Esileht Pereelu ja suhted Pikalt vaatamine

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Pikalt vaatamine

Postitas:
Kägu

Oo, kas sinna uhhuu ise, TA? Sõitsin kunagi Kristiinest Nõmmele bussiga ja üks maha minev naine keeras ringi ja tegi mulle imelikke lolle nägusid. Ju ma olid mõttesse vajunult pilgu tema peale unustanud.

Oled siis uhhuu kui mõttesse vajud ja pilgu inimeste peale unustad! Mõtte- ja arengukoht sulle. Poes iseteeninduskassas ei ole veel ennast mõttesse unustanud?

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis mõttes salamisi. Täitsa avalikult ju, kui avalikult sinu üle naerab.

Näo spasmidega võiks siis tegeleda, mitte teisi naerda. Endast jätab ju kohtlase mulje. Salamisi, kuna ei julge otse midagi öelda vaid veiderdab näoga.

Tal on lihtsalt kama, mida sinusugune temast mõtleb.

Viimati keskturu juures üks töll nuuskas näpuga nina mu saapa peale ja hakkas siis püüdma seda tuikudes lumega puhastada ja lämises midagi. Loomulikult ei varjanud ma oma põlgust. Mul täitsa kama, kas jätan sellisele kohtlase mulje. Nii temalgi kama sinust.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa nende võõrastega juttu alustades ka samas stiilis teksti paned nagu oma teemaalgatustes, siis nad vahivad sind sellepärast, et mõtlevad, et sa oled imelik.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa nende võõrastega juttu alustades ka samas stiilis teksti paned nagu oma teemaalgatustes, siis nad vahivad sind sellepärast, et mõtlevad, et sa oled imelik.

Mis mõttes salamisi. Täitsa avalikult ju, kui avalikult sinu üle naerab.

Näo spasmidega võiks siis tegeleda, mitte teisi naerda. Endast jätab ju kohtlase mulje. Salamisi, kuna ei julge otse midagi öelda vaid veiderdab näoga.

Tal on lihtsalt kama, mida sinusugune temast mõtleb.

Viimati keskturu juures üks töll nuuskas näpuga nina mu saapa peale ja hakkas siis püüdma seda tuikudes lumega puhastada ja lämises midagi. Loomulikult ei varjanud ma oma põlgust. Mul täitsa kama, kas jätan sellisele kohtlase mulje. Nii temalgi kama sinust.

Loe nüüd uuesti: ma tean seda ja ka mulle ei lähe tema arvamus minust mitte kuidagi korda. Vihaku üksi. Tõin lihtsalt näite, et seda vahtimist juhtub paljudel inimestel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõin lihtsalt näite, et seda vahtimist juhtub paljudel inimestel.

Teised saavad aru, et see on ekslev pilk.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa nende võõrastega juttu alustades ka samas stiilis teksti paned nagu oma teemaalgatustes, siis nad vahivad sind sellepärast, et mõtlevad, et sa oled imelik.

Muidugi tunnen huvi, kas inimesel on ikka kõik hästi. Niisama ei jõllitata.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilk, mis on suunatud sulle sinu vahtimiseks, pole ekslev ju.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära enam kirjuta, sa lihtsalt ei oska ennast absoluutselt väljendada! Tee midagi muud.

Kas põlved on ka maas kui palud? Oled sa päris neljakäpukil kui mind palud? Mis suur paluja sina siin oled.

Selge, sa ei ole mitte lihtsalt kirjaoskamatu, vaid opakas.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selge, sa ei ole mitte lihtsalt kirjaoskamatu, vaid opakas.

Kahjuks ei saa sind aidata, ole opakas kui sa ennast opakana tunned ja ole kirjaoskamatu opakas kui sa tunned, et sa seda oled.  Ära võõraid inimesi pidevalt palu, abikaasal võid paluda puid tuua või lapsel võid paluda mängutuba koristada. Paluda saad ikka reaalseid asju. Aga mina ei saa sind opakaks nimetada ennem,  kui olen reaalselt näinud sinu diagnoose.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selge, sa ei ole mitte lihtsalt kirjaoskamatu, vaid opakas.

Kahjuks ei saa sind aidata, ole opakas kui sa ennast opakana tunned ja ole kirjaoskamatu opakas kui sa tunned, et sa seda oled. Ära võõraid inimesi pidevalt palu, abikaasal võid paluda puid tuua või lapsel võid paluda mängutuba koristada. Paluda saad ikka reaalseid asju. Aga mina ei saa sind opakaks nimetada ennem, kui olen reaalselt näinud sinu diagnoose.

Istu nüüd oma käte peale, ära enam kirjuta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istu nüüd oma käte peale, ära enam kirjuta.

No näe, oskad ka ilusti rääkida. Nii ma arvasingi.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oled siis uhhuu kui mõttesse vajud ja pilgu inimeste peale unustad! Mõtte- ja arengukoht sulle. Poes iseteeninduskassas ei ole veel ennast mõttesse unustanud?

oo, sina kassahulluke! Iseteen. on nii mõnus koht, et seal võib tõesti ka pikalt olla, kedagi ei häiriks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et ma olen ainuke, kes ei saa sellest teemaalgatusest mitte midagi aru. Isegi ligilähedaselt jääb postituse mõte arusaamatuks. Sõnad on eesti keeles ja arusaadavad, aga lausetel puudub igasugune sisu. Lihtsalt mingi ilma mõtteta sõnadejoru.

Aga näen, et paljud siin vastavad  ja mõtlevad usinalt kaasa. Kas te tõesti saite aru, mida teemaalgataja öelda tahtis?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal valus ei ole omast igast mõttevälgatusest Perekooli teemat tehes?

Ole parem õnnelik, et ta jälle suguhaigustest ei jahvata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valus huumor ikka või on ennast juba täis kaapinud

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valus huumor ikka või on ennast juba täis kaapinud

Oled joodik? Miks oled joodik, küsi seda endalt! Vaata kui lolli olukorda sa võid sattuda, teised hakkavad su mõistuses kahtlema, räägid asju, mida ei ole reaalselt olemas. Sa võid minult küsida, ega sa seda solki omale kõrist alla ei kalla. Ja mina võin sellel vastata kui sa küsid. Aga see sinupoolne mõttetu, sisutühi oletamine, jah, sellest saab vaimse tervise häire diagnoosi. Kes sa enda arvates oled, et nii lahmida saad.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Valus huumor ikka või on ennast juba täis kaapinud

Oled joodik? Miks oled joodik, küsi seda endalt! Vaata kui lolli olukorda sa võid sattuda, teised hakkavad su mõistuses kahtlema, räägid asju, mida ei ole reaalselt olemas. Sa võid minult küsida, ega sa seda solki omale kõrist alla ei kalla. Ja mina võin sellel vastata kui sa küsid. Aga see sinupoolne mõttetu, sisutühi oletamine, jah, sellest saab vaimse tervise häire diagnoosi. Kes sa enda arvates oled, et nii lahmida saad.

Kas sa tõesti ise aru ei saa, et su jutt on täiesti seosetu ja jabur? Sulle on seda siin korduvalt ometi öeldud, jäta juba see möla.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti ise aru ei saa, et su jutt on täiesti seosetu ja jabur? Sulle on seda siin korduvalt ometi öeldud, jäta juba see möla.

Mind ei köida näiteks sinu dildo erutused või alkoholi erutused. Mis me nüüd siis teema. Kas sõiman sind haigeks sellepärast. Ei, ma ei tee seda. Ja seda tulid sina ka siia õppima, kui see ei ole sinu teema ja kui mina ei ole sinu inimene, siis eemaldu, ilma et hakkad rusikatega ennast pähe taguma.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind ei köida näiteks sinu dildo erutused või alkoholi erutused. Mis me nüüd siis teema. Kas sõiman sind haigeks sellepärast. Ei, ma ei tee seda. Ja seda tulid sina ka siia õppima, kui see ei ole sinu teema ja kui mina ei ole sinu inimene, siis eemaldu, ilma et hakkad rusikatega ennast pähe taguma.

Mis me nüüd siis teeme? Teeme nii, et sa rohkem ei tee teemasid perekooli. Teeme nii, et sa rohkem ei kommenteeri erinevate teemade all. Teeme nii, et su haige möla ei võta üle kõiki vähegi huvitavaid pereelu teemasid.

Ja rohkem polegi vaja! Lihtsalt, palun ole perekoolis ainult lugeja rollis, kui mitte kuidagi perekoolita ei saa.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis me nüüd siis teeme? Teeme nii, et sa rohkem ei tee teemasid perekooli. Teeme nii, et sa rohkem ei kommenteeri erinevate teemade all. Teeme nii, et su haige möla ei võta üle kõiki vähegi huvitavaid pereelu teemasid. Ja rohkem polegi vaja! Lihtsalt, palun ole perekoolis ainult lugeja rollis, kui mitte kuidagi perekoolita ei saa.

Tutvusta ennast, kes sa oled selline et nii häälekalt mölised? Nii laialivalgunud palve ja hästi ümmargune jutt. Kas läbi nende teemade ei jää sinust enam nagu midagi järgi?

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis me nüüd siis teeme? Teeme nii, et sa rohkem ei tee teemasid perekooli. Teeme nii, et sa rohkem ei kommenteeri erinevate teemade all. Teeme nii, et su haige möla ei võta üle kõiki vähegi huvitavaid pereelu teemasid. Ja rohkem polegi vaja! Lihtsalt, palun ole perekoolis ainult lugeja rollis, kui mitte kuidagi perekoolita ei saa.

Tutvusta ennast, kes sa oled selline et nii häälekalt mölised? Nii laialivalgunud palve ja hästi ümmargune jutt. Kas läbi nende teemade ei jää sinust enam nagu midagi järgi?

Sul pole end seevastu vaja tutvustada, su tekst tutvustab sind ise. Alaväärsuskompleksides ebaintelligentne näss, tõenäoliselt ka kole nagu öö.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul pole end seevastu vaja tutvustada, su tekst tutvustab sind ise. Alaväärsuskompleksides ebaintelligentne näss, tõenäoliselt ka kole nagu öö.

Asjad nii ei käi, et tissid püsti, mina, mina, mina. Oled siis alaväärsuskompleksides ebaintelligentne tüse nässmutt, kes süüa ei oska ja ravimiga kaalu langetab.  Tõenäoliselt ka kole nagu öö.

Ära rohkem seda süsti võta, see mõjutab su ajukeemiat! Tule siia tagasi kui inimese juttu suust välja ajad.

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Peksad segast. Purjus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peksad segast. Purjus?

Kui näed, et inimene räägib arusaamatut juttu, petmistest, HIVist jne, miks sa vastad? Ignoreeri. Tema on suht ainus perekoolikas, keda ei saa manipuleerida, tal on üks mantra pidevalt ja see ei muutu, ükskõik, mis viisil lähened, hea või halvaga. See tõestab, et tegu on trolliga, mitte tõsiselt HIVi pärast muretseva isikuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida mees mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Mida naine mõtleb kui pikalt vaatama jääb? Ei ole sellele pihta saanud. Ei kommenteeri inimeste keha ega nende riietust. Kui vaatan on mingi situatsioon: ema telefonis, laps pikalt järgi suure sõidutee ääres, liikumispuudega inimene suure toidukotiga, küsin kas vajab abi jne. Kui vastassugupool jääb mind jõllitama naerusui, on mu esimene mõte ohhh ajupauk, tuleb tunne telefon haarata ja hädaabinumbril helistada. Küsimusele mida?- Nõmeda titehäälega vastus: ei midagi erillllllllist ja naerunägu, siis järgmiseks mõtlen, kas tõesti neerud haiged? või kolmas mõte: tahab seksi vää? Neljandaks teen sellise triki, et hakkan oma abikaasast midagi rääkima.

Kas vahepeal oli piinlik ka?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on meesterahvas järelikult. Vaevalt ükski mees vastab küsimisele mida? titehäälega, ei midagi erilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt ma soovitan vahtijaga mitte vestlusse ega pilkkontakti asuda. Igaüks saab aru, et nii ei käitu sotsiaalselt adekvaatne inimene vaid see on selgelt provokatiivne ja minu arvates passiivagressiivne žest, sundkäitumine, millele ei pea kuidagi reageerima. Isegi kahjulik on reageerida, sest reageerimine tähendaks tähelepanu, mida ju otsitakse. Ühtlasi, kui saadakse positiivne tunne teiste vahtimisest ja saavutatakse reaktsioon, tekib heaolu tunne, mis viib käitumise kordamiseni. Kõnni mööda ja ära tee välja. Normaalne adekvaatne inimene siiski väljendab end sotsiaalsetes olukordades üldtuntud sotsiaalsete viisakusväljenditega, milleks sobib näiteks tere öelda, mitte ei pungita silmi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei taha seksi ja pole mõtet seelikut kohendada, lihtsalt see sünnimärk reiel tuleks lasta üle vaadata ja ära lõigata. No on ikka eeldused mõnel.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind on mitu korda peetud kellekski teiseks. On isegi võõra nimega hüütud ja rääkima tuldud, nagu oleksin see inimene. Siis on aru saadud, et pole see ja vabandatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikalt vaatamine