. Kui vaatan on mingi situatsioon: ema telefonis, laps pikalt järgi suure sõidutee ääres, liikumispuudega inimene suure toidukotiga, küsin kas vajab abi jne. Kui vastassugupool jääb mind jõllitama naerusui, on mu esimene mõte ohhh ajupauk, tuleb tunne telefon haarata ja hädaabinumbril helistada. Küsimusele mida?- Nõmeda titehäälega vastus: ei midagi erillllllllist ja naerunägu, siis järgmiseks mõtlen, kas tõesti neerud haiged? või kolmas mõte: tahab seksi vää? Neljandaks teen sellise triki, et hakkan oma abikaasast midagi rääkima.

See tekst on ehe näide sellest, et igaüks ei peaks oma mõtteid kirja panema.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal valus ei ole omast igast mõttevälgatusest Perekooli teemat tehes?

Vanasti olid mingid tinder teemad ja kes kuhu endale midagi toppis. Ei taha neid pepulugusid enam. Inimene jääb ju ühte punkti ka siis vaatama kui peas on mingi hoog. Kui palju küsite ja tunnete huvi: kas sul on kõik hästi. Segamini ja laaberdav kodanik ei ole ju ka 100% alkohoolik, vaid täiesti tavaline suhkruhaige. Valus on ainult siis kui inimesed sildistavad, sest neid ei huvita!

Palun ära enam kirjuta, sa lihtsalt ei oska ennast absoluutselt väljendada! Tee midagi muud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tekst on ehe näide sellest, et igaüks ei peaks oma mõtteid kirja panema.

Jah, sina nuputa, mils silvia teeb seda või teist! See teema sobib sulle palju rohkem.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palun ära enam kirjuta, sa lihtsalt ei oska ennast absoluutselt väljendada! Tee midagi muud.

Kas põlved on ka maas kui palud? Oled sa päris neljakäpukil kui mind palud?  Mis suur paluja sina siin oled.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis mõttes salamisi. Täitsa avalikult ju, kui avalikult sinu üle naerab.

Näo spasmidega võiks siis tegeleda, mitte teisi naerda. Endast jätab ju kohtlase mulje. Salamisi, kuna ei julge otse midagi öelda vaid veiderdab näoga.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oo, kas sinna uhhuu ise, TA?

Sõitsin kunagi Kristiinest Nõmmele bussiga ja üks maha minev naine keeras ringi ja tegi mulle imelikke lolle nägusid. Ju ma olid mõttesse vajunult pilgu tema peale unustanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikalt vaatamine